Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Prosinec 2018

Ohledně aktivity...

30. prosince 2018 v 18:06 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed sad gifs tumblr
Po nějakém čase, je to tu zase. Opět jsem nějak přišla o nápady. Opět mám mizernou aktivitu co se týče článků na tomto blogu a opět přemýšlím o konci... Blog jsem založila za účelem toho, abych psala o seriálu ne herečkách jako takových ale i tak jsem přidávala nějaké hlavní a důležité novinky. Ovšem, pořítám že zase budete psát, že založit si blog o seriálu,který skončil je blbost apod. Já Charmed miluji a tento blog je kus mého já. Strávila jsem nad tím spousty práce a času. Je to vizitka mojí téměř dvouleté práce. Ale jednou ta témata dojdou a já jsem vyčerpala snad vše a teď mi zbývá psát jen o postavách, místech a nějakých silách ale i to mě přešlo a omrzelo. Nemám zkrátka o čem psát co se týče seriálu jako takového a mě to opravdu rve srdce, když to vidím. Jak nemám inspiraci, jak nemám kde čerpat nějakou motivaci apod. Proto vám toto oznamuji, že zde nebudou vycházet články tak často. Zkrátka když mě něco napadne, napíšu to sem ale jinak asi tento blog zastavím. Nebudu jej mazat ale nechám vám to tu, aby jste si mohli přečíst kdykoli články, které jsem pro vás sepsala a měli jste je všechny k dispozici. Zatím mě ale stále můžete najít na adrese Sel blogu a na osobím blogu, kde jsem stále aktivní hlavně na tom Sel blogu.(Odkazy v úvodu blogu v menu) Zatím se mějte krásně a třeba se sejdeme ještě někdy, na tomto blogu, u nějakého článku...
Vaše Charmedlover.

Agent Jackman

27. prosince 2018 v 20:52 | Charmedlover |  Popisy Postav
Výsledek obrázku pro agent jackman charmed Výsledek obrázku pro agent jackman charmed Výsledek obrázku pro agent jackman charmed

Jeden z mnoha záporáků, který se objevil ve 4 sérii přesněji uplně na konci v posledním díle. Pracoval jako agent FBI ale ve skutečnosti to byl lovec čarodějnic a hnusně oklamal sestry. V této epizodě šel po čarodějnici Seleně. Když mu to ale nešlo vydíral sestry aby jí šli chytit a dodaly mu jí. Sestry ale nevěděly, jak to doopravdy je a mmysleli si, že je Selena nějaký zločinec.

Naštěstí ale nebylo pozdě a když Jackman nechal Selenu skoro uhořet, Piper skočila do ohně aby Selenu strhla a zachránila. Nakonec stál proti Phoebe s pistolí v ruce a když jí chtěl zastřelit objevil se tu Cole, který posbíral síly na démonické skládce a aby zachránil Phoebe tak prohodil Jackmana a Phoebe a výstřely šly pak na Jackmana.

Rakovina Shannen - Nové prso

26. prosince 2018 v 21:52 | Charmedlover |  Novinky
Související obrázekVýsledek obrázku pro shannen dohertySouvisející obrázek

Nevím, zda jsem se o tom nedávno již zmiňovala nebo ne. Mám pocit že ano,ale raději to napíšu znovu. Shannen musela odstoupit mastektomii, kdy jí bylo odstraněno jedno prso. Teď má Shannen zase dvě ale trvalo, než mohla takovou operaci podstoupit. Nyní se svěřila s jejími pocity. V pořadu Stand up to Cancer řekla, že potom co prošla úspěšnou léčbou, si váží každé maličkosti a raduje se z každého dne. Také je prý lepší herečkou, protože našla nové emoce.

"Stále denně cítím pocity jako je strach, ale zároveň také obrovskou vděčnost. Jsem šťastná, že jsem naživu. Poté, co si projdete něčím podobným, si pak všeho mnohem více vážíte a dokážete ocenit každou malou radost,"

Tento rok v květnu podstoupila rekonstrukci prsu, která jí dodala o něco více radosti do života. Dřív nemohla, protože Shannen díky rakovině až enormě zhubla a operace nebyla možná. Pro nové prso byla získaná tkáň z jejího těla. Shannen také řekla, že kila, která nabrala se jí daří zase shazovat.

"Neměla jsem žádnou přebývající kůži nebo tuk. Musela jsem kvůli operaci přibrat několik kilogramů, které se mi teď nedaří shodit. Co je ale pár kilo navíc v porovnání s mým zdravím a super novým prsem,"


Adventní kalendář - 24.12.

24. prosince 2018 v 10:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed tumblr gifs Výsledek obrázku pro charmed tumblr gifs
Dneska se nebude ic rozebírat ale jelikož jsou dneska Vánoce,tak chci všem poděkovat, za to, že se mnou prošli adventní dobu a valstně přšli si přečíst tento adventní kalendář, který jsem poctivě každý den pro Vás vydávala.
Za sebe vám přeji krásné Vánoce, nádherný štědrý den a prožijte Vánoční svátky v pohodě a bez starostí a hlavně pospolu. pod stromečkem najděte krásnou nadílku a zkrátka si vše užijte.
Vaše Charmedlover

Adventní kalendář - 23.12.

23. prosince 2018 v 16:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Související obrázek
Když jsem tu včera rozebírala ten vztah Lea a Piper trošku, tak dneska tu je gif, kdy jim Phoebe doporučila jít do manželské poradny. Šli k nějakému uznávanému poradci, kterého jim domluvila Phoebe ale to ještě nevěděli, že spolu s jejich vzpomínámím se poveze i Phoebe a Paige a ony při tom ještě musí zachránit jejich kočku Kit. Paige tady tak viděla Prue jako psa a Pruina záda, když seděla na motorce na Pipeřině svaatbě a ujížděla s tajemným motorkářem.

Adventní kalendář - 22.12.

22. prosince 2018 v 16:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed tumblr gifs
Dobou zatmnění vnesla do vztahu Piper a Lea naději, že se mohou vzít. Proto aby starší nic netušili, tak sestry psaly na tyto destičky a snažily se nebýt nápadné. V tu osudnou dobu, kdy nastalo zatmění se Leo a Piper chtěli za přítomosti ducha babičky vzít ale starší Lea násilně odvolali a ten se několik týdnů neobjevil. Piper ze z toho zhroutila a kladla si vše za svou vinu. Bylo to i pro mě jako diváka za obrazovkou dost dojemnéa pamutuji si, že jsem z toho byla celá špatná a smutná...

Adventní kalendář - 21.12.

21. prosince 2018 v 16:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed tumblr
21. prosince a za chvíli Vánoce. Je pátek a já konečně doma ze školy a mohu se těšit na Vánoce. <3 Dneska jsem vybrala takový trošku dojemná gif, kterému dominuje věta, kterou řekla Piper po smrti Prue.
"Jak si mohli myslet, že mohu žít bez ní?!"
Piper nesla dochod Prue velmi špatně a změnila ze z toho i na furii. Těžko se stím vyrovnala ale nakonec se zvedla a probudila v sobě roli nejstarší sestry a přijala zodpovědnost za rodinu.

Agentka Fallonová

20. prosince 2018 v 18:54 | Charmedlover |  Popisy Postav
Výsledek obrázku pro charmed agent fallonVýsledek obrázku pro charmed agent fallon

Celým jménem Ashley Fallon, je pro mě tak odporní postava. :D Já nevím asi proto, že se změní ve zrůdu a napadne Andyho ale mám k ní odpor. Hlavně ten její smích, který je tak falešný a celá je falešná a fuj :D -,- No nicméně spolupracovala s FBI na případu Wendiga ale ona sama byla Wendigo. Piper byla napadena poté, co sama se snažila opravit auto na opuštěném místě a když se chtěla rozeběhnout k telefonní budce, napadla jí ale naštěstí jen škrábla. Nicméně následkem toho se Piper začala také měnit ve Wendiga. A nakonec měly sestry na krku příšery dvě. Nehledě na to, že Andyho zavlekla na vyšetřování večer do lesa a chtěla jej zabít ale naštěstí se tak nestalo. Sestry jí včas zastavily. Ještě taková zajímavost, Wendigem se stala poté, co její přítel od ní odešel a nechal jen vzkaz s omluvou. Byl to přesněji její snoubenec a ona ho zabila tím, že mu vytrhla srdce z těla. A takto to dělala i dalším svým obětem. Zabíjela zamilované lidi.

Adventní kalendář - 20.12.

20. prosince 2018 v 16:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed tumblr
A tady se trošku sama sebe dobrovolně veřejně nachytám :D Nemám totiž ani tušení, kdy a kde se odehrává tato scéna. Jak vidím mělo by to být v klubu P3 Ale nevím teda absolutně kdo co a proč. :D Ty poslední série a epizody se mi celkem dost míchají a nevím co kam zařadit takže kdo by věděl, k jaké příležitosti je tento gif tak mi dejte vědět do komentářů ať si tolik nelámu hlavu :D

Adventní kalendář - 19.12.

19. prosince 2018 v 16:00 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Související obrázek
19. okénko nám otvírá trošku romantiky v podobě Lea a Piper, kteří se po akci s Danem konečně opravdu vášnivě líbají a zjistí, hlavně tedy Piper, že k sobě zkrátka patří. Leo pomáhal Piper v klubu potom, co ztatil moc světlonoše a Piper mu chtěla nějak pomoct tak bydlel a pracoval u ní v klubu. Právě v tuto dobu, kdy byl Dan tuším v New Yorku, Piper a Leo dělali spolu inventuru, když se rozsypala brčka a oba je sbírali. Když byly oba na zemi tak se začali líbat a už to začalo jiskřit.