Prosinec 2018

Adventní kalendář - 12.12.

Dnes v 15:48 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed
Epizoda "Démon filmového plátna" mě sem tam i celkem děsila. Třeba když tam přišla krvavá Mary, myslím že se tak jmenovala tak jsem se celkem bála a sekerník byl také celkem nebezpečný :D Načež se Piper schovala za závěsem v koupelně a vznikl gif, kdy Piper říká, že jí honí psychopatičtí vrazi a ona se před nimi schovává ve sprše. Když přišla za ní Prue, obě se sami sebe lekly :D Nicméně sestry musely zabít všechny tak, jak byli zabiti ve filmu takže za chvíli s nimi opět zatočily a nakonec i démon filmového plátna byl poražen a Billy se vrátil do svého filmu a Phoebe ač smutná ale spokojená sledovala oblíbený film s Billym.

Adventní kalendář - 11.12.

Včera v 13:41 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed
Dneska si otevřeme pomyslné 11. okénko v tomto kalendáří a otvírá jej fotka z epizody, kde jsme poznaly 3 nymfy. Vlastně celkem v seriáu byly 4 protože když jedna z těch hlavních zemřela, vzaly si zbylé 2 na pomoc Paige, kterou proměnily, vzaly k sobě a zasvětily jí do jejich zvyků apod. Piper a Phoebe se to rozhodně nelíbilo a chtěli jí dostat zpátky a málem o ní příšly když skoro zemřela. Nicméně bych chtěla pochválit vlasy a makeup Paige. Tenhle rezavý účes a střih se jí nejlépe hodil a udělal z ní uplně jiného člověka. A ladila se svou rtěnkou a barvou oblečení trošku i k Phoebe jen Piper zůstala u staré dobré klasiky a to tmavé, kterou nosila často a ráda.

Adventní kalendář - 10.12.

Pondělí v 16:02 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed photos
K samotnému seriálu se fotilo i několik photoshootů. Vzniklo několik orpavdu krásných fotek a každá série je specifická tou svojí fotkou. Mě se třeba líbí tahle, která je v seznamu těch nejhezčích. Líbí se mi, jak na ní holky vypadají. Jso hezky sladěné a musím říct, že Paige je zrovna tady velmi sexy a ten výraz, který má v obličeji je úžasný. Ale ani Piper není k zahození a musím jí pochválit,za její elegantní a také sexy pózu. Všechny tři jak jsem již psala jsou hezky sladěné i s líčením i s outfity a Paige je krásně v prostřed a ten kontrast se mi tam líbí.

Půda

Neděle v 9:54 | Charmedlover |  Místa v Charmed
Výsledek obrázku pro charmed attic gifs Výsledek obrázku pro charmed attic gifs Výsledek obrázku pro charmed attic gifs

Půda je třetím patrem domu Halliwellových. Kromě skladování všelijakých věcí, je zde takové menší čarodějnické doupě, kde je kniha stínů a také se zde vaří některé lektvary, vymýšlejí kouzla a kouzelné plány apod. Nejvýznamější událostí, která se tu stala, byla ta, že zde Phoebe našla knihu stínů a oživila tak moc tří díky kouzlu, které nahlas přečetla. Bez Phoebe by nikdynebyla moc tří. Prvního démona, kterého tu sestry zničily byl Jeremmy, démonický přítel Piper.také se zde obnoví moc tří, když zde Piper, Paige a Phoebe pronesou své první společné kouzlo na zničení Shaxe. Tímto je nová trojice zažehnána. Dále je pak zničen Balthazar, Zdroj, a také je zde například zraněn Chris a Paige, kterou zde nevědomky zabije Phoebe pod kontrolou mysli Barbase.

Kromě toho se tu ale dělo několik zábavných věcí jako když se Leo nudil a přerovnal celou půdu. Neťastná Piper pak chodila a nevěděla, kde co je.:D No i když se může zdát půda stále stejná, téměř v každé sérii byla trošku jiná ať už byla jinak srovnána, nebo něco přibylo, ubylo apod. Vždycky se trošku lišila ale hlavně byla základnou vší kouzelné moci sester.

Happy Birthday Holly!!

Neděle v 9:45 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro holly marie combsSouvisející obrázekVýsledek obrázku pro holly marie combs

Velice opožděně ale nakonec přece jen. 3.12. oslavila Holly své 45. narozeniny. Na její věk je to stále krásná žena a stále stejná bych řekla. Je ve formě a před sebou má další krásné roky ještě. Přeji Holly všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky a aby se už konečně vdala za svého snoubencem Mikem. Už na to čekáme všichni netrpělivě! <3

Adventní kalendář - 9.12.

Neděle v 9:40 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Související obrázek
Přípravě lektvarů se v rodině Halliwellů věnovala nejvíce Piper. I když Prue se také ráda angažovala v přípravě, byla to záležitost hlavně Piper. Většinou jsme jí našli v kuchyni a nebo u lektvarů. Tím, že Piper ráda vařila tak měla blízko i k vaření lektvarů a bavilo jí to. Někdy se stalo, že třeba lektvar se nepovedl a vybouchl ale ve většině připadech zabral nebo alespoň nikoho nezranil :D Vzpomeňme si třeba na lektvar na Balthazara, který sestrám pořádně zakouřil kuchyň. :D Piper odlétla až na druhou stranu kuchyně. No naštěstí se jí nic nestalo a lektvar dokončila spolu se sestrami.

Astrální rovina

Sobota v 12:48 | Charmedlover |  Místa v Charmed
Výsledek obrázku pro charmed astral plane Výsledek obrázku pro charmed astral plane

Astrální rovina v Charmed je jako sféra, ve které všask není čas a prostě zde jen jste. Žijí zde například i démoni jako Abraxas, který sestry potrápil v první epizodě druhé série. V této astrální rovině se setkala Prue s Andym, když byla v bezvědomí. On však přecházel přes tuto sféru do říše mrtvých kdežto ona se z této sféry vrátila. Je to podobné jako nicota bych řekla. Zde byl například uvězněn Cole. Mezi životem a smrtí. Mohl sledovat ostatní ale nemohl se projevovat jen byl uvězněn ve sféře duchů. Na vždy.

Adventní kalendář - 8.12.

Sobota v 10:17 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed episodes sisters
Fotka z mé oblíbené epizody. Dneska je v 8. okénku epizoda Výčitky svědomí, kde jsme se spolu se sestrami podívali do budoucnosti. Bylo to něco okolo roku 2010 a mě velmi pobavilo, jak si tvůrci v té době budoucnost představovali a jak jí ztvárnili. Třeba televize ovládána hlasem apod. :-) To se mi velmi líbilo a pobavilo mě to. I Prue se dočkala změny a to, že se z ní stala blondýnka. Piper měla již dceru. Jejím otcem byl Leo ale s Piper se rozvedli. Což jí moc netěšilo. A Phoebe byla odsouzena k upálení za vraždu Cola Greena, který ubil jejíh přítele k smrti. Proč k upálení? Protože použila své magické schopnosti a byla odhalena a viděna. Nicméně proměny sester v budoucnosti nebyly zase až tak drastické ale i takse mi líbila třeba Piper, která měla krásně kudrnaté vlasy a i prue celkem slušela ta blond. :-)

Adventní kalendář - 7.12.

Pátek v 18:44 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Výsledek obrázku pro charmed episodes sisters
Co se vám vybaví při slově pekelnice? Mě se hned vybaví Prue, která na sebe vzala podobu pekelnice a užívala si tak krásné kožichy, které u pravé pekelnice obdivovala ve skříni. Pravá pekelnice se podle mě na tu roli nehodila ale Prue by byla skvělá adeptka :D Opravdu, podle mého názoru tuto roli zvládla a ješt se na ní hodila i vzhledově. Ale nedokázala by vraždit jako skutečná pekelnice.To by Prue nedokázala si myslím. Pokud by nešlo o démona. Sestry z této role nadšené moc nebyly a já se ani nedivím protože potom, co jí Barbas ovládl aby šla proti vlastním sestrám tak to jsem trnula i já jak tato epizoda dopadne...

Adventní kalendář - 6.12.

Čtvrtek v 18:35 | Charmedlover |  zajímavosti
An7p2cd3 o
Související obrázek
Závěrečná epizoda a hlavně ty poslední momenty, kdy je rodina pohromadě,směje se a všechno je v nejlepším pořádku mě opravdu dojaly. Hlavně když pak seriál definitivně skončil a naposledy se zavřely ony osudné dveře, které uzavřely jednu velkou kapitou s názvem CHARMED. Vždycky budu ráda vzpomínat na to, jaké to bylo když jsem utíkala ze školy jen abych stihla každou epizodu a osudný den o prázdninách, kdy jsem po několika letech začala sledovat čarodějky online a vnukla si nápad se stránkou a postupně se tak dostala i k blogu. Kdybych se tehdy nezačala na ně dívat znovu online a nenapadl by mě ask, asi bych tu dneska nebyla a neznala bych tolik úžasných lidí, jako znám teď. A jsem za tyhle možnosti a příležitosti neskutečně vděčná...