Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Listopad 2018

Alyssa Milano - 29.11.2018 - Red Carpet-The American Cinematheque Award Pressentation- Beverly Hills.

30. listopadu 2018 v 17:58 | Charmedlover |  Novinky
Zlatá holka! Alyssa Milano přinesla svou módní A-game na americkou filmovou prezentaci v Beverly Hills ve čtvrtek Stoupal ve velkém stylu: Milano houpal pár špičkových podpatků Přinesení glamu: Herečka vyzařovala styl ve zlaté bohémské chic maxi sukni se stehnou vysokou štěrbinou 

A máme tu Alyssu ještě jednou a tentokrát ze včerejšího večera, kdy se zúčastnila filmové prezentace v Beverly Hills, kam už své děti tedy nepřivedla. Róba, kterou si oblékla se skládala ze dvou dílů a to hedvábného čistého vršku a spodku, který je nejspíše také hedvábný ale už je zdoben třpytkami. Šaty mají decentní rozparek a ukazují trošku nožky ale není to nic extravagantního a vzhledem k Alyssinému věku je to sexy a decentní. Boty pak byly vysoké stříbrné sandálky, které neupotávaly tolik pozornosti a všechna pozornost šla na šaty, což je podle mě hlavní. Makeup a doplňky pak byly zvolený dokonale a Alyssa opět zazářila.

Alyssa Milano a syn Milo - Red Carpet Unicef USA 14th Snowflake Ball

30. listopadu 2018 v 17:52 | Charmedlover |  Novinky
Alyssa Milano, Milo Thomas BugliariAlyssa Milano, Milo Thomas Bugliari

Alyssa se zúčastnila v úterý večer akce pro UNICEF a tentokrát se konal již 14. ročník akce Snowflake Ball v USA. Ale nebyla sama. Sebou vzala i svého syna Mila, kterému je 7 let. Sebou měla i svého manžela jako svůj doprovod a dcerka asi zůstala s někým na hlídání. Milo vypadal, že se mu akce líbí a v obleku to byl hotový gentleman! Maminka Alyssa také nezahálela a její outfit a to černé šaty zdobené kameny v horní části z ní udělaly váženou dámu. Moc se mi oba dva líbili a slušelo jim to <3.

Alcatraz

25. listopadu 2018 v 12:35 | Charmedlover |  Místa v Charmed
Výsledek obrázku pro charmed alcatrazSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Ostrov Alcatraz je skutečnou dominantou San Franciska nejen v seriálu. Je opravdu skutečný. Jedná se o bývalé vězení, které zde na tomto ostrůvku nacházelo. Dnesk je již turistickým místem, kde se však ale dějou i různé nadpřirozené jevy. Není divu. Skoro nikomu se odsud nepodařilo utéct buď díky přísné ostraze nebo tomu, že zkrátka nemohli přeplavat tak velkou vodní plochu a utopili se.
V Charmed má toto místo také spojitost a to s vězněm jménem Jacskson Ward, který odsud uprchl v těle jednoho průvodce. Duchové totiž nedokáží bez těla překonat vodní plochy. Více o této postavě se dozvíte v samostatném článku v sekci "Popisy postav", který plánuji také napsat.

Alyssa o svém mladším já...

23. listopadu 2018 v 17:07 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano charmed Výsledek obrázku pro alyssa milano charmed Výsledek obrázku pro alyssa milano charmed

Začala jsem s kariérou od 7 let.
I když to byla "jen" muzikálová role Annie, brala tuto roli Alyssa velmi vážně a i k práci se stavěla zodpovědně. " Byla jsem v 1. třídě. Byla jsem hodně mladá.Každý den jsem musela chodit do práce a tvrdě zkoušet.Když se podívám na svého syna, kterému je 6 let, nedovedu si představit, že by pracoval."

Byla jsem nucena rychle vyrůst...
Byla jsem obkopena dospělými lidmi po celé mé dětství. Lidé mě považovali za dospělou. Nosila jsem váhu světa na svých ramenou. Ne jen moje dospívaní a zneklidnění ale také jsem byla skutečně ovlivněna věcmi, které se děly ve světě, protože jsem byla obklopena dospělými, kteří o nich mluvili. Moc jsem se bála. Mám úzkostnou poruchu a nebyla mi v té době diagnostikována dokud jsem nebyla starší o hodně. Takže jsem měla duševní nemoc a nevěděla jsem o tom.

Problémy na střední
Když jsem dělala na "Who´s the Boss?" chybělo mi randění, chodění na plesy. Přemýšlela jsem o tom, co dělají ostatní děti. Nechápala jsem některé z životních lekcí, které normální děti dostanou. Ale nemyslím si, že bych byla horší. Nemusela jsem se vyrovnávat s nátlakem, což byla pravděpodobně dobrá věc. Nezajímala jsem se o šikanu, dokud jsem nezestárla.

Kdybych narazila na své 16 leté já...
Myslela bych si, že je to pravděpodobně někdo, kdo předstírá, že je zralejší, než ve skutečnosti je. Myslím, že bych jí řekla " Bereš všechno příliš vážně. Neboj se tolik." Řekla bych, všechno bude v pořádku. Budeš v pořádku. Je to těžké ale těžké to stejně bude. Měla jsem úžasnou rodinu a na setu úžasné obsazení ale stejně to bylo těžké.

Pokud jde o #MeToo
Je mnohem lepší, když o nich mluvíme, než když je zameteme pod koberec. Pak se můžete pitvat a také vystavovat lidi jinému pohledu na pravdu. Vyrostla jsem v očích veřejnosti a ať už to znamená vstát a říkat, že jsem byla sexuálně obtěžována. To jsou mé pravdy.

Rodičovství vše změní
Je toho mnohem víc. Budu upřímná. Často jsme viděli mateřství jako tu romantickou, krásnou věc ale je to těžké a vyčerpávající. Je to také děsivé. Miluji své děti více, než cokoli jiného na tomto světě ale je to strašidelné, že mám formovat a tvarovat mysl mladých lidí. Staneš se tak sice mnohem více sebereflexivnější ale teď je toho hodně, čeho se ve světě bát.

Země je teď na velmi temném místě
Byla jsem aktivistkou od 15 let a začalo to polibkem s Ryanem Whiteem. (Políbila ho v televizi protože byl HIV pozitivní a Alyssa chtěla ukázat, že se nemůže nakazit polibkem) Změnilo to můj život hluboce. Mohla jsem změnit lidskou mysl nebo osvětlovat nějakou záležitost a použít pro to média.


Shannen přišla o dům

21. listopadu 2018 v 16:03 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro shannen doherty weddingVýsledek obrázku pro shannen doherty wedding

Ach jo, Shannen si toho zažila za poslední roky dost špatného a teď přijde tahle drtivá zpráva. Ano, čtete dobře. Kvůli požárům, které zasáhly Kalifornii musela být evakuována spousta domů a obyvatelé museli své příbytky opustit a doufat, že o ně nepřijdou. Shannen neměla štěstí. Její dům, kde se mimochodem vdávala s Kurtem byl zničen. Přidala na svůj instagram fotku se svým manželem a k tomu napsala, že o něj přišla. Není pochyb o tom, že jí to velmi zasáhlo a cítí se zdrcená.

Shannen byla mimo město, a z jejího domu se evakuovali její psi, koně a lidé, kteří hlídali její dům. Před tím, než vyjádřila svou náladu sdílela post, kde děkovala záchranářům a těm, co pomáhají. Mnoho hvězd komentovalo její posty a vyjádřilo soucit a nabízelo pomoc. Není ale jediným kdo ztratil domov. Například Gerard Butler,Robin Thicke, Scott Derikson také o své domovy přišly...

Rose McGowan - Umělecký film

21. listopadu 2018 v 15:56 | Charmedlover |  Novinky
Indecision IV

Zdá se, že Rose má ráda obrazovky a je ráda na scéně. Dokazuje to tato novinka, která nám říká, že Rose bude součástí jednoho uměleckého filmu. Spolu s Rose se v tomto "filmu" objeví i tanečník James Mulford. Tento film byl natočen v květnu tohoto roku. Film má být vyjádřením jejich pocitů, které v té době ona sama cítila a čím procházela. Speciální projekce tohoto filmu budou probíhat ve dnech 15. a 16. prosince tohoto roku v institutu světla v Londýně.

Abbey

18. listopadu 2018 v 14:28 | Charmedlover |  Popisy Postav
Tak jsem dneska chtěla vydat nějaký článek alespoň k tématu seriálu, takže jsem si řekla, že napíšu zase nějaký popis postavy. Tak jsem šla na jednu stránku, kde si vždy vše o postavě přečtu a pak dám dohromady no a ejhle! Ta stránka uplně změnila řazení na jké jsem byla zvyklá a teď to má jen abecedně. Takže já jedu také podle abecedy a podle toho, jestli ty postavy mají nějaký delší popis protože popisovat postavu jednou větou nemá smysl:-).

Výsledek obrázku pro charmed abbey Výsledek obrázku pro charmed abbey

Abbey byla přijata do klubu P3, aby se stala barmankou. Ovšem nikdo netušil, že si vybuduje jistou posedlost a závist vůči Prue, kdy jí záviděla její život a zkrátka všechno. Sledovala jí, sbírala její osobní věci, fotila jí a vše si ukládala do své zamčené šatní skříňky v klubu. Došlo to tak daleko, že se jednou dostala do domu sester, které nebyly zrovna doma a rozbila tam všechna zrcadla a ukradla náhrdelník po babičce a Pruinu blůzu, kterou nosila pro štěstí. Došlo také k samotnému útoku, kdy se dostala do sklepa do vyvolávací komory kde Prue vyvolávala fotky a napadla jí. Oslepila akdyby sestry nepřišly včas, tak Prue by byla zastřelená. Samozřejmě nebyla zničena jako démoni, protože se jednalo o smrtelníka a tak jí Darryl zatknul a na její pozici pak nastoupila nová barmanka.

Holly Marie Combs - V nemocnici

16. listopadu 2018 v 19:01 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro holly marie combs hospital
Kvůli požárům, které se rozšířily ve velkou pohromu nad územím Kalifornie měla i Holly potíže. Kvůli kouři, kterému se nadýchala v domě musela jet okamžitě do nemocnice. Její snoubenec jí odvezl do nemocnice i když Holly nechtěla ale nakonec jeli. K tomu se vyjádřila i pod postem na IG. Jela do nemocnice aby se oba ujistili, zda je Holly v pořádku a není jí nic vážného. Tak dostala kyslíkovou masku aby se jí lépe dýchalo a neměla potíže. Byly jí změřeny životní funkce a nejspíše je vše v pořádku, jak nás sama uklidňovala. Tak snad tomu tak opravdu je ale na fotkách vypadá, že je jí víceméně dobře.

Alyssa Milano - V ohrožení

10. listopadu 2018 v 15:49 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano gifsSouvisející obrázek

Požáry, které vypukly v okolí Los Angeles vyhnaly desítky tisíc lidí z jejich domů a museli se evaukovat. Mezi těmito lidmi byli i celebrity jako například Kim Kardashian a taky Alyssa Milano. Alyssa pak na twitter napsala, že je její dům v nebezpečí ale její děti a 5 koňů se podařilo evakuovat samozřejmě i Alyssu a jejího manžela. Celé pobřeží Malibu bylo evakuováno a mezi nimi dům opustila i Lady Gaga a zpěvačka Cher, která napsala, že domy jejích přátel shořely a že se bojí i o ten svůj.
Paramount Ranch ležící nedaleko od Malibu byl taky zničen. V okolí LA shořelo okolo 150 domů a podle hasičů se ale vítr uklidňuje takže by to mělo hasičům pomoct aby alespoň část plamenů uhasili jelikož silný vítr se má vrátit v neděli. Na severu Kalifornie zničil požár 6,5 tisíc domů a skoro 300 komerčních staveb. Jedná se tak o nejničivější požár v statistice Kalifornie.

Nábor AFFS!!!

8. listopadu 2018 v 11:32 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed friendly tumblr

Nakonec jsem zpátky s rubrikou affs protože prostě blog bez spřátelených blogů mi chybí a chchi mít všechny své oblíbené blogy pohromadě. Poprosím ale zapište se je ti CO JSTE ALESPOŇ JEDNOU TÝDNĚ SCHOPNÍ OBĚHNOUT A JSTE AKTIVNÍ.
Žádné jiné požadavky nemám pouze aktivitu a psát nějaké kometnáže ke článku než "obíhám, hezké" apod. Tak budu ráda pokud se někdo zůčástníte opětovného náboru. Můžete se zapisovat kdykoli budete chtít nábor není časově omezen.
Do komentářů vložte jen své jméno-přezdívku a adresu blogu a o čem je Váš blog. Pokud se do týdne neozvu, že jsem si Vás zapsala, tak Vás bohužel neberu. Spřátelím alespoň trošku kvalitní blogy. Podmínka je, že si mě také zapíšete do seznamu Affs. Děkuji za pozornost.