Charmed reboot - Spoiler k pilotnímu dílu

6. října 2018 v 22:05 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot

Protože se blíží premiéra Charmed rebootu, který se uvede již 14. října, objevuje se stále více a více informací o samotném seriálu. Dneska tady pro Vás mám trošku náhled do prvního pilotního dílu a trošku Vám jej poodkreju.
Seriál začíná příběhem dvou sester,které zjistí po záhadné vraždě svojí matky, že mají ještě jednu ztracenou sestru. Když se sestry všechny opět spojí, začne se odvíjet ten podstatný děj seriálu. Maggie zjistí, že umí číst lidem myšlenky,Mel dokáže zmrazit čas no a Macy může pohybovat věcmi pomocí myšlenky. Postava Harryho se nakonec odkreje a sestry zjistí, že je to jejich světlonoš. Je to jejich průvodce po čarodějnictví a také on sám má svoje schopnosti. Harry jim vše řekne včetně toho, že jejich matka byla čarodějka a i ony jsou teď čarodějkami. Postava Mel je homosexuálka a to byl možná záměr tvůrců aby přenesli moderní dobu do rebootu.
Sestry zjistí, kdo zavraždil jejich matku. Setkají se s démonem ale zjišťují, že to není tak lehké jak se zdá a že on jejich matku nezabil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama