Říjen 2018

Charmed reboot - 14.10.2018

Včera v 18:37 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot online

Včera měl premiéru reboot a jeho první pilotní díl tedy první epizoda z první série. Server Topserialy.sk přidal už charmed na svůj seznam a je zde první epizoda z rebootu. ZDE ale ještě není s titulky takže zatím mohou sleovat ti zručnější a nebo jen tak projet zvědavci. Já jsem sledovala jen několik scén a nelíbí se mi to popravdě. Zkrátka ne nepřišla jsem tomu na chuť ale ještě si určitě počkám na titulky a kouknu na to znovu ale pochybuji, že si k tomu najdu cestu. Celkem je v rebootu zatím 18 epizod. Mělo jich být teda 13 ale nakonec se potvrdilo začátkem tohoto roku dalších 5 epizod. Každou neděli se bude vysílat na stanici CW jedna epizoda.

Paige Matthews

Pátek v 22:35 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro paige matthews tumblr gifs Související obrázek Související obrázek

Paige je nejmladší a první tři série neobjevená a ztracená sestra. Narodila se 2.srpna 1977 matce Patty ale otcem nebyl Victor ale světlonoš Patty, Sam. Protože vztah světlonoše a jeho svěřenkyně byl před Piper a Leem nemyslitelný, natož aby spolu měli dítě, museli dát malou paige do kláštera,odkud byla později adoptována. Patty prosila sestru Agnes, aby našla pro Paige nový domov a taky aby její jméno začínalo na "P" stejně jako jméně tří sester. Paige pak adoptovala rodina Matthews a tak přijmení Paige nebylo Halliwell ale Matthews. Vyrostla jako každé jiné normální dítě i když její mládí bylo celkem dost bouřlivé. Když bylo Paige okolo 17cti let,její adoptivní rodiče byli zabiti při nehodě, kdy v autě seděla Paige ale ta se nevědomky přenesla z hořícího auta a tak se zachránila. Tohle obrátilo její život na jinou stranu a úspěšně dokončila školu.

Rok před smrtí Prue začala Paige chodit do klubu P3 prtoože cítila, že je se sestrami spojená jakýmsi poutem. Když se setkala později na pohřbu Prue s Phoebe a podala jí ruku, Phoebe měla vidění o její smrti a tak jí musely sestry chránit a vlastně takto se zjistilo, kdo je Paige zač a že je to vlastně jejich sestra. Paige nejdříve nevěřila ale později se se svým osudem smířila a poznala matku i babičku. Nastěhovala se k sestrám a žila snimi a učila se svému dědictví. Její prioritní práce ale byla sociální pracovnice i když tuto práci poté opustila, protože jí až moc do ní zasahovalo čarodějnictví nicméně zase se k ní vrátila.

Paiginy schopnosti byly spojené s jejím světlonošstvím, kterým byla na půl díky otci a na půl čarodějkou díky matce. Takže zdědila schopnost po Prue a to telekinezi a dále přenášení a léčení jako světlonoš.
Výsledek obrázku pro paige matthews tumblr gifs Související obrázek Související obrázek
Paige je klasická mladá žena, která si ještě chce užívat ale ještě neví, co může a co ne. Ale život se sestrami jí naučí nejen svému osudu a jak s ním nakládat ale také se naučí žít jiným životem a dospěje v krásnou a úspěšnou ženu. Na konci seriálu si vezme Henryho a sním nalezne konečně štěstí a budou mít spolu 3 děti.

- Její znamení zvěrokruhu je lev.
- Je kmotra Wyatta.
- Umí zpíavat a malovat.
- Na střední jí šla nejlépe chemie.
- Stejně jako Prue neměla ráda Cola.
- Má klaustrofobii.
- Umí číst z tarotových karet.


20 LET CHARMED

7. října 2018 v 14:47 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro charmed tumblr gifs Související obrázekVýsledek obrázku pro charmed tumblr gifs

20 let. Přesně před 20 lety byla vypuštěna ven první epizoda z tohoto seriálu. Ještě v tu dobu ale nikdo nevěděl, jak moc se seriál lidem zalíbí a jaká z toho bude legenda. Mezitím se Charmed vysílalo a dále se tvořily další a dalšá epizody a série. Seriál se stával oblíbeným a našel si spousty fanoušků po celém světě. Já jsem spojená s se seriálem už od dětství, kdy jsem jako malá jeho epizody sledovala pokaždé a nevynechala. Na charmed jsem si postavila i kariéru adminky na asku a blogu. V tomto kole jsem aktivně už dost dlouho. Aktivně online sem začala sledovat Charmed někdy před 4 lety a od té doby se vše dělo a vše začalo. I mě spousta z Vás psalo, že Charmed je Vaše dětství a že na ně nikdy nezapomenete. Dnešní děti budou znát Charmed Reboot ale pevně věřím, že se ohlédnou pak zpátky a nebo jim i doma rodiče řeknou, že existovala a existuje ještě i jiná série a že je originální. Protože toho se nejvíce bojím a ne jen já. Že dnešní děti nezjistí, že existovaly nějaké předešlé původní charmed. No ale tím nebudu kazit tento článek. Chtěla bych, aby jste si při tomto čánkiu vzpomněli na to, jak jste trávili svůj čas u televize a u epizod Charmed. Aby Vám zůstal seriál nadále na paměti a vy na něj nezapomněli. Stejně tak, jako já! Běžte si dneska pustit alespoň nějaká díl seriálu a zavzpomínejte na něj.

Související obrázekSouvisející obrázekSouvisející obrázek

UKONČENÍ OBNOVY AFFS

6. října 2018 v 22:33 | Charmedlover |  Správa Blogu
Předčasně jsem se rozhodla ukončit kontrolu Affs. Pokud někdo se mnou nehcete být spřátelený tak mi napište třeba do komentářů a já si Vás odeberu. Kdo je tu nový a chce do Affs, tak se zapiště prosím pomocí přihlášky pod seznamem spřátelených blogů. A neaktivní blogy smažu. Nicméně jsem se to rozhodla ukončit, protože se mi ani moc lidí nezvalo ani do kontroly i když jsem článek rozesílala apod. Takže jsem to vyřešila takhle a nerada bych smazala nějakí blogy, které o spšátelení stojí, jsou aktivní ale nějak jim tento článek utekl. Děkuji za pochopení...

Výsledek obrázku pro charmed tumblr

Alyssa Milano - O svém znásilnění...

6. října 2018 v 22:19 | Charmedlover |  Novinky

Není to zase tak dlouho, co jsem vám sem psala o tom, že Alyssa přiznala veřejně, že byla znásilněna. Teď se 26. září sešla ještě s dalšími aktivistkami v kanceláři senátorky Susan ve Washingtonu při protestech proti soudci Brettovi. Alyssa př svém vyprávění brečela a nebylo to pro ní jednoduché. Když jí bylo 19, byla na koncertě. Když byli lidé vyzváni aby se ke koncertující hvězdě přiblížili, Alyssa byla v šoku. Lidé byli blízko u sebe a Alyssa nemohla dýchat a myslela, že umře, jak popisuje svoje vzpomínky. Za sebou cítila ze zadu ruku pod svou sukní a pak jí ho muž zasunul do vagíny jak popisuje. Podívala se prý na jeviště na jevištní stráž a řekla pomozte mi. Nikdo jí ale nemohl pomoci. Dokázala utéct tak, že vylezla na jeviště. Ale nemohla to oznámit protože útočníka v davu nepoznala a nevěděla ani co dělat a zkrátka to byl šok pro ní. Po celé ty roky tohle držela jako svoje tajemství a nikdy to nikomu neřekla.

Charmed reboot - Spoiler k pilotnímu dílu

6. října 2018 v 22:05 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot

Protože se blíží premiéra Charmed rebootu, který se uvede již 14. října, objevuje se stále více a více informací o samotném seriálu. Dneska tady pro Vás mám trošku náhled do prvního pilotního dílu a trošku Vám jej poodkreju.
Seriál začíná příběhem dvou sester,které zjistí po záhadné vraždě svojí matky, že mají ještě jednu ztracenou sestru. Když se sestry všechny opět spojí, začne se odvíjet ten podstatný děj seriálu. Maggie zjistí, že umí číst lidem myšlenky,Mel dokáže zmrazit čas no a Macy může pohybovat věcmi pomocí myšlenky. Postava Harryho se nakonec odkreje a sestry zjistí, že je to jejich světlonoš. Je to jejich průvodce po čarodějnictví a také on sám má svoje schopnosti. Harry jim vše řekne včetně toho, že jejich matka byla čarodějka a i ony jsou teď čarodějkami. Postava Mel je homosexuálka a to byl možná záměr tvůrců aby přenesli moderní dobu do rebootu.
Sestry zjistí, kdo zavraždil jejich matku. Setkají se s démonem ale zjišťují, že to není tak lehké jak se zdá a že on jejich matku nezabil...

Charmed "Hunt" Promo

3. října 2018 v 20:16 | Charmedlover |  Novinky

Mám tady dneska pro Vás další promo video z Charmed rebootu. Nic nového od těch předešlých se tam asi neobjevuje nicméně toto video je takové víc od rány a takové víc živější a akční abych řekla. Je tam pár scén, které jsme předtím neviděli ale jinak je to také skoro totožné video jako předtím. Ale ten Sisterhood se mi líbí více, než tento. Jak to máte vy?

OBNOVA AFFS

2. října 2018 v 17:20 | Charmedlover |  Správa Blogu

Výsledek obrázku pro charmed friendly gifs

Při častém obíhání mých spřátelených blogů jsem si všimla, že je jich spousta neaktivních. Takže jsem se rozhodla, že celý říjen bude probíhat obnova affs a nábor nových blogů.
KDO CHCE ZŮSTAT - Stačí, když napíšete sem do komentářů, že chcete být dále spřátelení a já vás nevymažu.
NOVÝ AFFS - Ty poprosím, aby se zapsali do oficiální přihlášky, kterou najdete v menu pod seznamem affs.
Dělám to proto, abych tak vymazala neaktivní blogy a nebo blogy, které mě nechtějí mít už spřátelenou aby se ozvaly nebo spíše neozvaly. To beru jako buď neaktivní blog nebo nezájem o spřátelení.


KDO NENAPÍŠE,ŽE ZŮSTÁVÁ TAK BUDE SMAZÁN ZE SEZNAMU.