Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Říjen 2018

Quake

28. října 2018 v 15:54 | Charmedlover |  Místa v Charmed
Výsledek obrázku pro charmed quake restaurant tumblr gifs
Quake je restaurace v severní části San Franciska. Byla založena již v roce 1987 a stala se na čas pracovním místem pro Piper. Piper je zde zaměstnána nejdříve jako kuchařka a pak jako manažerka. Ovšem na konci série Quake upustí a v druhé sérii je už majitelkou klubu. V Quake také trávily sestry hodně času ať už volného nebo sem chodily za Piper. Restaurace má podle mě nedostatek zaměstanců přes to, že je to velký a úspěšný podnik. Piper totiž musela zvládat spousty věcí od vyplňování papírů až po manuální práce. Proto jí to také přestalo pak bavit.Leo Wyatt

28. října 2018 v 15:32 | Charmedlover |  Popisy Postav
Výsledek obrázku pro Leo Wyatt tumblr gifsSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Leo se narodil 6.5.1924. Stal se lékařem během druhé světové války, kde bohužel zahynul ale za odměnu se stal světlonošem. Jeho první manželkou byla Lilian, se kterou ovšem neměli děti. Sestry a jejich rodinu sledoval již dlouho předtím, než se narodily. První setkání Lea a Piper proběhlo 6 měsíců před tím, než se staly čarodějky a bylo to na ulici, když do Piper Leo strčil ale nijak si to nepamatovala poté. Jeho první setkání se sestrami bylo coby údržbář, který se staral o dům. Ovšem se nevědomky sblížil s Piper. Nakonec sestrám odhalí kdo je a Leo i nadále přes všechny zákazy starších stále Piper miluje a nechce se jí vzdát. To je ale samotná kapitola, kterou jsem tu už psala a to o jejich vztahu.
Leo za svůj život pomohl spousty lidem a jako světlonoš i dalším stovkám pomohl. Nakonec se stal nesmrtelným, což se stalo jeho odměnou protože mohl strávit zbytek života se svou ženou Piper a jeho dětmi. Nakonec se stal učitelem v magické škole, kde předával své vědomosti a vyučoval rúzné předměty. Takže své vědomosti předal další generaci čarodějů a čarodějek.


RUŠÍM AFFS

21. října 2018 v 10:51 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed crying gifs tumblrSouvisející obrázek

Asi jste si všimli, že se mi můj seznam spřátelených blogů docela zúžil. Vím, že to k blogu patří mít spřátelené blogy ale některé mě třeba ani neobíhají nebo nejsou už aktivní a mě to nebaví pořád třeba kontrolovat apod. I když já obíhám pravidelně a často.Proto Vám tímto oznamuji, že "rubriku" spřátelených blogů ruším. Ti, co jste u mě spřátelení Vás si dám do záložky na internetu a budu Vás pravidelně obíhat protože patříte mezi moje oblíbené blogy. A pak budu sledovat i jiné blogy, co mě třeba nemají v affs ale baví mě. :-) Takže pokud chcete, nechte si mě v Affs a nebo mě můžete smazat jak chcete. Budu ale ráda, když na blog opět zavítáte a nepřestane jej sledovat jen kvůli tomu, že jsem zrušila affs. Takže ještě jednou : DOPOSUD SPŘÁTELENÉ A AKTIVNÍ BLOGY BUDU NADÁLE OBÍHAT A SLEDOVAT JE!. Snad jsme se pochopili a nebudete naštvaní za to na mě. :-)

Charmed v TV

20. října 2018 v 15:38 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed gifs tumblrSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Nevěřila jsem, že někdy ještě budu nadšená z toho a někomu oznamovat tuto zprávu ale stanice nova zařadila do svého vysílání po několika letech znovu charmed. Sledovat je můžeme od pondělí 22.října na stanici nova gold a asi budou vysílat každý den co jsem koukala. Každopádně jste se mě na to hodně ptali a dneska jsem viděla upoutávku a hned jsem Vám to musela napsat. Tak kdo budete chtít, můžete se dívat. Já už to mám rozkoukané online ale co jsem slyšela dabing, zdá se mi trošku jiný teda :/ Je to takové divné vidět to v televizi ale probudilo to ve mě hodně velkou nostalgii.

Aukční dům Bucklands

20. října 2018 v 15:22 | Charmedlover |  Místa v Charmed
Výsledek obrázku pro charmed bucklands houseVýsledek obrázku pro charmed bucklands house

Prue si našla práci zde v aukčním domě, jako odbornice na identifikaci a ověřování dražebních předmětů. Jejími nadřízenými se stali Rex a Hannah, což jak se později ukázalo, byli démoni. Za dobu, kdy byla Prue zaměstnána se stalo spousty věcí a její čarodějnictví se jí promítalo i do práce, což zrovna nechtěla. Hned na začátku ale také potkala díky své práci otce, který si přišel k ní ocenit prsten a doufal, že si vzpomene. Taky se zde pokusil Prue zabít čaroděj snů a svou věčnou zatracenost našli i démoni Hannah a Rex. Prue pak ale Buckland opustila a začala se věnovat fotografování.

Reboot - Momenty, kdy byl zachován originál

16. října 2018 v 17:52 | Charmedlover |  zajímavosti
Charmed Reboot Original Series

Vražda
- Oba seriály nebo spíše verze, začínají nějakou smrtí. V tomto případě vraždou. V originále je to jiná čarodějka, která není sestrám příbuzná, v rebootu je to matka sester.

Deska
V obou pilotních dílech si sestry hrají s deskou pro komunikaci s duchy. V původním díle zavede deska sestry, teda spíš Phoebe na půdu, zatímco v rebootu je varuje před jejich světlonošem (Tak to jsem zatím nepochopila ani to nemám ověřené protože to překládám a na reboot čekám na titulky:D)

Nejde proud
I na tohle mysleli tvůrci :D . V pilotu Charmed vypadne elektřina a to samé se stane v rebootu.V původních je to ale s baterkami a v nových je to s mobilními svítilnami :D

Telekineze
Prue svou sílu objeví u baru, když si dá pomocí telekineze do kafe smetanu. Macy objeví své síly taky v baru poté, co mrskne o zeď flašku s pivem.

Melinda
O tomto bodě jsem Vám už psala. A to,že zůstala zachována Melinda Warren. A to i její podoba a je vylíčená i v Rebootu v knize stínů.Charmed reboot - 14.10.2018

15. října 2018 v 18:37 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot online

Včera měl premiéru reboot a jeho první pilotní díl tedy první epizoda z první série. Server Topserialy.sk přidal už charmed na svůj seznam a je zde první epizoda z rebootu. ZDE ale ještě není s titulky takže zatím mohou sleovat ti zručnější a nebo jen tak projet zvědavci. Já jsem sledovala jen několik scén a nelíbí se mi to popravdě. Zkrátka ne nepřišla jsem tomu na chuť ale ještě si určitě počkám na titulky a kouknu na to znovu ale pochybuji, že si k tomu najdu cestu. Celkem je v rebootu zatím 18 epizod. Mělo jich být teda 13 ale nakonec se potvrdilo začátkem tohoto roku dalších 5 epizod. Každou neděli se bude vysílat na stanici CW jedna epizoda.

Paige Matthews

12. října 2018 v 22:35 | Charmedlover |  Popisy Postav
Výsledek obrázku pro paige matthews tumblr gifs Související obrázek Související obrázek

Paige je nejmladší a první tři série neobjevená a ztracená sestra. Narodila se 2.srpna 1977 matce Patty ale otcem nebyl Victor ale světlonoš Patty, Sam. Protože vztah světlonoše a jeho svěřenkyně byl před Piper a Leem nemyslitelný, natož aby spolu měli dítě, museli dát malou paige do kláštera,odkud byla později adoptována. Patty prosila sestru Agnes, aby našla pro Paige nový domov a taky aby její jméno začínalo na "P" stejně jako jméně tří sester. Paige pak adoptovala rodina Matthews a tak přijmení Paige nebylo Halliwell ale Matthews. Vyrostla jako každé jiné normální dítě i když její mládí bylo celkem dost bouřlivé. Když bylo Paige okolo 17cti let,její adoptivní rodiče byli zabiti při nehodě, kdy v autě seděla Paige ale ta se nevědomky přenesla z hořícího auta a tak se zachránila. Tohle obrátilo její život na jinou stranu a úspěšně dokončila školu.

Rok před smrtí Prue začala Paige chodit do klubu P3 prtoože cítila, že je se sestrami spojená jakýmsi poutem. Když se setkala později na pohřbu Prue s Phoebe a podala jí ruku, Phoebe měla vidění o její smrti a tak jí musely sestry chránit a vlastně takto se zjistilo, kdo je Paige zač a že je to vlastně jejich sestra. Paige nejdříve nevěřila ale později se se svým osudem smířila a poznala matku i babičku. Nastěhovala se k sestrám a žila snimi a učila se svému dědictví. Její prioritní práce ale byla sociální pracovnice i když tuto práci poté opustila, protože jí až moc do ní zasahovalo čarodějnictví nicméně zase se k ní vrátila.

Paiginy schopnosti byly spojené s jejím světlonošstvím, kterým byla na půl díky otci a na půl čarodějkou díky matce. Takže zdědila schopnost po Prue a to telekinezi a dále přenášení a léčení jako světlonoš.
Výsledek obrázku pro paige matthews tumblr gifs Související obrázek Související obrázek
Paige je klasická mladá žena, která si ještě chce užívat ale ještě neví, co může a co ne. Ale život se sestrami jí naučí nejen svému osudu a jak s ním nakládat ale také se naučí žít jiným životem a dospěje v krásnou a úspěšnou ženu. Na konci seriálu si vezme Henryho a sním nalezne konečně štěstí a budou mít spolu 3 děti.

- Její znamení zvěrokruhu je lev.
- Je kmotra Wyatta.
- Umí zpíavat a malovat.
- Na střední jí šla nejlépe chemie.
- Stejně jako Prue neměla ráda Cola.
- Má klaustrofobii.
- Umí číst z tarotových karet.


20 LET CHARMED

7. října 2018 v 14:47 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro charmed tumblr gifs Související obrázekVýsledek obrázku pro charmed tumblr gifs

20 let. Přesně před 20 lety byla vypuštěna ven první epizoda z tohoto seriálu. Ještě v tu dobu ale nikdo nevěděl, jak moc se seriál lidem zalíbí a jaká z toho bude legenda. Mezitím se Charmed vysílalo a dále se tvořily další a dalšá epizody a série. Seriál se stával oblíbeným a našel si spousty fanoušků po celém světě. Já jsem spojená s se seriálem už od dětství, kdy jsem jako malá jeho epizody sledovala pokaždé a nevynechala. Na charmed jsem si postavila i kariéru adminky na asku a blogu. V tomto kole jsem aktivně už dost dlouho. Aktivně online sem začala sledovat Charmed někdy před 4 lety a od té doby se vše dělo a vše začalo. I mě spousta z Vás psalo, že Charmed je Vaše dětství a že na ně nikdy nezapomenete. Dnešní děti budou znát Charmed Reboot ale pevně věřím, že se ohlédnou pak zpátky a nebo jim i doma rodiče řeknou, že existovala a existuje ještě i jiná série a že je originální. Protože toho se nejvíce bojím a ne jen já. Že dnešní děti nezjistí, že existovaly nějaké předešlé původní charmed. No ale tím nebudu kazit tento článek. Chtěla bych, aby jste si při tomto čánkiu vzpomněli na to, jak jste trávili svůj čas u televize a u epizod Charmed. Aby Vám zůstal seriál nadále na paměti a vy na něj nezapomněli. Stejně tak, jako já! Běžte si dneska pustit alespoň nějaká díl seriálu a zavzpomínejte na něj.

Související obrázekSouvisející obrázekSouvisející obrázek

UKONČENÍ OBNOVY AFFS

6. října 2018 v 22:33 | Charmedlover |  Správa Blogu
Předčasně jsem se rozhodla ukončit kontrolu Affs. Pokud někdo se mnou nehcete být spřátelený tak mi napište třeba do komentářů a já si Vás odeberu. Kdo je tu nový a chce do Affs, tak se zapiště prosím pomocí přihlášky pod seznamem spřátelených blogů. A neaktivní blogy smažu. Nicméně jsem se to rozhodla ukončit, protože se mi ani moc lidí nezvalo ani do kontroly i když jsem článek rozesílala apod. Takže jsem to vyřešila takhle a nerada bych smazala nějakí blogy, které o spšátelení stojí, jsou aktivní ale nějak jim tento článek utekl. Děkuji za pochopení...

Výsledek obrázku pro charmed tumblr