Telekineze

22. září 2018 v 23:03 | Charmedlover |  Nadpřirozené síly
Výsledek obrázku pro charmed telekinesis tumblr Výsledek obrázku pro charmed telekinesis tumblr

Telekineze spočívá v tom, že má čarodějka schopnost pohybovat věcmi pomocí myšlenky a používá k tomu budď ruce nebo oči. Jedná se o velmi rozšířenou schopnost ať už u dobrých nebo zlých bytostí.
Síla závisí na dalších mocnostech, které daná bytost má ale samozřejmě zde platí, že pokud se člověk více soustředí, jeho moc je přesnější. U Prue jsme viděli, že zpočátku tuto moc používala pomocí očí. Phoebe vtipkovala, že je to dobře,že může používat i ruce protože se jí začaly dělat kolem očí vrásky Nicméně zaměřila se na cíl a pak přimhouřila oči aby sním mohla pohnout. Nakonec se naučila telekinezi používat jen pouhým pohybem prstu. Svou sílu dokázala Prue využít i na krátkou levitaci ovšem né, že by se vznášela ale spíše jí to pomohlo při ručním souboji, že se uměla pohybovat lépe až někdy nadlidsky. Paige měla telekinezi spojenou s orbingem, kdy přenášení objektů doprovázelo i modré světlo jako při světlonošském orbingu, protože Paige byla napůl světlonoška.

- V původním pilotním díle, který nebyl propuštěn Prue zavírala dveře prstem jako následující díly ale v pilotu, který je součástí současných Charmed je zavíra přimhouřenými oči.
- I když Prue nemohla použíat ze začátku telekinezi rukama, když na začátku prvního dílu byla naštvaná na Rogera, pomocí rukou ho málem uškrtila na kravatě.
- Telekineze byla použita jako poslední nadpřirozená moc jak v komiksu tak v seriálu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 27. září 2018 v 9:39 | Reagovat

Asi každého někdy napadlo, že by bylo fajn mít nějakou nadpřirozenou schopnost :-) Když o tom ale tak přemýšlím, jsem ráda, že žádnou nemám :-D Bála bych, že bych ji třeba v rozčílení použila špatným způsobem. Jako když třeba při hádce řeknete něco, co vás pak mrzí, jenže tady by to někomu mohlo ublížit tak, že by to nešlo vrátit zpět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama