Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Rose si zastává Asii #2

15. září 2018 v 21:13 | Charmedlover |  Novinky
Asia byla obviněna ze sexuálního útoku tehdy ještě na nezletilého chlapce. Asia byla první, která obvinila Harveyho ze sexuálního napadení. Ovšem sama se teď ocitla v nepěkné situaci, kdy vyplula na povrch její aféra, kdy udělala totéž by se dalo říct. Rose se své kamarádky zastává a lidé jí za to přestávaí mít rádi a označují jí za pokrytce. Asia se vůči tomuto obvinění brání a říká, že spolu s Jimmem byli jen přátelé a nikdy k sexu nedošlo. Jenže v tu dobu se objevila fotografie, kde oba spolu leží polonazí v jedné posteli. Rose se samozřejmě vyjádřia a napsala " Nikdo neví, jak to přesně bylo a jsem si jistá, že se pravda brzy ukáže. Buďme chápaví." Za to byla Rose docela dost kritizována protože ona sama byla jednou z prvních, které zakládaly kampaň MeToo a ona sama hlásala proti znásilněním apod.

"Hnutí se řítí do háje, neboť jeho vůdci jsou pokrytci a hodnotí dvojím metrem. Rose McGowan měla tyto postupy aplikovat i na ostatní, nejen na svou kamarádku Asii Argento!"
"Máme být chápaví? Proč? Protože je Asia tvoje kamarádka? Jen si představ, že to není Asia, ale nějaký muž. Toho už by křižovali, ale když se jedná o ženu, musí se čekat,"
"To se podívejme, Rose McGowan, jak jsi pokrytecká! Máme být tolerantní, protože je to žena a tvoje kamarádka? Tohle je plivnutí do tváře celému hnutí Me Too!"

Tady můžete vidět několik kometářů, které se na sociálních sítích objevily. Potom, co Asiu obvinil sám Bennett, Rose řekla, že se s Assiou už nebaví.

Výsledek obrázku pro Rose and Asia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 24. září 2018 v 8:58 | Reagovat

Sexuální násilí bývá dost často skryté a je potřeba proti němu zakročit. Hollywood a showbyznys obecně je dost zákeřné prostředí zvlášť pro začínající hvězdy. Nicméně mi to někdy už přijde jako hon na čarodějnice. Snado se na někoho ukáže a vlastně bez jakéhokoliv soudu je te člověk prakticky pracovně i společensky zničen.
Co se týče kauzy s Asií, její výpověď i výpověď toho kluka je trochu směšná. Ona prohlásila "ten kluk na mě prostě skočil" a on zase tvrdí, že byl zneužit nebo co. Přitom se na internetu objevila společná fotka pravděpodobně v posteli, kde si udělali selfie a určitě oba věděli, co dělají, když se "po tom" ještě fotili. Každopádně on byl tehdy nezletilý a zákon je zákon. Takže chybovala Asia a měla by to přiznat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama