Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Prue Halliwell

30. září 2018 v 21:32 | Charmedlover |  Popisy Postav
Výsledek obrázku pro Prue halliwell tumblr Související obrázek Výsledek obrázku pro Prue halliwell tumblr

Prue je z první trojice sester ta nejstarší. Poté, co sestrám zemřela matka se ujala toho, aby pomáhala babičce s výchovou a starostlivostí o domácnost a o sestry. Po smrti babičky to na ní padlo všechno a i v dospělosti měla zodpovědnost za své sestry, keré žily dohromady pod jednou střechou v jejich domě. Její síly byly směřovány pro pohyb takže telekineze což je pohyb s věcmi pomocí myšlenky nebo gesty. Později jí byla přidělena i moc astrální projekce. Smrt Prue přišla v roce 2001, kdy v seriálu zemřela doma pod rukou démona Shaxe.
Výsledek obrázku pro Prue halliwell tumblr Související obrázek Výsledek obrázku pro Prue halliwell tumblr
I když Prue nesla těžké břímě v podobě starosti o rodinu, měla ještě čas na školu. Byla prezidentkou třídy a byla velmi oblíbená. Byla také roztleskávačkou. V 17 letech Prue narazila na kluka, o kterém si myslela, že jí miluje ale nakonec jí napadl. Babička byla hrozně naštvaná a Prue z toho byla velmi zlomená. Babička použila podle Piper dokonce kouzla aby se sním vypořádala a kluk už nebyl nikdy víc vidět. O 3 roky později měla Prue a Phoebe společně atuonehodu, kdy byla Phoebe hospitalizována v nemocnici. Prue se dlouhou dobu vinila, že jí vědomě ublížila.

Prue neměla skoro žádné dobré myšlenky ohledně magie a jejich dědictví. Nicméně musela to přijmout jako fakt, že je čarodějka.Stejně jako její sestry. I tak se ale stala nejmocnější sestrou. Prue asi nejvíce ze sester zasahovala magie do života a to hlavně při vztahu s Andym, než mu vše vysvětlila. Co s týče profesní stránky, Prue pracovala nejdříve v muzeu a pak v aukčním domě v Bucklands. Později však odešla a věnovala se fotografování, kterému se chtěla věnovat už předtím a stala se redaktorkou v časopise 415 a stala se jednou z nejlepších fotografů v redakci 415. Prue jako osobnost byla velmi zodpovědná. Dokázala se starat o rodinu a ještě přitom vést svůj osobní a ještě čarodějnický život. Po první sérii v seriálu se začala chovat i lépe k Phoebe a začala být lepším člověkem. Nebyla už tolik arogantní jako předtím.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 1. října 2018 v 9:19 | Reagovat

Musím přiznat, že z původní trojky sester jsem ji měla nejraději. Zaprvé jsem v té době znala Shannen jako jedinou z trojice hlavních hereček a za druhé se mi asi právě libilo, že byla nejstarší a ta její zodpovědná úloha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama