Piper Halliwell

27. září 2018 v 22:38 | Charmedlover |  Popisy Postav
Související obrázek Související obrázek Související obrázek Související obrázek

Piper je na začátku seriálu prostřední sestra. Po smrti Prue se však posune na její pozici nejstarší sestry a padne na ní veškerá starost o rodinu, dům a zkrátka všechno. V seriálu má dlouhodobý vztah se světlonošem Leem, kterého si pak vezme a má s ním celkem 3 děti. Co se týče jejich schopností, ty byly směřovány na urychlování nebo zpomalování částic takže v překladu zmrazování nebo vybuchování. Kromě této "práce" je jejím koníčkem vaření. V první sérii byla jako šéfkuchařka v Quake a pak si otevřela se sestrami vlastní klub P3. Na konci seriálu se pak zase vrátila k vaření a otevřela si vlastní restauraci, o které vždy snila a přála si jí.

Piper se narodila 7.srpna 1973. Když přeskočíme dětství, kdy byla spolu se sestrami babičkou, protože jejich matka byla zabita démonem, když se jej pokoušela zničit, tak Pipeřino dospívání bylo těžké. Nevěděla kam se zařadit a ani kdo pořádně je. Piper se cítila vůči sestrám obyčejná a nijak nezajímavá. Mnohdy o tom s babičkou mluvila a ta jí utěšovala a říkala, že rozhodně není jen obyčejná holka ze střední. Hodně babičce pomáhala ale ve škole se jí hodně zastávala Prue, která s ní chodila do třídy. Piper seděla vzadu ve třídě a malovala si na jeansy zatímco Prue byla vrchní roztleskávačkou. Nakonec ale úspěšně vystudovala Baker High School roku 1992. Nakonec pracovala jako účetní v bance a pak se dostala ke zmiňované práci v Quake.

Nejdříve Piper nebyla nadšená z toho, že je spolu se sestrami čarodějka a nechtěla jí být. Bála se, že je zlá a chtěla být zase normální. Phoebe jí ale vysvětlila, že ona zlá určitě není a kdyby měly být se sestrami zlé, Phoebe by byla ta, která by měla být zlá. Šťastná ale nebyla ani v manželství. Ano. S Leem se pak vzala ale jejich vztah prošel mnoha problémy, které je ale nerozdělili a nakonec spolu zůstali už napořád. Když se zaměříme na povahu, je nejvíc laskavá a pečjující ze všech sester. Je až přehnaně hodná ale umí být i sarkastická viz. její kousavý humor a poznámky. Byla často popisovaná jako lepidlo, které drží rodinu pohromadě. Vzled Piper se nijak za seriál neměnil. Piper neprocházela nějakými výraznějšími proměnami jen co se týče vlasů, kdy měla v první sérii ofinu a ta jí postupně pak dorostla a Piper si nechala do konce seriálu dlouhé vlasy, které jí strašně závidím.

- Její krevní skupina je AB.
- Má ráda svůj volný čas, kdy nemusí nic dělat.
- Měla nejméně ze všech vztahů mezi sestrami ale měla zase nejdelší vztah ze sester.
- Byla první, která objevila svoje síly.
- Jako první ze sester se podívala do nebe.
- Její oblíbený dort je dvoupatrový čokoládový.
- Je alergická na včely.
- Po smrti Prue si nechala Piper její zlatý řetízek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama