Molekulární imobilizace

15. září 2018 v 18:59 | Charmedlover |  Nadpřirozené síly
Výsledek obrázku pro charmed molecular immobilization tumblr gifs Výsledek obrázku pro charmed molecular immobilization tumblr gifs

V seriálu a běžně mezi námi fanoušky se tato síla přezdívá zmrazování. Tato přezdívka je odvozena od toho, že jednoduše lze věci zmrazit na nějakou dobu. Molekuly se pohybují tak pomalu, až nakone lidé nebo věci jsou zmrazeny a jsou jakoby zastaveny. Tuhle sílu měla Piper, která jí používala pomocí rukou. Nejdříve jí používala když zpanikařila ale později se jí naučila pomocí rukou směřovat na jistý objekt. Ze začátku rozsah její síly nebyl nijak velký a dokázala zmrazit objekty pouze ve stejné místnosti, jako byla ona sama a hlavně jen na několik sekund, což se ne vždy hodilo. Později se Pipeřina moc rozvinula dále a mohla objekty stejně tak rozmrazit a to i postupně, což používala třeba aby zjistila něco od démonů apod.
S rozvinutím mocí souvisí i to, že Piper nemohla zmrazit kde koho. Například silnější démon jejímu zmrazení odolával ale později Piper zmrazila i dva členy Triády, kteří jsou dost silní. Když už se Pipeřina moc vyvinula, mohla dále zmrazovat a oživovat objekty bez toho, aby na ně viděla. Takže stačilo třeba strčit ruku do jisté místnosti, aby jí zmrazila. Piper tuto moc prováděla tak, že zvedla ruce a směrem na objekt nebo i jen tak zkrátka dala ruce v pěst a následně je rozevřela a prsty roztáhla od sebe tak, jak vidíte na gifu. Odmražení prováděla většinou tak, že jakoby schovala prsty do pěsti od malíčku po palec jako kdyby chtěla zmražení vytáhnout.

V seriálu používají tuto moc jako vrozenou moc bez lektvarů kouzel atd. Melinda Warren, Zankou, Piper a Patty.

- Holly řekla, že její syn Finley často běhal po domě a dělal gesta, jakoby se snažil zmrazovat okolí a hrál si, že má tuto moc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama