Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Co se proneslo na ComicConu

31. července 2018 v 19:49 | Charmedlover |  Novinky
Panel v San Diegu, kde se sešly tváře nového Charmed rebootu se konal nedávno a já jsem Vám ani nedala žádné informace, co se tam dělo. Takže teď tu pro Vás mám takový menší přehled.
Velmi zajímavé, bych chtěla podotknout, že sestry z rebootu pronesly kouzlo, které jako první odřeknou v pilotním díle. Přitom se držely za ruce. Zde je video.
Nové sestry také prozradily, že v pilotním díle bude náhled nebo jakýsi odkaz na původní seriál. Producentka, která se panelu také zúčastnila prozradila, že nový seriál se velmi podobá od starého a bere si z něj velmi velký podklad. V knize stínů můžeme v novém seriálu najít i jméno Melinda Warrenová. Seriál prý bude hodně pikantní a nové sestry si zamilujeme. Prý doufá, že se u seriálu budeme všichni bavit. No k tomu nemám asi co dodat...
Nový reboot se bude snažit vyrovnat se tomu starému. Původním charmed se budou snažit vzdát jakousi úctu a přenesou do rebootu problémy současné doby.
Jedna z hereček Sarah Jeffery uvedla, že čarodějky jsou přirozeně kultovní seriál a je naorosto úžasné být součásti jeho pokračování. Byla by ráda, kdyby byl původní seriál respektován ve vztahu k tomu novému. Herečka Mantock doplnila, že originál byl úžasný a průkopnický a bez něj by tu dneska nebyly. Každý si prý v rebootu něco najde a některé věci potěší i fanoušky původních charmed. I když to ale není uplné pokračování Charmed, na původní seriál bude odkázáno. Jedna z věcí, která zde byla uvedena je také to, že herečky vědí, že když znovu uvedo takový seriál na obrazovky, nesmí poškodit nijak minulost tohoto původního seriálu.

Výsledek obrázku pro charmed reboot

Můj názor na tuhle šarádu už znáte. Absolutně se mi to nelíbí a ani jedna z hereček se nemůže vyrovnat těm starým. Ano, štve mě to protože Charmed jsou originální a nenahraditelné a pak přijde někdo takový, kdo se snaží se tomu vyrovnat. Ano sice herečky nás balamutí slovy, že CHarmed nahradit nechtějí apod. Ale co je na tom pravdy že když vznikl tento reboot...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ultimate-lilycollins ultimate-lilycollins | 1. srpna 2018 v 6:52 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím, původní Charmed jsou nenahraditelné. Zajímalo by mě, co na remake vůbec původní herečky říkají. Podle mě, ať obsadí kohokoli, nikdy to nebudou ty tři (čtyři) hl. hrdinky, jak je známe. Na video jsem se podívala, abych zjistila, jak herečky spolu působí, ale nevím no, mám asi prostě averzi už z principu, že chtějí obnovit neobnovitelné. Jestli se v budoucnu na seriál podívám, netuším, ale mám strach, že bych se akorát rozčilovala :D

2 Nattynax Nattynax | Web | 1. srpna 2018 v 12:07 | Reagovat

S rebooty se roztrhl pytel. Chystá se reboot Charlieho andílků a taky seriálu Buffy, kterou proslavil Sarah Michelle Gellar. Asi docházejí nápady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama