Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Červenec 2018

Alyssa - Zabavené mléko na letišti

17. července 2018 v 11:40 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro alyssa milano charmed gifs Související obrázek Související obrázek

V Dubnu v roce 2015 na letišti Heathrow v Londýně jí bylo při kontrole zabaveno několik lahviček s odstříkaným mateřským mlékem. Incident se stal, když ještě byla její dcerka malá a Alyssa jí ještě kojila. Dcera ale s Alyssou neletěla do Británie a tak Alyssa při letu odstříkala velmi obtížně mateřské mléko do lahviček. Kontrola je nejdříve zabavila a pak vyhodila do koše. Alyssa pak na twitter napsala vyjádření, kde se sama sebe ptala. Kontrola jí prý řekla, že kdyby měla dítě sebou, tak jí lahvičky nechá. No Alyssa dodala, že kdyby měla dceru sebou asi nebude odstříkávat mléko a nakojí ji rovnou. V lahvičkách měla méně než půl deci takže nic velkého. Vedení letiště jí pak odepsala, že podle zákona, když nemá u sebe dítě, musí být všechny tekutiny v nádobách do 100 ml. Alyssa napsala, že kdyby jí to řekli předem, mléko by rozlila do více lahviček, které u sebe měla aby splnila normy.

Insatiable

10. července 2018 v 22:06 | Charmedlover |  Novinky
Podle všeho chystá NETFLIX několikadílnou komedii od tvůrce stejného seriálu jako je Dexter, kde se objeví Debby Ryan, která je známá z filmů a seriálů pro Disney Channel a naše Alyssa Milano. Podle oficiálního obsahu by mělo jít o komedii, kde mladá Patty(Debby) byla ignorována a podhodnocována svým okolím. Bob Armstrong, který je znechucený advokát objeví její potenciál a její jediný, který jej vidí a vezme si Patty pod "křídla". Nejprve je jeho legální klientka a pak je jako soutěžící v jeho soutěži. Bob a jeho manželka Coralee (Alyssa Milano) nemají ani ponětí, kam až je Patty zajít se svým hněvem a jak hluboký je její vztek. Patty se půjde pomstít každému, kdo se jí kdy smál a ponižoval jí. První trailer k tomuto seriálu si můžete pustit níže. Seriál bude mít premiéru na stanici NETFLIX 10. srpna tohoto roku.


Shannen tančí na IG videu. - 4.7.2018

9. července 2018 v 20:48 | Charmedlover |  Novinky
V dubnu nám Shannen oznámila, že se opět projevila její rakovina. Podstoupila rekonstruční chirurgii, která proběhla v květnu a doteď to utajila všechno. Během celého tohoto průběhu byla nejistá a bála se. Operace trvala 10 hodin. V úterý večer přidala na IG video, kde tančí se svou maminkou a přidala i popisek, kde o tomto píše. Musela přibrat aby mohl být zákrok proveden. Cítila se neatraktivní a pořád na to všechno musela myslet. Na video se můžete podívat kliknutím na odkaz níže.
Alyssa zneužita v Hollywoodu

5. července 2018 v 12:23 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano

Alyssa tvrdí, že byla při práci v Hollywoodu zneužita. V pondělí to potvrdila, když se jí fanoušek zeptal, zda byla někdy kvůli showbyznysu zneužita. Odpověděla že ano, a že to nebylo jednou a přidala hashtag MeToo. Někteří projevili soucit a napsali, že jim je líto, že má takovou zkušenost apod. Alyssa nikoho přímo neobvinila a neprozradila žádné bližší informace ani neučinila žádná další opatření. Pouze jednoduše odpověděla.

CimiCONN 2018

1. července 2018 v 23:54 | Charmedlover |  Novinky

Video, které vidíte nahoře je záznam z menší konference která se konala v rámci společnosti ComiCONN ve Foxford Resort Casino. Brian a Holly zde hovoří o svých oblíbených epizodách v seriálu Charmed a plus se Holly rozpovídala o své postavě v seriálu Prolhané krásky.

POTM čeven - Vyhlášení

1. července 2018 v 23:49 | Charmedlover |  Photo of the month

V měsíci červnu jste měli možnost vybírat démona, který se Vám nejvíce líbil. Vaše srdce si získal démon Zankou, který získal 3 hlasy a zvítězil tak v totmo souboji fotek.