Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Červenec 2018

Co se proneslo na ComicConu

31. července 2018 v 19:49 | Charmedlover |  Novinky
Panel v San Diegu, kde se sešly tváře nového Charmed rebootu se konal nedávno a já jsem Vám ani nedala žádné informace, co se tam dělo. Takže teď tu pro Vás mám takový menší přehled.
Velmi zajímavé, bych chtěla podotknout, že sestry z rebootu pronesly kouzlo, které jako první odřeknou v pilotním díle. Přitom se držely za ruce. Zde je video.
Nové sestry také prozradily, že v pilotním díle bude náhled nebo jakýsi odkaz na původní seriál. Producentka, která se panelu také zúčastnila prozradila, že nový seriál se velmi podobá od starého a bere si z něj velmi velký podklad. V knize stínů můžeme v novém seriálu najít i jméno Melinda Warrenová. Seriál prý bude hodně pikantní a nové sestry si zamilujeme. Prý doufá, že se u seriálu budeme všichni bavit. No k tomu nemám asi co dodat...
Nový reboot se bude snažit vyrovnat se tomu starému. Původním charmed se budou snažit vzdát jakousi úctu a přenesou do rebootu problémy současné doby.
Jedna z hereček Sarah Jeffery uvedla, že čarodějky jsou přirozeně kultovní seriál a je naorosto úžasné být součásti jeho pokračování. Byla by ráda, kdyby byl původní seriál respektován ve vztahu k tomu novému. Herečka Mantock doplnila, že originál byl úžasný a průkopnický a bez něj by tu dneska nebyly. Každý si prý v rebootu něco najde a některé věci potěší i fanoušky původních charmed. I když to ale není uplné pokračování Charmed, na původní seriál bude odkázáno. Jedna z věcí, která zde byla uvedena je také to, že herečky vědí, že když znovu uvedo takový seriál na obrazovky, nesmí poškodit nijak minulost tohoto původního seriálu.

Výsledek obrázku pro charmed reboot

Můj názor na tuhle šarádu už znáte. Absolutně se mi to nelíbí a ani jedna z hereček se nemůže vyrovnat těm starým. Ano, štve mě to protože Charmed jsou originální a nenahraditelné a pak přijde někdo takový, kdo se snaží se tomu vyrovnat. Ano sice herečky nás balamutí slovy, že CHarmed nahradit nechtějí apod. Ale co je na tom pravdy že když vznikl tento reboot...

Brad Kern vzal knihu stínů

31. července 2018 v 19:28 | Charmedlover |  Novinky
Brad Kern čelil minulý rok mnoha obviněním co se týče sexuálního obtěžování a diskriminace kdy byl ještě v CBS. Jak je toto jméno spojeno s CHarmed? Brad je bývalý producent tohoto seriálu. A právě on si vzal onu knihu stínů, která po natáčení a skončení seriálu byla přislíbena Holly. Minulý prosinec Holly oznámila na twitteru, že Kern vzal knihu stínů potom, co seriál skončil a že sliboval, že jí bude Holly posílat a budou se jakoby o ní dělit. Kern však Holly nikdy knihu neposlal a nepůjčil takže Holly jej pomocí twitteru nabádala, aby knihu vydražil a výtěžek z ní dal na charitu prospěšné ženám. Nyní je Brad opět čelem tisku a mluví se a píše se o něm kvůli dalšímu sexuálnímu obtěžování. A proto se herečky spojily aby získaly zpátky knihu stínů od někoho, kdo si jí ani nezaslouží a použily ji pro dobré účely. Alyssa sama prohlásila, že by měl Brad knihu vydražit a výtěžek dát nadaci MeToo.

Výsledek obrázku pro book of shadows charmed

Alyssa o Insatiable

31. července 2018 v 19:20 | Charmedlover |  Novinky
Nedávno se rozmohla diskuse, kdy kritici tuto novou sérii, která má běžet na netflixu, nařknuli,že je to výsměch lidem, kteří trpí s nadváhou. Alysse to samozřejmě neuniklo a vyjádřila se k tomu. "Moje první reakce byla, že jsem nikdy nikom nechtěla způsobit bolest. A pokud by to trailer opravdu udělal, bylo by to pro mě velmi těžké." Osobně bych ani nevěřila tomu, že člověk, který bojuje se zákonem o držení zbraně aby bylo v USA méně mrtvých nevinných lidí a člověk, který prostě takhle pomáhá lidem by se smál lidem s nadváhou a vysmíval se. Alyssa je dobrý člověk a věřím, že tohle jí zasáhlo když byla obviněna. Pokud Vás zajímá celkové vyjádření, můžete si jej přečíst tady.

Výsledek obrázku pro alyssa milano

Nový přítel Rose

28. července 2018 v 10:28 | Charmedlover |  Novinky
A je to tu. Mladý neznámý, který byl s Rose na Ozy Festu je odhalen. Rose právě ted randí s Rainem Dovem, který je velmi známý model. Mohli jsme je vidět polu už několikrát ale nikdy nebylo přesně odhaleno, zda je to opravdu její přítel. Podle několika zdrojů, je potvrzeno, že opravdu tito dva spolu chodí. Tak přeji jen hodně štěstí a aby byla Rose šťastná. No ale abych řekla pravdu, už jsem to psala v minulém článku, tahle image Rose se mi moc nelíbí ani k ní nejde. A s přítelem se spolu moc k sobě nehodí protože tohle není její styl ale pokud se Rose cítí dobře, sem jen a jen šťastná.

Výsledek obrázku pro rose and rain dove

Nový účes Rose

25. července 2018 v 14:55 | Charmedlover |  Novinky
Není pochyb o tom, že když si Rose před dvěma lety oholila hlavu, tak to byla prostě bomba. Uplně se změnila a podle mě je spíš teď taková drsňačka s tím účesem i když uvnitř je to velmi krásná osobnost. Ovšem bohužel tahle image jí nejde. Ale zpět k článku.

Své vlasy změnila na blonďaté a zbavila se tak své tmavé přiřozené barvy. Tento nový vzhled ukázala veřejně na Ozy Festu, který se konal v New Yorku v Central Parku. Na fetivalu měla i řeč proti prezidentovi spojených států Donaldu Trumpovi a nevynechala ani Harveyho Weinsteina.

Na akci ale nebyla sama. Doprovodil a podpořil jí i nám zatím neznámý mladý muž, který asi jen tak někdo nebude. S Rose si vyměňovali polibky přímo před lidmi. Už je párkrát bulvár zachytil ale zatím není jasné o koho se jedná a zda je to její přítel či ne.

Anb56mq7 b Ikphxn2k b Badfhdf4 b K6c5b1k1 b

Alyssa o Charmed

25. července 2018 v 14:48 | Charmedlover |  Novinky
Alyssa vydala nedávno takové menší . Zmínila se zde o svých seriálových sestrách.

" Stále mluvím s Holly i se Shannen. Snažila jsem se kontaktovat Rose několikrát ale bez výsledku. Ale všechny je moc miluji a budou mít v mém srdci speciální místo."

Video je k dispozici zde ale je opravdu krátké takže pokuj Vás zajímá, můžete si ho spustit.
Co se týče vztahu s Rose, zdá se, že už asi jen tak kamarádky bohužel nebudou po všech těch problémech, které mezi sebou holky měly nedávno. Alyssa se snaží s Rose nějak komunikovat ovšem Rose o ní řekla že je lhářka a nesnaží se s ní nijak spojit.Výsledek obrázku pro alyssa milano

Insatiable - vysmívání se lidem s nadváhou

25. července 2018 v 14:40 | Charmedlover |  Novinky
Nová Show, o které jsem Vás nedávno informovala, ve které si zahraje Alyssa Milano po boku Debby Ryan se stala velmi diskutativním tématem. Je obviněná z toho, že si dělá legraci a vysmívá se lidem, kteří mají nadváhu a problémy spojené s ní. Petice, která byla na tento seriál sepsána nashromáždila víc jak 120 tisíc podpisů na to, aby byl seriál stáhnut. Seriál se točí okolo mladé teenagerky, která je zkrátka kulatější. Debby Ryan se k tomuto incidentu vyjádřila prostřednictvím IG, kde sepsala vyjádření.

Výsledek obrázku pro insatiable

Comic Con 2018 San Diego

25. července 2018 v 14:35 | Charmedlover |  Novinky
Hlavní herečky z nového rebootu se zůčastinily akce Comic con v San Diegu. Promítal se tu pilotní díl tohoto seriálu, který bude mít premiéru říjnu. Z pilotu je prý jasné, že je zachována stále podstata originálních Charmed, kdy se sejdou tři sestry a přijdou o matku i babičku a následně zjistí, že jsou nejmocnější čarodějnice světa. Je zachován i Viktoriánský dům, který ale samozřejmě není totožný, je zde jejich světlonoš a také půda, kdev originále sestry připravovaly svá kouzla a lektvary. Producentka Jennie Urman řekla, že mají v tomto rebootu hluboce zakořeněný originál. Výkonná producentka Jessica dodala, že chtěli respektovat Charmed a jejich základy, které položil seriál.

Co se týká pilotu každá ze sester studuje nebo prauje ve stejném univerzitním campusu, který je zapleten do průšvihu, kdy je zapleten do problému s pitím, který zanechal mladou studentku v kómatu a jednoho profesora vyloučil ze své pozice. Nejstarší sestra, kterou hraje Melonie Diaz je feministka, která bude pracovat na tom aby profesor svou pozoci ztratil nejen dočasně. Prostřední sestra Maggie slibuje v prvním ročníku na vysoké své probuzení, kdy se bude snažit a sestra Madeleine přijede k sestrám s tím, že si myslí, že je jejich sestra.

Výsledek obrázku pro charmed reboot 2018

Premiéra Charmed restartu

18. července 2018 v 10:45 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot 2018

A je to tady! Známe už datum spuštění této ohavnosti. Teda, nevím jak pro Vás ale pro mě je to rozhodně něco neskutečného. Proč je to Charmed, když je to uplně něco jiného a nijak to s nimi nesouvisí. Je to spíše jen ukradený nápad a pokus přebýt něco, co se jen tak přebýt nedá. Nicméně datum spuštění je stanoveno na neděli 14 října tohoto roku v 9 večer. Celkem prý bude mít tento "seriál" 13 epizod a snad se to už nijak dále nebude rozvádět. Protože podle mě to bude stačit až až. Omluvte mě ale já s tímhle opravdu nesouhlasím a rozčiluje mě to...

ComicCon San Diego - 19.7.2018

18. července 2018 v 10:42 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro charmed reboot

Co se týče rebootu neboli restartu, chýlí se nám pomalu do finále. Hlavní herečky se objeví na akci s názvem Comic Con San Diego a to zítra tudíž 19.července. Objeví se zde i producentka tohoto projektu Jennie Snyder Urman. Bude se zde hovořit o tomto projektu a fanoušci budou mít prostor k tomu, aby se vyjádřili popřípadě se zeptali na celou věc ohledně tohoto restartu.