Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Červen 2018

Alyssa chce pomoct

23. června 2018 v 15:45 | Charmedlover |  Novinky
Alyssa chce proti Donaldu Trumpovi podniknout kroky a chce nabídnout přistěhovaleckým dětem, které byly zadrženy, bydlení v New Yorku. Ve čtvrtek psala dopis generálnímu řediteli Cayuga Center Edward Myersovi Hayesovi, kde požádala o pomoc pro tyto děti. Spolu s Alyssou se o tuto problematiku zajímají i jiné osobnosti jako Oprah, Reese Witherspoon apod. aby společně bojovali proti Trumpovi, který s tímto nesouhlasí.

Výsledek obrázku pro alyssa milano gifs charmed

Promazání Affs

19. června 2018 v 12:27 | Charmedlover |  Správa Blogu
Související obrázek
Nebyla to zase tak velká námaha promazat ale vrhla jsem se na to stejně jako na druhém blogu.Všimla jsem si pár blogů, které nejsou aktivní delší dobu a které mě nemají zapsané v affs ale já je ano a tak jsem je promazala. Zůstaly tam aktivní blogy a vzájemně spřátelené. Stále ale platí, že se můžete zapsat do affs. Přihlášku naleznete pod seznamem affs na boku v liště.:)

Ser´Darius Blain - Nechceme nahradit Charmed

19. června 2018 v 11:57 | Charmedlover |  Novinky
Jeden z herců, kteří se podílejí a restartu a remaku charmed se vyjádřil poté, co se strhla lavina od fanoušků, kterým se nelíbí, že se snaží nahradit originální seriál. Je to pro něj smutné jak řekl a nelíbí se mu, že mezi starými a novými charmed je tolik neshod. Je prý přesvědčen, že reboot nebude a nijak nenahradí původní Charmed. Upřímně řečeno ode mě,co čekali? Když se pustí a překopají původní úspěšný seriál tak ať se nediví, když se fanoučci ozývají. Jsem na straně toho, že je to blbost. Žádný reboot se neměl dělat. Když už tak alespoň jako nějaké pokračování s dětmi charmed ale ne takhle. Tohle se mi prostě nelíbí. Ještě dodal, že se prý fanoušci bojí, že tímto se zapomene na staré charmed ale on si myslí, že je to na opak.

Výsledek obrázku pro charmed

Shannen and Kurt - Dinner at MAlibu

19. června 2018 v 11:40 | Charmedlover |  Novinky
Shannen už jsme delší dobu neměli možnost vidět venku. Po dlouhé době se nám to ale konečně povedlo a já tu pro Vás mám fotky.
Shannen byla viděna 13.6. na romantické večeři v Malibu s kým jiným, než se svým manželem Kurtem. Držela se za ruku se svou rahou polovičkou a vypadala spokojeně ale zároveň můžeme vidět, jak je ze všeho unavená a není vše až tak ok. Oblečena byla jednoduše v modrých květinových kalhotech a černý obyčejný top.

Wswhxd6v b Pmcwl75k b


Otevřený dopis po sebevraždě Anthonyho

12. června 2018 v 19:36 | Charmedlover |  Novinky

Po sebevraždě jejího kamaráda Anthonyho vydává Rose otevřený dopis, který je o duševním zdraví a sebevraždě. Dopis je docela dlouhý a na překlad si sama ještě netroufám, tažke přidávám originál pro ty, kdo jsou zručnější a třeba se časem pokusím přidat překlad do takové hodně lámavé češtiny :D

---------------

Dear Fellow Humans,
Sitting across from me is the remarkable human and brave survivor, Asia Argento, who has been through more than most could stand, and yet stand she does. She stood up to her monster rapist and now she has to stand up to yet another monster, suicide. The suicide of her beloved lover and ally, Anthony Bourdain. I write these truths because I have been asked to. I know so many around the world thought of Anthony Bourdain as a friend and when a friend dies, it hurts. Many of these people who lost their 'friend' are wanting to lash out and blame. You must not sink to that level. Suicide is a horrible choice, but it is that person's choice.
When Anthony met Asia, it was instant chemistry. They laughed, they loved and he was her rock during the hardships of this last year. Anthony was open with his demons, he even wrote a book about them. In the beginning of their relationship, Anthony told a mutual friend, "He's never met anyone who wanted to die more than him." And through a lot of this last year, Asia did want the pain to stop. But here's the thing, over their time together, thankfully, she did the work to get help, so she could stay alive and live another day for her and her children. Anthony's depression didn't let him, he put down his armor, and that was very much his choice. His decision, not hers. His depression won. Anthony and Asia had a free relationship, they loved without borders of traditional relationships, and they established the parameters of their relationship early on. Asia is a free bird, and so was Anthony. Was. Such a terrible word to write. I've heard from many that the past two years they were together were some of his happiest and that should give us all solace. Anthony was 61, the same age my father was when he died. My father also suffered from intermittent deep depression, and like Anthony, was part of a "pull up your bootstraps and march on" generation. The a "strong man doesn't ask for help" generation. I know before Anthony died he reached out for help, and yet he did not take the doctor's advice. And that has led us here, to this tragedy, to this loss, to this world of hurt. Do NOT do the sexist thing and burn a woman on the pyre of misplaced blame. Anthony's internal war was his war, but now she's been left on the battlefield to take the bullets. It is in no way fair or acceptable to blame her or anyone else, not even Anthony. We are asking you to be better, to look deeper, to read and learn about mental illness, suicide and depression before you make it worse for survivors by judging that which we do not understand, that which can never fully be understood. Sometimes we are stuck in the unknowable, and that is where we are now, a massive wave of darkness that threatens to swallow everyone in its wake.
As I watch Asia do her job on set today, I see a pillar of strength who continues to work to put food on her children's table. I see Elizabeth Taylor carrying on filming Cat on a Hot Tin Roof despite her love, her husband, dying in a plane crash. I see all of us who have carried on. Please join me in sending healing energy to Anthony on his journey, and to all who've been left behind to journey on without him. There is no one to blame but the stigma of loneliness, the stigma of asking for help, the stigma of mental illness, the stigma of being famous and hurting. We must do more and be better. Anthony, our friend, would want it that way. To the media and to the random commenter, Anthony would never have wanted Asia to be hurt, I'd like to think he would want us to have the collective conversation that needs to be had about depression. Blame is NOT a conversation, it is the shutting down of our collective growth. Which is where we are now. We have a choice as humans, shrink to our smaller, uglier selves, or be better and grow as only true Phoenixes can. I urge you to be that Phoenix.
With great sadness and even greater hope, I remain, Rose McGowan
cc: Asia Argento

If you are considering suicide, reach out. We need you here. You matter. You exist. You count. There is help a phone call away, reach out.

Soud kvůli drogám - Rose

12. června 2018 v 19:33 | Charmedlover |  Novinky
Rose McGowan hrozí vězení.

Poté, co Vám přidávám stále další informace o této kauze, je venku další článek.
Rose skončila u soudu poté, co jí byly nalezeny drogy přesněji kokain v peněžence. Měla jej u sebe v lednu 2017 a objevili ho na letišti při kontrole. Rose tvrdí a stále stojí za tím, že drogy nebyly její a že jí je nastrčil někdo poté, co obvinila Weinsteina ze znásilnění. Znásilnit jí měl v roce1997 na festivalu SunDance Film a následně jí dal 100 000 dolarů za to, aby mlčela. Rose byla propuštěna na kauci 5000 dolarů z vazby a datum dalšího stání stanoveno nebylo. Hrozí jí teď až 10 let vězení pokud soud rozhodne, že je vinna. Podle Rose jí peněženku ukradli, když byla na záchodě a drogy jí do ní strčily a pak peněženku zase vrátili tak, aby jí někdo nalezl a prohledal čí je.

Poděkování mamince

12. června 2018 v 19:27 | Charmedlover |  Novinky
Shannen Doherty se zotavuje po náročné operaci.

Touto fotkou dojala Shannen spousty fanoušků, když jí sdílela na svém IG profilu. Tato fotka byla věnována mamince ke Dni matek, kdy jí chtěla rozepsat poděkování za všechno ale kvůli utlumujícím lékům na bolest nemohla.

" Napsala bych víc, ale léky na bolesti začínají účinkovat."

Mamince poděkovala za všechnu lásku a oporu, kterou jí dávala, dává a dávat ještě bude...

Další fanmades

12. června 2018 v 19:23 | Charmedlover |  zajímavosti

Jedná se o videa, která jsou tvořena fanoušky a často jsou to jejich vytvořené openy na další série s pomocí záběrů ze seriálů nebo nějaké epizody jako pokračování. Když budete hledat, nejdete opravdu povedené výtvory a já sem opět nějaké dám aby jste měli šanci se podívat i na vývtvory ostatních fanoušků. Samozřejmě tvůrce vůbec neznám a ani jejich tvorbu nepropaguji a nemám za to zaplaceno apod. Prostě je jen zmíním v tomto pokračování fanmade :-)

Výsledek obrázku pro charmed opening titlesHolly a Riverdale

10. června 2018 v 13:01 | Charmedlover |  Novinky
Související obrázek

V poslední době se na twitteru Holly objevily posty, které sama likuje s tématikou Riverdale. Některé tweety naznačují, že by mohla hrát roli Jugheadovi matky. Ovšem nelze to brát vážně protože Lucy Hale, která hrála v PLL také s Holly byla zapletena do této fámy ale vyvrátila ji se slovy, že sice show miluje ale že v ní nehraje.

Kdo ví, třeba budeme ještě překvapeni...

Rose truchlí nad ztrátou přítele

10. června 2018 v 12:54 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro rose mcgowan and anthony bourdain

V pátek vyšla ven zpráva, že kamarád Anthony, který se s Rose bavil, byl prohlášen za mrtvého když spáchal sebevraždu. Rose pár hodin poté zveřejnila video, kde mluví o tom, že lidí, kteří zvažují sebevraždu by měli vyhledat okamžitě pomoc. Vyjádřila tímto videem tak soustrast nad ztrátou a zároveň vyzvala lidi, kteří se cítí na pokraji a zvažují sebevraždu, aby to nedělali a obrátili se na odbornou pomoc.