Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Květen 2018

"Těším se, že zvítězí spravedlnost" - Alyssa

26. května 2018 v 9:43 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano

I Alyssa se vyjádřila k tomu, že bylo to monstrum vzato do vazby. Provedla to prostřednictvím sociální sítě Twitter, kde napsala pár vět.

" Dnes byl vzat do vazby muž, jehož činy byly tak obrovské, že způsobily globální hnutí. Harvey rozbil životy mnoha ženám. Stojíme s nimi a zůstáváme solidární se všemi ženami, které čelili nebezpečnému zneužívání. Těšíme se, že zvítězí spravedlnost. "

Kromě těchto dvou hereček se připojilo s vyjádřením na twitteru včera několik desítek dalších převážně žen ale i mužů, kteří vyjádřili svůj názor a ukázali podporu.

"Nevěřila jsem, že tento den přijde" - Rose reaguje na Harveyho zatčení

26. května 2018 v 9:37 | Charmedlover |  Novinky
Související obrázek

Potom, co byl Harvey zatčen na New Yorské policejní stanici, živě Rose podala dá se říct vyjádření o této události.

"Vlastně jsem nevěřila, že tento den přijde. Nevěřila jsem tomu, že ten den přijde. Jsem tak hrdá na Lucii Evansovou a na Paz ( Paz de la Huerta).

Rose musela kvůli svým oplétačkám prodat dům aby zaplatila všechny poplatky, které měla kvůli Harveymu. Což jí donutilo se odstěhovat ale Rose také udala osobu, která jí pronásledovala a kterou na ní nasadil Harvey aby jí sledoval a mohl dál ubližovat.
Harvey Weinstein zatčen.

26. května 2018 v 9:27 | Charmedlover |  Novinky
Včera jsem viděla reportáž na tv nova, kde se mluvilo o tom, že byl Weinstein zatčen. Dneska mi to nedalo a šla jsem se na tu zprávu podívat.

Výsledek obrázku pro harvey weinstein

Včera byl obviněn ze všech činů, které spáchal na ženách co se týče sexuálních činů. Podle policie jen na dvou ale sami všichni víme, že jich bylo až kolem 100 a na seznamu je např. Angelina Jolie, Cara Delevigne apod. Weinstein se sám dostavil na New Yorskou policii na Manhattanu aby se dobrovolně k činům přihlásil a vyslech si obvinění. Za činy, které spáchal mu americké soudy hrozí 25 let vězení. Jak víme, Harvey ženy urážel, sexuálně obtěžoval, znásilňoval apod. Dokonce i herečka jako Salma Hayek je na seznamu žen, které obtěžoval.

Toto obvinění se týká dvou žen. V prvním případě se opravdu podle policie Weinstein dopustil znásilnění a druhý případ je o bývalé herečce Luccii Evansové. Ta uvedla ve vyšetřování, že v roce 2004 jí přinutil k orálnímu sexu. Po vyšetřování na policii jej odvedla policie v poutech na soud.

Za kauce 1 milionu dolarů bl z vazby propuštěn ale bylo mu omezeno cestování a nesmí opustit státy New York a Connecticut. Jeho pobyt hlídá elektrický náramek na noze. Jeho advokáti tvrdí, že obvinění jsou nepodložená a Harvey nikdy zákony neporušil.

Co k tomu říct. Tato kauza vzbudila obrovské vlny hnutí žen, které odhalily, jaká je tohle zrůda a oni řeknou, že neporušil zákony? Takové hnusné prase. Omlouvám se ale bych bych už sprostá. Taková nadržená zrůda, která dokázala stovkám žen zničit životy si teď ještě jako pán odchází z vazby na kauci a bůh ví, jestli ho vůbec odsoudí.

Scény, kde Phoebe zemřela

24. května 2018 v 16:44 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro charmed phoebe death

1) Neúprosná smyčka
Stejně jako Piper, první smrt Phoebe se odehrává v tomto díle. Také zemře rukou špinavého démona, který po ní vrhne energickou kouli a mrští s Phoebe o zeď nad schody, přičemž rozbije několik obrazů a bezvládně padne k zemi.
2) Neúprosná smyčka 2
Její druhá smrt se kupodivu děje v tom samém dílu a démon jí zabije dvakrát.
3) Upálena
V díle výčitky svědomí se přenesly sestry do budoucnosti aby mohly vyvrátit a rozluštit vidění, které Phoebe měla. Ovšem Phoebe se s nimi domů nevrátí a dobrovolně odpyká hřích svého budoucího já a nechá se upálit. Ale jelikož starší usoudí, že sestry pochopily, co měly, tak když už je jen kousek od smrti, přenesou je zpátky do onoho dne v minukosti.
4) Ohnivá koule
Démoni, kteří také cestují časem zabijí Phoebe ohnivou koulí spolu s Paige potom, co vezmou všem sestrám schopnosti. Piper však najde jejich trik jak cestovat a vše vrátí zpátky.
5) Meč
Když je Piper omámena mečem a svým učitelem, nechá aby její ochránce zabil Paige a Phoebe bleskovou koulí.
6) Džin
I ona umře pod přáním Džiny, když si přeje aby čarodějky umřely.
7) Propíchnutí
Sestry umíraly v několika případech společně. I tady jí propíchl stejný démon, jako Piper a Leo je pak obě vyléčil.
8) IMARA
Čarodějnice, která přelstila sestry a převtělila se do Phoebe. Spolu pak zničily čarodějnici a tím i Phoebe, která byla v jejím těle. Nakonec pomocí kouzla provedly výměnu duší a Phoebe se vrátila zpět do svého těla.
9) Konečná bitva
Na konci, kdy sestry bojují s Christy a Billie je Phoebe zabita a Piper jí najde pod sutinami domu.

I zde je k dispozici video se všemi scénami

Scény, kde Piper zemřela

24. května 2018 v 11:27 | Charmedlover |  zajímavosti
V seriálu se stalo několikrát, že jedna ze sester zemřela ale většinou ne nadobro a byla potom oživena. Dneska se koukneme na Piper, která byla na hranici smrti nebo zemřela.

Výsledek obrázku pro charmed piper death

1) Neúprosná smyčka
Jedná se o poslední díl 1. série a zde se přehrává ten samý den několikrát. Je to proto, že jeden z démonů má za úkol zabít sestry alemjelikož se mu to nedaří, dostane od Tempuse,pána času, šance den zopakovat a tak se počit z pedchozích chyb. Pod jehou rukou zemře Piper, když s ní hodí přes celý pokoj a ta spadne do zimní zahrady. Zabije jí energická koule a samozřejmě i náraz, když proletí sklem na zem.
2) Orojská horečka
Když Piper v jednom z dílů omdlí v klubu a je převezena do nemocnice, zdá se, že je nachlazená ale doktor pak sdělí zprávu, že se jedná o orojskou horečku, která je velmi vzácná. Následně se její stav zhorší a sestry použijí kouzla aby mohly sestru zachránit. Jenže to se převtělí do jedné figurky a tím začne nákaza propukvat víc a víc. Piper se záhadně uzdraví a když je ona i se sestrami zavčena v nemocnici, musí sestry kouzlo odvolat a Piper spadne do kómatu. Když umírá je na druhé straně Leo, který jí vrátí zpátky do života.
3) Převtělení
V díle, kdy je Piper dost divoká a tančí na stole, je v ní démonka, která se do ní převtělena a utlačuje Pipeřino duši aby se mohla zmocnit jejího těla. Prue je nucena jednat rychle a proto udělá jeden z mánevrů, kdy Piper zabije a vyjednává z démonkou. Démonka se převtělí do Lea a ten pak Piper vyhojí a naštěstí vše dopadne dobře.
4) Zápas s démony
Když sleduje Piper jak Phoebe a Prue bojuje s démony v zápase, tak se je snaží povzbudit aby měly sestry větší vztek a bojovaly surověji. To se ale nelíbí jednomu z démonů a tak vrazí do Piper jednu z ostrých koulí, která jí srazí k zemi. Ovšem opět Leo jí po všem vyhojí protože ještě není naštěstí úplně mrtvá.
5) Rozpoutalo se peklo
Osudný díl, kdy Prue umírá. Nejprve se ale vše točí kolem Piper, která je zasažena střelou jedné z vyšinutých dívek a na střelné zranění pak v nemocnici umírá. Čas se ale vrací ale jak víme, Phoebe je v podsvětí a tak je to na Piper a Prue. Démon Shax je opět prohodí oknem ale Prue je už mrtvá. Leo mrtvé vyojit nemůže a tak vyhojí jen Piper,která má naštěstí ještě šanci.
6) Duchové
Další smrt přijde, když se dva duchové, kteří zemřeli s Leem ve válcde zhmotní a Piper ze vzteku na Lea zabijí. Piper již umírá a její duch opouští tělo a Paige se snaží Lea přesvědčit, aby zachránil svou ženu. Ten je zhrzený, že zklamal ale když si vše uvědomí jen tak tak Piper zachrání.
7) Cikánská magie
I s tímto druhem magie se sestry setkaly. Když jsou všichni v podkroví, ta začně Eva zaříkávat aby porazila Orina. Ten se ale vzápětí objeví a Piper prostřelí svým zrakem. Opět zasahuje Leo.
8) Meč
Když se Piper rozhodne odejít s jistým pohledným přívržencem zla a učí se bojovat s mečem, on sám jí pak mečem probodne. Sestry a Leo najdou Piper na louce a Leo hned uzdravuje.
9) Džina
Epioda ze zlo a vypečenou džinkou z lahve vyústí ve smrt všech 3. sester. Když duch Piper opuští tělo, Křičí na Lea a ten nevědomky hojí Piper a ta obživne.
10) Anděl smrti
Opět se zde připletl anděl smrti a Piper se stane jedním z jeho řad. Umře a pjde si pro své duše jelikož zachránila někoho, kdo měl být mrtvý a pořadník se tak rozházel, musela ona za něj položit život. V márnici pak procitne a ožije.
11) Démon
Opět je zde démon, který jí zabije tím, že do ní píchne svou zbraň připomínající vidle.Tak se mi zdá, že Piper na to propichování docela trpí:D.
12) osten
Když po ní jedna z démonek flusne ostré ostny nebo jakési hroty, Piper doma pak umírá a setkává se v astrální sféře s Colem, který tam je za trest uvězněn. Sestry pak přinesou Lea, který sešel ze své cesty a tak práci odvede Wyatt, který Oiper vyléčí.

Jako bonus je tu video, kde máte zachycené všechny tyto scény.

Holly opět o rebootu

23. května 2018 v 12:17 | Charmedlover |  Novinky
Holly se při propuštění novinky, že bude nějaký reboot docela jednoznačně vyjádřila a z její názoru můžeme usoudit, že je proti(stejně jako třeba já).

"Dovolte mi říci, že oceňuji pracovní příležitosti a příležitosti, které Charmed reboot vytvořil. Ale nikdy nebudu rozumět něčemu, co je divoké, feministické nebo zábavné při vytváření přehlídky, která v podstatě říká, že původní herečky jsou příliš staré aby udělal práci jako před 12 lety. "

Související obrázek

Holly zkrátka nerozumí, proč se dělá reboot na něco, co je tak originální a prostě jen těžko jej přepíše nějaká nová napodobenina. K tomu se váže jedna věc, kdy Alyssa sdílela na své FB pagi odkaz na článek o rebootu a když jsem četla názory fanošků, nebyl snad ani jeden kladný. Takže opravdu jak jsem říkala, ani fanušci nejsou nasdšení. Pro důkaz Vám sem dám odkaz aby jste na mě neútočili, že lžu apod.

Drew Fuller - 38.birthday

23. května 2018 v 12:09 | Charmedlover |  Novinky
Drew Fuller, Holly Marie Combs a Brian Krause en la Wizard svět

K příležitosti 38. narozenin Drewa alias Chrise se spolu sešli Brian Holly a Drew spolu s dalšími pár lidmi aby je společně oslavili. Holly na twitteru vtipkovala, že slaví 40. svého syna. Pak ale dodala, že si dělá legraci, že je to 38 ale je to totéž. Bylo opravdu krásné vidět seriálovou rodinku a Brian se neskutečně změnil a zestárl bych řekla.Alyssa trpí poporodní depresí...

20. května 2018 v 21:00 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano pregnant Výsledek obrázku pro alyssa milano pregnant

Alyssa se otevřela ve své osobní kapitole, co se týká jejího duševního zdraví. Prohlásila, že trpí depresí po porodu, a ta jí dovedla až k tomu, aby zašla k psychiatrovi. Podle zpráv napsala Alyssa článek pro jeden z časopisů, který diskutuje o utrpení, které podstoupila po porodu syna.
"Moje generalizovaná úzkostná porucha byla pravděpodobně vyvolána mojí poporodní depresí a moje cesta duševními chorobami začala svou cestu do mateřství."

Alyssa totiž v roce 2011 utrpěla potrat a až pak znovu otěhotněla a čekala 1. syna MIla. " Můj potrat byl srdcervoucí ale toto těhotenství bylo krásné. Po tomto idelickém obrazu mateřství napsal přísný plán porod. Žádné léky proti bolesti, žádná práce, žádný císařský řez." Během komplikací musela podstoupit císařský řez. " Tu první noc po návratu z nemocnice jsem měla první úzkostlivý stav. Měla jsem pocit, že jsem zklamala jako matka protože jsem nemohla porodit přirozeně a kojit mlékem, které jsem ještě neměla."

I když se z tohoto dostala, přišla další úzkost když měl Milo vysokou horečku zatím co ona se chystala na show. " Když jsme začali natáčet, moje úzkost se zhoršovala. Každý den jsem šla do práce a přemýšlela jsem o způsobech jak by Milo mohl zemřít v rukou opatrovatelů" Tady to není že chtěla aby syn zemřel ale protože nevěřila tolik chůvám. Poté vyhledala odbornou pomoc. " Jednoho dne ve 2 v noci jsem odešla na pohotovost. Požádala jsem psychiatra o pomoc. Cítila jsem se, jako bych neměla jinou možnost. Požádala jsem o hospitalizaci a zůstala na psychiatrickém oddělení 3 dny.Konečně jsem se začala cítit, že moje bolest byla rozeznána ale nebylo to tak snadné."

Rose sledovala svatbu Meghan a Harryho

20. května 2018 v 20:42 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro royal wedding 2018

Včerejší událost roku sledovalo snad miliony lidí na zemi. Svatba prince Harryho a Meghan Markle uchvátila celý svět a několik lidí dokonce před zámkem až 7 dní stanovalo aby měla ta nejlepší místa . Včera jsem také sledovala událost a nebyla jsem jediná. Rose sledovala tuto svatbu také a postla na svou IG story 2 krátká vide ze sledování. Úryvek z písně "Stand by me", kterou zpíval černošský sbor, což bylo nádherné a na britské svatbě se to nevidí a pak delší záběr na Meghan.

Nový trailer #2

20. května 2018 v 11:24 | Charmedlover |  Novinky
Opět tu máme nový trailer, který je už o něco delší a dozvídáme se z něj více informací nové sérii Charmed neboli spíše jejího rebootu . Podle traileru vidíme, že styl ulice a domu, ve kterém sestry bydlí je podobný jako v originále. Jejich matka také zemře při hrátkách s kouzly a také víme, že díly vyjdou tento rok na podzim, což je ještě nějaká doba docela. Třetí sestra, která nebydlí s ostatními dvěmi je něco jako Paige, protože také sestry objeví z pocitu, že je jejich sestra a táhne jí to k nim. Na základě fotografie, se pak vše potvrdí. Pak vidíme jak sestry objeví svoje schopnosti. Na trailer se podívejte sami, ať Vám to tady všechno nenapíšu předem a jste překvapeni :-)