Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Duben 2018

Happy BDay Shannen!

13. dubna 2018 v 22:28 | Charmedlover |  Novinky
12.4. Oslavila Shannen alias Prue své 47. narozeniny. Na svém IG se podílela o nějaké fotky a přidala i fotku s maminkou a jejím dortem, který měla od maminky. Proběhla samozřejmě i oslava a Shannen přidala i nějaké IG Stories.

Shannen si za svůj život prošla velmi těžkými situacemi počítaje její boj s rakovinou, která s ejí možná teď vrací zpátky. Nicméně přes to všechno bych jí chtěla popřát všechno nejlepší k jejím narozeninám a jen hlavně hodně zdraví, které bude potřebovat i nadále.

Výsledek obrázku pro shannen doherty birthday Výsledek obrázku pro shannen doherty birthday

Personal Instagram Photos - Rose McGowan - March 2018

7. dubna 2018 v 9:58 | Charmedlover |  Fotografie
A v poslední řadě tu mám Rose a její fotky, kdy zase byla aktivní na IG. Ona je podle mě aktivní asi nejvíce a přidává spousty příspěvků. Např. přidala fotku, kde je na cestě k soudu o kterém sem tady taky informovala. Nebo tu má fotky hodně společné s někým. Co mě ale zaujalo je fotka, kde stojí u řady menších stromků. Ta se mi moc líbí a je velmi pozitivní.

Bi6pnbcj b Rjuodvvc b 0cdgr1hx b 3pvczab4 b Sgobyygy b

Personal Instagram Photos - Shannen Doherty - March 2018

7. dubna 2018 v 9:52 | Charmedlover |  Fotografie
U Shannen stojí za zmínku prezentace, kterou vytvořila na instagramu k příležitosti narozenin její nejlepší kamarádky, kdy přidala ty nejlepší fotky a momenty, které spolu zažily. Opravdu moc hezké gesto. Kromě těchto fotek je tu i fotka manžela a samozřejmě nesmí chybět sada fotek s jejím pejskem.

Ynjiijso b Qw9btjzd b Ewxrg8qh b Uf7fdqzr b Snfjul75 b

Personal Instagram Photos - Holly Marie Combs - March 2018

6. dubna 2018 v 13:45 | Charmedlover |  Fotografie
Holly má svůj IG feed velmi propracovaný a spíše převládají fotky přírody. Ale ani v tomto měsíci nechybí fotka jejího snoubence. Zajímalo by mě, kdy už se konečně dočkáme té vysněné svatby. No ale fotky z míst, které Holly navštívila jsou opravdu krásné. Podívejte se sami.

egXn73ES Vefks2m6 1VqVGC12 QEXD8p7I J5yB3E1B


Personal Instagram Photos - Alyssa Milano - March 2018

6. dubna 2018 v 13:38 | Charmedlover |  Fotografie
Měsíc březen je za námi a tak jsem tu opět s fotkami, které pro nás Alyssa během uplnynulého měsíce nachystala a publikovala je na svém IG profilu.

Nechyběly opět rodinné fotky, kde můžeme vidět děti ale i celou rodinku Alyssi pohromadě. Nějaké fotky z demonstrace March For Our Lives se také objevily a dokonce i děti Alyssi, které slavily svátek svatého Patrika.

Nějakým nedopatřením se mi do galerie dostaly fotky ze stars dance tour Seleny tak to prosím ignorujte, dokud nepřijdu na to, jak to smazat :DQi8gggsz b 7bolckgh b Y2oj4ubj b Mmssnoyy b Wi66oojt b

OSOBNÍ BLOG OPĚT SPUŠTĚN

5. dubna 2018 v 20:33 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed write gifs

POSLOUCHEJTE(ČTĚTE) VŠICHNI.

Opět jsem spustila svůj osobní blog. Všechno potřebné se dozvíte na samotném blogu proč kdy kde co a jak. Chystám už o tom úvodní článek tak se vše dozvíte tam. ODKAZ - http://worldbycharmedlover.blog.cz/


Alyssa reaguje na střelbu v San Brunu

5. dubna 2018 v 14:09 | Charmedlover |  Novinky
Určitě jste to viděli na internetu, nebo slyšeli ve zprávách. Střelba se stala v sídle Youtube, kdy mladá žena postřelila několik lidí a následně byla prý nalezena mrtvá. Jaký motiv k tomuto útoku měla to není jisté. Nejspíše je to kvůli tomu, že Youtube přestal za její videa platit a hlavně za to, že je cenzuroval, takže měla menší počet shlédnutí apod. Alyssa se vyjádřila těmito dvěma posty na svém twitteru.Výsledky rakoviny jsou špatné....

5. dubna 2018 v 13:44 | Charmedlover |  Novinky
Shannen si prošla rakovinou prsu a stálo jí to hodně sil a bolesti, kterou podstoupila. Po roce to ale zase vypadá tmavě. Shannen chodí pravidelně na kontroly a testy a naposledy si sebou vzala i maminku. Jeden test vyšel dobře ale druhý byl zvýšený což znamená, že teď jí čeká spousty čekání na další výsledky, které jí přinesou další diagnozu.

"Jeden test na marker nádoru vyšel dobře, ten další... ten by zvýšený. To znamená, že budu sledována a čeká mě další test. Ale i po této zprávě zůstávám pozitivní a dělám si inventuru svého života. To mi hodně pomáhá vidět věci v perspektivě a připomíná mi to, co jsem se během léčby rakoviny naučila,"

Před rokem měla Shannen radost, že se v jejím těle nenachází již rakovinotvorné buňky ovšem po posledních testech to je jinak. Tak mě to mrzí. Nechci aby Shannen zase procházela tím, čím si prošla....

Výsledek obrázku pro shannen doherty

Rose prodala svůj dům

1. dubna 2018 v 22:00 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro rose mcgowan house

CCA 2 měsíce zpět jsem Vám psala o tom, že Rose prodává svůj dům v Hollywoodu. Nyní je prodán za 1,935 milionu dolarů. Dům se prodal před dvěma týdny společností PropertyShark jistému Arielovi Vromenovi což je filmový režisér.

Samotný dům byl postaven roku 1963 a mezi jeho přednosti patří 4 ložnice,3 koupelny a oboustraný krb + patro pro hosty. Velké plus má vyhřívka na zahradě, ze které je výhled pomalu na celý Hollywood.