Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Duben 2018

Rose - Weinstein se mě pokoušel kontaktovat!

27. dubna 2018 v 9:43 | Charmedlover |  Novinky
Kauza s Rose a Harveym nabírá opět na síle. Poté, co Rose vyšla ven s tím, že jí Harvey znásilnil se jí pokusil kontaktovat. Řekla, že jí psal hnusné esemesky a že nemá ani ponětí, kde její číslo vzal. Nicméně prý měl izraelskou agenturu, která pracovala i s Rose takže dostat její číslo asi tak těžké nebylo.

Harvey i přes další ženy, které se ozývají, popírá, že by někdy nějakou z nich znásilnil nebo jinak sexuaálně napadl. Harvey se prý snažil nějak zkontaktovat s Rose a mluvit sní. Asi po ní chtěl, aby obvinění stáhla a aby zastavila to, že se žačly ozývat další a další napadené ženy.

Výsledek obrázku pro Rose mcgowan

Alyssa svolává lidi aby jí podpořili na protestu.

27. dubna 2018 v 9:37 | Charmedlover |  Novinky
Alyssa se opět zapojuje a tentokrát svolává další aktivisty aby se spolu s ní spojili 5. května v Dallasu v Texasu a protestovali proti místnímu místopředsedovi Mikeovi Penceovi na výročním zasedání NRA. Protest je první dá se říct akce v rámci #NoRA, o které jsem Vám psala v předchozích článcích.
26.4. Alyssa na svém twitteru tweetla, že kdo se k ní na tomto protestu připojí.

Výsledek obrázku pro alyssa milano

Layout #3

23. dubna 2018 v 17:55 | Charmedlover |  Správa Blogu

Jsem moc a moc ráda, že už po 3. na tomto blogu mohu přivítat nový layout, o který se jako vždy pokoušela a úspěšně vytvořila blogerka IVET. Tentokrát jsem si vybrala hlavní trio sester a to Prue, Piper a Phoebe. Je to trošku jiný layout, než jste mohli vidět doposud ale o to více se mi líbí. Trochu se můžeme vrátit do minulosti, kde měl 1. layout také fialovou barvu ale trošku tmavší v jiném odstínu.

Jak říkám, jsem ráda, že to tu zase po té grafické stránce ožije a klidně se podělte o názor. Už bych se mohla taky naučit dělat svoje layouty protože ne jen že mě nebaví s tím pořád někoho otravovat :D Ale prostě to, že máte na svém blogu svůj vlastní layot a můžete hodiny a hodiny nekonečně tvořit je fakt lákavá představa. Sice jsem už asi 3 vytvořila ale jsou uplně primitivní a nepoužitelné.


Až na kůži - Outfity

22. dubna 2018 v 11:19 | Charmedlover |  Outfity
Výsledek obrázku pro i've got you under my skin charmed outfits

V tomto díle to bude jednoduché, jelikož jsem vybrala 3 oufity, které si sestry oblékly na konci epizody pro svého otce, který s nimi měl jít do restaurace ale bohužel, Otec odjel a sestry se dívaly doma na kazetu, kterou jim zanechal táta na památku.

Sestry si na tuto příležitost oblékly šaty. Piper zůstala u jednoduché elegance, kdy si vzala delší šaty po kolena v takové vínové barvě to vypadá, teď si nejsem moc jistá barvou :D . Phoebe si vzala také klasiku. Šaty na ramínka a Prue si vzala fialové korzetové šaty a přes ně si přehodila modrou blúzku popř. košily.

Výstava Ash Of Chaos od Josepha Correa v Londýně - 19.4.2018

20. dubna 2018 v 20:48 | Charmedlover |  Novinky
Dvě společnosti: Rose McGowanová vedla půvab, když navštívila výstavu Ash Coro z chaosu Josepha Correa v galerii Lazinc v Mayfair s paní Vivienne Westwood ve čtvrtek

Ve čtvrtek večer si Rose zašla do Londýnské čtvrti Mayflower na výstavu do galerie Lazinc. Rose měla na sobě černé krajkové šaty a pod nimi legíny. Přes to měla přehozený lesklý bomber a jako boty zvolila černé lesklé a plné boty. Jako podle mě asi nevhodný doplněk zvolila modré sluneční brýle. Jak vidíme na horní fotce, Rose nešla sama. Vyšla si s právničkou Dame Vivienne a společně si obhlídly výstavu.

Othtgrno b H4fynbpk b Xtjjosev b


"Nemyslím si, že Harvey bude někdy za své sexuální zločiny stíhán nebo půjde do vězení" - Rose

20. dubna 2018 v 20:39 | Charmedlover |  Novinky
Rose byla jedna z prvních žen, které vyšly s pravdou na světlo a oznámila, že jí sexuálně napadl Harvey Weinstein. Po tomto odhalení se začala oběvovat další a další obvinění až se jich nakupilo neskutečné množství. To vyvolalo hnutí MeToo, kde je zapojená i Alyssa. Mezi herečkami, které byly napadeny Harveym je i např. Cara Delevingne a Ashley Judd.
Jak ale řekla Rose v jednom z rozhovorů, neveří tomu, že by Harvey někdy pykal za své činy, které spáchal na dívkách. Nyní je Weinstein vyšetřován z 10 pokusů o znáslinění a sexuálních útoků.

Výsledek obrázku pro rose mcgowan

Alyssa Milano zahájí kampaň proti NRA

20. dubna 2018 v 20:33 | Charmedlover |  Novinky
Po události "March for our lives" se přihnala jako blesk zpráva, že Alyssa,Alec Baldwin a Amy Schumer zahájí kampaň na podporu NRA což je National Rifle Association tedy budou obhajovt kontrolu zbraní a zbaví se politického vlivu. Dopis, který byl určen výkonému řediteli na podporu NRA podepsalo více než 130 celebrit.
Alyssa se v této ale i jiných kampaňích např. MeToo dost angažuje a je to super vidět ji, jak moc jí záleží na bezpečí jejích dětí ale i dalších obyvatelích Ameriky, kteří jsou těmito tématy a událostmi postiženi.Outfity 1x01

15. dubna 2018 v 9:26 | Charmedlover |  Outfity
Protože mi vážně došla inspirace na psaní tématických článků, tak jsem začala sepisovat outfity podle toho, jak se v dílech objevily. Takže pojedu od začátku seriálu až do konce a rozeberu nějaké outfity, které měly sestry na sobě. Ne všechny ale nějaké vyzdvihnu.

První je tu Phoebe. U ní začnu trošku netradičně a vybrala jsem tot pyžamo, ve kterém objeví půdu a knihu stínů a vlastně celé dědictví sester a jejich rodiny. Sestry měly podle mě celkem hezké slušivé a přitom pohodlné pyžama :D Nicméně toto co má Phoebe se mi líbí, že má crop top a kalhoty. Nevím ale strašně se mi líbí, když je dívka hubená a má kalhoty níže posazené a crop top a celkově odhaluje jen kousek bříška a zad. Snad víte jak to chápu, zkrátka tak, jak vidíte na obrázku.


Na tomto obrázku se zaměříme na Piper a na její outfit. Upřímně mě nejvíce na první pohled upoutal řetízek, který má an krku. Nicméně se mi líbí ty krémové kalhoty, které v té době byly prostě Hit. Jak já bych se do té doby vrátila a kdybych byla o něco starší. Hned bych se uměla vyřádit. No, dále má asi tílko a svetřík, které je oboje ve vínové barvě. Takže je těžko rozeznatelné, co je co a jak to vlastně je ale podle mě se jedná o tílko a cardigan nebo obyčejný svetřík, který je rozepnutý.


A na poslední outfit tu máme Prue, která nosila ze začátku hodně upravené outfity a bylo to hlavně podle mě díky její práci. Ale i když v dalších sériích také dělala v Bucklands a tolik se nestrojila. No ale jdeme dál. Šaty jsou pouzdrové a potrhávají postavu Prue. K nim zvolila vysoké boty a téměř žádné dopňky. Nevzpomínm ani jsem na dalších obrázcích neviděla, že by nějaké doplňky měla.

Prolhané krásky - Pretty Little Liars

14. dubna 2018 v 17:04 | Charmedlover |  Filmografie hereček
Výsledek obrázku pro pretty little liars gifsVýsledek obrázku pro pretty little liars gifs

Populární seriál Prolhané krásky pochází z USA a začal se vysílat od roku 2010 a skončil nedávno roku 2017. Seriál je inspirovaný knižní sérií Sary Shepard, která byla pod českým názvem vydána jako Roztomilé malé lhářky. Celkem má seriál 7 řad. V roce 2013 byl vysílán spin-off s názvem Ravenswood ale po 10 dílech byl zrušen.

Holly si zde zahrála roli maminky Elli Montgomery, která zde dále rozvíjí veldeljším příběhem bych řekla, kdy řeší nevěru manžela apod.

Děj se motá kolem party 5 holek z toho jedna jménem Alison, která zmizí a nikdo neví, kdy a za jakých okolostí a její zmizení doprovází řada vodítek a záhad, plus tajemný -A, který přesně ví co, kdy a kde se stane. Nicméně holky se nezastaví a pátrají i za cenu svého potopení.


OBSAZENÍ
Spencer Hastings - Troian Bellisario
Hanna Marin - Ashley Benson
Aria Montgomery - Lucy Hale
Emily Fields - Shay Mitchell
Alison DiLaurentis - Sasha Pieterse
Ezra Fitz - Ian Harding
Ashley Marin - Laura Leighton
Ella Montgomery - Holly Marie Combs
Byron Montgomery - Chad Lowe
Maya St. Germain - Bianca Lawson
Caleb Rivers - Tyler Blackburn
Mona Vanderwall - Janel Parris
Toby Cavanaugh - Keegan Allen

10 oblíbených knih Rose

13. dubna 2018 v 22:40 | Charmedlover |  Novinky
Ač se na první pohled může tento článek zdát nevěřícný, ano je to tak. I Rose je milovnicí čtení a nedávno byl uveřejněn seznam 10 nejlepších knih podle Rose. Takže tady to je :-)

Výsledek obrázku pro rose mcgowan gifs

Láska v době cholery - Love in the time of cholera
Pracovala jsem v pohřebním domě, když jsem objevila tento román. Když mi bylo 14 hodně jsem myslela na smrt a nad životem. Láska v době cholery mi způsobila pocit, jako bych šla spolu s postavami protože se smáli, milovali, žili a umírali ve světě plném duchů.

Konfederace Dunces


Jana Eyrová - Jane Eyre
Jedná se o důležitou knihu, která mi jako dívce ukázala, že můžeme být nezdolní bez ohledu na to, zda jsme viděni či nikoli.

Příběhy o Evě Luny
Prostřednictvím Evy Luny a jejích příběhů jsem šla na třpytivou odyseu mysli.

Autobuografie Malcolma X.
NAštěstí jsem našla tuto knihu v brožovaném papíru, když mi bylo 11.

Henry a červen
Nedávno jsem přečetla studii o ženské bolesti a potěšení, které dělá srdce, tělo a mysl pocit všech pocitů.

Hrabě Monte Christo


Kompletní básně

Hmotnost inkoustu

Alenka v říši divů