Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Harvey přeje Rose smrt...

18. března 2018 v 12:59 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro harvey vs rose

O kauze Weinstein a Rose jsem Vám tu několikrát psala a podávala jsem Vám novinky. Dnes tu pro Vás mám opět nějakou novinku ohledně této kauzy. Rose tvrdí, že od doby co promluvila o napadení a znásilnění a když vyšla její kniha, kde to popisuje, byla několikrát sledována a zastrašována. Podle ní byl napaden i její počítač, aby "někdo" našel podklady a informace o této kauze.
"Jsem si jistá, že by preferoval mojí smrt. Je to sociopat. Nebojím se, ale měla bych. Lidé, které považuji za horší než je on jsou jeho právníci. Způsob, jakým jedná je odporný." - Říká k tomuto Rose.

"Lidé kolem něj, kteří ho podporovali ve svém pokusu ovládnout a zneužívat ženy jsou monstra, stejně jako on. " - Dodává.
Rose podnikne další kroky proti znežívajícímu šéfovi filmu. Věří, že on zaměstnal izraelskou špionážní společnost aby Rose zastrašovala a obtěžovala.
Rose se díky těmto událostem v jejím životě rozhodla PŘESTAT HRÁT A OPUSTIT HOLLYWOOD aby bojovala za dobro a práva žen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 25. března 2018 v 14:15 | Reagovat

Divím se, že se s ním po letech nechala vyfotit, já bych se k takovéhlemu člověku pak už vůbec nepřiblížila ...
Hlavně mě překvapuje, že Rose kvůli tomu úplně odešla z Hollywoodu. Chápu, že je teď v nelehké situaci, ale i tak, snad bude takhle tedy spokojenější

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama