Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Dům sester

18. března 2018 v 9:08 | Charmedlover

Nejsem si jistá, zda jsem tenhle článek už psala nebo ne. Ale jelikož mám docela krizi psaní článků tak to risknu.
KDYBY JSTE MĚL NĚKDO NĚJAKÉ NÁPADY NA ČLÁNKY, KTERÉ TU JEŠTĚ NEBYLY TAK MI NAPIŠTE PROSÍM. NOVINKY MOC NEJSOU A JÁ NEMÁM O ČEM PSÁT.


Honosný dům, vila ve viktoriánském stylu je součástí rodiny Halliwellů.Původní stavba pochází z roku 1898 ale v roce 1906 se dům při zemětřesení zničil a musel být přestavěn. Dům má hlavní přízemí, kde se nachází hlavní hala, schodiště,jídelna, obývací pokoj,kuchyň, zadní vchod s prádelnou, vchod do sklepa a zimní zahrada. V patře se pak nachází ložnice a koupelna. Druhá koupelna je dole ale ta je pak přestavěna na šatnu. V druhém patře se nachází podkroví, které všichni dobře známe.

Výsledek obrázku pro charmed manor gifs

Původně dům patřil Priscile a Gordonovi, kteří poté dům předali Penny, která byla jejich dcera. Jak můžeme vidět v jednom z dílů, dům také sloužil třem sestřenicím jako takový zábavní podnik, kam se sházeli lidé popíjet, poslouchat hudbu a bavit se. Dělo se to za prohybice. Penny měla dceru Patty se svým manželem Allenem a Patty byla vychována a dále bydlela v domě i když si vzala Victora. Poté přišly tři sestry, kdy se jediná Phoebe narodila v domě. Byly také v tomto domě vychovány babičkou po smrti jejich matky.

Po smrti babičky se sestry rozešly a dům zůstal neobydlený. Phoebe šla do New Yorku a Piper a Prue bydlely v bytě na North Beach. 6 měsíců po smrti babičky se Piper a Prue sestěhovaly zpátky do domu aby tak zachovaly rodinu a jejich dům. Phoebe se také potom nastěhovala, když jí to dala Piper vědět.
Když se v seriálu objeví Paige, po čase se sem také přestěhuje aby byly všechny sestry pohromadě.

Výsledek obrázku pro charmed in house gifs Související obrázek

Je důležité zmínit, že dům se nachází v centru velké energie zvané Nexus. Kromě toho stojí dům uprsotřed pentagramu a proto je dějištěm mnoha bitev s démony.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 18. března 2018 v 9:16 | Reagovat

Dobrý námět na článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama