Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Březen 2018

Julian McMahon - Rozhovor

4. března 2018 v 13:41 | Charmedlover |  zajímavosti


Výsledek obrázku pro julian mcmahon gifs Výsledek obrázku pro julian mcmahon gifs

Už jsem jinde
Stále se rád podívám na ausralský seriál "Home And Away" hlavně když jsem v anglii. Ale nenapadá mě, co by jsem tam dělal teď. Předtím jsem do hraní skočil po hlavě ale až poté jsem to začal dělat s vášní.

Temná strana duše
Rád jsem přijal příležitost zahrát si postavu,která má i svojí temnou stránku i napříč tomu, že se sní diváci neztotožňují. Člověk totiž na takových postavách hledá vždy tu světlejší stránku.

Hrál si v mnoha seriálech. Který ti přirostl k srdci?
Měl jsem rád všechny. V seriálu Charmed jsem s celým štábem jako i s Alyssou, Shannen a Holly vycházel dobře. Po natáčení jsme často pařili. Další seriál byl už o trohu složitější.

Proč?
Byl velmi oblíbený hlavně z lékařského prostředí a proto si mě hodně lidí pletlo s hranou postavou. Stalo se, že jsme večeřeli v jedné restauraci a přišla ke mě dáma s otázkou, jestli má podle mě dobře udělanou plastiku tváře.

Co si jí na to řekl?
Přišel jsem k ní blíže, dobře jsem si jí prohlídl a potom jsem práci pochválil.

Takže si schopný si z toho dělat srandu?
Jasné, ale jen tehdy, když mám na to náladu. Mimochodem je to tak jednodušší, než by jsem to měl vysvětlovat. Jednou větou se to dá ukončit a hotovo.

Ale na druhou stranu je to dobrá příležitost pro seznámení.
Ano, ale já jsem dobrý chlapec a nevyužívám toho. Mimochodem takové ženy, které jsou schopné uvěřit, že v reálném životě jsem plastický chirurg mě nezajímají. Na to, aby mě ulovily potřebují víc než plná prsa a tvář bez vrásek.

Možná jen málo lidí ví, že jsi byl manželem Danni Minogue.
Už jsme 10 let rozvedení ale přátelství zůstalo. Rád končím svoje vztahy inteligentně. Danni je v tom stejná. Často si voláme takže je vše OK.

V tvém novém filmu Fantastická 4 hraješ obludu. Jak si se tím vyrovnal?
Po dobrém doktorovi je zajímavé hrát postavu zlého doktora Dooma. Fanstastická 4 se mě pokusí zastavit ale jestli se jim to podaří, nebo ne už musíte zjistit sami.

Alyssa Milano - Rozhovor

3. března 2018 v 22:41 | Charmedlover |  zajímavosti
Související obrázek

První pravidlo lásky - bolí
- Poprvé jsem se zamilovala na gymnáziu. Políbila jsem ho a on mi takovou vrazil, že jsem měla monokl.

Pět slov, které mě vystihují
-Soucitná, věrná, posednutá, profesionální, odhodlaná.

Děti
-Vždy, když mě napadne, ze bych měla mít vlastní dítě, koupím si další zvíře. - Alyssa má momentálně již druhé dítě takže tato definice jí moc dlouho nevydržela :D

O slávě
-Jsem radši, když mě lidé berou jako svojí sestřenici než nějakého vetřelce.

První kluk
-Jmenoval se Kirk Cameron. Měla jsem 13 let a on 14. Dával mi hrát písničky v rádiu, ale já se sním rozešla. Jednoduše sem se stím nedokázala vyrovnat.

O premiérách
-Když dostanu pozvánku na premiéru, řeknu si " Proč se namáhat? Když se chci podívat na film, jednoduše si obleču tričko a popcorn. Nějak mi uniká smysl oblékat se a parádit se, když se chci dívat na film.

O vlasech
-Měním účesy stále. Myslím, že pro herečku je důležité, aby se cítila dobře, ať vypadá jakkoli. Kdyby jsem hrála ve filmu, kde si musím oholit hlavu, musela by jsem na to sebrat všechnu odvahu. Samozřejmě, že by jsem před tím zavolala pana Spellinga (smích).

Šatník
- Najdete v něm všechno možné. Je to místo, kde se všichni slézají. Holly a Rose mají vše hezky uklizené a moje šatna vypadá jako pokoj na intru. Je mi jedno, zda tam postavíte otevřenou minerálku a necháte jí tam celý týden.

O rvačkách
- Na rozdíl od Phoebe nejsem žádná bojovnice. V seriále jsou kaskadéři, kteří se tím živí, ale já to nejsem. Doufám, že někdy nepřijde chvíle, kdy by jsem někomu musela nakopat zadek. (Smích)

Alyssin odkaz pro fanoušky
Osm let, spousty slz.
- Je tak těžké uvěřit, že vše končí. Už jsme se rozloučili. Už jsme si popřáli všechno dobré a i navzdory tomu nemohu pochopit, že jsou čarodějky skutečně na konci. Znamená to mnohem víc, ne jenom přijmout denní rituály a zvyky, které Vám dávají jistotu. Znamená to už nevídat své přátele každý den. Je to zvláštní prázdnota, prázdnota, která se dá jen sotva poznat. Život se mění. Nic nezůstane stejné. Vím to. Všichni to víme. Navzdory tomu to pro nás všechny bude velká změna. Děkuji všem fanouškům, kteří z Charmed udělali to, čím se staly. Ten seriál patří stejně jako Vám tak nám. Bez Vaší vášnivé podpory by jsme nikdy nedošli tak daleko. Vážím si toho, že jste nám ji poskytli a budu Vám za ní navždy vděčná. Těším se a otvírám novou kapitolu života ale nikdy nezapomenu na těch posledních osm let...

Rozhovor - Brian Krause

3. března 2018 v 21:43 | Charmedlover |  zajímavosti
Tak jsem přece jen nějaké rozhovory našla a samozřejmě jsem hned Vám šla zpracovat některé do článků. Převážně jsou to rozhovory s některými herci a o samotném seriálu.

Výsledek obrázku pro charmed leo tumblr gifs


Zloduch nebo hrdina?
- Líbí se mi hrát dobráka. Toho, který sebou nese morální poučení. Není tak zlé dávat děvčatům lekce. Je to celkem osvěžující. Věřte tomu, nebo ne, většina rolí před Charmed byla záporných.

Kam vyrážíš?
- Nejsem žádný šílený chlap, který by vymetal večírky. Ve skutečnosti jsem spíš nudný. Nechodím do klubů. Když se chci odvázat, jdu hrát golf.

Beru zpět
- Nejsem až tak úplně nudný. Miluji automobilové závody. To mi vždy napumpuje adrenalin.

Dokopaný k herectví
- Stal jsem se hercem, protože mě jeden klukm na střední při tělesné výchově chtěl zmlátit. Utekl jsem mu tak, že místo tělesné jsem si vzal dramatický kroužek. To mi docela šlo, tak jsem se rozhodl tomu věnovat.

Věříš na čarodějnice?
- Potkal jsem pár děvčat, která o sobě tvrdila, že jsou čarodějky. Asi šli v drogách. Kdysi jsem chodil s jednou dívkou, která mi řekla, že je čarodějka. Jakmile jsem to slyšel, raději jsem hned šel...

Prozraď něco.
- Mám žalovat? To v žádném případě! No, dobře. Povím Vám, že největší koketa na place je Alyssa. Té se líbí každý.

Brian před lety.
- Živil jsem se různě. Například jsem řídit dodávku z pekárny bylo pěkně blbé. Plazit se pod stromy také nebylo nejlepší zaměstnání. Pokrývač nebo elektrikář? To ještě není tak hrozné, ale jezdit s dodávkou z pekárny, to je fakt strašné! Byl jsem "chlapík s koláči".

Gabriel Statler

3. března 2018 v 19:02 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed gabriel gifs Výsledek obrázku pro charmed gabriel
Gabriel byl Lordem války., člen klanu, který se mohl reinkarnovat a je odhodlán zahájit válku. Používal krystalový meč a byl imuní vůči lidským zbraním.

Netrvalo dlouho a Gabriel spolu se svou sestrou přelstili Prue, aby za nimi přišla a on tak získal její moc. Jenže nevěděli, že Prue má telekinezi i v očích a tak se osvobodila a utekla domů, kde vše řekla sestrám. K identifikaci pomohlo i vidění Phoebe, které ukázalo, že Prue bude probodnuta mečem. Phoebe celou nos hledala meč v knize stínů a Piper hlídala Prue, aby se jí něco nestalo. Když pak Prue přišla na kouzlo, které použije, trošku ze zvrhlo a místo jedné Prue byly 3 a tak to měl Gabriel trošku těžší. NAkonec i on sám zabils vojí sestru aby získal Prue ale to se mu nepodařilo. Sestry Gabriela zabily u nich v domě jeho vlastním mečem.


Off the map - Shannen and Holly 2015

3. března 2018 v 14:21 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro off the map holly and shannen

Tento krátký televizní pořad, ve kterém můžeme vidět Holly a Shannen, pochází z roku 2015.Má jednu sérii, která obsahuje 6 dílů a podstatou tohoto pořadu je, že se spolu vydaly na některá z míst ameriky.
Holky se spolu podívají např. na rajčatovou bitvu v Kentucky, navštíví domov Shannen - Tennessee a při své pouti jsou málem zatčeny. Dokonce se přidají i k týmu, který vyšetřuje paranormální jevy.

Fotografie
1aqeckmc b Xnwn0mqr b 6tq0ylrf b 0ebiffq5 b L3v3was8 b Sqj50eyy b Bnn1n4oi b R5xgtraq b Nftnmiuy b

Videa
Pokud chcete tyto epizody vidět, zde jsou odkazy. Je to ale v anglickém jazyce a nevím, zda jsou k tomu titulky.

Claire Pryce

3. března 2018 v 14:07 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed claire pryce gifs
Claie byla Pruinou druhou šéfovou poté, co Rex a Hannah byli zničeni, převzala jejich místo.

Když byli majitelé Rex a Hannah zničeni, protože byli zaklínači, banka poslala Claire aby se ujistila zda ještě Buckland stojí za záchranu nebo je jeho bankrot nevyhnutelný. Claire trpěla i Pruiny časté odchody a neshody, které se kolem ní motaly. Dokonce byla i se svými přáteli v domě sester na večeři ale jak si povíme v jiném článku, nedopadlo to dobře. Poté ale přišel nový majitel a Clarie Buckland opustila. Netrvalo dlouho a Prue opustila aukční síň chvíli po ní.

Agentka Fallonová

3. března 2018 v 14:01 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed agent fallon gifs
Fallonová pracovala s FBI, ale přitom ona sama byla hrozbou v podobě monstra jménem wendigo. Lovila oběti, které měli krevní skupinu buď AB negativní nebo ty, kteří byli zamilovaní či už měli zlomené srdce.

Piper byla napadena Wendigem, když píchla uprostřed parku a jejím zachráncem se stal Billi. Společně hledali možnosti, jak Wendiga zničit. Ovšem netušili, že je Wendigo právě ta agentka, která se vydávala za jejih pomocníka. Jenže Phoebe později viděla, jak Agentka napadá Wendiga a sestrám bylo vše jasné. Zabily spolu původkyni zla jménem Wendigo a tím tak osvobodily i Piper, která byla jejím napadením také proměněna ve vlkodlaka.

Nové postavy v Charmed Rebootu

2. března 2018 v 16:38 | Charmedlover |  Novinky
Opět jsou tu novinky ohledně chystaného rebootu který je v procesu příprav.

Známe novou postavu. Postavu Lea v originále určitě znáte. V nové verzi se postava bude jmenovat Harry a ztvární ho Rupert Evans. Popis jeho postavy je jako hezký a velmi uznávaný profesor. Podle popisu by to měl být prý Leo ale možná i Cole. To se dozvíme časem. Kromě této postavy už jsou obsazeny 2 sestry a to Sarah Jeffery, která podle všeho hraje postavu Phoebe z originálu a Melonie Diaz,která hraje Piper. Ještě je tu ale postava sestry Macy a jejího přítele, kterého ztvární Ser´Darius Blain. Zatím není známo, kdy se bude seriál vysílat ale mělo by to být někdy v tomto roce spíše v půlce nebo ke konci roku 2018.

Výsledek obrázku pro charmed reboot


Photo of the month - Březen 2018

2. března 2018 v 16:25 | Charmedlover |  Photo of the month
S menším zpožděním ale přesto, startuji nové hlasování o fotku měsíce tentokát na březen.
pro tento měsíc jsem zvolila nějaké veseljší fotky a najdete zde celkem 4 fotky, které jsou s takovými "ksichtíky". Věřím že se pobavíte při hlasování a Vy rozhodnete o tom. jaká fotka měsíce března bude nejvhodnější :-)


Vyhlášení - photo of the month

2. března 2018 v 15:45 | Charmedlover |  Photo of the month
Je tu nový měsíc a únor je za námi. proto jsem tu s vyhlášením fotky za měsíc únor.

Nejvíce hlasů získala fotka č.4, která měla 5 hlasů.
Na dalším místě jako druhá skončila fotka č.2 s počtem hlasů 3.
Předposlední příčka patří fotce č.1, která měla hlasy 2 a fotka č.3 neměla ani jedne hlas a je tak poslední.

A tohle je už ona vítězná fotka. :-)