Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Březen 2018

Unnatural Resources

6. března 2018 v 21:31 | Charmedlover |  zajímavosti
latest (662×1018)

Již 5. pokračování. Charmed zde čelí proti starodávné armádě zla posluhovačů. Snaží se opět sestry zničit a brání Piper aby si otevřela svojí restauraci.
9x05-PiperSword 9x05-SistersBook 9x05-TylerMichaelsMortal Enemies

6. března 2018 v 21:25 | Charmedlover |  zajímavosti
latest (415×639)

4. díl komiksu. Tak a teď jsem se prokousala všemy díly komiksu a zjistila, že mě čeká ještě dalších 25+ článků o jednotlivých dílech. Noooooo to jsem teda nevěděla, že jich je tolik a nejnovější je z roku 2016 takže ještě možná někdy něco vyjde. Nicméně hnedka dneska Vám všechno nenapíšu protože toho je fakt hodně ale třeba něco dneska, něco zítra a tak. Alespoň budu mít ještě o čem psát :D Nicméně to tady mám teď otevřené vše a snad mi u toho nebouchne poítač abych to pak nehledala znova. to bych se ale popravdě naštvala :D ale jdeme na to :-)
File:Charmed-04-03.jpg

V tomto díle sestry zachráněné nevinné vezmou k sobě domů aby je chránily. Zdroj obrátil všechny nevinné ke zlu v celém městě. Sestry se pak dozví, že droj se vrací aby je jednou pro vždy zničil.

- Zdroj v tomto díle napadne sestry přímo na veřejnosti ale nikdo si toho nevšimne, jelikož jsou lidé okouzlení zlem.
- Piper má novou moc, kdy dokáže objekt zahřát a buď se spálí nebo se z něj stane kapalina.
- Tento díl je menší důkaz, že Piper již nevlastní svůj klub P3.
331px-vydání 4 náhled 18

Innocents lost

6. března 2018 v 21:11 | Charmedlover |  zajímavosti

Již třetí pokračování nabírá na síle. Sestry bojují o záchranu posledních nevinných a podsvětí stále shromažďuje poslední složky potřebné k tomu aby přivedlo nejsilnějšího protivníka jakému kdy sestry čelily zpátky na zem. Ani moc tří nedokáže tomuto zlu zabránit a to zničí celí svět.
Autorem bylo potvrzeno, že kluk, který je na obalu Charmed je Tyler Michaels, což byl v seriálu ohnivec. V tomto díle se vrací zdroj všeho zla.
File:Charmed-Comics2.jpg

No Rest For Wicca

6. března 2018 v 21:02 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro no rest for wicca

V překladu to znamená " Žádný odpočinek pro čarodějky" a je to další pokračování komiksu. V tomto díle se začne rozpoutávat velké zlo, které může definitivně zničit sestry a všechno dobro na zemi. Vydání vyšlo ve stejném roce jako předchozí díl a to v roce 2010. Jedná se zde víceméně o první nevinnou v seriálu a to Brittany, která se stala obětí Javny. Proto jdou Piper a Phoebe na její hrob aby zjistily, jak to tedy je.
File:Comic Issue 2 Prev 5.jpg

Charmed Lives

6. března 2018 v 20:56 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro charmed lives

Jedná se o první část komiksového vydání a pokračování seriálu akorát tedy v tom komiksu. Tudíž je to 9. série v psané a kreslené podobě. Toto pokračování bylo vydáno až o 4 roky později a to 21. července roku 2010. Jsou zde postavy sester se svými manželi a někteří démoni se se vrátí. Ještě podotknu, že tomuto komiksu předchází ještě jeden s názvem " Sourcebook " kde se dozvíte vše o sestrách a je to jakoby kniha stínů o životě sester, jestli se chápeme :D. Už jsem Vám tu někde dávala odkazy a psala jsem o vydáních těchto komisků tak kdyžtak zahledejte v rubrice zajímavosti myslím, kdo se chce podívat online :-) ... Já osobně jsem ještě neměla čas se na to podívat ale chci si tyto komiskové knížky pořídit a přečíst si je.
Výsledek obrázku pro charmed lives

Rose McGowan Personal Photos+videos - February 2018

5. března 2018 v 15:35 | Charmedlover |  Fotografie
Rose byla asi nejvíce aktivní na IG. Hlavně přidávala velmi tématické fotky a většina se motala kolem její nově vydané knížky s názvem "Brave". Přidala ale fotku s přáteli nebo sama sebe.


Vb5txsyo b Yuepiunz bAz8u2ehe b H3jccy57 b Yi1d3hht b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/VcaGYzyYMs

Holly Marie Combs Personal Photos + Videos - February 2018

5. března 2018 v 15:15 | Charmedlover |  Fotografie
Holly moc času na sociálních sítích netráví. Když ale něco přidá, je to buď něco s rodinou nebo s přáteli. Tentokrát přidala pár fotek z výletu s dětmi a se svým snoubencem. Také je zde fotka s nejlepší kamarádkou a bývalou kolegyní z Charmed.

O3oujnym b 9qpnpd4l b Sjqrz97l b Flomfmsr b Cq99eipb b Dvvfquul b

Shannen Doherty Personal Photos + Videos - February 2018

5. března 2018 v 15:09 | Charmedlover |  Fotografie
Shanenn s námi sdílela minulý měsíc hlavně fotky se svým pejskem. Objevily se i dvě fotky s jejím manželem, kde si spolu užívají slunečného dne venku. Kromě toho Shannen sdílela i alarmující zprávu o zmizení ženy a pomohla tím vyšetřování a také se zaměřila více na zvířata. Na jednom z videí je ona, jak cvičí. Shannen dává i na své IG stories jak cvičí a velmi si to užívá.


Xtvwtdzg b Vmjdkszk b Av4q8dvz b Oeqtoyuz b Vy7o8acu b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/Rde7SE7rqu

Personal photos + videos February 2018 - Alyssa Milano

5. března 2018 v 14:57 | Charmedlover |  Fotografie
Měsíc únor přinesl další nálož fotografií které s námi hlavní herečky prostřednictvím instagramu sdílely. Tak se na to jdeme podívat.

Tento měsíc Alyssa moc aktivní nebyla. Měla tam pár propagačních fotek a pár fotek ze svého soukromí a se svojí rodinou.
Zveřejnila ale také dvě videa, která naleznete na tomto odkazu.


J0hwki58 b Cp3sh1li b Pbl3egpy b L6iqcgy1 b Snrrponp b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/McGYeWUr3L

Holly Marie Combs - Rozhovor

4. března 2018 v 15:54 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro holly marie combs gifs tumblr Výsledek obrázku pro holly marie combs gifs tumblr

Jak je to ve skutečnosti?
Nevěřím na magii tak, jak jí seriál vykresluje. Věřím trochu tajemnější věci a na intuici. Věřím na pozitivní myšlení protože to jsou vlastně kouzla-opakování pozitivního myšlení.

Kdysi dávno
Když jsem chodila na střední, chtěla jsem být mořskou bioložkou. Potom jsem ale dostala roli ve filmu a ten nápad letěl do koše.

Závislost na zvířatech
Mám psy, kočky, papušky, koně a dva křečky. Jeden má jen 3 nohy a druhý je neuvěřitelně tlustý.

Bez masa
Sedm let jsem byla vegetariánka. Jenže celou tu dobu jsem měla strašnou chuť na maso, která ne a ne zmizet až jsem to jednou nevydržela. Jednoduše jsem si musela dát Cheeseburger.

Ubozí bratranci
Moji bratranci Charmed milují. Chodí do školy a chválí se "To je naše sestřenice".
Samozřejmě jim to nikdo nevěří, takže stále někoho přesvědčují, že Piper je opravdu jejich sestřenice.

Dobrá rebelka
Když jsem vyrůstala, snažila jsem se být rebelka. Opravdu jsem se snažila. Jenže to není tak jednoduché, když Vaše rodiče hrají v rockové kapele. Když jsem přišla domů s prvním tetováním řekli, že je to super.

Potopená
Nejnáročnější kaskadérský kousek, který jsem pro Charmed udělala přišel v epizodě, kdy mě chtěli utopit. Na začátku to bylo fascinující, protože předtím jsem se často potápěla. Ale ono je to něco jiné, když Vás zamotají do řetězů a vezmou Vám kyslíkový přístoj. Na chvíli mi blesklo hlavou,že se mě chtějí zbavit. (smích)