Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Březen 2018

Dům sester

18. března 2018 v 9:08 | Charmedlover

Nejsem si jistá, zda jsem tenhle článek už psala nebo ne. Ale jelikož mám docela krizi psaní článků tak to risknu.
KDYBY JSTE MĚL NĚKDO NĚJAKÉ NÁPADY NA ČLÁNKY, KTERÉ TU JEŠTĚ NEBYLY TAK MI NAPIŠTE PROSÍM. NOVINKY MOC NEJSOU A JÁ NEMÁM O ČEM PSÁT.


Honosný dům, vila ve viktoriánském stylu je součástí rodiny Halliwellů.Původní stavba pochází z roku 1898 ale v roce 1906 se dům při zemětřesení zničil a musel být přestavěn. Dům má hlavní přízemí, kde se nachází hlavní hala, schodiště,jídelna, obývací pokoj,kuchyň, zadní vchod s prádelnou, vchod do sklepa a zimní zahrada. V patře se pak nachází ložnice a koupelna. Druhá koupelna je dole ale ta je pak přestavěna na šatnu. V druhém patře se nachází podkroví, které všichni dobře známe.

Výsledek obrázku pro charmed manor gifs

Původně dům patřil Priscile a Gordonovi, kteří poté dům předali Penny, která byla jejich dcera. Jak můžeme vidět v jednom z dílů, dům také sloužil třem sestřenicím jako takový zábavní podnik, kam se sházeli lidé popíjet, poslouchat hudbu a bavit se. Dělo se to za prohybice. Penny měla dceru Patty se svým manželem Allenem a Patty byla vychována a dále bydlela v domě i když si vzala Victora. Poté přišly tři sestry, kdy se jediná Phoebe narodila v domě. Byly také v tomto domě vychovány babičkou po smrti jejich matky.

Po smrti babičky se sestry rozešly a dům zůstal neobydlený. Phoebe šla do New Yorku a Piper a Prue bydlely v bytě na North Beach. 6 měsíců po smrti babičky se Piper a Prue sestěhovaly zpátky do domu aby tak zachovaly rodinu a jejich dům. Phoebe se také potom nastěhovala, když jí to dala Piper vědět.
Když se v seriálu objeví Paige, po čase se sem také přestěhuje aby byly všechny sestry pohromadě.

Výsledek obrázku pro charmed in house gifs Související obrázek

Je důležité zmínit, že dům se nachází v centru velké energie zvané Nexus. Kromě toho stojí dům uprsotřed pentagramu a proto je dějištěm mnoha bitev s démony.


Shannen Doherty - Večeře s Chris Cortazzo

16. března 2018 v 21:56 | Charmedlover |  Novinky
Chic: Shannen Doherty, 46 let, se připojila ke svému blízkému příteli Chrisovi Cortazzoovi na Hublotově soukromé večeři s Edgarem Ramirezem v Waldorf Astoria v Beverly Hills v úterý

Tento týden v úterý se Shannen objevila znovu po nějaké době na veřejné akci. Byla velmi šťastná a spokojená, když si vyšla s přítelem Chrisem na soukromou večeři dále s Edgarem Ramirezem a Waldorfem Astoriem v Beverly Hills. Jako outfit zvolila obyčejné černé šaty a velmi zajímavé boty, které uvidíte na fotkách dole. K jejímu věku se mi to hodí a není na tom nic zlého. Moc jí to slušelo a právě mě zaujaly nejvíce ty boty a kabelka. Na fotkách z auta vidíme i její tetování, které má už několik let a je také velmi zajímavým detailem. Jen aby nedošlo k nějakým sporům, toto není její přítel jakože spolu chodí. Je to jen dobrý kamarád.

K2nahkyc b Wb7olexc b Uvyccv5k b Qoscv1gz b 9cvwlqmh b 6i9uhsoz b

2 Nové postavy - Charmed reboot

14. března 2018 v 18:23 | Charmedlover |  Novinky
charm-3-600x338.jpg (600×338)

Známe další dvě postavy, které budou hrát v nově otevřeném Charmed rebootu. Jejich jména zní Charlie Gillespie a Ellen Tamaki.Charlie bude hrát přítele ze školy sestry Madison, který je do ní zamilován. Ellen bude hrát postavu detektiva policejní síly ve městě Hilltown, která bude mít romantický vztah s jednou ze sester a tím bude tak kazit její vyšetřování. Což nám ukazuje jisté spojitosti s oiginálním seriálem.

Ovšem teda nevím, jak bude vypadat to lesbické podání sester a její přítelkyně. Nejsem žádný homofob ale podle mě se tohle zrovna k Charmed nehodí. Hold vidíme, že zapůsobují různé nové výstřelky moderní doby.

The All Or Nothing

10. března 2018 v 17:40 | Charmedlover |  zajímavosti

V českém znění "Všechno nebo nic" je z komiksové deváté série devátým dílem,který povídá o dalším příběhu sester. Chtěla bych podotknout, že jsem zjistila právě že seriál byl ukončen a poté vznikly 2 komiskové série, které jsou jakoby pokračování tudíž 9. a 10 série. Noa každá série má asi 22 dílů myslím komiksového příběhu. Takže co jeden komiks - jeden příběh jakoby epizoda.

Potom, co se Piper ztratí jsou starší obléháni nezlomnou silou, která má přinést katastrofu. Leo proto musí prozradit tajemství sesterského kouzla a musí se poučit o tom, kým je a co má za úkol.
004xrfdsa 009sasasass Neena's army 016

- Tento díl nám prozrazuje, jak se zrodila linie kozelnic Warrenových, i když rodiče Melindy nebyli vůbec čarodějného původu.
- Poprvé od posledního okamžiku, kdy se objevil naposledy v díle Slamněná vdova se vrací v komiksovém vydání.


o charmed rebootu

9. března 2018 v 19:58 | Charmedlover |  Novinky

Charmed reboot se bude odehrávat ve vysokoškolském městě a děj se točí kolem tří sester, které zjistí, že jsou čarodějnice. Nově máme informace, že už jsou obsazeny všechny hlaví postavy tudíž tři sestry, jejímiž herečkami jsou Sarah Jeffrey, Melonie Diaz a Madeleine Mantock. Prostsřední sestra jménem Mel bude lesbička. Kromě těchto sester je obsazen i přítel jedné ze sester jménem Harry, kterého hraje Rupert Evans, a ten je dost sexy podle mě :D ... Je možné, že on bude světlonoš jako původní Leo ale to se ještě neví.

Výsledek obrázku pro charmed reboot

Rose v Římě

9. března 2018 v 19:50 | Charmedlover |  Novinky
Rose se v úterý vydala do Itálie do krásného města Řím. Samozřejmě navštívila tamnější památky např. Španělské schody a fontánu di Trevi. Tato fotka je právě před fontánou, kde si Rose dává zmrzlinu a nasává atmoséru města a jeho památek. Snad si takto Rose odpočinula od všech těch soudů s Weinsteinem a těch oplýtaček, kterých teď má víc než dost.

Závěrečné řeči sester

7. března 2018 v 19:32 | Charmedlover |  zajímavosti
Související obrázek

Včera jsem dávala na ask page maraton gifů z posledního dílu čarodějek a přidávala jsem tam v rámci toho i závěrečné řeči, které sestry zapisovaly do knihy stínů. Tak jsem si řekla, že vůbec nebude špatné, když je napíšu i sem.

Výsledek obrázku pro charmed ending

Phoebe
- Za posledních osm let se toho tolik stalo. Mnohé jsme získali a mnohé ztratily. Přesto mám pocit, že můj život teprve začíná. A bylo to. I když jsem byla zamilovaná, pravou lásku jsem poznala až s Coopem. S mužem, se kterým jsem měla tu báječnou holčičku, kterou jsem již dávno vídala ve svých snech. A k ní další dvě holčičky, které jsem nepředvídala. Najednou jsem byla moc šťastná a měla vlastní rodinu a taky spousty přátel. A přesto, že jsem dál pracovala a radila potřebným, nejvíce mě zajímalo pomáhat jim najít lásku. Když už jsem jí konečně našla sama.

Paige
- Phoebe se stala odbornicí na hledání a nalézání lásky. A pokud jde o mě, bez démonů se můj život ubíral podobnými cestami. Henry se samozřejmě dál věnoval svým podmínečně propuštěným i když o to moc nestál. Ale pořád si dokázal udělat čas aby mi pomohl s malým Henrym a s dvojčaty. To mi konečně umožnilo se věnovat mému světlonošství. A pomáhat další generaci čarodějek postavit se na nohy.

Piper
- Aby Paige mohla předat vše, co se naučila, nejem svým vlastním dětem ale i dětem mým a dětem Phoebe. Ale i budoucím čarodějkám a světlonošům. To vyplnilo čas mezi dobou, kdy jsme bojovali a dobou, kdy nám z dětí vyrostli nástupci. Mě to umožnilo vrátit se ke svým kořenům a vařit konečně něco jiného než lektvary. A otevřít si vlastní restauraci, o které jsem vždy snila. Pokud jde o Lea, vrátil se k učení, když jsme získali školu magie zpátky. A potom učil až do odchodu do penze. I když jsme se občas pohádali a bylo nám smutno ale jsme rodina bojovníků a vždycky budeme. No a proto jsme taky byly čarodějky...

Oh, Henry

6. března 2018 v 21:50 | Charmedlover |  zajímavosti
284 (284×437)

Díl se točí okolo Renneka, temtonoše. Ten stále zabíjí světlonoše s cílem shromáždit jejich schopnosti. Když pod jeho rukou zemře nevinná dívka, je těhotná a Paige nenarozené dítě zachrání tím, že ho z ní doslova vytáhne. Neena odhalí moc tří a se staršími jedná na mostě. Během bitvy pošle Piper "někam" a sestry jí chtějí zachránit ale Leo je donutí, aby raději utekkly pryč.
File:416px-Issue 8 preview 3.jpg File:416px-Issue 8 preview 2.jpg

The Heir Up There

6. března 2018 v 21:44 | Charmedlover |  zajímavosti
latest (662×1018)

Piper je velmi rozrušená když zjistí, že její dcera má stejnou moc jaké její teta a obává se, že by mohla děti znovu vystavut riziku jako tomu bylo u Wyatta.
9x7-Preview1 9x7-Preview39x7-Preview2

- V tomto díle se Paige poprvé přenese nahoru ke starším a ne na most Golden Gate Bridge.
- Toto je považováno jako za začátek nového příběhu.


Morality Bites Back

6. března 2018 v 21:39 | Charmedlover |  zajímavosti
MBB Cover A

Jak jsme si mohli všimnout už z názvu některých dílů, komiksová pokračování využívají podobné názvy, jaké jsou ve skutečnosti jednotlivé epizody seriálu pojmenovány.

Morálka kousí předtuchy 1 Charmed202 463
A ano. Tento díl má co dělat se skutečným dílem. Když spolupracovnice Phoebe řekne jméno jejího přítele, Phoebe se rozpomene a vzpomene si, když před devíti lety měla výlet do budoucnosti a zabila Cola Greena, když jejího přítele v budoucnosti zavraždil a jak za to byla spálena. Přihází čas, kdy se naplňuje Phoebiina vize a její výlet do budoucnosti akorát ne v její roli.

Číslo 6 - scan-0016a

- Tento díl pojednává jen o Phoebe a jejím problému.
- Elise zjsití, že je Phoebe čarodějka.
- Elise říká Phoebe, že Cal Green zautočil brutálně na ženu (viz obrázek nahoře). Tento popis a fotka vypadá jako žena Carolyn, které pomohla Paige, když Carolyn její manžel bil.