Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Březen 2018

POTM - DUBEN 2018

31. března 2018 v 18:11 | Charmedlover |  Photo of the month

Ač se může zdát, že tato anketa bude o tom, která ze sester je lepší, to Vás asi možná zklamu. Tato anketa je zaměřená na vlasy, kdy jsem vybrala jeden účes od každé sestry, který za celý seriál měla a Vy máte za úkol vybrat, který se Vám líbí nejvíce.

POTM BŘEZEN 2018 - VYHLÁŠENÍ

31. března 2018 v 18:01 | Charmedlover |  Photo of the month

Ano, tato fotka vyhrává místo v anketě fotka měsíce března. Podle mě je t fotka spíše roztomilá, než vtipná ale to snad až tak moc nevadí :-) ... Nicméně podíváme se na to, jak si vedly ještě ostatní fotky v této anketě.

1.fotka - 6 hlasů
2. fotka - 3 hlasy
3. fotka - 1 hlas
4. fotka - 5 hlasů

Beverly Hills 90210

31. března 2018 v 12:30 | Charmedlover |  Filmografie hereček
Výsledek obrázku pro beverly hills 90210

Hrají : Jason Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green, Tori Spelling, James Eckhouse, Kathleen Robertson, Tifanni Thiessen.
Řad : 10
Dílů : 296

Seriál je natáčený v letech 1990 - 2000. Byl vytvořen Aaronem Spellingem a Darrenem Strarem. Je to seriál o životě mladých lidí z města Beverly Hills a znáte to. Takový ten Teen seriál :-)

Rodina Walshových se přestěhuje z Minneapolis na americkém středozápadě do kalifornského Beverly Hills. Rodiče - Jim a Cindy Walshovi - jsou ztělesním staromódních představ a ideálů: on živí rodinu, ona se pilně stará o domácnost. Jejich děti, dvojčata Brenda a Brandon, to ale mají těžší. Jsou vytrženi ze svého domácího, trochu provinčního prostředí a snaží se zapadnout mezi bohaté a světaznalé spolužáky na West Beverly Hills High. Brenda se nejvíce spřátelí s krásnou, ale namyšlenou Kelly a s nejistou Donnou. Postupně se seznamují i s dalšími spolužáky: Steve je Kellyin arogantní bývalý přítel a adoptivní syn televizní hvězdy, Dylan náladový surfař, do kterého se zamiluje Brenda, Andrea patrně nejchytřejší dívka ve škole a nováček David, který prostě jen chce, aby ho každý měl rád. Společně prožívají v nelehkém období dospívání přátelství, lásky, rozchody, zklamání a další životní situace…

Alyssa Milano - March For Our Lives

28. března 2018 v 17:40 | Charmedlover |  Novinky
Alyssa jak víme je odhodlaná bojovat za různé věci a účastnit se různých kampaní. Tato kampaň s názvem March For Our Lives, která bojuje za reformu proti zbraním nezůstala vyjímkou. Alyssa bojuje v rámci této kampaně a zůčastnila se sobotního pochodu. Vzala sebou i svého syna Mila, který měl na ceduli napsáno "Držte nás ve škole v bezpečí". Alyssa na své ceduli měla napsané "Láska a nenávist nemůžou žít ve stejném domě" Kromě jich dvou se zůčastnila kampaně celá rodina Alyssy takže syn, Alyss, manžel a dcerka.

Ihrlsjua b G5544q2c b M7fl9hfr b Ftclb2ww b Jtdfcklk b Xcsycsu6 b Pcmcjhmh b

Jak jsem se dostala k Charmed?

24. března 2018 v 20:04 | Charmedlover |  zajímavosti
Výsledek obrázku pro charmed gifs tumblr

Asi jako většina z Vás, kteří znáte Charmed, jsem i já tento seriál objevila jako malá dívka.
Pamatuji si, když jsem to viděla v televizi a sledovala vždy po příchodu ze školy každou epizodu, která běžela. Ačkoli to nikdy neběželo tak nějak popořadě takže jsem nevěděla ani pořádně, která sestra je která a jakto, že je tam najednou jiná. Nějak jsem to ale neřešila a stejně Charmed sledovala i nadále. Pak to al dávat přestali a já jsem si vzpomněla až asi o 6 let později, kdy jsem to viděla oprázdninách na Prima Love. Pak jsem ale zase sledovat přestala a největší převrat nastal o letních prázdninách roku 2015.

Související obrázek

Byl první měsíc prázdnin a já začla sledovat Charmed poprvé online. Ještě předtím jsem si ale všechny díly stáhla a dva roky předtím sledovala aktivně každý den na dvd. Toto byl ale velký převrat a za tuto dobu jsem se pouhým sledováním naučila o seriálu vše. Pak jsem začala číst různé články a mohu říci, že o Charmed vím vše snad, co se dá. Nicméně právě rok 2015 byl zlomový, kdy vznikla i moje stránka na asku jako jediná aktivní stránka. Dodnes je stále funkční i když už to není, co to bývalo. Byla už několikrát obnovená ale i tak stále je to jedna a ta samá stránka. Od této dob jsem Charmedlover. Takto vznikla i moje přezívka protože jsem dala Lover a Charmed a vzniklo toto. ic složitého ale pro mě je to vystihující. I když bude seriál sebevíce starý, pro mě bude prostě vše a nikdy se mi neokouká. Budu jej sledovat i nadále a bude moje dětství bezpochyby.

Vincent Gallo tvrdí, že Harvey je oběť

23. března 2018 v 17:59 | Charmedlover |  Novinky
Případ Harveyho a Rose a nespočtem dalších žen jistě znáte. Pravidelně Vám tady předkládám novinky a dneska to nebude vyjímkou. V otevřeném dopise režisér Vincent Gallo píše, že Harvey se stal obětí. Kromě toho také narážel na Rose, že kdyby v té době nevydělávala měsíčně 100 000 dolarů měsíčně a raději šla tento čin nahlásit, předešla by nekolika desítkám dalších takových činů. Tím se zase ale trošku šlape na jazyk protože tvrdí, že Harvey je obětí.

Výsledek obrázku pro vincent gallo and rose mcgowan

Rose u soudu

23. března 2018 v 17:37 | Charmedlover |  Novinky

Ve středu se konalo předběžné slyšení v případu, kdy byla Rose obviněna z držení drog, které se u ní našly. Spolu sní dorazila teta Rory a její právnička. Kvůli sněhové bouři ale nemohli dorazit dva svědci. Advokátka říká, že bylo nemožné aby bylo dokázané, že kokain v peněžence byl opravdu Rose. Poté co letadlo přistíálo byla zpráva o nalezení drog podána až o 5 hodin později a to nesedí s dalšími okolnostmi. Také říká, že důkazy, které svědčí proti Rose jsou velmi slabé a není tedy prokazatelné, že drogy byly opravdu její.Shannen jako hostující řečník nadace Gala na podporu rakoviny prsu

23. března 2018 v 17:28 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro shannen doherty cancer

Nadace na podporu rakoviny prsu oznámila, že Shannen bude hostující řečník a promluví o rakovině prsu na akci, která se bude konat 6.10. tohoto roku v The Ritz - Carlton v Grand Caymanu. Zpráva se oznámila takto brzy, jelikož na akci je potřeba několik měsíců zarezervovat stoly, místa, jídlo apod aby vše bylo připravené. Znovu si tak budeme moct poslechnout příběh Shannen a její zákeřné nemoci. moc se těším, až tato akce vypukne a samozřejmě Vás budu informovat ale to je ještě vše daleko :-)

Chyba Serveru....

18. března 2018 v 13:24 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed angry gifs Související obrázek

Jsem teda opravdu naštvaná. Projíždím affs a najednou mi spadne celý blog. Tak ho zase zapnu a sice se mi zobrazí dané blogy ale píše mi to chyba serveru a nedá se mi zobrazit žádné články -,- Jsem opravdu naštvaná. Taky Vám to dnes udělalo? Nicméně jsem Vám chtěla tímto vyjádřit omluvu a během týdne nejspíše asi v pátek Vás všechny poctivě oběhnu tak aby jste nebyli za to na mě naštvaní :( TAké mě to moc mrzí :(

Harvey přeje Rose smrt...

18. března 2018 v 12:59 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro harvey vs rose

O kauze Weinstein a Rose jsem Vám tu několikrát psala a podávala jsem Vám novinky. Dnes tu pro Vás mám opět nějakou novinku ohledně této kauzy. Rose tvrdí, že od doby co promluvila o napadení a znásilnění a když vyšla její kniha, kde to popisuje, byla několikrát sledována a zastrašována. Podle ní byl napaden i její počítač, aby "někdo" našel podklady a informace o této kauze.
"Jsem si jistá, že by preferoval mojí smrt. Je to sociopat. Nebojím se, ale měla bych. Lidé, které považuji za horší než je on jsou jeho právníci. Způsob, jakým jedná je odporný." - Říká k tomuto Rose.

"Lidé kolem něj, kteří ho podporovali ve svém pokusu ovládnout a zneužívat ženy jsou monstra, stejně jako on. " - Dodává.
Rose podnikne další kroky proti znežívajícímu šéfovi filmu. Věří, že on zaměstnal izraelskou špionážní společnost aby Rose zastrašovala a obtěžovala.
Rose se díky těmto událostem v jejím životě rozhodla PŘESTAT HRÁT A OPUSTIT HOLLYWOOD aby bojovala za dobro a práva žen.