Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Jeremy Burns

18. února 2018 v 20:06 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro jeremy burns gifs charmed

Jeremy byl zaklínač, který pracoval jako reportér pro San Francisco Chronicle. Byl prvním démonem, který šel po sestrách a jejich moci. Jeremy se setkal s Piper v nemocnici poté, co tam převezli jejich babičku. Piper brečela a Jeremy jí pak podal kapesník s jeho telefoním číslem. Následujících 6 měsíců se jejich vztah rozrůstal. Piper ale nevěděla, že Jeremy mezitím zabil 4 nevinné ženy, které byly čarodějky aby získal jejich moc. Jeremy věděl, co Piper a její setsry jsou zač a jen čekal, až se jejich moc aktivuje a sejdou se zase všechny pohromadě v jejich rodném domě. Ale nadále čekal na vhodnou příležitost a nedělal unáhlená rozhodnutí. Tu noc, kdy Piper dostala novou práci s ní zašel an rande a na cestě domů jí vzal na jedno místo, aby viděla něco úchvatného. Jakmile ale spolu vstoupili do výtahu, který je měl vyvést na rozhlednu, vytáhl na Piper nůž a zastavil výtah. Předtím se však zmínil o Phoebe, která se vrátila. Piper znejistila, protože o tom Jeremy nemohl vědět. Piper se po jeho útoku velmi vylekala a zmrazila ho. Využila příležitosti a utekla domů, kde vše řekla sestrám. Následně pak Jeremy přišel k nim domů a napadl je tam. Sestry ale démona porazily a byl to tak jejich první e né poslední souboj se zlem. Jeremy se ale o rok později vrátí, když ho oživí Abraxas. I tak je ale stejně zničen a neuspěje.

Zajímavé je, že když vraždí na začátku seriálu jednu z čarodějek, ta ho při jeho vniknutí do domu poznala a on ji pak zabil. Je tedy zřejmé, že jeho plán byl stejný jako s Piper. Svést ji a pak ji zabít.

V původním pilotním dílu s Lori Rom byl Jeremy v podobě hada a měl více mocí a byl skutečně velmi silný. Pro další verzi seriálu ho tvůrci oslabili a jisté síly mu odebrali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama