Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Únor 2018

Děje se tu cosi čarodějného

11. února 2018 v 10:15 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek

Zankou ukradl Knihu stínů a získal dům Halliwellových. Sestry se ukrývají v Magické škole. Zankou chce absolutní moc a sestry naprosto zlikvidovat a k tomu potřebuje Nexus. Ovšem sestry se nevzdávají, dokonce ani poté, co Phoebe a Paige přijdou o moc, a vedou dál předem prohranou bitvu. Navíc se do konfliktu nebezpečně plete inspektorka Sharridannová, která chce odhalit tajemství sester.

Smrt jim sluší

11. února 2018 v 10:14 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed death becomes them

Phoebe se rozbilo auto, a tak si zavolala starého přítele Tima Crosse, který pracuje jako automechanik. Povídají si spolu a on ho během té doby opraví. Znenadání je však napadne démon v černém oděvu, drápne Tima do tváře a on upadne na zem. Phoebe s ním bojuje a nakonec ho zničí, ale to už je Tim mrtvý. V podkroví domu Halliwellových si povídá Piper s Phoebe o tom, co se jí dnes přihodilo. Phoebe si myslí, že je to její chyba, že Tima zabili, ale Piper jí říká, že to není pravda. Phoebe odchází a Piper chce jít hledat něco v Knize stínů, jenže jí to odhodí pryč. Ukazuje se totiž, že to nebyla Piper, ale přeměněný Zankou (démon, který chce zničit čarodějky).

imaginární přátelé

11. února 2018 v 10:13 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed imaginary friends

Přepracovaná Paige vyrábí v podkroví lektvar na pomoc své svěřence na Novém Zélandu. Piper chce zkontrolovat Wyatta ve školce, kam ho zapsala minulý týden, a tak hledá telefon. Všechny zabavila Paige, protože má teorii o útocích démonů: když telefon zazvoní, pokaždé se nějaký objeví. Piper se jí snaží teorii vyvrátit, ovšem než stihne dokázat bezpečnost telefonu - zazvoní a objeví se 2 démoni, načež Piper uzná, že na tom něco bude.

Výměna duší

11. února 2018 v 10:01 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed freaky phoebe

Každý z členů Halliwellovic rodiny má své vlastní potíže, a zdaleka ne všechny mají souvislost s démony. Paige dostala od Starších jako Světlonoška nového svěřence, ale dvakrát nadšená z toho není. A vše se ukáže jako mnohem větší problém, než očekávala, když jí její svěřenec, pohledný opravář automobilů, Mitchell Haines, pošle do háje. Paige se ho chce vzdát, ale Leo, čerstvý ředitel magické školy, která pod jeho rukama funguje líp než kdykoliv předtím, ji od toho odrazuje a dodává jí odvahy.

Skříňka hrůz

11. února 2018 v 9:59 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed little box of horrors

Čarodějky musí získat zpět Pandořinu skříňku a to dříve, než se jí zmocní démon, který má v úmyslu rozšířit její obsah po celém světě.

Démoni v domě

11. února 2018 v 9:56 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed scry hard

Piper s Leem jsou zrovna na půdě, když se objeví neznámý démon a zraní Lea. Piper si dělá starosti, protože už Leo není nesmrtelný, tak po něm chce, aby se držel stranou. Potají vytvoří kolem Lea kruh z krystalů a jde se poradit za Paige do Školy magie (Paige zrovna sestavuje rozvrhy). Démon po sobě totiž nechal zbraň, pomocí které by jej mohly sestry vystopovat.
To je ale plán Zankoua, který na ně tímto nastražil past a v podsvětí čeká, až se sestry objeví, zatímco poslal jiné démony do domu, aby se dostali k Nexu.
Během boje je zraněn Leo. Wyatt je toho svědkem a oba své rodiče zmenší a umístí do zmenšené napodobeniny domu, který mají na půdě, aby je uchránil před nebezpečím. Z domečku se ale nemohou dostat, protože na něj Wyatt použil silové pole. (Wyatta a Chrise později Paige přenese do Školy magie.)
Mezitím Paige a Phoebe v podsvětí zničí pár démonů a zjišťují, že za vším stojí Zankou. Když se vrátí do domu, všude jsou démoni v čele se Zankouem a ony ví, že bez Moci tří ho nezničí. Vrací se do redakce, kde má Phoebe na starosti uzávěrku, čímž ji pověřila Elise.
Zankou, ani Phoebe s Paige netuší, kde je Piper a Leo. Ti se nakonec z domečku dostanou. Zankou a démoni najdou Nexus a Zankou se pokouší ovládnout Stín. To ale není možné, když je stále v domě Piper, jako zástupce dobra. Zankou si to uvědomí, najde ji i Lea a zajme je. Phoebe a Paige ve Škole magie zjistí, že je Piper stále v domě, přenesou se tam.
Zankou ví, že bez Moci tří neotevře Nexus, proto zvětší Piper. Sestry otevřou Nexus, ale Stín je zmatený vyrovnaným poměrem dobra a zla v domě. Jako hostitele si proto vybírá neutrálního člověka - Lea. Leo zabíjí démony a oslabenému Zankouovi nezbývá nic jiného, než utéct. Nakonec sestry zbaví Lea Stínu a uzavřou Nexus.
Paige se musí znovu vrátit do Školy magie a dokončit rozvrhy. Sestry ale napadne, že by se do role ředitele Školy magie nejvíce hodil právě Leo. Leo nabídku přijímá.

Slamněná vdova

11. února 2018 v 9:51 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed the seven year witch

Paige a Piper jsou v temné uličce a chystají se zachránit nevinnou, zabijí několik démonů, ale Piper zasáhne trn jednoho z démonů. Když se vrátí domů Leo, musí jít za Staršími vyslechnout si rozsudek za svou zradu. Rada nedošla k jednoznačnému závěru, proto se rozhodli Lea otestovat, jestli patří k rodině nebo k Radě. Proto ho posílají na zem jako smrtelníka bez magických schopností i bez jakýchkoliv vzpomínek, aby se sám dostal ke svému osudu. Leo se octne někde uprostřed cesty, kde ho skoro přejede auto. V autě je zraněný člověk, Leo mu pomůže. Sestrám nikdo nepověděl k čemu Rada dospěla, proto Phoebe vyhrožuje, že už nezachrání žádného nevinného. Z toho důvodu Sandra, jedna ze Starších, přijde a oznámí jim k čemu dospěli. Sestry si zoufají a chtějí se vzdát lásky, protože podle nich prý to nemá smysl. Drake je přesvědčuje, aby se nevzdávali, aby neztráceli naději a hledali Lea. Leovi se objevují útržky z minulosti. Drakovo jediné přání je, aby se sestry nikdy nevzdali lásky, protože ta je v životě nejdůležitější. Sestrám s pátráním pomáhá také Darryl. Piper má divný pocit, padá na schody a vstává jako duch. Jediný kdo ji vidí je Cole. Když sestry najdou Pipeřino tělo, Drake si uvědomí, že jed v trnu, kterým byla Piper zasažena, je smrtelný a jediný kdo může Piper pomoct je Leo. Cole chce Piper pomoct, ale ta mu moc nedůvěřuje. Cole tvrdí, že jsou v limbu a musí pomoct Piper dát ji dohromady s Leem, aby tam nezůstala taky. Ukáže se, že Leo je v Texasu. Když ho tam jdou Paige a Phoebe hledat ukáže se, že odjel před malou chvílí s kamionistou. Ukáže se, že ten kamionista je jeden ze Starších, který Lea zavedl k Starším. Leo si na svou rodinu nepamatuje. Cole Piper radí, že jediný způsob jak Lea dostat zpátky, je umřít. V okamžiku, kdy Piper umírá, Leo pocítí svou lásku k ní a stává se opět smrtelným. Watt vyléčí Piper. Všechno je, jak má být, láska zvítězila. Drake se loučí s Phoebe, Phoebe mu děkuje, že jí pomohl vykročit z místa a pohnout se směrem k lásce. Drake se loučí taky s Colem, který ho přivedl k čaroději, díky kterému se stal smrtelným. Cole poslal na sestry taky trnovou démonku a to vše s jediným cílem, aby jeho osud nebyl i Phoebiným. Chtěl jenom, aby se Phoebe nikdy nevzdala lásky.

Démon z kabaretu

11. února 2018 v 9:46 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed show ghouls

Paige ukazuje školu nové studentce, když náhle Drake prolétne dveřmi a evidentně se na tom dobře baví. Šílený ochrankář vykřikuje na ulici: ,,Musíme je zachránit! Oni tam uhoří!" Piper s Leem plánují dovolenou po celém světe. Phoebe a Paige uklízejí kuchyň po včerejší večeři na rozloučenou. Darryl přijde za Phoebe a Paige žádá je o pomoc kvůli svému učiteli Mikovi tomu ochrankáři, který mluví o požáru v kabaretu Fantom. Mike tvrdí, že je George a že je uvězněn v klubu spolu s dalšími lidmi. Paige požádá Draka o pomoc. Drake tvrdí, že ví jak se do klubu dostat a pomoct nevinným duším, které jsou připoutány k zemi nějakou zlou duší. Drake a Phoebe se přenesou do roku 1899 do noci požáru. Zdá se, že jediný kdo ví, že přežívají stejnou noc již sto let je gróf Roget, zřejmě ta temná duše. Mezitím se Paige doma znepokojuje, protože Drake a Phoebe se stále nevracejí a tak odvolá Piper z dovolené. Požár začíná a tak musejí Drake a Phoebe zmizet. Gróf si to všimne a vidí v tom svou šanci dostat se ven. Phoebe požádá Paige, aby namísto ní udělala interview, které měla dohodnuto, aby se ona s Drakem mohli vrátit pomoct lidem do klubu. Když se Drake s Phoebe vrátí do klubu zaujme gróf Drakovo míst a dostane se do jeho těla a pryč z domu čarodějek. Phoebe se dostane zpět do svého těla tou samou cestou jako George- pomocí tarokových karet. Najde Drakovo tělo s grófovou duší a použije elixír, aby dostala grófovu duši ven z těla. Ve chvíli kdy se to stane, se na grófovu duši vrhají jiné temné duše. Tím, že je odstraněna temná duše se duše všech ostatních lidí z klubu mohou dostat tam kam patří. Drake i navzdory tomu, že mu zůstává týden života si ho plně vychutnává například i tím, že zpívá v klubu P3.

Nový učitel

11. února 2018 v 9:44 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed carpe demon

Piper nedokáže v sobě potlačit strach, ale Leo se nad věc nějakým způsobem povznesl a prozatím to neřeší.
Slečna Donovanová se šla na Drakea ptát do podsvětí. Kvůli své hlouposti se dostala do spáru Černokněžníka, který chce přinutit Drakea, aby používal své schopnosti a on ho mohl zabít o to dřív, než mu daná smlouva povoluje. Jde mu totiž o ambice sesadit Zankoua a stát se vůdcem podsvětí.

Konec utopie

11. února 2018 v 9:42 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed charmageddon

Leo je podezřívavý vůči novému světu, hlavně kvůli reakcím sester na to, že je Avataři uspali předčasně a Paige netruchlí pro Kyla tak, jak by měla. Avataři se procházejí po ulici, ale najednou jeden chlap křičí na strážníka - vyvolává konflikt - Avataři ho nechají zmizet. Zankou přijde za Leem a vezme ho do egyptské hrobky, kde mu ukáže a naznačí, proč lidé před tisícemi let odmítli utopii. Leo jde za Avatary, konečně je poznává všechny, a taky mu ukážou, jaká je cena za utopii - lidé, kteří vyvolávají konflikty jsou odstraněni pro blaho většiny. Leo vezme Phoebe na místo, kde zemřel Kyle. Leo od Phoebe chce, aby si přivolala vizi o jeho smrti. Phoebe odmítá to, že by utopie mohla být špatná. Leo v plném domě lidí zabije démony, Avataři ho nechají zmizet. Leova poslední slova patří Phoebe - "Vzpomeň si na mrtvé". Phoebe se dotkne knihy a uvědomí si, že člověk by měl cítit bolest, smutek a jiné emoce, které Avataři lidem vzali. Sestry jdou za Zankouem, aby zvrátili utopii. Spolu se Zankouem jdou za Avatary a přimějí je vrátit svět do původní podoby. Všechno se vrátí do starých kolejí, Leo a ostatní, co byli obětování v rámci zachování utopie, jsou živí, až na Kyla. Když Paige balí jeho věci, Kyle přijde za ní jako světlonoš a rozloučí se s ní.