Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Únor 2018

Hannah Webster

18. února 2018 v 14:49 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro Hannah Webster charmed gifs

Původně jméno Hannah Webster patřilo ženě, která byla asistentkou Rexe Bucklanda, což byl syn majitele a zakladatele aukčního domu. Pak ale oba zavraždili démoni a přivlastnili si jejich totožnost, v jaké je známe z obrazovky. Hannan dokázala vzplanout ohně jen pomocí dechu (viz. gif). Byla vyslána zdrojem stejně jako její přítel, aby sledovali sestry a následně je zničili poté, co byla Prue přijata do aukčního domu. Hannah je extrémně žárlivá co se týče jejího přítele Rexe a Prue nebyla vyjímka. Proto byla na Prue poněkud více vysazená a nedržela se zpátky jako Rex. Tito dva dělali vše proto, aby Prue dostala do vězení nebo do jiného problému. Ona a Rex stáli za skandálem s ukradeným diadémom, který Prue pod vlivem vzala. To ona zabila strážného a pak nechala všechny důkazy padnout na Prue. Ona a Rex jí a sestry vydírali aby jim daly jejich schopnosti. Nakonec je ale sestry zabijí a své schopnosti dostanou zpátky. Ale chvíli jim trvá než přijdou na to, proč dostaly zpátky své schopnsoti.

Abbey

18. února 2018 v 14:35 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed abbey Výsledek obrázku pro charmed abbey

Nějakou dobu po té, co byla Abbey přijata jako barmanka v klubu P3 si vytvořila jistou fixaci na Prue. Zjednodušeně na Prue žárlila proto, jak byla krásná a že jí muži přímo milovali. Měla také akriéru a Abbey chtěla být jako ona. Začala proto Prue sledovat, fotila jí a zašlo to až tak daleko, že s vkradla do domu sester a rozbila tam všechna zrcadla a ukradla babiččin náhrdelník a šťastnou košili Prue, kterou nosila pro štěstí. Další noc vklouzla tajně do její komory, kde Prue vyvolávala fotky a v noci jí napadla. Oslepila jí tekutinou, která s epoužívá pro vyvolání fotek a pak jí přivázala k židli a plánovala jí zabít. Mezitím sestry Prue hledaly a ona za ní zvedla telefon. Pak se oblékla jako Prue aby jí mohla nahradit. Poté se odehrál u nich doma boj, kde Prue Abbey provokovala astrální projekcí ale Abbey jí pak nahnala do kuchyně a kdyby se nevrátila Piper a Phoebe a nezmrazila Piper kulku, která směřovala k Prue, nepřežila by to. Piper zmrazila Abbey do příjezdu, než přišel Darryl a ten jí následně zatknul.

Shannen Doherty - Heathers

16. února 2018 v 19:38 | Charmedlover |  Novinky
Shannen se vrací zpátky do práce. V březnu se objeví v rebootu HEATHERS, kde si zahraje jednu z rolí. Je to její první role od boje s rakovinou, kterou porazila. Bohužel se objeví jen krátce na konci v dvouminutové scéně pistolí v ruce a pronese svojí větičku. Dosud není známo, jakou roli si zahraje resp. jak se její role jmenuje. Ovšem v originále už si zahrála roli Heather Duke. Reboot tohoto filmu vypráví podobný příběh jako originál akorát s moderními prvky.

Shannen Doherty - Nákupy v Malibu

16. února 2018 v 19:22 | Charmedlover |  Novinky
Shannen byla viděna nedávno jak nakupuje potraviny v Malibu. Bylaa oblečená velmi ležérně a pohodlně. Měla na sobě legíny a černou mikinu. Na hlavě měla kšiltovku a na očích měla tmavé černé sluneční brýle.
13mlpagv b Tsh7g4b6 b Cssbcsmk b Lak7ynek b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/Wg3hFgBJAU

Alyssa Milano -Love is Louder

16. února 2018 v 19:17 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano
Alyssa Milano se spojila s organizací s názvem Love is Louder aby získala finanční prostředky pro centrum Southern Poverty Law Center. Alyssa vyzvala i další lidi aby se na tomto projektu také účastnili. Van Jones na svém twitteru vyjádřil podporu sdílením tohoto projektu. Cílem je inspirovat mladé lidi k přijetí různorodosti světových kultur a procvičili toleranci a respekt v každodením životě a online. Projekt má za motivaci vymítit doslova nesnášenlivost. Alyssa zdůraznila, že láska je silnější a hlasitější.Rose o sebevraždě Jill Messick

16. února 2018 v 19:10 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro jill messick and rose
Rose slušně vyjádřila upřímnou soustrast rodině Jill poté, co spáchala Jill sebevraždu. Jill byla bývalá manažerka Rose. Rodina Jill minulý týden zveřejnila prohlášení kde uvedla, že chování Rose ohledně Weinsteina vedlo z velké části k Jillině depresi. Jill byla manažerka Rose v roce 1997 v té době byla i na festivalu v SunDAnce Rose znásilněna Harveym. Minulý týden v sobotu Rose na instagramu vzala hold Jill a její rodině popřála jen to dobré a upřímnou soustrast. CO má společného s kauzou Harvey? Rose jí po znásilnění zavolala a hledala pomoc a útěchu a Jill mlčela o tom, když s tím vyšla Rose ven, protože dělala na filu s Harveym a nechtěla si to pokazit. To se mi orapvdu fér nezdá.

Rose prodala dům v Hollywoodu

16. února 2018 v 19:02 | Charmedlover |  Novinky
Rose prodala nedávno svůj dům v Hollywoodu za 1,9 milionu amerických dolarů. Součástí domu je např. oboustraným krb, kuchyňským vybavením z nerezové oceli apod. Chlubit se může zahradním prostorem, která je vybaven plyšovým venkovním posezením a černobílími nástěnými malbami. Rose uvedla, že dům musí prodat svůj dům aby mohla financovat svoje právní poplatky za boj s Weinstainem a soudy s ním spojené. Kromě toho je dům vybaven venkovní výřivkou, která je postavená tak, aby jste si mohli popíjet víno ve výřivce a užívat si výhled na celý Hollywood.
Goj6jtgf b Ilzjroir b Czorb9wx b 9tzsxx2w b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/HpcgodEp0Z

Ufffff

11. února 2018 v 12:04 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed forever charmed gifs

Musím říct, že mi je trošku smutno z toho,že jsem právě před chvílí dokončila poslední sérii podrobných popisů a tím pádem se teď mohu věnovat zase jiným věcem. Byla to pro mě super zkušenost ale sem tam jsem si připadala jako stroj :D Nicméně jsem si ráda připomněla všechny díly a doufám, že i Vy jste si je rádi připomněli. Nadále je najdete v rubrice "podrobné popisy dílů", kde si v klidu můžete připomenout jakýkoli díl, který budete chtít. Teď bych se chtěla hlavně zaměřit více na novinky okolo sester apod. protože to je tu docela v omezené míře nebo se moc nesnažím. Takže to bych chtěla vylepšit. Každopádně mám i jiné články na sepsání stále ještě zbývá spousty postav a mocí, které byc Vám chtěla přestavit apod. Takže to zase nebude jen vše o novinkách :-) Budu se zase těšit u dalších článků.


Čarodějky navždy

11. února 2018 v 11:59 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed forever charmed

Coop sestrám poradí, že jedinou možností na oživení sester je návrat zpět v čase a zamezit bitvě. Pomocí Coopova prstenu se vrací zpět do minulosti. Ovšem místo, aby se vrátili jen o jeden den, dostanou se do roku 1975, kde potkávají mladou Patty a Victora, kteří ještě nejsou rozvedeni. Napadne je, že zvítězit by mohli s celým Halliwellovic rodem a tak chtějí do současnosti dostat ještě Penny. Jenže když se chtějí v čase přenést do roku 1982, místo toho skončí v roce 2050, kde potkávají svá stará já, která jim řeknou, jak zabránit oné katastrofě.

Kill Billie

11. února 2018 v 11:57 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed kill billie vol.2

Zatímco Piper, Phoebe a Paige se skrývají v Podsvětí, Dumain a Christy plánují, jak je zničit. Billie stále není úplně rozhodnuta, zda se má přidat k Christy, nebo k sestrám Halliwellovým.
Christy navrhuje použít na zničení sester lektvar, ale Billie doufá, že existuje i jiná možnost.
Wyatta a Chrise hlídá Victor a hraje s nimi různé společenské hry, jako karty. Objevuje se tam Coop a sděluje Wyattovi, aby hlídal Chrise.