Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Únor 2018

Halloween sester Halliwellových

1. února 2018 v 15:15 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed all halliwell's eve gifs Výsledek obrázku pro charmed all halliwell's eve gifs

Halliwellovi se připravují na Haloween a jsou podle toho také patřičně oblečeni - Piper do masky víly, Phoebe a Prue jako čarodějky, spolu s nimi je v domě i Darryl, který se rozhodnul pro masku kadeta policeiní akademie, protože má vztah k jeho práci. I Leo si vybral podobným stylem - je v uniformě vojáka z II. Světové války, nicméně Darryl jeho volbu nechápe, protože neví, kdo Leo je.
Po venku chodí spoustu dětí a dospělých v maskách, mezi něž zapadnou i dva hrůzohlavové (Grimlookové), kteří si to míří k Halliwellovic domu. Otevře jim Phoebe a Piper, jejich maska se jim moc líbí a než pochopí, že to jsou démoni, je už pozdě - začínají jim vysávat auru.
Leo je v kuchyni, kde ho jeho smysly varují, že je něco v nepořádku, běží ke dveřím, kde vidí sestry vysávané hrůzohlavy, naštěstí je tam také Prue, která je odhodí a Piper je posléze pohotově zmrazí. Varování se ovšem nevztahovalo k hrůzohlavům, ale k něčemu úplně jinému - náhle se vynoří časový vír a vtáhne sestry dovnitř. Darryl s Leem zůstávají v domě proti démonům úplně sami.
Sestry přistanou na louce u jakéhosi oltáře, než se stačí vzpamatovat, slyší z dálky hlasy a jezdce na koních a běží se ukrýt. Jsou totiž v sedmnáctém století a jezdci jsou lovci čarodějnic. Jeden z lovců jejich úkryt najde, ale dělá, jako by se nic nestalo a jde dál. Ví totiž, že ne všechny čarodějky jsou zlé a že také bojují proti silám zla, takže všem takovým pomáhá.
Než se sestry stačí vzpamatovat i z tohoto šoku, hodí jim někdo přes hlavu pytle a odvleče je kamsi do neznáma.
Mezitím v domě řeší Darryl a Leo problém s démony. Ti už rozmrzli a začali je pronásledovat, jediným štěstím je, že chtěli čarodějky, takže se nijak nepřepínají a pěkně v poklidu čekají. Jedinou možností, jak hrůzohlavy porazit je speciálním lektvarem, napsaným v knize stínů, takže se jim prozatím ukrývají na půdě.
Sestry se objevují v jeskyni, kde je vítá jedna z čarodějek, byly sem přivolány coby nejmocnější čarodějky všech dob, aby pomáhali zachránit nenarozené dítě, které má být nadáno mocnou magií. Jeho matku drží v zajetí jedna z místních lovkyň čarodějnic, která je ve skutečnosti spolčena s démony.
Sestry jdou do vesnice, kde má sídlo, ale jejich průvodkyně je varuje, ať se vyhnou talismanům, které mají moc zabránit vstupu čarodějek. Sestry však jejího varování nedbají a snaží se projít. Jsou jakousi neviditelnou hradbou odraženy a jejich přítomnost je prozrazena. Lidé na ně začínají útočit a tak musí použít svou moc, ale ta nefunguje, protože jsou v době, kdy ještě nebyly na světě, tudíž ani neměly schopnosti. Jejich průvodkyni postřelí a tak se musí vrátit do jeskyně.
Tam je chtějí zase vrátit domů, protože nejsou takové, jak si představovali, ale sestry je přesvědčí, že stáli před horšími nástrahami a i když nemají schopnosti, umí se učit velice rychle, takže po krátké lekci dobového čarování jsou opět připraveny vyrazit.
Ve vesnici probíhá slavnost a všichni nosí masky, takže s ukrytím totožnosti nejsou potíže. Pomocí svých nově naučených dovedností odstraní amulety a dostanou se dovnitř. Phoebe zastaví jakýsi muž a chce jí vyvěštit budoucnost, k tomu se nachomítne i pán v masce a společně sledují věštbu, která Phoebe předpovídá pravou lásku začínající od písmena C, tedy Cola. V tom jí ale vypadnou její čarodějnické pomůcky a ona i sestry jsou prozrazeny. Muže v masce to evidentně šokuje, je to totiž Cole, který se do minulosti přenesl proto, aby pomáhal věznit onu matku, a to, že je tam jeho láska s ním, netušil.
Sestry jsou odsouzeny k smrti oběšením a tak je ihned vykonáno. Visí na větvi a všichni spokojeně odcházejí. Po chvíli se za nimi vrátí onen lovec čarodějnic, který jim prve pomohl a odřízne je. Sestry jsou živé a zdravé a zase připravené vysvobodit matku, protože jim lovec navlékl pod paže lano. Vracejí se do vesnice a tentokrát už jsou úspěšné, než se však stačí dostat do bezpečí jsou zpozorovány a začíná pronásledování. Dojdou až k oltáři, dál už matka nemůže, protože začíná rodit. Pronásledovatelé se už blíží a tak Prue a Phoebe na poslední chvíli udělají protekční kruh, který je na chvíli zadrží. Pak Phoebe sedne na koště a všechny pronásledovatele ze vzduchu rozežene.
Cole se vrací zpět do budoucnosti, protože selhal a sestry s matkou a dítětem se vracejí do jeskyně, kde se dozvídají, že dítě se jmenuje Melinda Warrenová, že je to jejich prapraprapra…babička.
Otevře se časový vír do něhož jsou vtaženy a navráceny domů.
Zatímco se sestry snažily zachránit Melindu a její matku Charlottu, doma se Darryl s Leem pokoušeli zničit Hrůzohlavy, z půdy se jim podařilo dostat do kuchyně a uvařit lektvar, jednoho s ním zničili ale druhá lahvička se rozbila a démon z nich začíná vysávat auru. Naštěstí se objevuje se vír, sestry a pomocí telekineze chrstnou na hrůzohlava rozlitý obsah lahvičky. Vše dobře dopadlo.
Sestry odcházejí na večírek, kam přichází i Cole převlečený za anděla a pokračuje s Phoebe ve svém milostném románku.


Bylo nebylo

1. února 2018 v 15:13 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed 3x3

Piper se strachuje, že se Leo nevrátí po tom, co jim Starší překazili svatbu.
Phoebe málem srazí malou holčičku Kate, která zděšeně utíká po ulici. Phoebe ji vezme domů a Kate sestrám řekne, že utíká před trolly a chrání vílu Thistle, kterou má zamčenou v krabičce. Říká, že víly dokážou vidět jen malé děti. Zanedlouho si pro Kate přijdou rodiče a odvedou si ji domů. Ráno Phoebe najde obrázky, které namalovaly jako děti, a na kterých jsou víly a trollové. Phoebe se s Prue dočte v knize mýtů o vílách a trollech, kteří se zjevují v mezidobě a v meziprostoru, třeba mezi světlem a stínem, mezi dveřmi či o půlnoci, tedy na přelomu dne a noci.
Phoebe a Prue jedou za malou Kate a přemluví ji, aby jim ukázala vílu, kterou skrývá v krabičce. Kate ji otevře, ale Prue ani Phoebe nic nevidí. Kate je proto posype vílím prachem, který jim dovolí vidět víly i trolly, ale duševně se přesunou do dětských let. Prue a Phoebe jdou do P3, kde zpívají dětské písničky a jak tam přijde Piper, tak na ni zkusí použít vílí prach, ale ten na ni nezabere, protože na víly nevěří.
Pak jedou Prue a Phoebe domů. Zanedlouho zazvoní Cole, jestli u nich může jít na záchod. Prue s Phoebe volají Kate a Cole se mezitím přenese na půdu pro Knihu Stínů a zmnění se v démona. Holky uslyší rámus na půdě a jdou se tam podívat, Colea vyruší a on zmizí pryč.
Za chvíli se tam objeví trollové a ukradnou Phoebe klíčky od krabičky, ve které je ukrytá Thistle.
Sestry spadnou ze schodů a po pádu se vrátí zase do normálu, nechovají se jako děti. Prue napíše kouzlo na vidění neviditelných a zavolají Piper, aby přijela z P3. Sestry jedou ke Kate, je půlnoc a trollové vylézají, ale sestry je nevidí. Trollové unesou Thistle a taky Kate, kterou zmnění na vílu.
Prue si pak promluví s Piper o jejich pocitech a o Leovi. Pak uvidí, že něco poletuje za oknem, kouzlo konečně zabralo. Malé stvoření je dovede do mystické jeskyně, kde jsou trollové a zapalují oheň nad kterým jsou v kleci Thistle a Kate.
Sestry vyřídí troly a Piper přesvědčí Kate, aby se vrátila zpět ke své rodině. Když holky přijdou domů, zanedlouho se zjeví Leo a řekně Piper, že jak ke Starším projevila odvahu, dají jí a Leovi zkušební lhůtu a jestli v ní dokážou, že jim jejich láska nevadí v práci, tak se můžou vzít.


Hodina kouzel

1. února 2018 v 15:11 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed magic hour gifs

Piper je dost naštvaná. Všude vidí šťastné nevěsty a ženichy, všude kolem ní jako by byly jen svatby a ona nemůže. Leovi nadřízení jim to nechtějí dovolit. Nicméně je tu jisté řešení - tajný svatební rituál, popsaný v Knize stínů, ale musí se uskutečnit velmi rychle. Navíc ani z něho nemůže mít Piper ten správný prožitek, protože musí vše utajit.
Phoebe se je snaží varovat, že to je osobní prospěch, ale proč by alespoň jednou nemohli udělat něco sami pro sebe? Z těchto úvah je vyruší Kit. Jejich hodná kočička útočí na bezbrannou sovu. Chtějí kočku odnést, ale v tom se sova změní v muže.
Sestry mu dají alespoň nějaké oblečení a snaží se ho přesvědčit, že mu chtějí pomoci, ale on o pomoc nestojí a v nestřeženém okamžiku jim uteče. Oblečený a vyzbrojený jde za tím, který má jeho nynější situaci na svědomí. Dotyčný je šéfem kupy zaklínačů. Christopher jej chce zabít, ale díky jednomu z přisluhovačů je málem zabit on a nezbývá mu než utéct.
Phoebe má předtuchu ve které vidí, jak na jejich prokletého kamaráda útočí vlk. Se sestrami jdou na místo, které viděla v předtuše, ale je to trochu jinak, vlk začne útočit na ně!
Mladík ho však k sobě přivolá a spěšně spolu odchází do malého přístřešku poblíž. Sestry za oknem sledují jak vychází slunce a Christopher se změní v sovu, ale ve stejné chvíli se vlk změní v ženu. Tu se opět snaží přesvědčit, že jim chtějí pomoct, ale ona jim nevěří a namítá, že mohou být zlí a chtějí je zničit. V tom na ně zaútočí jeden z posluhovačů, ale sestry ho zaženou, čímž ženu přesvědčí, že jsou na její straně.
Doma jim pak dívka poví svůj příběh. Jmenuje se Brooke a její milenec Christopher jsou prokletí jejich bývalým šéfem, protože ho Brooke odmítla.
Do domu přichází další poskok a snaží se je opět zabít, skoro se mu to podaří, než jej sestry zničí stačí vypálit po Brooke šíp, ale tu zachrání sova, která šípu vletí do dráhy.
Christopher pamalu umírá. Ani Leo mu nedokáže pomoci - zvířata léčit neumí. Brooke nechce, aby zemřel, proto se rozhodne, že se vrátí k muži, který je proklel a bude s ním. Tím Christophera zbaví prokletí a Leo jej bude moci uzdravit. V tom však nastává zatmění slunce a Christopher se mění v muže. Ale Brooke už je dávno pryč.
V kanceláři se Brookesetká se mužem, který je proklel a řekne mu, že se k němu vrátí, ale musí zrušit kletbu. Naštěstí včas dorazí čarodějky s Christopherem. Když se Christopher a Brooke před zaklínačem políbí, zničí ho a tím zlomí kletbu.
Sestry pak už jen rychle spěchají domů, protože nastal ten pravý čas na obřad. Se sháněním kněžky starosti mít nemusím, protože obřad provede jejich babička. Ve slavnostní okamžik se však Leo začne svíjet a je násilím odtažen aby se zodpovídal, Piper se zhroutí.
Na závěr Cole předstupuje před Triádu zla a je jí pochválen za objevení plánů svatby a její prozrazení Starším.


Po líbánkách

1. února 2018 v 15:08 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed honeymoon's over gifs Výsledek obrázku pro charmed honeymoon's over gifs

Phoebe si stěžuje, že Piper je pryč s Leem a jim nechala všechnu práci. Phoebe se bojí,že se Piper a Leo nemusí vrátit. Prue ji uklidní a pak jí řekne svoje obavy - ne protože se nechce vrátit,ale protože ji Starší nechtějí pustit.
Zavolá jim Darryl,který si myslí že vrah který zabíjí lidi a píše jim nějaké znaky na čela je démon. Prue najde v Knize Stínu Runu, démona, který ochraňuje zlé smrtelníky za duše nevinných obětí. Prue varuje Darryla (Runa je oblečený v černé košili a kožených kalhotách), aby po démonovi nešel. Darryl to samozřejmě ignoruje a jde zaklepat na dveře za kterými může být ukryt vrah. Zatím se jiný vrah připravuje na další obět - jde po jedné dívce a místo toho, aby jí bodl, jí nakreslí na čelo nějaký znak. K její duši přijde démon v černém a vypadá to že není tak nevinná, jak by potřeboval. Démon jde k Darrylovi který je v bezvědomí a v tom přijde Phoebe a Prue. Prue běží za vrahem (ale ten uteče), pak se vrací a porazí démona.
Zotavený Darryl děkuje Prue a Phoebe za zastavení vraha. Po vyřešení problémů Darryl naléhá, aby sestry vypovídaly u soudu. Ale sestry nechtějí, protože k zastavení vraha použily kouzlo a mohly by z toho být nepříjemnosti. Otevřou se dveře a my se seznámíme se zástupcem okresního prokurátora Colem Turnerem.
Cole Turner žádá sestry o vražednou zbraň Athame, což je v okultismu používaná dýka. Soud začíná... žádná vražedná zbraň... poplatky vynechané... obviněný propuštěn.
Sestry se snaží usvědčit vraha Emilia. Prue neví jestli obžalovaný je smrtelník nebo démon a Phoebe přemýšlí o Colovi. Pak se objeví Piper a Leo. Piper jej zmrazí a uteče. Leo za chvíli rozmrzne a Phoebe si mu začne stěžovat. Prue přerušuje Lea a chce vědět, jestli by jim mohl pomoct. Leo se přenese pryč a Phoebe si stěžuje Prue, že mu nestihla říct vše.
Prue si stěžuje Piper s různými věcmi. Řekne jí že byla pryč měsíc a měli o ní starost. Ale Piper to mezitím přišlo jako den. A řekne Prue, že Starší jim nechtějí dovolit být spolu a tak se musí rozdělit nebo odloučit.
Phoebe se prochází a když tu k ní přistoupí Cole a ptá se, jestli neví něco bližšího o tom případu. Řekne jí, že je dobrá osoba a že má udělat správnou věc. Phoebe se však vyhýbá odpovědi, a tak jí dá svůj telefon. Cole je na odchodu a Phoebe má předtuchu, ve které vidí Emilia jak Colea zabíjí.
Phoebe přijde a řekne sestrám co viděla v předtuše.
Vrah Emilio žádá o ochranu od soudce. Soudce mu nařídí starat se o žalobce, kterým je Cole.
Cole mluví s Darrylem a chce z něj dostat co ví o tom případu, ale ten mu řekne: ''To, co vy podezříváte to není, a nechte mě dělat svou práci, možná vám mohu pomoci to najít.
Phoebe volá Colevi a chce ho varovat, ten jí však řekne, že jí zavolá z auta a telefon vypne.
Cole jde sámdo garáží. Vrah Emilio je schován za sloupem a napadne ho. Chce jej zabít, ale Prue a Phoebe tam přijedou a napadnou Emilia. Phoebe před jeho výpadem vyskočí a vzlétne do vzduchu. Konečně získala aktivní moc - levitaci. Poté sestry konečně Emilia porazí.
Piper slyší z koupelny hlas. Je to Leo, který si svičí řeč na požádání o Pipeřinu ruku. Leo jí řekne, aby si manželství nechala projít hlavou a v klidu se rozhodla. Piper si stěžuje, že Leo se pokouší manželstvím řešit problém a ne lásku.
Piper leží v posteli.Prue a Phoebe jdou do pokoje a Piper jim řekne o Leově nabídce. Sestry jí blahopřejí dokud jim neřekne, že z toho není moc nadšená. Sestry se jí snaží utěšit, když v tom se Leo přenese do domu kvůli informacím o strážcích. Dívkám se zdá, že jde o démonické spiknutí v soudní síni. Dohadují se o tom, jaký démon by v tom mohl mít prsty a pak sestavují plán jak na něj.
Podle plánu má Piper zmrazit čas, což jim má umožnit najít démona. Sestry vstoupí a sednou si. Piper vše zmrazí, ale znehybní tak jen Lea, Darryla a Colea. Soudce, soudní ochranka a prostě všichni ostatní jsou démoni nebo lidé se strážci. Pak propuká boj, ve kterém dívky uspí všechny útočníky do bezvědomí. Ukáže se, že démon je soudce a všichni ostatní jsou jen chránění strážci. Soudce je k sobě totiž přivolá a pokusí se zmizet v místnosti za soudní síní. Čarodějky jdou za ním. V místnosti však najdou soudce už téměř uhořelého.
Byl to Cole, který zmražení jen předstíral, démonicky se přemístil a soudce zabil. Poté se vrátil na své původní místo. Sestry nic nepostřehly.
Cole mizí znovu do soudní síně k jeho zmrzlé póze. Sestry spěchají do soudní síně a zajímají se co řeknou Colovi. Phoebe vezme policejní obušek a praští Cola přes hlavu a ten padá na zem. Phoebe mu pomáhá se zvednout, vysvětlí mu že Emilio se pokusil a všichni ostatní v soudní síni mu v tom pomáhali, kromě Darryla, kterému se podařilo útěku zabránit.
Phoebe a Cole se na sebe dívají.
Bare Naked Ladies hrají a Piper přemýšlí a popíjí martini, vypadá při tom velmi pěkně a ustaraně. Prue a Phoebe jdou do vnitř. Phoebe mluví o Colovi a Piper vyjádří znepokojení, protože je návladní a může je obhalit. Leo vstoupí. Piper k němu spěchá a řekne mu, že se za něj provdá.Photo of the month -Únor 2018

1. února 2018 v 14:08 | Charmedlover |  Photo of the month

Máme tu nový měsíc a já jsem si opět dala tu práci, abych i na další měsíc vytvořila anketu.
Jelikož je měsíc únor je měsíc lásky, tak jsem toho využila a vytvořila několik píru ze seriálu a vy si můžete tak vybrat, jaký pár ale i jaká fotka se Vám nejvíce líbí :-)
Hlasování klasicky probíhá nad kometnáři v anketě při rozkliknutí článku.