Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Únor 2018

Strážkyně urny

25. února 2018 v 13:46 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed guardian of the urn gifs
Strážkyně je magická bytost, která chrání kouzelnou urnu před zloději. Kdysi jí vlastnil jeden z kouzelníků a když zemřel, urnu proklel. Kdokoli by jí ukradnul, čeká ho trest smrti za jeho lakotu. Ovšem pokud se jí někdo postaví do cesty, zabije i je aby dostala viníka. Jediná věc, jak se zachránit před trestem je vykonat nesobecký čin.

Když byla urna ukradena z Káhiry od Wesleyho,Palmera a Munize, strážkyně se probudila ajako prvního zabila Wesleyho jedovatým pavoukem. Clay vzal urnu do San Franciska aby ji vydražil. V hotelu stážkyně našla Palmera aby se zeptala, kde je urna. Pak ho čekala smrt. Strážkyně ho zabila pomocí škorpiona. Pak čekal menší boj sestry a Claye. Když strážkyně vyslala proti Phoebe jedovatého hada, CLay se před ní psotavil a zachránil jí. Tím se strážkyně vrátila zpátky do urny aby trestala další chamtivce, kteří se pokusí urnu ukrást a prodat jí.

Clay Muniz

25. února 2018 v 12:20 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed clay gifs
Cla je bývalý přítel Phoebe z New Yorku.
Několik měsíců potom, co Phoebe Claye opustí se vydá Clay se svými dvěma přáteli do Káhiry aby ukradli drahocenou urnu. Jenže neví, že tato urna je chráněna strážkyní, která každého zloděje potrestá. Clay byl ten, který měl vázu vzít do SF a přesvědčit Phoebe aby ona Prue přesvědčila aby co nejrychleji urnu v aukci prodala. Proto se vrací k Phoebe ale o svých plánech jí neřekne. Jenže začínají jeho přátelé umírat a tak se setká s jedním z nich a ten ho před Phoebe přesvědčuje aby sebou hnul. Phoebe je už něco nejasné a Prue později přijde na to, že urna je kradená a zjsití, o co Clayovi jde. Potom, co se setká tváří v tvář se samotnou strážkyní a ta proti Phoebe vyšle hada, Clay se proti němu postaví a tím, že Phoebe zachrání udělá nesobecký čin a je zachráněn. Clay se pak sám vrací do New Yorku a slibuje, že se polepší.


Matthew Tate

24. února 2018 v 22:44 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed matthew tate
Matthew byl silný démon, který byl ze 17. století.

Během studíí Salemských čarodějnic svedl Melindu Warren a ukradl jí síly. Poté jí udal jako čarodějnici aby on sám zůstal neposkvrněn. Melinda byla za toto udání zatčena a úpálena. Mezitím, co byla vězněna jí Matthew navštívil aby se í vysmál ale to byla jeho největší chyba. Melinda ho zbavila vech sil a uvěznila jej do medailonu. Ona se trestsu nevyhnula ale to ani Matthew. Medailon mohla otevřít jen Melinda nebo někdo z jejích potomků. Ale Matthew nesmí být nikdy vypuštěn jinak htozí vymícení Warrenovi linie . Ovšem Prue medailonek otevřela poté, co jí ho dala Hannah s Rexem. Ti moc dobře věděli, co to znamená a nechali je vést tento boj. Nakonec však Matthew byl sestrami spolu s Melindou uvězněn opět v medailonu a Melinda si jej vzala sebou do říše mrtvých, aby tak už nikdo nikdy medailon neviděl a nemohlo se opakovat znovu toto nebezpečí.

Touch by Alyssa Milano

24. února 2018 v 20:48 | Charmedlover |  zajímavosti
Související obrázek

Určitě Vám to není novinkou a víte, že Alyssa Milano má svojí vlastní značku. Pod svojí značkou prodává různá trička, doplňky a boty. Ve většině případů se jedná o motiv různých sportovních klubů a baseballu, který Alyssa jak víme miluje. Ovšem není to tak dlouho, kdy představila i vlastně navržené utěrky pod touto značkou. Pokud máte zájem, můžete se podívat na tento eshop, jaké kousky se prodávají a můžete si něco objednat :-) Samozřejmě je to ale z ameriky mám pocit, takže tam to bude s tím objednáváním asi těžší . ESHOP

Fanmade #4

23. února 2018 v 19:32 | Charmedlover
Jedná se o videa, která jsou tvořena fanoušky a často jsou to jejich vytvořené openy na další série s pomocí záběrů ze seriálů nebo nějaké epizody jako pokračování. Když budete hledat, nejdete opravdu povedené výtvory a já sem opět nějaké dám aby jste měli šanci se podívat i na vývtvory ostatních fanoušků. Samozřejmě tvůrce vůbec neznám a ani jejich tvorbu nepropaguji a nemám za to zaplaceno apod. Prostě je jen zmíním v tomto pokračování fanmade :-)1. těhotenství-Alyssa Milano

23. února 2018 v 18:55 | Charmedlover |  zajímavosti
Když bylo Alysse 38 let, otěhotněla poprvé. bylo to v roce 2011 a média tuto zprávu oznámili okolo 23. února. Toto tvrzení pak potvrdila ještě ten den na Twitteru. "Ano je to tak. A nemohli jsme být více šťastnější."

I když Alyssa otěhotněla v pozdním věku, nějak jí to netížilo porodila krásného chlapečka jménem Milo. Jako těhotné jí to velmi slušelo a nějak bych si stím také nelámala hlavu. V dnešní době je to už docela běžné a Alyssa je opravdu hodná maminka a o své děti a rodinu se stará velmi příkladně.
Výsledek obrázku pro alyssa milano pregnant 2011

Dumain

23. února 2018 v 18:44 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed Dumain
Dumain je démon, který byl poslán triádou, aby svedl Christy a Billie na svou stranu a proti sestrám.

Dumain byl "imaginární" přítel Billie a Christy, když ještě byly malé holčičky. Potom, co byla Christy unesena démony, pravděpodobně byla vycvičena na cestu zla Dumainem, který ji 15 let držel než jí Billie zachránila.
Dumain se pak obrátil v roce 2006 na triádu s plánem, aby Christy obrátila Billie na stranu proti sestrám. Poté čekal, že vypukne velká bitva, která sestry zničí jak Halliwellovi, tak Jenkinsovi a posune se hranice ve prospěch zla. Triáda souhlasila a slíbila, že Dumain bude jedním z nich, když se mu jeho plán ale podaří.
Když se ale po bitvě vrátila Piper a Billie v čase, Billie si uvědomila, o co tu jde a snažila se varovat obě strany a přemluvit Christy, aby to nedělala. Nakonec to dopadne tak, že se Billie přidá k sestrám zpátky a spolu zabijí triádu, Dumaina a Christy.Známe herečky v novém rebootu!

23. února 2018 v 18:34 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro melonie diaz
Plánovaný reboot se dostává opět o kousek dál a dneska tady mám opět nějaké nové informace. Nahoře na fotce vidíte jednu z hlavních postav a jednu ze sester v nových Charmed. Jedná se o herečku Melonie Diaz, která ztvární jednu z postav. Její postava je popsána jako vášnivá, otevřená aktivistka, která schází z cesty kvůli rodinné tragédii.
Právě ona ale bude mít schopnost zmrazit čas jako Piper. Bude mít sestru Madison, která umí číst myšlenky drduhých. Právě ona hraje postavu sestry, která je lesbička tudíž hraje Mell. Mell je prostřední sestra, jak jsem Vám už psala v předchozích článcích o rebootu.

Já nevím, můj názor znáte a vyjadřovala jsem se už mockrát ale neumím si nové "Charmed" představit v tomto obsazení. No uvidíme co z toho nakonec bude.

Whitaker Berman

18. února 2018 v 20:15 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed whitaker berman gifs

Jedná se o smrtelníka,který si říkal "Čaroděj snů". Chtěl mít nějaký milostný vztah ale kvůli jeho postižení musel být upoután na invalidní vozík a tak pro něj nebylo snadné najít si nějakou partnerku. Pokud nějaká žena odmítla jeho nabídku na rande, pronikl do jejích snů a tam jí zabil čímž žena zemřela i ve sktečnosti. I Prue byla jednou z jeho obětí bohužel...
Než byl Berman upoután na vozík, měl přítelkyni Jullie, která s ním pracovala ve stejné laboratoři jako on. Poté měli ale při cestě domů autonehodu a jeho to paralyzovalo od pasu dolů. O několik týdnů později Berman využil svůj experiment a zabil Jullie ve snu. A tak pokračoval se všemi dívkami, které ho odmítly. Protože nebyl nalezen důkaz a nebyl usvědčen, tak nebyl ani zatknut.

Jednou v Quake nechal po servírce Skye poslat drink pro Prue. Ta ho ale slušně odmítla a tak Skye vyřídila Pruino odmítnutí. Berman tak zkoušel štěstí u Skye ale ta když viděla, že je vozíčkář, tak ho slušně odmítla a odešla. Tu noc pak Berman opět vstoupil do jejího snu a shodil jí ze střechy. Když se mu podařilo zabít Skye, pozornost dával Prue, které nejdříve volal a pak s ejí několika pokusy snažil zabít. Při tom posledním Prue ale použila telekinezi a shodila místo jí jeho ze střechy.


Jeremy Burns

18. února 2018 v 20:06 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro jeremy burns gifs charmed

Jeremy byl zaklínač, který pracoval jako reportér pro San Francisco Chronicle. Byl prvním démonem, který šel po sestrách a jejich moci. Jeremy se setkal s Piper v nemocnici poté, co tam převezli jejich babičku. Piper brečela a Jeremy jí pak podal kapesník s jeho telefoním číslem. Následujících 6 měsíců se jejich vztah rozrůstal. Piper ale nevěděla, že Jeremy mezitím zabil 4 nevinné ženy, které byly čarodějky aby získal jejich moc. Jeremy věděl, co Piper a její setsry jsou zač a jen čekal, až se jejich moc aktivuje a sejdou se zase všechny pohromadě v jejich rodném domě. Ale nadále čekal na vhodnou příležitost a nedělal unáhlená rozhodnutí. Tu noc, kdy Piper dostala novou práci s ní zašel an rande a na cestě domů jí vzal na jedno místo, aby viděla něco úchvatného. Jakmile ale spolu vstoupili do výtahu, který je měl vyvést na rozhlednu, vytáhl na Piper nůž a zastavil výtah. Předtím se však zmínil o Phoebe, která se vrátila. Piper znejistila, protože o tom Jeremy nemohl vědět. Piper se po jeho útoku velmi vylekala a zmrazila ho. Využila příležitosti a utekla domů, kde vše řekla sestrám. Následně pak Jeremy přišel k nim domů a napadl je tam. Sestry ale démona porazily a byl to tak jejich první e né poslední souboj se zlem. Jeremy se ale o rok později vrátí, když ho oživí Abraxas. I tak je ale stejně zničen a neuspěje.

Zajímavé je, že když vraždí na začátku seriálu jednu z čarodějek, ta ho při jeho vniknutí do domu poznala a on ji pak zabil. Je tedy zřejmé, že jeho plán byl stejný jako s Piper. Svést ji a pak ji zabít.

V původním pilotním dílu s Lori Rom byl Jeremy v podobě hada a měl více mocí a byl skutečně velmi silný. Pro další verzi seriálu ho tvůrci oslabili a jisté síly mu odebrali.