Únor 2018

Shannen Doherty - Heathers

Pátek v 19:38 | Charmedlover |  Novinky
Shannen se vrací zpátky do práce. V březnu se objeví v rebootu HEATHERS, kde si zahraje jednu z rolí. Je to její první role od boje s rakovinou, kterou porazila. Bohužel se objeví jen krátce na konci v dvouminutové scéně pistolí v ruce a pronese svojí větičku. Dosud není známo, jakou roli si zahraje resp. jak se její role jmenuje. Ovšem v originále už si zahrála roli Heather Duke. Reboot tohoto filmu vypráví podobný příběh jako originál akorát s moderními prvky.

Shannen Doherty - Nákupy v Malibu

Pátek v 19:22 | Charmedlover |  Novinky
Shannen byla viděna nedávno jak nakupuje potraviny v Malibu. Bylaa oblečená velmi ležérně a pohodlně. Měla na sobě legíny a černou mikinu. Na hlavě měla kšiltovku a na očích měla tmavé černé sluneční brýle.
13mlpagv b Tsh7g4b6 b Cssbcsmk b Lak7ynek b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/Wg3hFgBJAU

Alyssa Milano -Love is Louder

Pátek v 19:17 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro alyssa milano
Alyssa Milano se spojila s organizací s názvem Love is Louder aby získala finanční prostředky pro centrum Southern Poverty Law Center. Alyssa vyzvala i další lidi aby se na tomto projektu také účastnili. Van Jones na svém twitteru vyjádřil podporu sdílením tohoto projektu. Cílem je inspirovat mladé lidi k přijetí různorodosti světových kultur a procvičili toleranci a respekt v každodením životě a online. Projekt má za motivaci vymítit doslova nesnášenlivost. Alyssa zdůraznila, že láska je silnější a hlasitější.Rose o sebevraždě Jill Messick

Pátek v 19:10 | Charmedlover |  Novinky
Výsledek obrázku pro jill messick and rose
Rose slušně vyjádřila upřímnou soustrast rodině Jill poté, co spáchala Jill sebevraždu. Jill byla bývalá manažerka Rose. Rodina Jill minulý týden zveřejnila prohlášení kde uvedla, že chování Rose ohledně Weinsteina vedlo z velké části k Jillině depresi. Jill byla manažerka Rose v roce 1997 v té době byla i na festivalu v SunDAnce Rose znásilněna Harveym. Minulý týden v sobotu Rose na instagramu vzala hold Jill a její rodině popřála jen to dobré a upřímnou soustrast. CO má společného s kauzou Harvey? Rose jí po znásilnění zavolala a hledala pomoc a útěchu a Jill mlčela o tom, když s tím vyšla Rose ven, protože dělala na filu s Harveym a nechtěla si to pokazit. To se mi orapvdu fér nezdá.

Rose prodala dům v Hollywoodu

Pátek v 19:02 | Charmedlover |  Novinky
Rose prodala nedávno svůj dům v Hollywoodu za 1,9 milionu amerických dolarů. Součástí domu je např. oboustraným krb, kuchyňským vybavením z nerezové oceli apod. Chlubit se může zahradním prostorem, která je vybaven plyšovým venkovním posezením a černobílími nástěnými malbami. Rose uvedla, že dům musí prodat svůj dům aby mohla financovat svoje právní poplatky za boj s Weinstainem a soudy s ním spojené. Kromě toho je dům vybaven venkovní výřivkou, která je postavená tak, aby jste si mohli popíjet víno ve výřivce a užívat si výhled na celý Hollywood.
Goj6jtgf b Ilzjroir b Czorb9wx b 9tzsxx2w b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/HpcgodEp0Z

Ufffff

11. února 2018 v 12:04 | Charmedlover |  Správa Blogu
Výsledek obrázku pro charmed forever charmed gifs

Musím říct, že mi je trošku smutno z toho,že jsem právě před chvílí dokončila poslední sérii podrobných popisů a tím pádem se teď mohu věnovat zase jiným věcem. Byla to pro mě super zkušenost ale sem tam jsem si připadala jako stroj :D Nicméně jsem si ráda připomněla všechny díly a doufám, že i Vy jste si je rádi připomněli. Nadále je najdete v rubrice "podrobné popisy dílů", kde si v klidu můžete připomenout jakýkoli díl, který budete chtít. Teď bych se chtěla hlavně zaměřit více na novinky okolo sester apod. protože to je tu docela v omezené míře nebo se moc nesnažím. Takže to bych chtěla vylepšit. Každopádně mám i jiné články na sepsání stále ještě zbývá spousty postav a mocí, které byc Vám chtěla přestavit apod. Takže to zase nebude jen vše o novinkách :-) Budu se zase těšit u dalších článků.


Čarodějky navždy

11. února 2018 v 11:59 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed forever charmed

Coop sestrám poradí, že jedinou možností na oživení sester je návrat zpět v čase a zamezit bitvě. Pomocí Coopova prstenu se vrací zpět do minulosti. Ovšem místo, aby se vrátili jen o jeden den, dostanou se do roku 1975, kde potkávají mladou Patty a Victora, kteří ještě nejsou rozvedeni. Napadne je, že zvítězit by mohli s celým Halliwellovic rodem a tak chtějí do současnosti dostat ještě Penny. Jenže když se chtějí v čase přenést do roku 1982, místo toho skončí v roce 2050, kde potkávají svá stará já, která jim řeknou, jak zabránit oné katastrofě.

Kill Billie

11. února 2018 v 11:57 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed kill billie vol.2

Zatímco Piper, Phoebe a Paige se skrývají v Podsvětí, Dumain a Christy plánují, jak je zničit. Billie stále není úplně rozhodnuta, zda se má přidat k Christy, nebo k sestrám Halliwellovým.
Christy navrhuje použít na zničení sester lektvar, ale Billie doufá, že existuje i jiná možnost.
Wyatta a Chrise hlídá Victor a hraje s nimi různé společenské hry, jako karty. Objevuje se tam Coop a sděluje Wyattovi, aby hlídal Chrise.

Zrazené a opuštěné

11. února 2018 v 11:55 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed gone with the witches

Sestry jsou v Magické škole a probírají, zda je opravdu nutné odstranit Billie a Christy nebo jsou jen pod něčím vlivem. Piper s Paige je spíš pro to odstranění, ale Phoebe se vzpouzí, i když slíbí, že pokud nebude vyhnutí, je tady pro ně a udělá, co bude muset. Jen chce počkat a zjistit, co se opravdu děje, protože má pocit, že za nimi někdo stojí. Phoebe chce vejít do jedné z místností, protože má pocit, že přímo tam najde Billie a Christy, ale Piper si myslí, že na toto setkání ještě nejsou připravené. Phoebe se ale nedá odradit, otevře dveře a nachází tam temnou místnost, uprostřed níž je podstavec, na kterém se vždy objevují duchové Triády. Paige s Piper mají z této místnosti nepříjemný pocit, ale Phoebe tuší, že tam něco je, jen to nevidí. Sestry už tam ale nechtějí zůstat ani o vteřinku déle, a tak jí z místnosti odtáhnou. Jen co za sebou zavřou dveře, narazí na skupinku démonů, která jim říká, že tu nemají co dělat. Piper jim však řekne, že se domnívá, že je to obráceně. Dumain už má v ruce ohnivou kouli, připraven jí po sestrách hodit, ale do toho přichází Christy, která mu zakazuje použít proti sestrám násilí. Sestry se jí ptají, jestli ví Billie o tom, že jí posluhují démoni, ale Christy jim řekne, že Billie už není jejich starost a ať okamžitě odejdou. Sestry nechtějí, ale protože ví, že kdyby jí zabily, byla by to vražda, protože Christy je stále ještě člověkem, tak se nakonec díky Paige raději přenesou pryč. Christy vynadá Dumainovi, že se tu vůbec objevil, ale on jí vykládá o tom, že věděl, že sestry přijdou. Christy mu poví, že slíbila Billie, že sestrám neublíží - ne, dokud nebude Billie připravená. Paige je v kuchyni s Piper a tahá z ní informace ohledně toho, jaký měla pocit, když byl Leo člověk a když byl magická bytost. Piper jí odpoví, že když měl schopnosti, mělo to své nevýhody, ale když byl člověk, bála se o něj. Tak jako tak to bylo divný, ale přesto ho milovala a moc jí chybí. Přirovnala to k minci, která má dvě strany. Je to tatáž mince, ale z každé strany je jiná.

Neklidné sny

11. února 2018 v 11:54 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed the jung and the restless

Piper je přesvědčena, že Billy a její sestra jsou konečnou mocí, a musí je porazit, aby dostala Lea zpátky. Ve Phoebině práci je rodinný den, kde jsou na návštěvě dětí jejich kolegů. Coop přesvědčuje Phoebe, aby si našla čas na lásku. Paige se soustřeďuje na dohled nad Mikelle, budoucí světlonoškou. Kristy pořád přemlouvá Billy, že musí zničit sestry. Billy na sestry použije lektvar na uspání, aby se jim dostala do snů a zjistila, zda jsou ve své podstatě sobecké a zlé. Mezitím temnonoši unesou Mikelle, aby ji použili jako návnadu k chycení Paige. Paige se zdá o hledání sama sebe, ale když vytuší, že Mikelle je v nebezpečí probudí se a jde jí pomoct. Phoebe se zdá o Coopovi a jejich dětech. Piper se zdá o rodině a Leovi. Obě se probudí právě včas, aby šly pomoct Paige, kterou střelil temnonoš.