Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Leden 2018

Návrat čarodějky

21. ledna 2018 v 14:48 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed the witch is back

➰➰➰➰➰➰➰

Rok 1692, Salem. Muž jménem Matthew Tate, zaklínač, jde do věznice za čarodějkou Melindou Warrenovou. Ta mu vrátí zpět jeho medailon a on ho otevře, aniž by tušil, že je v něm ukryto kouzlo a Melinda si jím bere zpět schopnosti, které jí Matthew ukradl a přitom ho uzavře dovnitř medailonu. Pak je Melinda upálena za čarodějnictví.
V roce 1998 Prue v Bucklandu dostane novou sbírku vykopávek a mezi nimi je i onen medailon. Prue ho otevře a zaklínače vypustí ven. Ten jí řekne, že musí být potomek Melindy Warrenové, protože jen ti mohou medajlon otevřít. Prue ho hodí proti zdi,ale to neměla dělat, protože Metthew teď získal její moc a už na něj neučinkuje. Chce po Prue i zbylé dvě síly, ale zjistí, že Prue je nemá. Vyskočí oknem, dopadne na zem nezraněn a jde pryč. Phoebe a Piper jsou v kuchyni, kde je taky Leo. Přichází Prue a zavolá sestry nahoru na půdu, kde jim řekne, co se stalo. Phoebe se dotkne medailonu, který Prue přinesla a má vizi z minulosti, jak Melinda zaklela Metthewa dovnitř. Matthew zatím zabíjí všechny Halliwelly v okolí. Přitom potká Rexe a Hannah, zaklínačské kolegy Prue z Bucklandu, kteří ho vezmou k sobě. Sestry neví jak se Matthewa zbavit a rozhodnou se, že přivolají Mellindu Warrenovou, první čarodějku z jejich linie. Byliny, svíčky a pár kapek krve stačí k tomu, aby přivolali Melindu, která se nezjeví jako duch, ale v tělesné podobě. Melinda zjišťuje jak se vše od jejích dob změnilo, oblečení, přístroje a taky Kniha stínů.
Sestry s Melindou se dívají do knihy a najdou kletbu na Matthewa. Prue se vydává pro peří do muzea, kde dřív pracovala. Piper s Phoebe jedou do Quake pro byliny, které jim na kletbu scházejí. Melinda zůstává doma. Rex a Hannah oblečou Metthewa do normálního oblečení a dají mu taky zbraň. Metthew s Hannah odjíždí do Quake, kde si jde pro Pipeřinu moc. Piper se jde vymluvit za šéfem, že je nemocná a potřebuje jít domů, zatímco Phoebe je v kuchyni a bere bylinky, co potřebuje. Překvapí ji tam Metthew a dotkne se jí. Tím vyvolá předtuchu, kterou uvidí i on - uvidí Melindu. Metthew zmizí a přijde Piper a pomůže Phoebe vstát. Prue vychází z muzea s pírkem v ruce, ale netuší, že ji sleduje Andy, který vyšetřuje incident, který se stal v Prueině kanceláři s Metthewem. Zastaví ji a musí si s ním sednout do auta, kde ji Andy vyslýchá. Prue použije svou moc a vypustí na Andyho airback, čímž ho zdrží a může ujet. Metthew zatím stihl "navštívit" Melindu, která je v domě sama. Vyhrožuje jí, že zabije sestry, když mu neřekne, kde je Prue. Melinda si vymyslí, že je Prue v zoo, o které předtím sestry mluvily.

Potom přijede domů Piper s Phoebe a jdou vařit lektvar. Už jim chybí jen pírko. Zjeví se tam Metthew a svou nově nabytou mocí si přitáhne Piper a míří na ni zbraní. Přichází Prue a Metthewa zavalí židlí. Hodí do lektvaru pírko a Piper může Metthewa konečně zmrazit. Pak Melinda řekne kouzlo a zakleje ho zpátky do medailonu. Sestry se s Melindou rozloučí a kouzlem ji pošlou zpět.
➰➰➰➰➰➰➰
Zdroj jsem čerpala ze stránky Serialzone - odkaz zde
➰➰➰➰➰➰➰
Ihqktnjl b D19iuqsx b D0dxbzp8 bHrjgxf7b b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/Y9bEOZRyja

Poznej seriál Charmed

21. ledna 2018 v 14:00 | Charmedlover |  zajímavosti
Čarodějky je americký seriál, který se vysílal v letech 1998 - 2006. V české republice byl několikrát vysílán např. na Prima Love, Prima, Nova apod. V současné době se seriál už nevysílá bohužel a možná že už ani nebude.
Seriál má celkem 178 epizod, které jsou rozděleny do 8 sérií. Některé díly jsou dvojité tzv, dvoudíly. Stále i když se již seriál nově netočí má své příznivce po celém světě a u nás bezpochyby také.

➰➰➰➰➰➰➰
DĚJ
Tři sestry Prue, Piper a Phoebe se dají zase po smrti jejich babičky, která je vychovávala dohromady v jejich rodném domě. Zpočátku jejich vztahy nejsou moc přívětivé ale po odhalení rodinného dědictví, kdy sestry zjistí, že jsou čarodějky a jejich úkolem je chránit lidstvo před zlem. Do jejich životů ale zasahuje i spousty osobních věcí, které se do seriálu také promítají a tvoří velkou část děje celého seriálu. Objevují se zde postupně nové postavy a odhaluje se zde i minulost sester a jejich životů. Pozdějí sestry o jednu přijdou ale záhy zase najdou ztracenou sestru, o které nevěděly. Tím se jejich moc Tří obnovuje a dál tak bojují se zlem. Jedno to ale všechno končí a sestry už mají svoje životy a děti, se kterými tráví svůj čas. Některé se věnují stále boji se zlem ale to přenechaly už další generaci čarodějů a čarodějek.

➰➰➰➰➰➰➰

Související obrázek

Pohled z budoucnosti

21. ledna 2018 v 13:54 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek

➰➰➰➰➰➰➰
Na parkovišti je zabit doktor Mitchel nějakým mužem, který mu vypálí díru do čela. Mezitím se sestry chystají jít do kina, ale Piper má telefonát, že se musí vrátit do práce. Prue a Phoebe na Piper naléhají, aby si vzala volno, protože se Piper v poslední době příliš přepíná. Piper je však neposlechne a do práce přece jen jde. Phoebe se rozhodne, že svou cestu půjde doprovodit k autu a cestou nechtěně vrazí do muže, který zabil doktora Mitchela. Má předtuchu, ve které vidí, jak někdo zabije mladou ženu. V tu chvíli sestry uslyší sirény policejních aut rozběhnou se na místo činu, kde vidí mrtvého doktora. Phoebe si uvědomí, že viděla příští vraždu, a že jí musí zabránit.
Druhý den ráno se Phoebe trápí tím, jak zjistit, kdo je ta žena z jejího vidění a kdo se jí snaží zabít. Snaží se přesvědčit Prue, aby šla za Andym a zjistila co ví, ale Prue má strach, protože se před nedávnem málem rozešli. Když Phoebe odejde, Prue jde na půdu a snaží se najít nějaké informace v Knize stínů, kniha však několikrát sama od sebe začne pohybovat listy a vždy se zastaví na straně s Kouzlem pravdy, ale Prue to ignoruje a raději odchází do práce, kam za ní přichází Phoebe. Phoebe vidí, že Prue je kvůli Andymu smutná a poradí ji, aby už Andymu konečně řekla, že je čarodějka. Prue se proto rozhodne použít kouzlo pravdy, aby se, až Andymu řekne o sobě pravdu, dozvěděla, co si o tom Andy skutečně myslí. Ve chvíli, kdy kouzlo pronáší, jsou v domě i její sestry, takže kouzlo účinkuje i na ně. Mezitím je zabit další člověk - laborant Alex a opět tím, že je mu vypálena díra do čela.
Další den ráno si Phoebe a Piper uvědomí, že není vše v pořádku, nedokážou totiž lhát. Prue je tedy nucena jim říci, že použila Kouzlo pravdy a to znamená, že každý jim bude muset popravdě odpovídat, ale i ony musí říkat pravdu a také jim řekne, že kouzlo bude účinkovat do večera do osmi hodin. Phoebe toho využije a jde za Andym, aby z něj vytáhla nějaké informace o podivných vraždách a mohla tak najít tu ženu ze svého vidění i jejího budoucího vraha. Ani Piper nezahálí a kouzla využije, aby zjistila, co si o ní myslí Leo. Dozví se, že se mu líbí a dají si společně první polibek. Mezitím přichází Phoebe za Prue do práce a chce jí říct vše, co zjistila od Andyho. Ve chvíli, kdy kolem ní prochází svačinářka Tania, má Phoebe to samé vidění o ženě a její vraždě. Uvědomí si, že hledá právě Taniu, která však už nastoupila do výtahu odjela. Phoebe použije schody a vyběhne ven zrovna, když je Tania napadena. Phoebe jí však zachrání a odveze Taniu k nim do domu. Tam jí vysvětluje, co to vše znamená. Dívka jí však samozřejmě nevěří a chce odejít, ale nakonec přece jen uvěří a zůstane. Phoebe pak zavolá Piper, aby přišla, jenže její šéf ji nechce pustit a zahrne ji další prací. To už Piper nevydrží a konečně dá výpověď.
Za Prue přichází Andy. Prue mu ukáže svou moc a poví mu, že je čarodějka. Andy netuší co na to říct a chce chvíli času na rozmyšlenou.
Tania je stále u sester Halliwellových. Phoebe se jí dotkne a má vidění, že Tania bude mít dítě. Konečně si uvědomí o co tu jde - démon, který vraždí vypálením díry do hlavy je z budoucnosti a nechce zabít Taniu, ale její dítě. Také si najednou uvědomí, že ji démon viděl s Prue a že je její sestra tudíž v nebezpečí. A má pravdu, Prue je jako vždy v práci pozdě do večera, kdy už tam skoro nikdo jiný není. Přichází za ní démon a chce jí napadnout, Prue však použije svou moc, aby mohla utéct. Doběhne až do skladiště, kde se schová, jenže démon ji najde. Prue využije kouzla pravdy a dozví se více informací o jeho poslání. Démon je skutečně z budoucnosti a byl vyslán zpět, aby zabil několik lidí, kteří v budoucnu naleznou vakcínu proti démonům jako je on. Prue už má na kahánku, protože jí démon chytne a otevře své třetí oko, kterým vysílá paprsek, který vypaluje smrtící díru do čela. Naštěstí však přiběhne Piper a démona zmrazí a zvedne ze země tyč, kterou pak osvobodí Prue z démonova sevření. Démon se však najednou opět rozhýbe a obě sestry zpanikaří a vrazí mu tyč do jeho třetího oka, tím ho zabijí.

Prue pak spěchá za Andym, protože kouzlo už má brzo přestat působit. Zeptá se ho, co si o tom myslí, ale jeho odpověď není podle její představy, Andy se s tím totiž nedokáže smířit, protože chce normální život a ne démony. Ve chvíli, kdy to dořekne, odbije osmá hodina a kouzlo přestane působit. Tím však Andy a také všichni, kteří byli kouzlem ovlivněni ztratí vzpomínky na uplynulý den, všichni kromě sester. Nakonec se všechny tři opět sejdou v Quake. Protože paměť ztratil i Pipeřin šéf, nechápe, proč Piper nepracuje. Ona se rozhodne, že se do práce vrátí, ale tentokrát sebere všechnu odvahu a vynutí si vhodné pracovní podmínky.
➰➰➰➰➰➰➰
Zdroj - Čerpala jsem ze stránky serialzone. Odkaz zde
➰➰➰➰➰➰➰
Kl1paap2 b Yfc1ozk5 b Pjdvdlgl b
Mpxi2apz b Cjd6vv1h b Dgpamfmx b
➰➰➰➰➰➰➰
Link na celou galerii - https://imgbox.com/g/SmHDWWVMrx

Byt Phoebe

21. ledna 2018 v 13:00 | Charmedlover
V osmé sérii se Phoebe rozhodne od sester odstěhovat a žít samostatně. Proto se odstěhuje do bytu, který je velmi moderní a pěkný. Upřímně jsem ho Phoebe záviděla. Od té doby, kdy se Phoebe přestěhuje se stane její nový byt součástí dění okolo sester. Také je zde v díle 12 rozhněvaných mnichů pořádána kolaudační párty a my máme možnost alespoň na chvilku na večírek nahlédnout. TAké jí sem chodí navštěvovat Billie a při plánování mnoha útoků nebo řešení situací se sestry scházely právě u Phoebe. Na konci seriálu vidíme, že Phoebe stále žije zde už vdaná s Coopem a s jeho dětmi a Billie je jejich opatrovnice nebo chůva chcete-li.

➰➰➰➰➰➰➰

2tbvdbmn b Yttbjsei b 9kjxjqup b

➰➰➰➰➰➰➰
Link na celou galerii - https://imgbox.com/g/OcaYrS8OnP

Čtvrtá sestra

21. ledna 2018 v 12:39 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek

➰➰➰➰➰➰➰


Mladá dívka Aviva nevědomky vyvolá démonku jménem Kali. Kali se jí zjevuje v zrcadlech a mluví spolu tak. Jenže Aviva neví, že Kali jí chce jenom využít aby získala moc sester a zabila je. Aviva ale slepě uvěří jejím plánům. Sestrám se ztratila kočka ale ve skutečnosti to byla Aviva, kdo jí vzal a teď využije plánu a řekne sestrám, že jí našla. Aviva se vydá do domu sester aby kočku vrátila a řekla sestrám, co je zač a doufala, že se snimi sblíží. Naneštěstí když chce sestrám ukázat co umí tak je v místnosti ještě Leo a Andy a tak je Piper pro jistotu zmrazí. Ovšem Aviva je stále "živá". Prue se ale naštve a Avivu z domu vyhodí. Plán ale pokračuje a Aviva to na popud Kali zkouší přes Phoebe. Ta jí její aktivní moc trošk závidí, protože ona žádnou nemá kromě jejích předtuch. Phoebe vezme Avivu k nim domů a tam se spolu baví a Aviva jí o sobě říká. Nakonec jí její schopnost sama předvede. Jenže vše ruší Prue, když zase Avivu vyhodí. A také musí zrušit další rande s Andym, které jí zase nevyšlo. Domluví se sním na další den v Quake. Když Aviva doma mluví s Kali, vejde jí do pokoje její teta Jackie. Jenže Aviva nechtěně a s Kaliinou pomocí zapálí tetě svetr a ta se pak v panice zřítí ze schodů. Aviva neví, co má dělat a tak jde za sestrami a ty jí povolí, že může zůstat u nich dokud nebude teta zase doma z nemocnice. Prue to ale nedá a tak se stavuje za Jackie v nemocnici. Ta jí ale vše poví i to, že Aviva kočku držela ve skříni. Když jdePrue k Avivě domů aby jí vzala věci, prohledá jí pokoj a najde deník, kde si přečte o jejich plánu s Kali. Utíká hned domů. Aviva na ní čeká v jejím pokoji a chce jí zabít. Phoebe mí ale předtuchu a tak vběhne do pokoje a Aviva v domnění, že je to Prue byhodí po Phoebe ohnivou kouli. Phoebe se chrání svetrem a naštěstí si popálí jen ruku. AViva už nehce dále trpět a tak uteče z domu. Než ale odejde natáhne se ke Kali a tak její tělo ovládne a dojde k sestrám. Tam sestry už připravené čekají a Kali porazí. Aviva je zachráněna a změní i svůj životní styl. Už to nění dívka, která má v duši černou barvu ale je to normální mladá slečna.
➰➰➰➰➰➰➰

Jwagpnmf b Cy0dwdxj b Ixzz3k0e b Nvgbnas4 b Yfllrgwn b
➰➰➰➰➰➰➰
Link na celou galerii - https://imgbox.com/g/tn0YXwxJZI


Chceš být mezi spřátelenými blogy?

20. ledna 2018 v 19:02 | Charmedlover |  Správa Blogu

➰➰➰➰➰➰➰

?Wanna be my affiliates?
➰➰➰➰➰➰➰

Rád/a navštěvuješ můj blog o charmed? Chtěl/a by jsi být spřáteleným blogem a zařadit se do mého seznamu affs?
Pokud chceš sem patřit tak splň pár pravidel a můžeš tu být také. Pokud s pravidly nesouhlasíš, tak se nezapisuj. Vyplň pár otázek sem do komentářů a pokud se ti ozvu, tak jsi v seznamu spřátelených blogů. Děkuji za pochopení pravidel a jejich respektování. Budu ráda spřátelovat blogy ale za určitých pravidel. Budu se na Vás těšit :-)

PRAVIDLA
1) Budu zapsána i u tebe v seznamu Affs (spřátelených blogů)
2) Budeš se prezentovat a vyjadřovat slušně (bez vulgárních slov)
3) Mít alespoň trošku rád/a Charmed
4) Neposílat reklamy do komentářů pod články
5) Tvůj blog by měl být upravenější a přehledný a hlavně aktivní.

PONÁMKA - Neaktivní blogy nebo ty, kteří mě smažou ze svých affs tak mažu. Pokud ti nějaké pravidlo přijde nesmyslné nebo s ním nesouhlasíš tak se nezapisuj. Respektuj moje pravidla prosím, pokud chceš být affs. Děkuji ještě jednou.

PŘIHLÁŠKA
1) název blogu + o čem je
2) adresa tvého blogu
3) Vaše blogové jméno nebo přezdívka


Krásná Shannen

20. ledna 2018 v 15:06 | Charmedlover |  Novinky
Ve čtvrtek na párty společnosti Paramount se objevila i naše Shannen. Dnes po rakovině vypadá úžasně a na tomto večírku velmi zářila. Je skvělé vidět Shannen, když je po tak náročném boji zase sama sebou a spokojená.
Jako outfit zvolila Shannen kalhoty a obyčejný černý rolák. Vše doplnila sakem též v černé barvě a zevnitř bylo červené což můžeme vidět jak nepatrně kouká červená barva. Jako doplňky zvolila kruhové naušnice a větší psaníčkovou kabelku do ruky. Jako další doplněk zvolila hodiny ve zlaté barvě, které outfit oživily.

➰➰➰➰➰➰➰

➰➰➰➰➰➰➰

Ďábelský sňatek

20. ledna 2018 v 14:56 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Lr4s4so7 o

➰➰➰➰➰➰➰

Eliot a Alison mají před sebou krásnou svatbu a jsou velmi zamilovaní. V tom se stane ale něco, co nikdo nečeká. Alison je z domu vyhozena a jejího snoubence očaruje cizí žena, která se s Eliotovou matkou před lety dohodla a dnes si přišla tuto dohodu vyplnit. Alison nemůže věřit tomu, co se jí právě stalo a sen o svatbě je rázem pryč.
U sester je doma napětí. Piper si dělá těhotenský test zda je těhotná. Phoebe o tom však neví a když jde po ní do koupelny a test objeví, má vidění, že se narodí malý ďábel. Při tom všem nakonec Piper dostane místo svého nadřízeného za úkol udělat hostinu pro jednu bohatou rodinu ve městě a shodou náhod je to svatební hostina pro rodinu Eliota.
Phoebe se stane pomocníkem Piper jelikož by to sama nezvládla.Když pak Piper přijede do rezidence s jídlem rodiny Spencerových u brány ji viděsí kněz s dýkou v ruce, který vypadá, že se snad zbláznil. Vykřukuje něco o Hekaté a pak je ochrankou odveden.
Phoebe plná starostí jde za Prue a o svém vidění jí řekne. Má strach, že je Piper opravdu těhotná a vyleze z ní malý ďábel.
Piper a Phoebe je u rodiny Spencerových avšak stanou se svědky nepěkné scény kdy do domu vtrhne Alison a předvede scénu kdy nechápavě křičí proč Eliot s ní nechce nic mít apod. V tomto zmatku kněz uteče a vtrhne do pokoje nevěsty a ta už na něj čeká jako démonka se svými posluhovačkami. Knězi zlomí vaz a následně prohodí oknem. Tuto vraždu jde vyšetřoval Andy a Darryl. Když Andy najde nůž u kněze s tajemným nápisem jde za Prue a ta zjití vše o Hekaté. Nůž si vezme a utíká s ním domů aby se podívala do knihy stínů. Ovšem Phoebe si čte o Hekaté doma také a myslí, že je to Piper kvůli vidění, které měla. Piper sdělí že jí bude muset zabít a všechno s viděním ale Piper jí ujišťuje,že je test negativní a ona ani neviděla obličej ženy, která démona porodí. Tím pádem je Piper nevinná.
Touto skutečností sestry přijdou na to, že Jade jeskutečná Hekaté a jejich úkolem je zničit jí i její služebné. Také že to udělají, a díky jejich zasáhnutí je svatba Eliota a Alison uskutečněna a pár je zase šťastný.
➰➰➰➰➰➰➰
8bbxbigb b Kgk9mdld b Zhn5t5ic b Lmpfep0p b

Link na celou galerii - http://imgbox.com/g/UvyvvRrsTi

Valhalla

20. ledna 2018 v 14:15 | Charmedlover
Q7tkhzm8 o

➰➰➰➰➰➰➰

Valhala je magický skrytý ostrov někde v Indickém oceánu. Dostat se sem lze díky příveskům, které má každý obyvatel tohoto ostrova. Přívěsek otevře portál na tento ostrov. Ostrov je obýván Valýrami, které zde cvičí bojovníky k závěrečné světové bitvě. Ostrov je takový velký tropický ráj, kde není technologie apod.
V Charmed sem byl Leo uvězněn. Sestry se sem dostanou pomocí Chrise, který jim obstará přívěsky a ony pak záchrání Lea i Piper, která zde uvízne dobrovolně.

➰➰➰➰➰➰➰

Piprgoex b Vf2gfog5 b

Link na celou galerii - http://imgbox.com/g/1uYOaSPuKa

Sheila Morris

19. ledna 2018 v 21:24 | Charmedlover
Uddxpmbh o

⭕️❌ ⭕️❌ ⭕️❌ ⭕️❌ ⭕️❌ ⭕️

Sheila je manželkou Darryla Morrise. Spolu mají později dva syny. Sheila se také dozvěděla o tajemství sester a ochotně jej vzala a držela v tajnosti. Sice sestry měla ráda ale velmi jí ničilo, když viděla Darryla jak trpí za to, že sestrám pořád pomáhá a lámala si hlavu s tímto. Poprosí Darryla aby s tím přestal a on souhlasí ale naposledy jim ještě pomůže. Pak je přesunut na východní pobřeeží a s rodinou odjíždějí.

J8clglqr b Evnx5xqp b

Link na celou galerii - http://imgbox.com/g/hLq8wmjxFx