Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Leden 2018

Návrat 2

27. ledna 2018 v 12:57 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed that 70's episode gifs
➰➰➰➰➰➰➰
Jako každý rok přinese ctitel Halliwellovic babičky do domu květiny. Když chce jako pokaždé květiny upustit na zem, Piper ho zmrazí a květiny zachytí. Ctitel chodí vždy ve stejný čas když odbývají hodiny, protože ví,že Piper má schopnost zmrazovat čas a počítá kolikrát slyšet hodiny odbýt. A protože ho Piper zmrazila, neslyšel tolik úderů kolik měl a tím zjišťuje že se sestrám obnovily jejich schopnosti.
Oznámí jim že čekal dlouho na to až sestry vyrostou a obnoví se jim jejich schopnosti a teď chce jejich moc a napadne je. Sestry zjistí že proti jejich moci ho chrání prsten. Nicholas jim sám řekne, že kdysi donutil jejich matku, aby prsten začarovala, aby ho chránil před silou rodiny Halliwellových. Phoebe se podaří přirozenou silou Nicholase shodit se schodů, uniknou na půdu a tam se zamknout, aby našly v Knize stínů nějaké kouzlo. Najdou jen Kouzlo pro návrat do minulosti. Nemají jinou volbu a tak ho užijí, aby se od matky dověděly proč mu dala prsten na ochranu a jak ho přemoci.
Babička Penny i matka Patty Halliwelovi si myslí, že jsou zlé čarodějky a tak je zpočátku napadnou. Pak sestry prokážou, že jsou jejich děti z budoucnosti a přišli pro pomoc. Patty dosud neví, že je těhotná a čeká Phoebe. Phoebe poprvé vidí svoji matku živou a pokusí se jí zanechat vzkaz kdy maminka umře a jak se zachránit. Nakonec však zjistí, že osud se nedá oklamat a dopis matce v minulosti nenechá. Maminka jim vysvětlí, že Nicholas chtěl zabít nenarozenou Phoebe a chtěl jen ochranu proti budoucím čarodějkám Halliwelovým, proto mu matka musela dát kouzelný prsten. V minulosti se také dozví, že už jako malé děti uměli čarovat, ale ze strachu před Nicholasem a jemu podobným Bábi jejich moc na dlouhá léta uspala, než Phoebe znovu přečetla obnovující zaklínadlo.

Sestry pomohou mamince v minulosti prsten odčarovat a vrátí se do budoucnosti do stejného času. Nicholas nic netuší a vrhne se proti nim v domnění, že ho chrání prsten. Před sestrami se otevře kniha na straně, kterou tam babička dodatečně dopsala na zničení Nicholase. Přečtou jej a Nicholas se propadne do pekla.
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na galerii - http://imgbox.com/g/FpAFFBIdsN - Najdete zde obrázky z epizody

Která Prue je ta pravá?

27. ledna 2018 v 12:39 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed which prue is it anyway gifs
➰➰➰➰➰➰➰
V ringu probíhá boxerský zápas a po jeho skončení odchází jeden z boxerů do šatny, kde je zabit záhadným mužem s křišťálovým mečem.
V tu dobu Prue a Piper přichází domů. Prue se zarazí když uvidí, že v obývacím pokoji stojí stará mramorová socha jejich babičky. Prue nesouhlasí, aby tam socha stála, jenže Piper jí řekne, že ona i Phoebe jí tam chtějí a Prue je tudíž přehlasována. Prue se pokusí sochu pomocí svých sil přesunout, ale socha je příliš těžká a Prue to nedokáže. Z vášnivé debaty o umístění sochy je vyruší výkřik Phoebe. Sestry se jdou kouknout, co se děje a najdou svou mladší sestřičku, jak mlátí do panáka na výcvik bojových umění. Phoebe jim vysvětlí, že jelikož nemá aktivní sílu a nemůže se tedy s její pomocí bránit, rozhodla se, že se bude učit bojová umění. Sestry se pak začnou jen tak škádlit, ale když se Phoebe dotkne Prue, má předtuchu, kde je Prue zabita mužem s křišťálovým mečem.
Druhý den ráno se sestry setkávají v kuchyni. Prue jim oznamuje, že musí urychleně do aukční síně, protože Clare sehnala zákazníka, který by u nich chtěl prodat velkou kolekci starožitností. Prue odchází do práce i přes zjevný nesouhlas svých sester. V Bucklandu se setkává s Helenou Statlerovou, která společně se svým bratrem plánuje prodej obrovské sbírky vzácných předmětů. Jelikož je tato nabídka pro Buckland velice výhodná, Prue souhlasí, že pojede do přístavního skladiště, kde jsou předměty uloženy, aby tu ocenila pár vzorků. Phoebe mezitím spěchá za Piper do Quake, zjistila už totiž, že muž z její předtuchy patří do klanu knížat války. Tento klan má prý zásluhu na většině válečných konfliktů v dějinách lidstva a i když jsou knížata z masa a krve, žádná lidská zbraň jim nemůže ublížit, tedy alespoň dokud mají u sebe svůj meč. Phoebe také zjistila, že podle zákonů knížat války, pokud je jeden z nich zostuzen, musí si své schopnosti získat zpět a jednou z věcí, které musí učinit, je zabít prvorozenou čarodějku, jejíž schopnosti jsou největší.
Prue přijíždí do skladiště, kde už na ní čeká paní Statlerová. Prue nejdříve ohodnotí starou římskou vázu a pak přejde k pranýři, který se používal v dobách inkvizice. Strčí do něj obě ruce a hned v zápětí je uvězní posuvná závora. Jakmile se tak stane, přichází Helenin bratr Gabriel, muž z předtuchy. Oba sourozenci pak začnou mluvit o Prueině pratetě, čarodějnici Brianně, která měla tutéž moc. Netušili ale, že Prue narozdíl od své předkyně ovládá svou mos očima, nikoli rukama a díky tomu se jí podaří osvobodit. Odhodí Helenu a chopí se starožitné sekery, kterou vrazí do Gabrielovi hrudi, jenže on ji v klidu vytáhne a hodí po Prue svůj meč. Naštěstí mine a vyděšená Prue ujíždí z přístavu pryč.
Phoebe pak na základě toho, co jí Prue řekla, našla v Knize stínů informace o jejich praprapra tetě Brianně, která kdysi Gabriela zneuctila, použila svou sílu a vzala mu jeho meč i schopnosti a on se teď snaží získat svou moc zpátky. Phoebe ještě dodá, že Brianna kdysi vzdálila Gabrielův meč na stovky kilometrů a Prue namítne, že tak silná není. Ale Phoebe v Knize stínů najde kouzlo na ztrojnásobení magických sil. Piper sice nesouhlasí, ale sestry hlasují a Piper je přehlasována. Prue nyní odchází na půdu, aby tu pronesla zaříkadlo a Piper a Phoebe se pak ještě chvíli hádají dole, protože Piper se tento plán vůbec nelíbí. Z jejich diskuse je však vyruší podivné zvuky vycházející z půdy. Obě rychle běží nahoru, kde uvidí překvapivý výsledek kouzla - místo jedné Prue jsou tu rovnou tři.
Další den musí sestry vyřešit, jak od sebe odlišit jednotlivé Prue. Phoebe to vyřeší tak, že pravá Prue dostane černý svetr a oba zbývající "klony" si pak rozdělí modrý a růžový svetr. Piper má nejdřív obavy zda budou mít dostatek síly, aby Gabriela porazily. Všechny tři Prue proto dají síly dohromady a demonstrují velikost své moci - pohnou onou těžkou sochou v obývacím pokoji, to už Piper přesvědčí, že mají celkem slušnou šanci, aby zvítězily. Najednou je vyruší zvonek u dveří a zároveň začne zvonit i telefon. "Modrá" Prue obstará hovor. "Růžová" Prue jde otevřít, je to Andy, ale tentokrát nejde kvůli žádnému případu, jde jen o přátelskou návštěvu, kdy Andy předává Prue vstupenky na předávání hudebních cen, které si před časem objednávali. Když Andy odejde, modrá Prue oznamuje, že volala Clare, aby se okamžitě dostavila do kanceláře. Všechny Prue se pak dohodnou, že dvě půjdou do kanceláře a ta třetí půjde s Piper do Quake. Piper se to však nelíbí a chce, aby se zůstalo doma - nyní přichází opět čas demokratického hlasování. Phoebe hlasuje stejně s Piper, ale "modrá", "růžová" a "černá" Prue je přehlasují a prosadí si své.
Růžová a skutečná Prue jdou společně do Bucklandu. Jedna se schová a ta druhá si pak promluví s Clare, která je velice rozčílená, protože Helena si prý stěžovala na nevhodné chování Prue a chce vzít kolekci na jinou aukci. Prue však Clare řekne, že si už s Helenou promluvila a že si s ní domluvila další schůzku. Naneštěstí však Clare nečekaně oznámí, že pojede také, to prý, aby měla jistotu, že to Prue znovu nepokazí. Clare si jde do kanceláře pro nějaké věci, než vyrazí a pravá Prue se mezitím rozhodne, že Clare vezme na špatnou adresu a řekne jí, že si z nich někdo vystřelil, růžová pak dojde do Quake pro modrou Prue a společně se pak setkají doma a vše už konečně dořeší. Zatímco pravá Prue odjíždí, růžová Prue jde do garáží k autu. Najednou je oslepena prudkým světlem, které použil Gabriel, aby mu nemohla ublížit svou mocí. Gabriel růžovou Prue zabije, ale její síly nezíská, tak pozná, že ona není ta pravá. Pravá Prue jede právě s Clare v autě, když tu najednou ucítí prudkou bolest v břiše - pochopí, že jeden z klonů je mrtev.
Andy je obeznámen s případem vraždy mladé ženy. Když si prohlíží její osobní věci, najde mezi nimi i dva lístky na udílení hudebních cen a když pak vidí i tělo, potvrdí si své děsivé podezření, onou zavražděnou ženou je Prue. Jde pak tuto strašlivou novinu oznámit jejím sestrám. Otevře mu Phoebe a Andy jí vše poví. Phoebe se však pro něj z nepochopitelného důvodu ptá na barvu svetru té mrtvé a hned v zápětí přichází ke dveřím modrá Prue. Pro Andyho je to obrovský šok a nechápe, co se to tu děje, ale sestry mu řeknou, že se přece povídá, že každý má na světě svého dvojníka a že v tomhle je nejspíš vysvětlení celé záhady. Po Andyho odchodu vymyslí zbývající dvě Prue nový plán - chtějí se vplížit do Gabrielova domu a použít Helen jako rukojmí, věří totiž, že Gabriel se vzdá svého meče, aby své sestře zachránil život. Piper a Phoebe si pak chtějí promluvit s opravdovou Prue o samotě. Řeknou jí, že s jejich plánem nesouhlasí, protože je to příliš nebezpečné. Modrá Prue poslouchá za dveřmi a rozhodne se, že Gabriela zničí sama. Vydává se do jeho domu, zajme a sváže Helenu a čeká, že Gabriel obětuje meč, aby sestru zachránil. Stane se však něco, co nečekala, Gabriel totiž Helenu zabije sám a pak zabije i modrou Prue.
Sestry pak sedí v obývacím pokoji a snaží se vymyslet plán B. Phoebe dojde, že by se mohly pokusit Gabriela zabít jeho vlastním mečem, proti kterému, na rozdíl od lidských zbraní, snad odolný není. Phoebe má pak další předtuchu - Gabriel je už na cestě do jejich domu a chce už konečně zabít tu pravou Prue. Phoebe vidí, že Gabriel chce použít stejný záblesk světla, kterým oslepil růžovou Prue a to té pravé dává možnost, aby si připravila sluneční brýle.
Když dojde k samotnému útoku, oči (tudíž i moc) Prue jsou ochráněny. Prue pak Gabriela vláká do malé pasti, kde se angažuje každá ze sester. Gabriel nejdříve svůj meč zabodne do cvičného panáka, o kterém si má myslet, že je to jedna ze sester, protože byl postavený v šeru a navíc byl oblečený do šatů. Piper pak Gabriela zmrazí, Phoebe konečně může vyzkoušet své bojové schopnosti, když Gabriela odkopne a Prue ho prošpikuje jeho mečem. Gabriel se rozprskne do všech stran. Těsně po té, co je zničen, u dveří zazvoní Andy. Chce, aby s ním Prue jela do márnice, kde jí chce ukázat mrtvé tělo její "dvojnice". Patolog totiž Andymu řekl, že udělal několik testů a že z lékařského hlediska je ta mrtvá zcela jistě Prue Halliwellová. Když však oba dorazí do márnice, Andy zjistí, že tělo beze stopy zmizelo. (Zůstal jenom svetr.)
Sestry pak již tradičně sedí v Quake a oslavují své další vítězství, Piper má ještě větší chuž do oslav, protože právě dokončila úmornou inventuru a všechny mohou být šťastné.

Ani jedna však netuší, že Andy už má dost záhad, které se kolem nich dějí a právě si zakládá další z mnoha informací do své důvěrné složky, kde je vše o případech, kde sestry nějak figurují a nechybí tam ani články o černé magii a čarodějnictví...
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na Galerii - http://imgbox.com/g/pBNB2FHNkL - Najdete zde obrázky z epizody

Máme v domě bubáka?

27. ledna 2018 v 12:33 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed there a woogy in the house gifs
➰➰➰➰➰➰➰
San Francisco je postiženo vlnou zemětřesení a v domě Halliwellů je vše vzhůru nohama- Phoebe ze strachu začíná panikařit a Prue šílí obavami, protože večer má přijít do jejich domu Claire s velmi důležitým klientem Bucklandu a kvůli technickým problémům, které způsobilo zemětřesení, by se vše mohlo pokazit. Aby toho nebylo málo, Prue si všimne podivného zápachu a vyjádří své obavy, aby nešlo o únik plynu, Piper však svou starší sestru uklidní, protože už prý volala plynaře. Jen co to dořekne, domovní zvonek se rozezní a přichází plynař- sympatický pán ve středních letech. Když jde plynař do sklepa, kde je hlavní uzávěr plynu, Prue a Piper si začnou dobírat Phoebe kvůli staré záležitosti, která se stala ještě, když byly malá holčičky. Phoebe tehdy tvrdila, že ve sklepě viděla strašlivého "bubeláka" a od té doby už jí do sklepa nikdo nedostal. Zatímco se sestry škádlí, plynař uvidí v podlaze ve sklepě malou prasklinu a zašžourá v ní šroubovákem, jenže když tak učiní, z praskliny vylétne podivný stín a plynaře posedne zlem. Plynař pak začne mluvit se svým stínem na stěně. Stín mu řekne, že chce, aby pro něj získal Phoebe.
Prue je v práci a uklízí spoušž ve své kanceláří, kterou tu zanechalo zemětřesení. Přichází za ní Claire, aby se ujistila, že je v domě Halliwellů vše připraveno na večeři, která se koná na žádost jednoho z klientů- profesorky Whittleseyové. Zatímco Prue ujišžuje Claire, že vše je v pořádku, přichází samotná profesorka Whittleseyová, aby se zeptala, zda se večer může připojit ještě jeden člověk. Prue pak kvůli hostu navíc volá Piper, protože právě ona má na starosti večerní menu. Piper je zrovna obchodě a kvůli telefonátu jí nějaký mladý muž připraví o poslední lahvi vína značky Callara Jensen, které nutně potřebuje pro svou večerní specialitku.
Mezitím Phoebe bloumá po domě, když tu najednou uslyší, jak plynař volá o pomoc, protože prý spadl a vyvrknul si kotník. Když Phoebe sejde dolů do sklepa, zjistí, že vše byla jen léčka jak jí sem dostat a uvidí svou dlouholetou noční můru- bubeláka. Stín ji posedne, stejně jako plynaře.
Piper se vrací domů z nákupů a když vejde do kuchyně, je napadena plynařem. Piper volá o pomoc a přiběhne Phoebe, které se z ničeho nic v ruce zhmotní baseballová pálka s jejíž pomocí plynaře "zneškodní". Domů se vrací i Prue. Uvidí, jak před domem stojí policejní auta a zatýkají plynaře. Prue se pak dozvídá o nové moci své sestry a začne Phoebe podezřívat, že použila Knihu stínů, aby jí získala. Phoebe však začne nečekaně kousavě odporovat a pak odchází do sklepa, kde po ní stín žádá, aby své sestry zabila.
Večer nadešel a do domu Halliwellů přichází tolik očekávaná návštěva. Piper se snaží dokončit večeři, ale potýká se se spoustou více než podivných problémů, protože jak sama tvrdí, je atakována vlastní kuchyní. Za Piper přichází onen host navíc, protože má předat víno, které dopoledne musel koupit- je to ten mladík, který Piper na jejích dopoledních nákupech připravil o poslední láhev vína Callara Jensen, jmenuje se Josh. Když je Piper opět o samotě, přichází Phoebe a za Pipeřinými zády zhmotní nůž a chce svou sestru zabít. Naštěstí do kuchyně přichází zase Josh a Phoebe nechá nůž zmizet. Prue mezitím provází profesorku po domě a ta jí prozradí, proč jí jejich dům tolik zajímá a proč je dokonce i součástí jejích přednášek na vysoké škole- dům totiž stojí na silném spirituálním zdroji, což je místo, stejně vzdálené od pěti základních prvků. Jejich rozhovor je přerušen, protože Piper potřebuje Prue v kuchyni a profesorky se ujímá Phoebe. Prohlídka domu vyvrcholí ve sklepě, kde stín posedne další oběž, profesorku Whittleseyovou. Piper a Prue se rozhodnou, že večer ukončí dříve, než se stane další pohroma a své hosty pozvou na večeři do Quake. Obě jdou své hosty vyprovodit k autu, ale když chce Prue vejít zpět do domu, je odhozena jakýmsi energetickým štítem. Phoebe už pak jen svým sestrám oznámí, že v domě už nebydlí ony, ale "on", pak telekineticky zavírá domovní dveře.
Po noci strávené na schodech před domem se Prue a Piper shodnou, že se musí dozvědět více o spirituálním centru, na kterém má dům údajně stojí. A kdo o tom ví více, než profesorka Whittleseyová? Obě sestry se s ní chtějí sejít, ale zjišžují, že profesorku odvedla policie, protože při jednom semináři začala z ničeho nic škrtit Joshe. Prue se pak Joshe začne vyptávat na ono spirituální centrum. Zjistí, že na tomto místě ze země proudí silná energie, která může být přikloněna jak na stranu dobra, tak i na stranu zla. Prue pak ve své kanceláři společně s Piper seženou mapu a vyznačí oněch pět spirituálních prvků, které leží ve stejné vzdálenosti od jejich domu. Když vyznačené body spojí, zjistí, že jejich dům leží uprostřed pentagramu a uvědomí si, že jejich rodina se na toto místo přistěhovala právě proto, aby se místa nezmocnily síly zla.

K domu Halliwellů přijíždí Andy a Darryl kvůli incidentu s profesorkou. Darryl uvidí velkou hádku dvou sousedů a rozhodne se jít věc vyřešit, zatímco Andy jde do domu, kde ho přivítá Phoebe a směle ho pozve dovnitř. K domu přichází i Prue a Piper. Piper si vyčíhne moment, kdy Andy prochází dveřmi a pak ho zmrazí, uvědomila si totiž, že tohle je chvíle, kdy na dům nepůsobí ochranný štít. Když obě vejdou dovnitř, uvidí, že je zmrazená i Phoebe, což znamená, že se stala zlou. Pak běží na půdu, protože chtějí najít nějaké informace v Knize stínů, ale ta je tentokrát zklame, nenajdou nic. Sestry si pak začnou pomalu uvědomovat, že příčinou všeho může být skutečně bubelák. Připustí, že Phoebe si tenkrát nic nevymýšlela, protože tehdy bylo také zemětřesení a to je možný způsob, jak se dostává ven. Navíc jim od té doby babička začala vyprávět dětskou říkanku, ve které je klíč, jak bubeláka zničit. Naneštěstí si ani jedna nemůže vzpomenout, jak říkanka zněla. Na půdu vtrhne Phoebe a chce opět zaútočit, ale Prue ji pomocí své moci odhodí a spolu s Piper uteče do přízemí. Piper chce vyběhnout z domu, ale nejde to, protože je zadržena ochranným štítem. Prue a Piper pak usilovně přemýšlí, co podniknout dál. Jediné na co však přijdou je, že potřebují pomoc od Phoebe, protože ona jediná si pamatuje říkanku celou. Rozhodnou se, že sestoupí dolů do sklepa a pokusí se něco podniknout. Jsou už dole, stín je před nimi, zlá Phoebe s nožem v ruce za nimi. Prue začne Phoebe přesvědčovat, aby pronesla říkanku/zaříkadlo, které je babička učila. Phoebe se dotkne fotografie visící vedle dveří do sklepa a má jedno ze svých vidění- vidí, jak babička kdysi bubeláka zahnala. Dodá jí to sílu, díky které se dokáže postavit své "posedlosti" a pronese zaklínadlo, kterým bubeláka/stín zažene zpět pod zem a zvrátí i všechno zlé co svým vlivem napáchal a lidé, kteří byly nakaženi jeho zlem jsou opět normální. Sestry si uvědomí, že stín se může kdykoliv vrátit a rozhodnou se, že musí varovat příští generace. Phoebe má tu čest napsat do Knihy stínů ono zaklínadlo proti bubelákovi- je to úplně první věc, kterou kdy do Knihy stínů naše tři sestry přidaly.
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na galerii - http://imgbox.com/g/BX4V06AfqB - Najdete zde fotky z epizody

Tajemství

27. ledna 2018 v 12:25 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed secrets and guys gifs
➰➰➰➰➰➰➰
Dva mladí kluci unesou chlapce o kterém vědí, že má určité schopnosti. Chlapec pošle sestrám zprávu, že potřebuje pomoci. Setry ale nevědí, kde chlapec je.
Leo se zrovna vrátil do jejich domu, aby opravil ještě nějaké drobnosti. Phoebe Lea přistihne, jak opravuje lustr bez štaflí a tak zjistí jeho nadpřirozené schopnosti. Leo ji vysvětlí, že je jejich anděl a světlonoš, že je má chránit, než se naučí dobře ovládat své znovu získané síly čarodějek, no a že se zamiloval do Piper, ale nemůže s ní stále být, protože jako anděl má i povinnosti jinde. Phoebe musí slíbit, že jeho tajemství neprozradí, pro ostatní musí být obyčejný opravář.
Prue a Piper najdou otce chlapce a ten jim nakonec prozradí, že byl chlapec unesen. Phoebe má vidění, že je chlapec v nějaké dílně a Prue zjistí, že mladý soused chlapce dělá v autodílně. Zkusí to tam a má pravdu. Tento mladík s kamarádem unesli chlapce, aby jim se svými schopnosti pomohl vykrást banku - chlapec umí na dálku silou vůle zneškodnit, to jest zkratovat, bezpečnostní zařízení. I otec pak přijde do dílny, ale jeden z kluků ho postřelí. Mladíci vykrádají banku a Leo zatím uzdravuje otce, aby mohl své dítě chránit, než vyroste a naučí se své schopnosti užívat ve prospěch lidí.

V bance Prue a malý chlapec lupiče zneškodní. Leo opět musí narychlo Piper opustit, Phoebe vidí jak je Piper smutná a myslí si, že ji Leo nemá rád, nebo je nevěrný, Phoebe to nevydrží a řekne jí pravdu. Ale ani Piper ani Prue jí tuhle historku o světlonoši nevěří a jde jim jedním uchem tam a druhým uchem ven.
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na galerii - http://imgbox.com/g/xqNTVvnQae - Najdete zde fotky z epizody

Očistec

27. ledna 2018 v 12:18 | Charmedlover
Očistec je rovina, která se nachází někde mezi podsvětím a zemí. Je to vlastně takové vězení pro nejhorší démony, kteří zde za trest zůstanou na věčnost. Je to hluboká jáma, která se podobá sopce. Po celém obvody je dost kamených výběžků kde démoni stráví zbytek svého života. Pokud se ale bytost špatně pohne, tak spadne do vnitřku a spálí se v lávě.
Výsledek obrázku pro charmed purgatory
Byl zde vězněný např. Barbas, který se s pomocí jiného démona dokázal dostat opět na zema začal řádit.
Omylem zde bylo uvězněno i pár smrtelníků ale všichni se odsud dostali živí naštěstí.

Akademie

27. ledna 2018 v 8:42 | Charmedlover
Akademie je velmi brutální šestiletý výcvik pro budoucí démony. Respektive přeměňuje smrtelníky na démony kteří zničí zabíjením a boji svoje lidskosti. Jistý Kellman předstíral sportovního agenta a takhle nabíral smrtelníky ale přitom šlo o uplně něco jiného. Výcvik zahrnuje např. tvrdé turnaje v boji. Postupně jak "lidé" ztrácejí svoje lidskosti tak se jim n paži objevují jizvy. Když jich je , je z něj už plně démon.
Výsledek obrázku pro charmed the academy

Strach

27. ledna 2018 v 8:35 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed fear to eternity
➰➰➰➰➰➰➰
V předvečer pátku třináctého nakupují Prue a Phoebe v okultním obchodě nějaké amulety. Prodavačka je náhle upozorní, že už by ráda zavřela. Prue se diví, protože by mělo být otevřeno až do jedné hodiny ráno. Prodavačka jí však vysvětlí, že vždy zavírá před půlnocí než nastane pátek třináctého, navíc obě sestry upozorní, že vždy jednou za třináctset let dochází ke spojení veškeré negativní energie a ten den právě přišel. Ještě před tím však nechá Phoebe, aby se zapsala do seznamu a tím získala nárok na slevu a mezitím podává Prue pozvánku na čarodějnický sraz.
Když Prue i Phoebe odejdou, v obchodě se objeví démon a zhmotní prodavaččin největší strach - je téměř zasypána v sutinách svého zboží zaživa. Prodavačka umírá strachy.
Démon pak přichází k seznamu a pomocí svých schopností si zjišťuje, čí jména patří skutečným čarodějkám.
Ráno se Piper probírá amulety, které jí sestry koupily a zároveň vede žhavou diskusi s Phoebe o tom, kdy Prue naposledy řekla "Miluji tě". Pak přichází i Prue a sestry společně usedají k šálku kávy u kterého rozvíjí další diskusi - Prue a Phoebe se snaží Piper rozmluvit její přílišnou pověrčivost. Poté Phoebe odchází na pracovní pohovor a Piper spěchá do práce. Když vychází z domu, potkají Andyho, který jde za Prue, aby si ji vyslechl ve věci vraždy mladé prodavačky (Přišel sem, jelikož Prue byla jako poslední zapsaná ve výkazu plateb). Protože Prue napadne, že by mohlo jít o démona, jde na půdu a listuje Knihou stínů. Zjistí, že prodavačka měla pravdu - démon strachu, Barbas, se zjevuje jednou za třináctset let vždy v pátek třináctého a snaží se do půlnoci zabít třináct svobodných čarodějek, aby byl osvobozen z podsvětí a používá k tomu to, že u čarodějek zhmotní jejich nejsilnější obavy, tím ochromí i jejich moc a ony jsou bezbranné.
Odejde za Piper do Quake, aby jí řekla co zjistila a hned potom spěchá za jistou Zoe, ženou, která byla uvedená na pozvánce na čarodějnický sraz jako kontakt a zprostředkovatelka, aby ji varovala a doufá, že díky ní se dozví i o dalších čarodějkách, aby mohla varovat i je. Přichází však pozdě, Zoe je mrtvá.
Phoebe se mezitím uchází o pracovní místo v realitní kanceláři SWA a místo získá, má to však jeden háček, zaměstnavatelka jí totiž žádá, aby kryla její nevěry.
Andy je v bytě Zoe a vyšetřuje její vraždu, když tu se dozví, že posledním, kdo ji navštívil byla Prue. Spolu s Morrisem jede do domu Halliwellek. Prue se zrovna sprchuje, když se objeví Barbas a chce Prue utopit, Prue má totiž největší strach z vody a to od té doby, co se její máma utopila. Prue začne naštěstí křičet, což uslyší Andy a Morris, kteří právě přichází k domu a tím, že vtrhnou dovnitř, démona vyruší
Do domu přiběhne i Phoebe, protože v práci měla předtuchu o napadení své sestry. Andy i Morris odchází a Prue a Phoebe se jdou znovu podívat do Knihy stínů, kde je napsáno, že démona porazí pomocí nejsilnější moci.
Piper se po celou dobu nachází v restauraci, kde připravuje večírek pro pověrčivé, seznamuje se zde s Lukasem, ale celý den se Piper potýká se smůlou a ani tato příležitost k novému vztahu jí nevyjde, jelikož Lukase odradí její přílišná pověrčivost.

Phoebe se setkává s manželem své šéfové a protože mu nechce lhát o nevěře jeho manželky, podává výpověď. V zápětí démon vyláká Phoebe do domu, který měla nabízet a naláká sem i Prue, kterou hodí do bazénu. Prue se však zjeví duch její matky a pomůže ji překonat strach z vody, čímž démona strachu zničí. Obě sestry se vrací domů a Prue zde konečně řekne "Miluji tě".
➰➰➰➰➰➰➰
➰➰➰➰➰➰➰
Ev9bkwca b J4163pbd b Klmqdadv b Hg8mdiqy b
Odkaz na celou galerii - https://imgbox.com/g/OVdRZLgifz

Wendigo

27. ledna 2018 v 8:26 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed the wendigo
➰➰➰➰➰➰➰
Piper píchne na opuštěném místě pneumatiku svého auta. Mobilem zavolá svým sestrám a Phoebe se jí snaží radit, jak vyměnit zničené kolo. Piper se to však nedaří a rozhodne se proto, že si zavolá do autoklubu pro pomoc a ukončí hovor se svou sestrou. Piper má však naneštěstí problémy i se svým mobilem a proto jí nezbývá nic jiného, než si jít zavolat z nedaleké budky. Cestou k ní uslyší podivné zvuky a uvědomí si, že není sama. Začne tedy utíkat a chce se schovat v oné telefonní budce, jenže ve chvíli, kdy do budky doběhne, je napadena jakousi příšerou, která jí poškrábe ruku. Podivný tvor je pak zahnán mladým mužem se signální pistolí.
Mezitím v Quake se Phoebe podaří přesvědčit Prue, aby jí zaměstnala v aukční síni, jako svou asistentku.
Prue a Phoebe spěchají do nemocnice, kde jim Piper představuje Billyho, muže, který ji zachránil. Když Piper a Billy začnou Andymu popisovat tu podivnou "stvůru", přichází agentka FBI, která případ podivné příšery vyšetřuje. Agentka si pak jde promluvit s Andym o samotě a mezi tím sestry začnou zpovídat Billyho. Dozví se, že Billy příšeru hledá, kde se dá a snaží se jí zničit, protože mu zabila snoubenku, když oba byli tábořit v přírodě, a také to, že se onen tvor bojí ohně. Piper se rozhodne, že příšeru zničí sama a pomůže tím Billymu a také všem, které by netvor mohl ještě zabít. Hledá informace v Knize stínů a zjistí, že ten tvor se jmenuje Wendigo, je to druh vlkodlaka. Přes den vypadá jako člověk, ale v noci se mění na stvůru, která se živí pojídáním lidských srdcí a útočí během tří dnů kolem úplňku. Zjistí také, že první Wendigo byl člověk, kterého zradila jeho milenka, on jí vyrval její srdce a snědl ho, v tu chvíli se jeho srdce změnilo v led a stalo se z něj to, co teď běhá po San Franciscu a ohrožuje jeho obyvatele. Piper to vše poví Billymu a ten se rozhodne, že tyto informace předá dál agentce. Oba se setkají v garážích a když si chce Billy zapálit cigaretu, plemen ze zapalovače agentku vyděsí. Billy pozná, že to ona je Wendigo, ale už nestihne utéct a agentka mu zlomí vaz.
Piper se necítí dobře a proto odchází z práce domů, aby si odpočala. Když pak doma nakoukne pod obvaz na zraněné ruce, zjistí, že se pomalu mění v druhého Wendiga, protože její ruka pod obvazem je celá chlupatá. Když se domů vrací Prue a Phoebe, zjistí, že Piper se mění nejen fyzicky, ale i duševně - stává se zlou. Phoebe navíc najde vizitku agentky a má předtuchu, ve které vidí, jak se agentka změní ve Wendigo a útočí na Andyho.
Agentka a Andy šli totiž do parku, kde byly hlášeny útoky Wendiga, aby tu našli nějaké další stopy. Prue chce ještě před odchodem najít způsob, jak zachránit Piper. Zjistí, že jediné, co jí může pomoci, je smrt Wendiga, který ji zranil. Phoebe pak Piper připoutá k rouře a spolu s Prue pak odchází zabít agentku a zachránit Andyho i Piper. Přichází zrovna ve chvíli, kdy už se Wendigo sklání nad omráčeným Andym a chce mu vyrvat srdce. Použijí signální pistoli, ale pokaždé minou, už zbývá jen poslední světlice a aby se vše ještě více zkomplikovalo, v parku se objevuje i druhý Wendigo - proměněná Piper. Phoebe se musí nyní rozhodnout, která příšera je agentka, která příšera je její sestra a koho zastřelí.
Vystřelí sice na Piper, ale Piper má stále svou schopnost zmrazovat čas. Zmrazí světlici a Prue jí pomocí telekineze přesměruje na druhého Wendiga. Pravý Wendigo je zabit, z Piper je opět člověk, Andy je zachráněn a všichni mohou být šžastní.

Jako vždy, i tentokrát sestry oslavují své vítězství v Quake. Phoebe oznamuje Prue, že podává výpověď z místa její asistentky (Když se totiž Phoebe v Bucklandu dotkla jednoho náramku, určeného na prodej v aukci, měla předtuchu, ve které viděla minulost. V průběhu celého dílu pak Phoebe zjišťuje, komu náramek patřil. Podaří se jí najít dávno ztracenou dceru jedné matky a dá obě opět dohromady, čímž vyplní smysl předtuchy. Má z toho sice dobrý pocit, ale jelikož jí pátrání dalo zabrat, už nechce v Bucklandu riskovat další předtuchy a právě proto dá výpověď).
➰➰➰➰➰➰➰
➰➰➰➰➰➰➰
Ziyujc89 b 3ef2opi5 b Galkuucc b Yjc8oxxe b 3hgfdmxm b
Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/2ijK7h8vbK

Na hliněných nohou

25. ledna 2018 v 14:27 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek
➰➰➰➰➰➰➰
Tři zlodějové v Egyptě ukradnou velmi cennou urnu, která je však prokletá. Když přijíždí policie, zlodějové se rozdělí a naplánují si sraz v San Francisku. Z urny vyjde strážkyně, která zabije jednoho zloděje tak, že na něj hodí smrtelně jedovatého pavouka. Mezitím v San Francisku říká Phoebe sestrám, že se za ní přijede podívat její bývalý přítel Clay (jeden ze zlodějů). Phoebe jde otevřít a když obejme Claye, tak má předtuchu, že se s ním vyspí. Druhý den ráno jde Piper do Quake a Prue jde s ní. Piper si dělá starosti o Douga, který panikaří, když uvidí svou bývalou holku a všechno rozbíjí. Šéf po Piper chce, aby ho vyhodila a když to neudělá, tak poletí i Piper. Piper je bezradná a snaží se všechny padající věci zmrazovat a chytat je. Clay má urnu s sebou a chce se jí co nejdříve zbavit, tak namluví Phoebe, že ji koupil na trhu a chce aby ji Prue prodala na aukci. Když jdou Phoebe a Clay předat Prue urnu, potkají venku Billyho, Clayova přítele (dalšího zloděje). Bill si s ním chce dát schůzku a vypadá velmi nervózně. Piper se rozhodne, že nemůže vést podnik a ještě k tomu chránit Douga, který pořád něco rozbíjí, a tak použije lektvar, který mu dodá odvahu a přestane se před svou bývalou dívkou třást. Udělá však dvojitou dávku a udělá z Douga šoumena. Prue chce vázu prodat, ale přijde její šéfová Claire a sdělí jí, že urna je kradená. Prue urnu rychle vezme s sebou do kanceláře. Tam za ní přijde Billy a když uvidí urnu na jejím stole, tak se ji chce vzít, ale Prue vázou telekintecky pohne a hraje na něj, že je váza skutečně prokletá. Strážkyně urny si pak Billa najde a za jeho chamtivost ho potrestá tak, že na něj vyšle škorpióna, který ho usmrtí. Prue přijde domů a uvidí Piper jak něco zapisuje do knihy a tak jde nahoru za Phoebe, kde ji najde jak se válí s Clayem v posteli. Phoebe pak Claye vyprovodí ze dveří a je na Prue naštvaná. Prue jí sdělí, že urna je kradená a podle všeho taky prokletá, protože se jí zjevil strážce urny. Phoebe nechce věřit, že ji Clay lhal, ale když za ním jde do hotelu, tak jí řekne pravdu. Phoebe je zklamaná a odchází domů. Clay pak přijde za ní a Phoebe má vizi jak strážkyně posílá na Claye kobru. Clay čeká dole a sestry se jdou podívat do knihy na něco o té strážkyni, ale objeví kapitolu o sedmi smrtelných hříších, kde je chamtivost jedním z nich. Zjistí, že když by Clay vykonal nesobecký skutek, zbavil by se strážkyně. Když jdou sestry dolů za Clayem, je pryč. Rychle pospíchají do Bucklandu, kde už strážkyně na Claye vyslala hada. Sestry tam na poslední chvíli dorazí. Had chce kousnout Phoebe, ale Clay před ní strčí ruku a had se rozplyne. Vykonal nesobecký čin a strážkyně i s urnou zmizí zpět do Egypta. Piper s Prue dají zase dohromady Douga a Shelly. Clay odjíždí a Phoebe je nakonec velmi smutná.

➰➰➰➰➰➰➰
Zdroj - Čerpala jsem ze stránky Serial Zone
➰➰➰➰➰➰➰
Link na galerii s fotkami - http://imgbox.com/g/tdSjwV6AN6

Závist

23. ledna 2018 v 19:02 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed wicca envy
➰➰➰➰➰➰➰
Prue a Phoebe se vrací z velkého nákupu a překvapí Piper s Leem, jak si to jdou do pokoje oddávat se milostným hrátkám. Později se Prue jde převléci do svého pokoje, kde se zjeví astrální tělo Rexe, jejího šéfa. Rex ji vnucuje myšlenky a tím ji dokáže ovládat. Nařídí Prue, aby ze svého kufříku vyndala svůj diář a uložila ho do svého stolu, jenže Prue si jen má myslet, že ukládá diář, ve skutečnosti ji Rex donutil, aby nevědomky ukradla z aukční síně velice vzácný diadém. Další den jde Prue do práce, kde je vše vzhůru nohama, kvůli podivné krádeži diadému. Doprovází jí i Phoebe a potkají Rexe a po krátkém rozhovoru se oba domluví na schůzce. Prue se však tohle "rande" její sestry a jejího šéfa očividně nelíbí a navíc se dozvídá, že případu krádeže se ujímá Andy a jeho kolega Morris.
Prue se ocitá na policejní stanici, protože ji Rex pověřil, aby spolupracovala s vyšetřovateli. Při rozhovoru má Prue pocit, že je podezřelá, ale Andy jí ujišťuje, že je to jen klasický postup. Morris je však jiného názoru a Prue podezřívá.
Další den je v domě sester Halliwellových poněkud dusno, Rex totiž poslal květiny pro Phoebe se vzkazem, že jí brzo sežene práci. Prue to vadí, protože si chce vše, co souvisí s její prací, držet co nejdále od rodinného krbu. Najednou se však objeví Andy a Morris s povolením k prohlídce domu. Oba pak prohledávají pokoj Prue. Několikrát skoro diadém najdou, ale Piper vždy zmrazí čas a ukradený předmět pokaždé přemístí. Nakonec už to Phoebe nevydrží a diadém odnese na půdu. Andy a Morris nic nenašli a odchází z domu. Rexe tato skutečnost rozzuří, protože vše co se kolem Prue děje je součást plánu, který upletl se svou ďábelskou společnicí Hannah, jak získat sílu tří. Kvůli nezdaru se proto oba rozhodnou zvýšit sázku. Mezitím se Prue se svými sestrami dovtípí, že se je někdo snaží zničit pomocí magie a první jméno, které přijde Prue na jazyk je právě Hannah. Vzápětí přichází do místnosti Leo a ptá se jestli může jít opravit umyvadlo a když odejde, Phoebe prohodí ironickou poznámku, zda někoho napadlo, že by mohl být zaklínač. Hned nato však Leo přichází na půdu a ukazuje se, že není jen obyčejný údržbář, má totiž nadpřirozené síly a s jejich pomocí prohledává celou půdu. Vyruší ho Piper, ale Leo se vymluví, že zde hledá nějaké dráty na opravu světla. Také Piper řekne nemilou skutečnost, a to, že brzo bude muset opustit město a vrátit se domů, což je prý hodně daleko.
Večer jde Phoebe na večírek, na který ji pozval Rex. Když však dojde na určenou adresu, dozví se, že hostem je pouze ona. Ještě před tím, než vstoupila do místnosti, Rexovo astrální já jí namluvilo, že uvidí okázalé apartmá. Ve chvíli, kdy už je Phoebe v místnosti, Rex odejde do kuchyně, kde prý připravuje nějakou pochoutku. Ve skutečnosti to však byla jen záminka, aby mohl zmizet a znovu použít schopnost astrální projekce, pomocí které Phoebe přesvědčí, že má vidění, ve kterém je Prue honěna mocným zaklínačem. Phoebe má strach o svou sestru a rychle odejde. Prue je jako obvykle v práci až do noci a spolu s nočním hlídačem jsou tam již sami. Prue pak napadne, že by si mohla najít nějaké informace o Hannah a Rexovi z počítače v kanceláři Hannah, ale když zadala obě jména do vyhledávání, nic nebylo nalezeno. V tu chvíli se opět objeví Rexova astrální projekce a přesvědčí Prue, že jí honí mocný zaklínač a nasměruje ji do skladu, kde už vrcholí plán proti sestrám - Hannah totiž zabila hlídače a vše zařídila tak, aby všechny důkazy směřovaly proti Prue. Přijíždí policie a Prue zatýká. Phoebe a Piper pak jdou za Rexem do apartmá a chtějí ho požádat o pomoc. Když však do místnosti vstoupí, zjistí, že apartmá je zcela prázdné, bez nábytku, bez všeho. Phoebe na podlaze najde svou rtěnku, kterou tam před tím nechtěně upustila, a dojde jí, že Rex je zaklínač a dokonce si uvědomí, že používá schopnost astrálního cestování. Obě sestry pak spěchají za Prue do vězení a pomocí Pipeřiných sil jí vysvobodí. Když však spěchají pryč, Rex je vyfotí a požaduje po sestrách, aby se vzdaly svých schopností pomocí jednoho kouzla z Knihy stínů. Také jim podá malou lucernu, která má jejich síly zachytit a tu mu pak mají předat. Rex jim také slíbí, že jakmile to udělají, zařídí, aby obvinění vůči Prue byla stažena. Sestry se rozhodnou, že to udělají. Použijí kouzlo na odebrání kouzelné moci a lucernu s odejmutou mocí odnášejí do aukční síně, přesně podle pokynů. Mezitím si Andy projíždí informace o všech zaměstnancích Bucklednu a zjistí, že praví Rex i Hannah jsou ve skutečnosti mrtví a ti současní, jsou podvodníci.
Zaklínači Rex a Hannah se však nechtějí spokojit jen s mocí čarodějek, ale chtějí je i zabít. Proto se Hannah promění v pantera a chce sestry roztrhat, ale ve chvíli, kdy chce skočit na Prue, Piper zmrazí čas. Sestry nechápou, co se stalo, protože schopnosti jim byly odejmuty. Neztrácí však čas a Prue přesune Rexe na místo, kde stály ony, takže, když se vše opět rozhýbalo, Hannah nechtěně zabila jeho. Společně s Rexovou mrtvolou pak umírá v pekelných plamenech.

Sestry netuší, že ten, kdo jim vrátil síly byl Leo. Použil totiž svou moc a přenesl síly z lucerny zpět do Knihy stínů a tím také navrátil schopnosti čarodějkám, protože jejich moc pochází právě z této knihy. Prue se pak rychle vrací do věznice. Přichází za ní Andy a oznamuje jí, že obvinění bylo staženo, protože nyní jsou podezřelými Hannah a Rex. Sestry si pak prohlíží Knihu stínů a nechápou, jak to, že se jim síly vrátily. V tu chvíli přichází Leo, aby se rozloučil s Piper. Prue pak s Phoebe a Piper vytrhnou z Knihy stínů stránku s kouzlem na odebrání sil a spálí ji se slovy "čarodějky na věky". Mezitím, co tak činí, Leo odchází z domu, proměňuje se v modré světlo a odlétá od venkovních dveří.
➰➰➰➰➰➰➰
ČERPALA JSEM ZE STRÁNKY SERIALZONE - https://www.serialzone.cz/serial/carodejky/epizody/zavist/
➰➰➰➰➰➰➰
LINK na celou galerii - http://imgbox.com/g/lKHtAGDHOQ