Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Leden 2018

Zkouška

28. ledna 2018 v 13:03 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed witch trial gif Výsledek obrázku pro charmed witch trial gif
Phoebe se večer vrací do domu a nachází Piper v poněkud kompromitující situaci s bankéřem Robem, u kterého si měla vyjednat půjčku na založení svého klubu. Domů se zrovna vrací i Prue. Rob odejde a Prue a Piper se chtějí rozejít do svých pokojů, Phoebe však protestuje, jelikož je právě předvečer toho dne, kdy se před rokem staly čarodějkami a trvá na tom, že musí výročí oslavit a zároveň obě upozorňuje, že druhý den je zároveň podzimní rovnodennost, významný čarodějnický svátek.
Prue je to však jedno, je to skoro měsíc od jejich posledního démona a od Andyho smrti a ona si přeje tento poklidný život bez kouzel i nadále. Druhý den ráno sestry přiběhnou na půdu, protože Kniha stínů začne sama od sebe obracet strany. Zastaví se na straně s obřadem přerodu, ale než si stačí přečíst o co jde, objeví se okno do jiné dimenze a démon, který ho otevřel knihu ukradne. Sestry pak na půdě rozebírají, co se stalo, když tu je vyruší zvonek u dveří. Phoebe otevře a do domu vtrhne rozrušená holčička Jenny a chce si zavolat. Hned za ní přichází nový soused Dan, její strýc. Sestrám vysvětluje proč je Jenny tak rozrušená, její rodiče jsou totiž na nějaké expedici a on ji má na starosti, než se vrátí. Oba noví sousedé odejdou a než se Phoebe stačí vrátit k problému, který je právě trápí, rozčílená Prue odchází do práce.
Piper a Phoebe si uvědomí, že je to první démon od Andyho smrti, a že Prue si stále dává za vinu jeho úmrtí. Pak obě odchází do lesa na oslavu svátku rovnodennosti, kam je pozvala Steve, nová kamarádka Phoebe, kterou nedávno potkala. Při průběhu oslavy Phoebe uslyší hlas babičky, jak pronáší slova "moc tří".
Později je Piper s Robem v budoucím klubu. Najednou se objeví Jeremy, Roba omráčí a chce zabít Piper. Ta ho na chvíli zmrazí a telefonicky se spojí se sestrami a zaříkáním se Jeremyho opět zbaví. Po tomto incidentu se Rob rozhodne, že půjčku Piper neposkytne, protože si myslí, že oblast s klubem je plná násilníků.
Mezitím je Phoebe doma a v nových knihách o magii, které koupila, hledá nějaký odkaz na démona, který je právě sužuje. Z okna uvidí malou Jenny jak si hraje s jejich kočkou. Jde za ní a při rozhovoru si prohlíží triquetru na obojku Kit. Společně s Piper, která právě přijela, chtějí triquetru využít k dopadení démona. Vezmou spiritistickou tabulku a hledají odpověď na otázku, kde je teď jejich kniha. Ručička jim ukáže slovo Abraxas.
Phoebe v nových knihách najde, že Abraxas je démon z astrálních sfér, který ničí čarodějky tím, že démonizuje jejich síly. Piper pochopí, že Knihu stínů ukradl, protože z ní pochází jejich síly a chce zvrátit všechna kouzla, která kdy učinily tím, že knihu čte pozpátku. V tu chvíli se objeví další démon, kterého již zničily - bubák (Woogyman). Naštěstí si společně vzpomenou na zaříkadlo a i tentokrát ho zničí. V té době se Prue nachází v aukční síni, kde ji napadne Nicholas. Pomocí zaříkadla ho zažene.
Všechny tři pak doma na půdě, v místě, kde se objevilo okno, nakreslí triquetru a vytvoří uzavřený kruh. Okno se skutečně otevře. Prue má za úkol pomocí své moci knihu dostat zpět, ale nedokáže se přemoci a svou moc nepoužije.
Po malé hádce se opět sestry usmíří a Prue se tak trochu vyrovná se smrtí Andyho. V tu chvíli všechny opět uslyší hlas babičky. A dojde jim, co mají dělat. Vydají se na místo, kde před tím Phoeba a Piper oslavovaly rovnodennost. Tam spojí ruce a utvoří tak jednotu. Začnou pronášet kouzlo, kterým kdysi Phoebe vyvolala jejich schopnosti, a tím dostanou svou knihu nazpátek a zničí Abraxase.

Když už jsou všechny opět doma, Prue a Phoebe předají Piper šek na šedesát tisíc (ručily domem), které potřebuje na založení svého vlastního klubu.

Eg10lnki b Yewu2rxy b 2zg9nd13 b Biucoppc b Megk9tig b

Odkaz na celou galerii - http://imgbox.com/g/NULgMpODo2 20x


Mauzoleum

28. ledna 2018 v 9:36 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed mausoleum gifs

Mauzoleum je v seriálu často používáno jako úkryt démonů protože na hřbitově je těžší najít nebo vystopovat démona.
➰➰➰➰➰➰➰

Phoebe a Prue navštívily rodinné mauzoleum rodiny Wardových v Palo Alto, aby přivolaly ducha Jacksona Warda a tak ho porazily. Bohužel se jim to ale nepodařilo a on byl jen oslabený.
➰➰➰➰➰➰➰
Cole se s Phoebe setkával většinou zde aby byl v úkrytu. Je zde pochován i jeho otec. Porazil zde i démony, kteří sem sledovali Prue.
➰➰➰➰➰➰➰
A naposledy zde v katedrále se konal pohřeb Prue a následně sem byla Leem přenesena Piper aby ze sebe dostala všechen hněv za to, že jí Prue nechala tady samotnou a opustila jí.

Všechny pohřební scény se točily právě tady kromě té. když jde Prue s Phoebe za Jacksonem. Ta se natáčela v Los Angeles City Hall.
Café Le Blue

28. ledna 2018 v 9:22 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed café le blue

Jedná se o malou restauraci, která je v SF. Prue zde byla na rande s Dickem a Phoebe sem o několik let později šla na rande s Mitchem.

Prue si sem zašla s jistým chlápkem Dickem, který se jí líbil ale naneštěstí byl velice nudný takže to sním nemělo cenu. Jenže do něj se převtělil džin aby vyprovokoval Prue a ta si měla něco přát. Omylem si Prue přála,aby byla opět sedmnáctiletá a tudíž byla v tom okamžiku i velmi bezmocná protože v té době ještě neměla svoje schopnosti.

O čtyři roky později šla Phoebe na rande s Mitchem. Chtěla zjistit, kdo je otcem její dcery, která se jí zjevila předtuše.

Pokud se Vám zdá tato restaurace povědomá, tak je použita ve stejných prostorech jako restaurace Quake z první série.

Baker High School

27. ledna 2018 v 21:06 | Charmedlover
Výsledek obrázku pro charmed teenage phoebe
Piper,Prue i Phoebe studovaly na stejné střední škole. Prue zde byla velmi oblíbená. Byl roztleskávačkou a prezidentka třídy. Kdežto Piper byla velmi neoblíbená. Nosila brýle a seděla vzadu ve třídě a moc se neprojevovala. Jednou za ní musela Prue dokončit i její řeč, jelikož to Piper nedokázala. Piper nevzpomínala nikdy na svoje školní léta v dobrém a ani se jí moc nechtělo na sraz studentů. Phoebe byla naopak velmi drsná a chytila se špatné party. A tak dělala někdy velké problémy. Byla třídní potížistka. I přesto byla ale populární, jelikož lidem se líbil její postoj. Později se sem vrací Phoebe a Paige, když jde Phoebe na sraz po létech se svými spolužáky.
Výsledek obrázku pro charmed baker high school


Berkeley University

27. ledna 2018 v 20:59 | Charmedlover
Univerzita se poprvé v seriálu objevila v souvislosti s profesorkou Beth, která když byla na večeři u sester, se stala po návštěvě sklepa obětí temného stínu. Sestry se šli pak zeptat na tuto univerzitu aby zjistily více.
Dále zde i sama Phoebe studovala, když se rozhodla vrátit se do školy.
Na tuto samou univerziru se sestry podívaly i na konci v 8 sérii, kdy sem šli za dívkou, která omylem otevřela Pandořinu skříňku.

Výsledek obrázku pro charmed berkeley university

Neúprosná smyčka

27. ledna 2018 v 13:47 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed deja vu all over again gifs Výsledek obrázku pro charmed deja vu all over again gifs

Rodriguez se připravuje na to, jak sestry sprovodí ze světa, když v tom dostane nečekanou návštěvu - přichází mocný démon Tempus, pán veškerého času, a řekne mu, že je tu proto, aby na něj dohlédnul a zajistil, že opravdu uspěje. Rodriguez jde za Andym a výhružkami si vynutí setkání s Halliwellovými.
V domluvenou hodinu už na něj čekají, když vejde do domu nečekaně zaútočí a začne po sestrách házet bleskové koule. Zabije Phoebe, ale Piper s Prue jej zastaví a zničí.
Přesně o půlnoci rozbíjí Temtus přesýpací hodiny a vrací čas na začátek předešlého dne - Rodriguez se v hrozivých bolestech opět vrací na svět a jen on a Tempus si pamatují, co se dělo. Sestry opět prožívají to stejné ráno, ale nic si nepamatují, jen Phoebe vše připadá velice povědomé a myslí si, že už to jednou zažila.
Opakují se situace z předchozího dne, ovšem Rodriguez je u nich mnohem více naštvaný, snaží se mít vše rychle za sebou. Opět si smluví setkání a když večer přijde k Halliwellům, nezvoní, ale nečekaně vpadne do domu a než ho Prue zastaví, zabije Phoebe i Piper.
Nastává půlnoc a Tempus opět vrací čas na začátek dne, to už Rodriguez úplně šílí, protože bolest znovuzrození je opravdu nesnesitelná.
Tentokrát si ráno Phoebe začne vybavovat přesně to, co se dělo a uvědomí si, že den prožívají znovu, ale přesně neví, co se bude dít. Prue má rozmluvu s Andym a řekne mu, že den se asi znovu opakuje. Andy jde těsně před schůzkou s Rodriguezem k jejich domu a čeká tam. Sice slíbil, že se bude držet dál, ale když uvidí, že Rodriguez není člověk, jde sestrám na pomoc.
Ty si včas uvědomí, co se bude dít a tak v okamžik, kdy Rodriguez vtrhne do dveří nestojí tam co by měly a jeho překvapivý útok se tak nekoná, přesto se mu téměř povede čarodějky zabít, ale to už je v domě Andy a odláká jeho pozornost. Než se však sestrám podaří Rodrigueze zneškodnit, je Andy zabit.
Prue je přitom zraněna a upadá do mdlob v níž se s ním setkává pře "branami nebeskými." Nechce jej ztratit, ale Andy jí řekne, že ještě není její čas a že je moc rád, že jí mohl pomoci, až žije dál a nechá vše být. Prue se probouzí a chce zase nechat vrátit čas, ale vzpomene si, co jí řekl Andy a v Knize stínů nalezne kouzlo, které posune čas o jeden den dopředu. Spolu se sestrami jej vysloví - Tempus už jen mlčky přihlíží tomu, jak vše běží kupředu a poté co se čas zastaví je "vcucnut" zpět do podsvětí.
Sestry přemýšlejí co s Rodriguezem, nakonec se rozhodnou, že jej nechají jít, když už je skoro u dveří, otočí se a vrhá po nich bleskovou kouli, Prue však zvedne ruku a kouli odrazí zpět - Rodriguez v šílených bolestech umírá.
➰➰➰➰➰➰➰


Láska je zlá

27. ledna 2018 v 13:39 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed love hurts gifs Výsledek obrázku pro charmed love hurts gifs
➰➰➰➰➰➰➰
Leo ochraňuje dívku (budoucí světlonošku) Daisy. Do Daisy je zamilovaný světlokaz Alek. Protože už ho Daisy nemiluje,všude ji pronásleduje. Když je pod Leovou ochrannou rukou nic se jí nemůže stát. Alek postřelí svou kuší Lea a ten je smrtelně zraněn.
Dovolená sester je zrušena, protože se u nich na půdě objeví právě Leo. Piper se konečně dozvídá, že Leo má nadpřirozené schopnosti jako ona, že je světlonoš a jejich strážný anděl. Piper se na Lea zlobí, že jí vše tajil. Stav Lea se však prudce horší, Piper je stále s ním a snaží se ho zachránit. Prue a Phoebe se vydají hledat a ochránit Daisy. Piper se souhlasem sester přečte kouzlo, které má vyměnit jejich moc s Leem a Piper chce pak použít Leovu schopnost léčit a Lea uzdravit. Kouzlo však působí na všechny v místnosti a proto si Prue musí zvyknout na schopnost předpovídání a Phoebe zase na schopnost telekineze. Bohužel Piper neumí ovládat Leovu sílu. Prue a Phoebe se vydávají na nádraží hledat Daisy, protože jim Darryl oznámil že tam byl zaznamenán pohyb na její kreditní kartě. Prue dává Phoebe lekce jak ovládnout telekinezi, aby věděla, co dělat až se objeví Alek. Nakonec má Prue vidění ve kterém vidí Daisy na záchodě.
Nastává situace, kdy Phoebe místo, aby odhodila útočníka, pouští vody z kohoutků. Nakonec se Prue a Phoebe podaří přivést Daisy do domu, ale Leo je již téměř mrtvý. Piper zůstává s Leem sama a v žalu konečně nahlas přiznává, že ho z celého srdce miluje. V tu chvíli její ruce začnou vyzařovat léčivé světlo a Piper se podaří dostat Lea zpět mezi živé. Leo ji pak vysvětlí, že léčí láskou a srdcem a dokud si Piper nepřiznala, že Lea miluje víc než svůj život, její propůjčená síla nefungovala.

Sestry si ještě s Alekem stihnou prohodit schopnosti, zničit ho tou jeho a navrátit vlastní moc.
➰➰➰➰➰➰➰


Síla dvou

27. ledna 2018 v 13:32 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek
➰➰➰➰➰➰➰
Piper v rámci svých pracovních povinností odlétá na konferenci do Honolulu a své dvě sestry zanechává v San Franciscu samotné. Prue odchází do práce a Phoebe dostává papírek s instrukcemi co nakoupit, co všechno musí vyzvednout, zařídit a udělat v domě. Phoebe se však na všechno vykašle a jde se svou kamarádkou na prohlídku Alcatrazu.
Tady se stává svědkyní vraždy jejich průvodce. Vrah však není člověk, ale duch jednoho z vězňů, který potřeboval mrtvé tělo na to, aby v něm mohl překonat vodní plochu a dostat se z ostrova na pevninu. Za Andym a Morrisem přichází inspektorka s velice podivným případem vraždy, kdy oběť byla ubodána nožem, na němž byl nalezen otisk palce patřící Jacksonu Wardovi, vězni, který byl popraven na Alcatrazu pře třiceti šesti lety. Otisk palce byl navíc sejmut pod ultrafialovým světlem, jenže ultrafialový otisk technicky neexistuje. Andy si vezme veškeré materiály k případu a jde za Prue, aby mu s tím pomohla (v minulém díle už zjistil, že je čarodějka).
Z informací, které Andy sestrám řekne, se Phoebe dovtípí, že duch jde po lidech, kteří ho pomohli usvědčit a odsoudit k smrti. Phoebe v Knize stínů najde způsob, jak zlého ducha zničit, ale problém je v tom, že patřičné zaklínadlo musí pronést duch, to znamená, že jedna z nich musí zemřít.
Andy jde vyzvednout seznam potenciálních obětí, které měli jakoukoli souvislost s usvědčením Jacksona a vražednou zbraň, kterou Ward zavraždil soudce, aby jí pak mohl ukázat Phoebe. Když se Phoebe nože dotkne, má vidění, ve kterém vidí další oběž - Iris Beidermanová, předsedkyně poroty, která ho odsoudila. Právě díky této předtuše se podaří Iris zachránit před smrtí.
Zatímco Prue a Phoebe se vrací domů, Andy bere vystrašenou Iris na policejní stanici. Morris přichází za Andym, aby mu oznámil, že má problém. Za Morrisem totiž přišli dva inspektoři z vnitřních záležitostí a dost se ho vyptávali na Andyho a na nevyřešené případy záhadných vražd, které se v poslední době oba řešili. Andy proto hned po pracovní době vezme složku, do které shromažďoval veškeré informace o případech, ve kterých nějak figurovala Prue a její sestry. Chce složku předat Prue, ale při odchodu z policejní stanice ho zadrží inspektoři Rodriguez a Anderson a vezmou ho na výslech, ale Andy jim nic neřekne a v rozčílení odchází.

Phoebe najde způsob, jak přilákat zlého ducha, uvaří speciální lektvar, který je na to potřeba a potom ho musí vylít na Jacksonův hrob, kde s Prue ještě nechají fotografii s adresou, aby je duch lépe našel. Další den si Prue vaří malý "koktejl zabiják", který zastaví její srdce a ona tak bude moci pronést zaříkadlo a zničit ducha. Phoebe nesouhlasí, aby Prue lektvar vypila, ale Prue svou sestru uklidní, že příjemce může být oživen masáží srdce. Do kuchyně najednou přichází Ward, Prue vypije nápoj, ale v tu chvíli se Wardovi podaří Phoebe omráčit (nemůže tak provést masáž srdce). Prue padne k zemi a její duch se opouští tělo a začne pronášet zaklínadlo, to ducha zraňuje, ale nezabíjí. Do domu naštěstí přichází Andy a uvidí obě sestry ležet na zemi. Phoebe je jen v bezvědomí, ale Prue nemá puls a proto hned začne provádět masáž srdce. Netuší však, že se k němu ze zadu přibližuje Jackson a chce ho zabít lžící na dort. Duch Prue však na Andyho zakřičí, on to uslyší a ohlédne se, vidí, jak se k němu rychle přibližuje nějaký předmět. Andymu se podaří včas zareagovat a zachrání se. V tu chvíli duch Prue ještě jednou řekne zaříkadlo a Ward je konečně zničen. Andy pak Prue oživí a Phoebe se probere z bezvědomí. Nakonec se vrací i Piper a všichni jsou opět šťastní…
➰➰➰➰➰➰➰


Naslepo

27. ledna 2018 v 13:27 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Související obrázek
➰➰➰➰➰➰➰
Sestry pomohly své kamarádce Dee uspořádat narozeninovou oslavu pro jejího syna Davida. Zatímco si ostatní děti hrají, David jde do křoví najít zakutálený míč a přepadne ho podivný démon s bílou kůží a holou hlavou.
Prue, která musí jít do práce, při odchodu uvidí, jak se démon pokouší Davida unést a chce zasáhnout, ale stane se něco nečekaného - poprvé použije své schopnosti pomocí pohybu ruky. Prue je zmatená a než se vzpamatuje, démon i s chlapcem zmizí. Naneštěstí viděl celou "záchranou akci" i jeden novinář, který si byl v parku zaběhat.
V domě Halliwellů se Piper snaží najít něco v Knize stínů, ale neúspěšně. Naproti tomu má Phoebe více štěstí, na internetu najde, že před dvaceti lety byli uneseni dva malí chlapci ze stejného místa jako David. Jeden se už nikdy nenašel, ale ten druhý, Brent Miller, ano. Háček je v tom, že oslepl.
Za Prue do práce přichází Eric, novinář, který v parku viděl co se stalo a chce si s Prue promluvit. Prue mu sice vše popře, ale Eric jí oznámí, že článek o jejích schopnostech vyjde tak jako tak. Mezitím jde Phoebe za Brentem a začne se ho vyptávat na jeho únos, sice jí toho moc neřekne, ale dozví se, že to má mimo jiné něco společného s aurami. Podle toho se pak Phoebe a Piper podaří najít informace v Knize stínů. Zjistí, že Davida unesli démoni hrůzohlavové, zvaní též Grimlokové, kteří dokážou poznat dobrého člověka podle jeho aury a pak ho zabijí tím, že ho skrz jeho auru uškrtí. Navíc zjistí, že Davida a ještě jednoho chlapce unesli, jelikož potřebují jejich zrak.
Domů přichází Prue a oznamuje svým sestrám, že mají problém jménem Eric Lohman a že tajemství jejich moci je ohroženo. Phoebe jde ještě jednou za Brentem a když se ho dotkne, má vidinu minulosti. Když Brentovi řekne, co viděla, Brent se rozpomene na více detailů a díky tomu Phoebe najde vchod do odpadních stok, který je poblíž doupěte Grimloků.
Piper a Phoebe jdou do odpadní stoky a Prue mezitím připravuje výtažek z hadího kořene na zničení hrůzohlavů. Když ho dokončí, chce odjet svým autem, ale zjistí, že Lohman, který je už nějakou dobu sledoval a hlídkoval před jejich domem, si s autem trošku pohrál a Prue mu musí slíbit, že ho vezme s sebou, aby dal auto zase do pořádku.
Lohman měl počkat před vchodem do stoky, ale neposlechl a šel jednat na vlastní pěst, chtěl natočit, jak sestry malé chlapce zachraňují, ale jeden z Grimloků ho napadne a zlomí mu vaz.

Na místo přijíždí i Andy, který byl za Brentem a od něj zjistil, kde nejspíš sestry budou. Je také napaden, ale naštěstí se tam objeví Prue a démona odhodí - Andy se konečně dozvěděl, co před ním tak dlouho tajila. S pomocí lektvaru jsou pak oba Grimlokové zničeni a chlapcům a dokonce i Brentovi se vrátí zrak.
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na galerii - http://imgbox.com/g/KfsqSHGHGr - Zde najdete fotky z epizody


Když se zlo mění v dobro

27. ledna 2018 v 13:19 | Charmedlover |  Podrobné popisy dílů
Výsledek obrázku pro charmed when bad warlocks go good gifs Související obrázek
➰➰➰➰➰➰➰
Prue a Phoebe pomáhají Piper s rozvážkou jídla pro dobročinné účely. Když stojí před kostelem a nakládají nějaké věci do dodávky, Piper najde pero patřící mladému muži jménem Brandan, který jim potvrzova příjem dodávky jídla. Phoebe se pera dotkne a má předtuchu, jak se ho dva zaklínači pokusí zabít. Sestry se rychle rozdělí, aby ho našly.
Prue běží do kostela a tady se skutečně odehrává boj mezi Brandanem a dvěma zaklínači. Prue zaklínače odhodí a oba utečou. Brandon však není překvapený tím, co se stalo a Prue pouze poděkuje a odejde. Oba zaklínači pak rozebírají nastalou situaci. Ukáže se, že Brandan je jejich bratr a že ho potřebují získat zpět na stranu zla, aby mohlo být naplněno staré proroctví. Mají však jen málo času, protože druhý den má být Brandan vysvěcen na kněze a v tu chvíli nad ním ztratí jakoukoli moc.
Prue jde do kostela, kde najde Brandana, jak se sklání nad tělem poraněného otce Austina. Prue si nejdříve myslí, že to udělal on, protože jeho tvář byla změněna v démonickou, ale Brandan pak Prue vysvětlí, že otce už nalezl ve stavu v jakém byl. Udělali to jeho bratří Greg a Paul, aby v něm probudili zlost a tím i jeho zaklínačskou povahu.
Případu otce Austina se ujímá Morris a Andy. Andy to vše bere velice osobně, protože u otce Austina byl na svém prvním příjímání. Mezitím se Prue a Brandan prochází v parku a Brandan poví vše o své rodině - pochází z rodiny mocných zaklínačů a podle proroctví se má stát součástí trojsíly, což je nejmocnější trio zaklínačů na světě, opak trojce čarodějek. Jenže na rozdíl od svých bratrů on měl lidskou matku, takže jeho součástí je i dobro a vysvěcení na kněze je jediný způsob, jak se zbavit zaklínačské moci. Brandan je zoufalý a požádá Prue, aby ho se svými sestrami sledovala do bytu jeho bratrů, kde je chce zabít a pak, aby zabily ony jeho. Greg a Paul však jeho příchod očekávají a probudí v něm nenávist. Chtějí ho pak donutit k vraždě mladé nevinné ženy, kterou zajali, naštěstí však čarodějky přijdou včas, Brandanovi v tom zabrání a vezmou ho do svého domu. Greg a Paul později použijí kouzlo, které přiláká Branadana opět k nim a probudí v něm zlo a touhu po naplnění proroctví. Prue druhý den ráno zjistí, že zmizel z domu a se sestrami se vydává na faru. Tady Brandana opravdu najde, ale netuší, že jí chce zabít, aby své bratry přesvědčil, že už je skutečně s nimi. Prue se však podaří Brandanovi jeho záměr rozmluvit a pomůže mu překonat zlo v něm. Sestry a Brandan pak společně spěchají na obřad vysvěcení, ale objeví se Greg a Paul a chtějí svého bratra zabít, protože se obrátil proti nim. Nedopatřením se ale Greg a Paul zabijí navzájem.

Brandan je vysvěcen, Andy je spokojený, protože se otec Austin se uzdravil a sestry nejdou nikam jinam než do Quake oslavit své další vítězství.
➰➰➰➰➰➰➰
Odkaz na galerii - http://imgbox.com/g/JY8Aecv9G6 - Najdete zde fotky z epizody