Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Prosinec 2017

Alyssa Milano - Plastické operace

20. prosince 2017 v 19:51 | Charmedlover |  zajímavosti
Přesto, že má Alyssa pár zákroků za sebou, tak je považována za jednu s nejpřirozenějších žen 90. let. Podíváme se na nějaké plastiky, které podstoupila i když jich není tak mnoho.

Rozhodně, když se podíváme na tyto fotky, vidíme rozdíl. Alyssa si nechala zvětšit svá prsa. I když trošku nabrala na váze, je jasně vidět, že nějaké ty implantáty tam jsou. Ale co si budem, tohle si dneska dělá každá druhá hvězda.

Její nos vypadá poměrně stejně pořád napříč jejím životem. Ale nějaké nepatrné změny vidět jsou a to proto, že si nechala svůj nos poupravit v nepatrných rozměrech a úpravách. Když se podíváte na tyto dvě fotky, vidíte že její nos je užší než měla. Její špička nosu se tak prodloužila a je více ostřejší.

Jednu z dalších úprav podstoupila u svého zubaře, kdy si nechala pouravit zoubky. Předtím měla tendenci, kdy jí zuby žloutly a také měla řezáky, které ji docela vyčnívaly. Nechala si je nepatrně srovnat a zuby si nechala ošetřit a vybělit.

Botox je dneska také jedna z velmi běžných úprav obličeje a celkově je oblíbená u hvězd. Většina žen má v pozdním věku vrásky a tak se snaží jim zabránit. Tak si nechala udělat botox. I tak na svůj věk vypadá velmi mladě oproti jiným hvězdám.

Ať už má jakékoli úpravy, tento článek neslouží k tomu, aby sem jí nějak ponížila nebo něco podobného. Spíše je to zase něco z jiného soudku a dozvíte se třeba, to co jste nevěděli a přišlo mi to celkem zajímavé :)

Prázdnota

17. prosince 2017 v 14:42 | Charmedlover |  zajímavosti
Další ze sféry prázdnot je tu taková, kde není nic. Je skoro taková, v jaké je vězněný Cole akorát že zde nemůžeme vidět lidi nikoho kromě sám sebe a okolních budov a všeho kromě zvířat a lidí a rostlin, prostě všeho živého. Sem bere anděl smrti své duše před tím, než je odvede do posmrtného života tak sem si pro ně chodí a provádí je skrz tuto prázdnotu neboli nicotu.
V této rovině není možnost magie.

Gideon nechal s pomocí temnonoše v této nicotě uvěznit Lea s Pieper. Byli zde jen oni dva. I když byli na stejném místě jako sestry, tak se nemohli nijak slyšet ani vidět. Nakonec zde byl počat Chris.

Co se mi (ne)líbí na Prue

16. prosince 2017 v 18:10 | Charmedlover |  zajímavosti
+ Jak se dokázala potarat o rodinu. Po smrti Matky se s babičkou dokázala postarat o své dvě mladší sestry a po smrti babičky na ní padla všechna povinnost.
- Její chování k Phoebe nebylo zrovna pěkné. Přišlo mi, jako by jí neměla ráda a odstrkovala jí. To mi přišlo docela hnusné od ní :/ To, že s Phoebe měla spory ale neznamená, že to není její sestra a tíhla spíše k Piper, která jejím návrhům přikyvovala jako poslíček :/
+ Po čase ale jakoby si tyhle chyby uvědomila a tak nějak se dala do pořádku. Zlepšila se ve svém chování a brala rodinu jako celek.
- její krátka doba v seriálu. Pobyla zde pouze 3 série, což je hodně málo :( Mě ty díly popravdě bavily více, když tam byla Prue.
+ Pro rodinu byla shopná položit i svůj život. Pro sestry dělala vše jen aby to zajistilo dlouhý a pohodový život. Byla vždy v pozoru a záleželo ji víc na sestrách než na sobě samotné.
+ Její styl oblékaní. Někdy byl odvážný, jindy upjatý. Každopádně se oblékala moc hezky a měla v šatníku krásné kousky :).

Rose a znásilnění

16. prosince 2017 v 10:10 | Charmedlover |  Novinky
O případu Rose a Winsteina, který měl údajně Rose před několika lety znásilnit má další pokračování.
Na veřejnost se dostaly fotky, z intimního soukromí Rose. Možná je to další pomsta Weinsteina.
Podle nejmenovaného zdroje na fotkách vypadá, že si sex s muži užívá a není na ní vidět žádná známka toho, že by byla poznamenaná znásilněním a nemá nenávist k mužům ani sexu s nimi.

Fotky sem dávát rozhodně nebudu, ty se dají poměrně snadno dohledat. Nicméně si myslím, že toto je soukromí a myslím si, že je to její věc. Docela tomu i věřím, že byla znásilněná a takové fotky dneska dělá i 15cti letá holka, která to posílá na různé sociální sítě a nikoho to nezajímá. Takže bych to tolik neřešila. Myslím, že za tolik let se někdo silný jako Rose přes to dokáže přenést a pokud má někoho,komu v tomto opravdu věří a protějšek jí dokáže ten pocit důvěry dát a nechovat se jako prase, tak je to čistě její věc.

Coleův byt

16. prosince 2017 v 10:01 | Charmedlover |  zajímavosti
Cole měl svůj valstní byt, kde tajně pořádal různá sezení s démony a další různé pojednávky.
Po svatbě s Phoebe se sem na chvíli nastěhovala i ona aby měla klid na svou práci a byla s Colem jako rodina.
Jeho byt se nacházel v jednom z velkých mrakodrapů v podkroví s výhledem na San Francisco.

Významné události
- Jako zdroj všeho zla se zde sdružoval s ostatním zlem.
- Bydlel zde jako nově korunovaný zdroj s Phoebe jakožto se svou královnou.
- Phoebe zniřila několik démonů při několika setkáních.
- Cole byl zde několikrát zničen. Tedy spíše se jednalo o pokusy.
- Paige se zde setkaa s Rowenem, který se následně postaral o její upírskou proměnu.
- Phoebe zde byla vězněna.

Succubus

15. prosince 2017 v 17:04 | Charmedlover
Succubus je bývalá čarodějnice, která uzavřela smlouvu s temnotou neboli přesněji s démony. Succub se vzdal veškerých lidských emocí a stal se "dravcem", kteří hledají muže,aby jej svedli a následně z nich vysáli jejich testosteron. Jeden z těchto démonů byla i žena jménem Darla, která pracovala jako zaměstnankyně v seznamvací kanceláři Romatica. Nikdo tak netušil, že by to mohla být právě ona.

Phoebe měla to štěstí, nebo spíše smůlu. Začínala mít noční můry a trpěla nesnesitelnými horečkami, které ji sužovaly i v noci. Měla sny že zabíjí muže, které pak následně našli opravdu mrtvé. Phoebe měla podezdření, že ona sama je Succubus a tak provedla Prue kouzlo na poražení Succuba ale proměnila se v muže. Tím přilákala její pozornost a poté jí Phoebe ovládla (Prue) aby od sebe odradila Darlu a poté jí mohly zničit.

- Mužská verze tohoto démona se nazývá Incubus.

Paige napříč seriálem

13. prosince 2017 v 17:05 | Charmedlover |  zajímavosti
Tak jsem tu po delší době opět s nějakým lepším a obsáhlejším článkem. Docela jsem se psaní vyhýbala protože jsem neměla čas a moc náladu a nechtěla jsem dělat z blogu svojí každodenní povinnost. Takže jsem to raději nechala a dneska se odhodlala sepsat zase něco.

Dneska se vrhnu na poslední průřez postavami a to už jen zbývá Paige. Hurá. Zase budu mít něco hotového. Takže jdeme na to.

Paige se objevila na začátku 4. série a zaujala roli ztracené sestry, o které nikdo nic kromě matky a Sama nic nevěděl. Přišla až po smrti Prue, kdy se přivovala kouzelm pro ztracenou čarodějku, které Piper prováděla ve snaze přivolat Prue z posmrtného života. Paige byla na začátku takov neohrabaná, nevinná a hlavně nová v tomto oboru. Byla před ní velmi těžká cesta poznat její dědictví a hlavně to unést a držet jazyk za zuby. To byla hlavní priorita. Paige se celou sérii v podstatě učila a poznávala jak dědiství, tak nový život a hlavně sestry samotné.

5. Série byla pro Paige hodně velkou změnou. Snad ve všech směrech :D Velké změny jsme si mohli všimnout při její změne image, kde si zvolila barvu ohnivé zrzky a ještě byl přidán vtípek, že vlasy má takto ohnivé od lektvaru, který jí nedávnou vybouchl při jeho přípravě. Také už pováděla většinu kouzel sama a orientovala se ve světě kouzel obratněji než předtím. Stala se také velkou opatrovatelou prvního synovce, syna Piper, Wyatta. Opravdu pečlivě ho chránila před zlem a démony, kteří se ho pokoušeli zabít a získat pro svoje účely a několikrát málem přišla i o svůj život.

Následující sériie si Paige přešla na světlejší blonďatou barvu vlasů, která jí tak zůstala do konce. Seznámila se také nevědomky se svým novým synovcem Chrisem ale ještě před tím na začátku musela spolu s rodinou vysvobodit Lea a poté Piper z Valhaly. Také se dočkala narození jejího nového synovce Chrise.

7. série přinesla jeden z vážnějších vztahů a to Kyla Brodyho, se kterým se velmi sblížila. Tedy ne na dlouho protože byl zabit bohužel. Paige tím byla velmi zasáhnutá. Pokud se nemýlím, stala se učitelkou a ředitelkou magické školy. Později však na konci tuto roli získal smrtelný Leo, který zde své znalosti využil pro výuku další generace čarodějů a nadpřirozených dobrých bytostí.

Poslední séria byla konečná. Poznala zde lásku, kterou si vzala a dokonce Henry byl smířen s jejím osudem a jejím tajemnstvím. Tak se vzali. Ani nevím, co bych k této sérii dále dodala protože já tyhle průřezy psala vždy z paměti a nějak jsem ty poslední série nenakoukala ještě jak sem pořád na začátku a zapomínám, kde jsem skončila :D

SF Memorial Hospital

10. prosince 2017 v 8:56 | Charmedlover
Město jako je San Francisco se bez fungující nemocnice neobejde. Proto i sestry v našem seriálu, jako smrtelníci občas musely nemocnici navštívit i ony samy. Tato se jmenuje celým názvem San Francisco Memorial Hospital.

Piper zde ulehla, když byla nakažena virem Orojskou horečkou, Stalo se tak poté, když si nechala dovézt z ciziny ovoce ovšem jí kousla nakažená moucha a ona nic netušící onemocněla. Zprvu to vypadalo jak obyčejná chřipka ale když v klubu zkolabovala, byla převezena do této nemocnice. Ovšem doktor Curtis pak zkoumal krev její ale i sester a přišel na velmi zajímavý objev.

Zajímavá udáslost, která se zde stala je narození druhého syna Piper, Chrise. Ten se narozdíl od Wyatta narodil už v nemocnici.

Ale řešila se i drobná zranění, třeba když Phoebe kvůli své vidině zachránila partu kluků ale sama utrpěla zranění a otřes mozku. Prue sem byla převezena po napadením Nicholasem, kdy jí stoupla nadměrně tělesná teplota.

Piper napříč seriálem

9. prosince 2017 v 19:53 | Charmedlover |  zajímavosti

U Piper to půjde dneska asi nejlehčeji protože ta je dá se říct stále stejná ale i tak jsou u ní některé změny, které si dneska tady vypíšeme a připomeneme si je.

1. série odstartovala její roli prostřední sestry. Byla většinou neutrálního názoru a snažila se dělat takový mezerník mezi jejími druhými sestrami. Držela to dá se říct pohromadě hlavně co se týče těch emočních a rodinných pout. Snažila se vyhovět oboum stranám i když k Prue prostě tíhla více a bylo to i naopak. To mě trošku mrzelo no. Nicméně v této sérii můžeme Piper vidět poprvé a naposledy s ofinkou, která jí pak doroste a dále si jí už nezkrátí.

V druhé sérii Piper získala klub a její priority se změnily. Musela se starat aby byl klub funkční a halvně začátky byly velmi těžké a Piper to mnohdy chtěla vzdát. Sestry jí ale držely v tomto nad vodou a dodávaly jí naději, kterou nejvíce potřebovala.
Vzhledově se Piper prodloužily vlasy a ofina byla ztracena. Vztahově se v jejím životě objevil někdo nový a to Dan. Začal tak boj s Leem a s ní samotnou, kdy se musela rozhodnout, kdo je jí bližší a ským to dotáhne do konce.

3. série byla zlomová. Piper se zde vdala ale také přišla o svou nejstarší sestru, což jí velmi sebralo a nebyla skoro ani schopná se věnovat jakékoli činnosti včetně čarování.

Ve 4. sérii se stala nejstarší sestrou a tak na ní padla všechna zodpovědnost. Pro Piper to bylo velmi těžké, než se dostala do této role a navíc ještě musela spolu s Phoebe zaučovat Paige aby mohly společně co nejdříve porazit Zdroj všeho zla.
Vzhledově Piper zustává stejná až do konce jen se liší upravení jejich vlasů.

5. série přinesla nejen Piper ale i rodině přírustek a to, když Piper čekala své první dítě. Konečně se jí to povedlo počít s Leem magického potomka a rodina bya po jeho narození šťastná ale také Piper čekala dlouhá cesta, která zahrnovala i ochranu svého syna.

6. série byla stěžejní takov protože Piper přišla o svého manžela, který byl povýšen a ona svázána kouzlem takže si to vlastně ani neuvědomovala. Také jí přinesla ale nového dalšího potomka, se kterým bude následně těhotná.

V 7. sérii přišlo několik zlomů např. Gideon, který se snažil Wyatta zničit, nebo odhalení, které sestry riskovaly a musely se tak zbavit své dosavadní totožnosti.

Poslední série přinesla velké úsilí, kde se Piper se sestrami připravovala na závěrečnou bitvu. Přišla na nějaký čas o manžela a musela se utkat o lepší budoucnost rodiny.

Nakonec ale Piper vše zvládla a svou roli nejstarší sestry také přijala velmi zodpovědně a dařilo se jí to :)

Kosmická prázdnota

8. prosince 2017 v 18:14 | Charmedlover

Jedná se o prostor, který se nachází mezi životem a smrtí. Ti, kteří se v této prázndotě zasekli, nemohou postoupit dále a jsou tu uvězněni. Cole zde byl např. uvězněn a následně i Piper, která se odsud dostala pomocí své lásky k Leovi.
Piper byla infikována jedem a upadá do magického kómatu. Zasekla se ale v této prázdnotě kde se setkala po letech s Cole Turnerem. Cole se jí snažil pomoct ale Piper mu nevěřila.

Někdy je tato prázdnota vnímaná a mylně zaměněná s Limbem ale to je něco jiného. O limbu jsem článek psala nedávno.

Cole měl přehled po celou dobu o všem, co se děje ale nemohl se nijak s Phoebe a ostatními nijak spojit jak jsme viděli. Piper se pokoušela kontaktovat sestry ale mýlila se. Nebylo to tak lehké.