Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Prosinec 2017

Tyler Michaels

31. prosince 2017 v 12:14 | Charmedlover
Tyler byl z dětského domova a měl schopnost vytvářet oheň. Byl magickou bytostí, která se jmenuje Ohnivec.
Ujali se ho dva démoni, kteří byli jeho adoptivními rodiči. Ovšem oni měli za úkol ho odvéz jinému vyššímu démonovi a získali za něj odměnu. Přišli teda jednoho dne s tím, že Tyler půjde na internátní školu ale on ze zavřel v pokoji a nevědomky svou silou zapálil svůj pokoj. Proto utekl a cesty ho zavedly k Paige do práce a pak k sestrám domů.
Piper se rozhodla na konci mu jeho schopnosti svázat do té doby, než na ně bude připravený. Ovšem Tyler velmi zasáhl život Piper a Lea, když se dohadovali, zda u jejich dětí také svázat schopnosti nebo ne. Bylo to předmětem dlouhých debat.
Tyler dokázal silou svého ohně a hlavně vůle zničit své adoptivní rodiče, kteří přišli do domu seste aby ho odvedli. Tyler tak zachránil sestry před těmito démony.
Piper pak nakonec se sestrami zachránila jeho, když se vydávala s Leem za falešné démony a dostala se k Ludlovovi a pak ho se sestrami společně zničily.

V komixovém pokračování v 10 sérii se stal Tyler postavou LGBT protože chodil s čarodějem, kterým byl muž.

The sims - Charmed věci

30. prosince 2017 v 17:27 | Charmedlover |  zajímavosti
Určitě většina z Vás zná sérii her The sims. I já jsem byla docela velký blázen do této hry a hodně hodin jsem odehrála na 3 dílu, který je asi nejlepší. Nicméně co má tahle hra společného s naším seriálem?
Tak právě i do této hry se nechalo inspirovat několik tvůrců tzv. "downloadů", kteří vytvořili spousty věcí na toto téma. Existuje spousty věcí, které si můžete takto stáhnout a přidat do své hry. Např. samotný dům sester, knihu stínů nebo již předvytvořené postavičky sester a dalších postav ze seriálu. Opravdu jsem byla moc mile překvapena, když jsem našla tyto věcičky a stáhla jsem si je hned samozřejmě. Dokone jsem našla i ke stažení dům Dana a tak jsem si mohla prozkoumat, jak to u něj doma tak nějak vypadalo. Ovšem berte to s rezervou protože to né všechno může odpovídat realitě a dá Vám zabrat, než najdete nějaké solidní výtvory ale je to moc pěkné a příběh sester si tak můžete vést svým směrem.
Zde je odkaz na stránku, kde Vám ve většině případů fungovat určitě budou a jsou zde moc hezké výýtvory


Souboj outfitů #6

29. prosince 2017 v 23:14 | Charmedlover |  Outfity
Dnešní souboj outfitů ukrývá souboj mezi Phoebe a Paige.
Pro obě jsem zvolila jednu z jejich proměn, kdy se proměnily za jiné bytoti. Paige sice na oko ale Phoebe skutečně.

Phoebe měla smůlu a stala se džinkou. Žertovala o tom, že proč při každé z jejích proměn musí mít paruku a měla pravdu. Ve většině případech jí byla dána paruka. Nicméně jako Džinka vypada spíše jako nějaká harémová tanečnice.
Na sobě měla outfit laděn do modré barvy aby jí sedl i k blonďatým vlasům. Co ale musím vypíchnout, tak její makeup. Hlavně ty oči se mi velice líbí. To musím pochválit.
Paige se převlékla za démonku umyslně aby tak mohla proniknout na démonský trh a odhalit tak démona, který se snaží zabít Wyatta, jejího synovce. Shodou náhod měla jako Phoebe také blonďaté vlasy akorát je měla o něco v kratším provedení. Její šaty pak byly také modré ale docela odvážné a na Paige vypadaly velice svůdně. Taky že tam hned na trhu nějakého toho démona dostala a ten jí pak ukázal s laskavostí celý trh :D.

Démonský trh

29. prosince 2017 v 23:07 | Charmedlover |  zajímavosti
Je to trh, ale ne ledajaký. Na tomto trhu najdeme démony popř. čarodějnice, které zde obchodují např. s ruznými silami apod. Můžete zde vidět ale i otroky na prodej, vzácné bytosti artefakty apod. Podoba trhu je spíše jako malá přeplněná vesnice. Je ukrytý v lese a je chráněn kouzlem, takže se do něj jen tak někdo nedostane.

Paige se sem poté vydá, aby pomohla zjistit, kdo se snaží zabít jejího synovce Wyatta. V převlečení za démonku sem vtrhne ale je odhalena démony, kteří z ní pak vysajou všechnu energii. Piper a Phoebe se sem poté vydají aby Paige zahránily a Piper pak skoro celý trh vypálí, že z něj nic moc nezbyde.

Kemp Skylark

28. prosince 2017 v 18:12 | Charmedlover |  zajímavosti
Kemp s názvem Skylark je letní tábor, kam jezdí děti trávit své léto. I naše malé sestřičky, Phoebe, Piper a Prue, sem jezdily. Ovšem Prue byla svědkem, jak zde na molu u jezera jejich maminka zemřela při zápasu s vodím démonem a sledovala celý ten chaos a viděla, jak Patty odvážejí. Vzpomíná právě v epizodě, která je tomuto příběhu věnována.

Prue sem jezdila tajně přemýšlet a vzpomínat. Sestry samozřejmě nic nevěděly a tak pro ně byla docela rána, když jim toto Prue sdělila. Paní Johnsonová, která měla tábor na starosti mluvila s dívkami a svěřila se, že má v plánu otevřít znovu letní tábor. Sestry pak měly na starost nejen démona ale i děti, aby se nedostaly do vody a nezabil je vodní démon. To koneckonců potkalo nevinou paní Johnsonovou, kterou se nepodařilo zachránit.


Narozeniny

26. prosince 2017 v 18:55 | Charmedlover |  zajímavosti
Dne 19. prosince měla narozeniny Alyssa Milano. Před ní slavila své narozeniny Holly a to 3. prosince.
Moc mě mrzí, že jsem to takhle přejela ale nějak sem tento měsíc vůbec nestíhala. Ale každopádně holkám přeji dodatečně všechno nejlepší a později přidám ke každé jeden článek s nějakými příběhy z jejich životů abych Vám to nějak vynahradila.

Vánoční fotky

26. prosince 2017 v 18:50 | Charmedlover |  Novinky
Herečky se k příležitosti Vánoc nezapomněly ani pochlubit na svých ig, kde přidaly pár fotek. Mám je tu pro Vás pohromadě a můžeme se podívat, jak je oslavily se svými rodinami :)

Alyssa byla na svém profilu nejvíce aktivní a přidala hned několik vánočně laděných fotek.

Holly nám ukázala dvě fotky.

Noa nakonec Shannen, která nám ukázala krásný stromeček. Rose se moc vánočně neprojevila bohužel.

Přání

23. prosince 2017 v 12:35 | Charmedlover |  Správa Blogu

Tak už je to tady. Zase tady máme po roce Vánoce. Na tomto blogu je slavím s Vámi porpvé. No slavím. Porpavdě jsem neměla ani čas při tom všem na nějaký program na asku ale zato jste semnou mohli sledovat mou Christmas Challenge na osobní ask stránce nebo články s Vánoční tématikou u mě na osobním blogu. Já jsem se díky blogerce a ask admince IVET
mohla zapojit do jejích adventních kalendářů a každý den jsem tak měla jednu milou povinnost :)
Asi chápete, že těch posledních pár dní před Vánoci není na nic čas ale nebudu se tu vymlouvat :)

Tímto bych Vám chtěla porpřát krásné svátky Vánoční a Šťastný Nový rok a aby jste do něj vykročili správnou nohou a dařilo se Vám v něm. Užijte si toto období v klidu a míru a také si užijte volno :)
Doufám, že se zase sejdeme za rok na tomto blogu :)

Shax

22. prosince 2017 v 17:38 | Charmedlover
Shax patřil k jedněm z nejsilnějším démonům na vyšší úrovni. Je to pravá ruka zdroje, který zabíjí na jeho povel.
Byl téměř neporazitelný a jako jedinému se podařilo moc tří zlomit, když zabil jednu ze sester, Prue. Jenže byl pak roku 2001 poražen novou moci tří, která se obnovila s příchodem Paige.

Ještě před tím, než se dala moc tří opět do pořádku, měl v plánu Shax zabít i Paige aby tomu tak zamezil. Jenže síly se obrátily a byl poražen on a následně i jeho šéf zdroj všeho zla.

- Hercem je Michael Bailey Smith, který hrál i několik dalších démonů.
- Piper považovala Shaxe za menší hrozbu než byl Balthazar, protože toho porazily jednou pro vždy.
- Ve 4. sérii vypadá jinak než v té předchozí. Jeho kúže je tmavší, vlasy jsou také o dost tmavší.

Souboj outfitů #5

20. prosince 2017 v 20:01 | Charmedlover |  Outfity
Zase po delší době tu mám outfit.
Dneska je to na téma svatba. Pro dnešní souboj jsem vybrala Phoebe a Paige, které měly skoro stejné šaty. No co si budem, ty svatební šaty vypadají všechny skoro stejně :D ale nicméně jdeme na to :)

Paige si oblékla šaty s krátkým rukávem a dlouhou sukní. Měly krásné lemování nad dekoltem, které tvořila krajka. Na sukénce také krajka nesměla chybět a také se z části tvořila sukně z velmi lehké látky, která dodávala správné kouzlo okamžiku.

Phoebe měla moc krásné šaty. Její šaty doplňoval závoj, ve kterém byly sem tam rozprostřené malé květinky, které se moc povedly. Horní část šatů byla velmi precizně lemována krajkou a v ní byly opět maličké tentokrát perličky. Zbytek sukně byl čirý a bílý. Opět měla jako Paige krátké rukávy akorát je měla spadlé dolu a odhalovaly trošičku ramena.

Která nevěsta se Vám nejvíce líbila? Já musím říct, že Phoebe byla velmi pěkná a takřka dokonalá. Vše bylo dokonale sladěno a moc moc moc jí to slušelo.