Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

TOP 5 - Účesy

4. listopadu 2017 v 19:05 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Přemýšlela jsem, jaký článek vydat aby to bylo trošku něco jiného, než jen zajímavosti a nebo souboje outfitů. Ale nebojte, zajímavosti už jen jednou a bude hotová poslední série a pak už zase přijdu na něco jiného :) Spíše se trošku bojím, že nebude o čem psát tímto tempem :D No, to budu řešit až to přijde.
Dneska je tu po nějaké době TOP5 a dneska je to na téma účesy. Vybrala jsem pět účesů sester, které na mě zapůsobily a které jsem si oblíbila. Tak tady jsou.

Obecně se mi líbilo nejvíce účesů v té poslední sérii, kdy měla každá ze sester dokonalé vlasy. Proto jsem zvolila tyto Paiginy vlasy, které se mi velice líbí. Měla hezkou barvu a šly mi k ní nejvíce. Vypadaly i hodně zdravě a zkrátka jí to nejvíce slušelo si myslím s těmito vlasy. I to bude tím, že tam byla změna obličeje resp. plastická operae, kterou podstoupila kvůli autonehodě.(více v článku o plastikách, který chystám.)

To samé se týká této fotky, která je také z osmé série. Phoebe a Paige si byly strašně podobné na konci a troufám si říci, že to bylo právě díky těm vlasům. Jsou totiž skoro totožné.Phoebe i v té poslední sérii měla docela hezké outfity a celkově prošla také velkou změnou.


Velkou pozornost přitáhly i zrzavé vlasy tatkéž Paige. Tímto mě upoutala a nevěřila jsem, že by takovou změnu podstoupila. Nakonec to ale krásně dopadlo a Paige takto i omládla bych řekla :)

Co se týče Piper, její vlasy byly dá se říct stále stejné. Měla je nejdelší a nějak si je nebarvila ani nestříhala. Nicméně tyhle dlouhé vlasy mi k Holly přirosly a k Piper také. Neumím si jí představit s nějakým krátkým sestřihem jako např. Paige. Teď už asi ne.


U Prue se mi její krátký sestřih nelíbil. Působila na mě strašně panovačně a to se mi moc nelíbilo. A ještě s hlasem Barbory Munzarové v první sérii jí to zkrátka nesedlo. Né že by Barbora byla špatná ale k Prue mi to zkrátka nesedlo.
Proto jsem bya ráda za to, když byl změněn a zároveň se prodloužily její vlasy. Ve třetí sérii byly nejlepší bych řekla ale v té druhé měla docela dobré úpravy a proto jsem dneska zvolila tento.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 4. listopadu 2017 v 19:26 | Reagovat

Já je miluji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama