Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Prue a její krátké vlasy

20. října 2017 v 21:40 | Charmedlover |  zajímavosti
Prue se na začátku seriálu konrétně celou první sérii, držela krátkého sestřihu. Vypadala a dojmem přípomínala nejvíce nejstarší sestru. Kdybych nevěděla okolnosti a viděla to poprvé, hned bych tipovala jako nejstarší právě jí už jenom kvůli vzhledu. Musím ale přiznat, že tento vzhled jí dělal podle mě více arogantní a proto budila dojem té špatné sestry, Nebo ne špatné ale té, která je vždy proti a musí si prosadit tu svojí.
Její vlasy byly jednoduché a neměla s nimi skoro žádné účesy, jednak to nešlo asi ani si myslím a jednak to bylo i právě kvuli tomu dojmu. Jsem ráda, že se od toho v dalších dvou sériích opustilo. Prue byla v dalších sériích i více vtipná, veselá a odvázanější a nebyla tolik upjatá. S delšími vlasy přišlo i více zábavy. Tak by se to dalo i definovat možná.

Sedla jí i práce v Bucklands, kde pracovala také v první sérii.
Celkově, do sebe všechno zapadalo i jejími vlasy :D
Pro mě se pravá Prue ale projevila až později a je to dobře. Jelikož ukázala, že není jen přísná a upjatá sestra, která je ta nejhorší. Což je super, že jí lidé poznali i jako veselou, srandovní a ukázali se i jiné skvělé vlastnosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama