Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Anděl smrti

27. října 2017 v 17:35 | Charmedlover
Anděl smrti měl na starosti brát si duše, kterých přišel jejich čas. Odváděl je na druhý svět a také sestry se sním několikrát setkaly. Poprvé to byla Prue, která s ním měla tu čest se seznámit. Bylo to několik epizod před její smrtí, což nepatrně naznačilo, že její čas se blíží když jí anděl řekl "Ještě není tvůj čas. Alespoň zatím ne.". Asi největší událost, kdy byl Anděl jednou z hlavních rolí bylo, když Piper byla sama Andělem smrti a brala si duše. Jednou z nich byla i Paige, která měla přejít na onen svět. Dále to bylo opět s Piper ale tentokrát Piper musela zasahovat, aby zachránila manžela. Leovi hrozila smrt aby se sestry mohly utkat v konečné bitvě.

Anděl Smrti není ani dobrý ani zlý. Jeho postava je neutrální. To mu pomáhá k úkolu držet jakousi vesmírnou rovnováhu. Nevyplácí se sním bojovat, protože on stejně vždy vyhraje. Každý je předurčený ke smrti. Je jen otázka času, kdy přijde jeho čas.
Má také svůj seznam, který obsahuje dva sloupce. V jednom jsou ti, kteří zemřeli a ve druhém ti, pro které si má přijít. Ovšem pokaždé se jména mění. Jakmile jeden umře, nebo se stane nějaká událost, jeho pořadí se posune třeba na samý konec a naopak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama