Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

TOP 5 - Démoni

9. září 2017 v 13:15 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
1. Barbas
- Démon, který umí vyvolat Váš největší strach mě v Charmed vždy fascinoval a objevil se v seriálu hned několikrát a nebylo zrovna lehké ho porazit.

2. Balthazar
- Démonická stránka Cola Turnera. Balthazar bylo docela těžké porazit no, spíše Cola jelikož ten byl opravdu velkým oříškem. Balthazara šlo zničit lektvarem, který ale potřeboval kus jeho masa a bylo zajímavé sledovat, jak sestry tento kousek dostanou.

3. Vodní démon
- Kapitola, která byla pro sestry velmi emotivní, jelikož čelili monstru, které jim před několika lety vzalo matku. Potýkala se sním i trojice s Paige, kdy v 5. sérii ničily sestry " Mořibabu" tak se Piper zmínila, že vědí o jakého démona jde a že jim tehdy vzal matku.

4. 4 Jezdci apokalypsy
- Tento díl mě sám o sobě dost uchvátil a patří mezi mé oblíbené. A samozřejmě mě zaujali 4 jezdci, kteří byli vysláni aby rozpoutali apokalypsu a zničili svět.

5. Shax
- Známe ho hlavně díky tomu, že zabil Prue a vryl se nám tímto do paměti. Byl to zároveň i jediný démon, který moc tří rozpojil i když ne na dlouho ale prvnímu se to podařilo .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Savannah Savannah | Web | 9. září 2017 v 13:44 | Reagovat

Nejvíc se mě líbil démon Barbas :) některé díly sním byli vážně zajímavé a trochu legrační :) ale Balthazar byl prostě nejlepší ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama