Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Open Credits - 8. série

27. září 2017 v 20:42 | Charmedlover |  zajímavosti
Dnešním dnem uzavírám rubriku nebo spíše menší aktivitu s názvem open credits, kde jsme si jednostlivě rozebrali všech 8 openů, které byly vytvořeny. Dneska je to tedy ten poslední.

---
Video : Zde
---
Phoebe mě v této sérii překvapila nejvíce. Ze všech sérií, mě zrovna v této hrozně překvapila. prošla tolika změnami, a právě tady je nejvíce krásná, Jak vlasy, líčením tak i oblékáním a povahou. Hodně vyspěla a dospěla. O tom ale v jiném článku.
Paige se také hodně změnila, jak jsem již naznačila v minulém článku s credity, kde naleznete i fotku Rose před a po.
Piper, k té nemám co dodat. Ona je stále stejná. Krásná a moc se nemění, jako ostatní sestry. Role nejstarší sestry jí fakt sluší a sedí mi v ní nejvíce.
Nově se v Creditu objevuje i Billie, která docela dost zahýbe osudy sester a nejen jich zvlášť, když se objeví ještě její ztracená sestra a rozpoutají doslova peklo, jako tomu bylo s Prue.
Poslední místo v Openu patří Leovi, který uzavírá tento poslední Credit.
---
A já tímto uzavírám tento poslední článek z této série. Nebylo to nic extra ale při psaní této aktivity mě napadlo, že bych udělala opět nějakou další sérii, které s možná ještě dneska v noci dočkáte :) Takže nekončíme , rozhodně ne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama