Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Jak šel čas - Prue

27. září 2017 v 23:08 | Charmedlover |  zajímavosti
Slíbila jsem novou sérii článků a tak jsem s ní tady. Bude to jeden z nejvíce obsáhlých článku co si teda myslím protože projedem celý seriál po sériích a jak se sestry změnily, Zrovna tady u Prue to nebude moc dlouhé, jelikož ta s námi byla pouze tři série.Proto jsem si jí vybrala jako první, protože je už docela pozdě a na mě padá únava ale chtěla jsem se ještě dneska na blog zaměřit. Tak se do toho pustím, ať to nějak moc neokecávám.
---
Prue tvořila první tři série seriálu a byla nejstarší sestrou. V první sérii na nás může Prue působit jako panovačná jelikož hlas, kterým je dabována do českého jazyka se k ní moc nehodí. A navíc jsem si všimla, že v té první sérii je i oblékaná jako starší dáma, která už moc nenosí nějaké outfity jako např. Phoebe. Proto se mi pak možná zdá, že omládla a šla trošku proti proudu času v dalších sériích :D ... I svou moc maličko využívala a byla taková ta že pozor, jsem nejsilnější, mám největší moc apod. Mě teda alespoň maličko přišla.

Ovšem ve druhé sérii, jí byl propůjčen jiný hlas a celkově se změnila svým chováním i stylem oblékání. Hlavně teda chováním. Svou moc brala jako součást sebe a uvědomila si, že i její sestry mají jisté schopnosti a netočí se vše jen kolem ní. Ale chápu jí, jelikož je nejstarší sestra a musí nést obrovskou zodpovědnost za rodinu i dům, práci apod. Sama neměla moc čas na randění jako Phoebe a Piper a raději se věnovala lovení démonů aby její rodina neutrpěla opět nějakou ujmu nebo nebyla napadena.

Třetí série je pro Prue poslední. Její postava zde dosáhla podle mě největšího vrcholu a byla velká škoda, že odešla její představitelka. Kdyby tam zůstala, seriál by se podle mě ubíral skvélým směrem . Bez Prue to pro mě není ono no :( Ale zase by hrozilo riziko, že seriál bude nudit a vlastně díky této události nabral zase nové s´diváky a nový směr. Na konci série přišel zvrat, kdy zemřela pod rukou démona Shaxe.
---
Za svůj život měla jedne vážnější vztah, který procházel celou sérií a byla to její stará láska, kterou byl policejní inspektor Andy Trudeau. Ovšem potom, co se dozvěděla jak by vzal její tajemství, to zabalila. Nakonec nás Andy opustil na konci první série také byl zabit démonem.
Hříčkou osudu však je, že Prue s Leem v jednom díle si povídá a říká mu, že je nejstarší a měla by mít první podprsenku, první se vdávat. A ona to nestihla. ANi neměla potomky. Je to jak říkám velká škoda. Já jsem spíše Team Prue ale i Paige mám ráda jako ostatní sestry.
---
Názor: Prue byla dlouho mojí poslední volba, a neměla jsem jí ráda. Ale postupem času, jsem si i k ní našla cestu a oblíbila si jí, což bylo pro mě dost velkým překvapením. Většinou si někoho neoblíbím nebo mi nesedne a je to na celý život :D Teď je Prue moje oblíbená čarodějka a často soupeří s Phoebe o první místo oblíbené čarodějky (u mě) ...
Koláž jsem dělala já a je to seřazené od první série po tu Pruinu poslední, třetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 27. září 2017 v 23:18 | Reagovat

Prue byla skvělá. :-)

2 charmedlover charmedlover | Web | 28. září 2017 v 10:20 | Reagovat

[1]: To Ano :) občas přemýšlím a představji si nějaké další díly s ní např, Svatba Cola, kterého neměla moc ráda :D Zda by na ní přišla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama