Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Jak šel čas - Phoebe

29. září 2017 v 22:50 | Charmedlover |  zajímavosti
Večná rebelka a ztracená sestra v NY se vrací po letech domů. Nejdříve její vztah s Prue nevypadal zrovna růžově ale časem se vše urovnalo. Phoebe byla od smaého začátku správně zapálená pro čarodějnictví. Někdy až moc ale právě ona objevila na půdě knihu stínů a učila sestry o jejich dědictví.

Ve druhé sérii se Phoebe moc nezměnila od té předešlé. Spíše se opět o něco zvýšil její zápal pro čarodějnictví ale nějk zvláště ni neprožila. Pokud teda nepočítáme Dana, kterého chtěla ale Piper jí ho zase přebrala. Naopak Prue s Jackem a Piper s Danem chodili na různá rande a Phoebe byla ta navíc jak se říká. Hrátka osudu bylo, že se sblížila s Amorem a na konec si jednoho i vzala.

Vě třetí sérii nastal zlom, kdy poznala Cola Turnera. Přešla na blonďaté vlasy a stála si za nimi. Konečně myslela , že s Colem najde to pravé ale bohužel se zmínila a nešlo to podle plánu. Phoebe byla zklamaná a své neštěstí uklidňovala v tvrdém porážení démonů. Na konci série se vydala za Colem do podsvětí, aniž by věděla, co se nahoře na zemi děje. Nakonec i pro ni přišla rána, když ztratila sestru... Ovšem také získala svou moc levitace, kterou si hodně přla. Resp. chtěla nějakou aktivní moc, než jen předtuchy.

Phoebe se snažila být tvrdá a stát to narozdíl od Piper, která to neunesla. S příchodem Paige a opět vztahem s Colem se snažila, jak mohla. Své blonďaté vlasy si nechala, tedy ještě na pár dílů. Ve čtvrté sérii přišly drobné nespory s Paige ohledně jejího vztahu s Colem, která stejně jako Prue měla vůči němu právem pochybnosti. Stala se z ní paní a také se vdala. Kromě toho byla i královna podsvětí a pod srdcem nesla malého ďábla, o kterého nakoenc rukou Séry přišla... Také si našla díky jedné nevinné stálou práci, kdy psala poradní sloupek v novinách Bay Mirror.

5. série byla pro Phoebe zlomová, když se snažila s Colem rozvést. Povedlo se jí to ale musela urazit velký kus cesty. S tím souvisel i čin, kdy se sestrami definitivně zničila Cola.
Přišlo i na kratší střih vlasů a její kariéra se vyšphala na vrchol a šplhala ještě výše. Phoebe měla krásnou budoucnost. Stala se tetičkou, když Piper porodila Wyatta ale byla jím tak ochromená, že pár menších problémů měla i s novým šéfem. Mimo to se sním i sblížila.

6. série byla pro ní též velmi zlomová, když si své krásné vlasy ostříhala na krátké klučičí vlasy. Také získala novou schopnost empatie, kterou nejprve nezvládala ale i to se časem naučila bravurně ovládat. NA jeden čas se nastěhovala za přítelem Jasonem do Hong Kongu ale poté uznala, že tento vztah nemá smysl. Phoebe se stala ale sperčarodějkou a zvládala i velmi vypjaté situace, které by dříve zvládala jen těžko.

Předposlední série pro Phoebe pokud si pamatuji nic moc nepřinesla. Stala se dvojnásobnou tetou, když Piper porodila druhého syna Chrise. Její vlásky jí pomalu dorůstaly a tím se vzhledově měnila i ona. Poslední 2 série se mi s Phoebe líbily nejvíce. Moc jí to slušelo.

v 8. sérii se Phoebe s Amorem podívala do minulosti a pomohl jí odstranit její blok, vůči lásce. Nakonec se s Coopem sblížila a stal se jejím manželem a otcem jejich společných dětí. Přiznám se a nebudu lhát, že osmá série s Phoebe se mi uplně vykouřila z hlavy. Opravdu. Ano ještě si vzpomínám, že se odstěhovala do vlastního bytu a bylo to tak snad poprvé, co se sestry v tomto ohledu definitivně rozdělily.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama