Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Top 5 - Momenty

22. srpna 2017 v 21:17 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Tak tu máme po dlouhé době článek k rubrice TOP5. Tentokrát jsem to vzala z kategorie momentů ze seriálu . Bylo to dost těžké rozhodování ale nakonec jsem jako favority vybrala tyto .
UPOZORŇUJI, že se jedná o můj názor a že to není seřazeno popořadě.
Přeji krásné čtení...

1. Phoebe je zpátky
Okamžik, kdy se rozletěly dveře a v nich se objevila ztracená sestra Phoebe, která dorazila z New Yorku. Pro Prue to tehdy moc šťastný okamžik nebyl ale jak se pak ukázalo, i ona polevila a sesterství se zase obnovilo.

2. 4. Sestra
"Další jméno na P." ... Pronesla Phoebe, když se sestry opět sešly pod slavným lustrem, který se modře rozsvítil na znamení toho, že moc tří je zase obnovena. Paige, sestra o které nikdo nic nevěděl se přidává k sestrám a odhaluje svůj další život, o kterém sama neměla ani tušení a zároveň obnovuje i moc tří, která se po smrti Prue rozpojila.

3. Svatby
Nevybrala jsem žádnou konkrétní nicméně svatby pro mě byly samostatnou kapitolou v Charmed.Bylo to krásné oživení seriálu a rozhodně tomu dodalo i něco nového a záživného aby to nebylo pořád jen ničení démonů ...

4. Smrt Prue
Tohle není nic škodolibého a ani nic že bych byla za smrt Prue ráda ale díky ní seriál nabral jiné obrátky a objevila se nová sestra, nový děj, zkrátka se to ubíralo trošku jiným směrem :).

5. Forever Charmed
Konečný moment, kdy se sejde celá rodina doma a navždy se spojí. Okamžik, kdy se rodina objímá, a je šťastná :) NEmám co dodat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama