Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Srpen 2017

♥️Bane Jessup - popis♥️

5. srpna 2017 v 0:05 | Charmedlover♥️
Dneska je tu popis postavy ze starších dílů a to Bane. Známý je z dílu pekelnice ale i pro svůj čin, kdy unesl Prue, aby mu pomohla.
---
Bane je smrtelník ale opět ten, který ví o existenci démonů a naddpřirozeného světa.
Spolupracoval s démonem Barbasem, kdy se snažil BArbas zabít 13 čarodějek, aby mohl zpátky na zem.
Ovšem se mu to nepodařilo. Bane byl poslán do vězení ale poté utekl ale ujal se ho démon LITVAC, kterého se setrami porazil.
Ovšem, že to byl Pruin menší románek ale ne moc na dlouho, jelikož se po celé události vrátil dobrovolně do vězení a dále jsme ho už v seriálu neviděli.
---
Pro tuto postavu mám jen jednu zajímavost a to tu, že byl souzen za vydírání, daňové úniky a praní špinavých peněz včetně zpronevěry.


Ďábelský sňatek - zajímavosti, popis

3. srpna 2017 v 18:30 | ➸Charmedlover➸ |  Díly a jejich zajímavosti
Piper Halliwel si ráno dělá těhotentský test v koupelně s podezdřením, že je těhotná se svým bývalým, démonem Jerremym.
Po ní vstupuje do koupelny Phoebe, která vidí test a po jeho uchopení má vidinu narození malého ďábla. Myslí si, že je to Piper, kdo porodí ale jak se záhy ukáže, její vidina nesouvisela uplně tak s Piper a ta naštěstí těhotná není.
Naopak musí připravovat hostinu pro jednu rodinu, jejíž syn se vdává. Ale všimne si změny nevěsty , která je ve sutečnosti démon a podle smlouvy si má vzít právě syna oné rodiny. Sestry poté bojují s démony a samotnou nevěstou aby vrátily vše do normálu a svatba se uskutečnila správně se správnou nevěstou. Vše ale zkopmlikuje smrt kněze, který je zavražděn démonkou-nevěstou a vyšetřován Andym a Darrylem.
----
ZAJÍMAVOSTI
➸ Jména mladého páru jsou Allison Michaels a Elliot Spencer. Podobně se jmenují i spolupracovníci na seriálu Greg Elliot a Michael Perricone.
➸ Poprvé se zde ukazuje náznak, že Rex a Hannah jsou zlí.
➸ Poprvé zde Piper zmrazí někoho pouze jednou rukou.


Proč miluji Charmed 2

1. srpna 2017 v 22:21 | Charmedlover |  Why I Love Charmed
Tuto rubriku jsem zavedla ještě v začátcích svého blogu a aby to tu nebylo jen samý popis tak jsem se rozhodla doplnit ji zase o další díl :)
---
6. OUTFITY
Strašně moc mě baví, jak mají sestry v každém díle jiné oblečení a jak si upravují vlasy a nebo slaďují doplňky. Vždyckky se od nich ráda inspiruji a někdy si podle nich vytvářím outfity i já nebo se snažím napodobit jejich makeup.

7. SONGY
Každý jsme si našel nějakou písničku z Charmed, která mu přirostla k srdci. U mě je to většina písniček. Charmed mám ráda také z tohoto důvodu. Vždy po znělce nebo v samotném klubu se těším, co zahraje za song :)

8. DĚJ
K tomuto bodu nemám asi ani co dodat. ...

9. HERCI
Obsazení snad nemohlo být lepší a neumím si na místě sester představit někoho jiného. Spíše je to o zvyku to ano ae tvůrci toto skvěle "vykoumali" a moc jim to sedlo. Sestry byly sehraé, i když to v zákulisí nebylo zrovna ono, dokázaly to herečky přejít a zahrát svoje role jak nejlépe jim to šlo.

10. PRAVDA
Skoro každého démona, nebo něco, co v Charmed zaznělo jsem se snažila jakkoli hledat a většina z toho bylo přejato ze skutečností. Třeba taková totemová opice, nebo démon Sukkubus a spousty dalších. Líbí se mi, že je to stavěno na základě skutečností a ne jen celý velký mýtus.


Jenny Gordon - popis

1. srpna 2017 v 22:11 | Charmedlover
Pro dnešní popis jsem si vybrala postavu Jenny. Kdo by nevěděl, Jenny je Dana neteř, která u něj žije protože její rodiče jsou momentálně v Saúdské Arábii kvůli práci a tak se spolu se strýcem nastěhují vedle sester. Hned první setkání se sestrami proběhne poněkud bouřlivě, kdy si bude chtít u nich zavolat a nevěřícná Phoebe poté svolí. Vzápětí se řítí s vysvětlením strýček Dan.
---
Jenny měla velkou oporu právě ve Phoebe, která jí pomáhala s úkoly na sexuální výchovu, ale i také se ženskými problémy, které každou dívku v dospívání trápí. Jednou ale pěkne potrápila Piper, když nečekaně se vplížila do klubu na oblíbenou kapelu a nechtěně se zapletla s démonem, kterého pak sestry naštěstí opět zničily.
---
Také se jednou zapletla s mladým svěřencem sester, který měl porazit zlou čarodějku a jelikož byl mladý , získal si u Jenny rychle jisté sympatie.
---
Jenny odjela později s Danem a více se v seriálu neukazovala.