Srpen 2017

Alyssa Milano - DisneyLand

30. srpna 2017 v 17:50 | Charmedlover |  Novinky
To, že má Alyssa ráda trácení času s rodinou víme. Také miluje volné chvíle na výlety a obzvlášť do jejího oblíbeného DisneyLandu. Proto jej po nějaké době navštívila se svou polovičkou a dvěma dětmi. Byl to krásný den jak vyplívá z fotek a celá rodina si to zřejmě velmi užila.
Alyssa chodí do DL často a o všem nás na sociálních sítích informuje...
------
Toto jsou fotografie, které Alyssa přidala na svůj instagram ze své poslední návštěvy zábavního parku.

Meet - Drew Fuller

29. srpna 2017 v 19:51 | Charmedlover |  herci a herečky
Základní informace
----
Jméno : Andrew Alan
Přijmení : Fuller
Narození : 19.5. 1980
Věk : 37
Místo narození : Los Angeles Kalifornie
----
Drew vyrůstal v Newport beach. Má jednu mladší sestru Hilary. V jeho devatenácti letech ho objevil agent a dostal ho na obálku UCLA MAGAZINE.
Herecká kariéra nepřicházela a tak se věnoval modelingu a modela dělal např. pro Pradu, Club Med nebo pro Tommyho Hilfigera.
Vidět jsme ho mohli např. v reklamách na Toyotu a Pepsi.
Objevil se ve videoklipu Wherever You Will Go od skupiny The Calling. První role přišla v seriálu Partners.
Roku 2003 získal roli v Charmed seriálu a v 2008 si zahrál ve filmu Loaded.
Dál se objevil v klipech např. od Lindsay Lohan nebo od Ringside.
Její oblíbeným koníčkem nebo zálibou je hra na Piano.


Top 5 - Mužské postavy

27. srpna 2017 v 22:02 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Další článek k rubrice top 5 nám dneska odkryje z mého pohledu 5 nejlepších mužských postav takže holky se mají na co těšit :D

1. Cole Turner
Určitě nejsem jediná, která byla zamilovaná do postavy Cola Turnera a i když byl zlý tak ještě více si přála být jeho prinezna a na Phoebe byla naštvaná, že s takovým kocourem nebyla :D .. ANo ano. I já byla jedna z těch holek a stále jsem. Julian je sexy chlap i ve svých letech a Shannen hrozně závidím, že s ním chodila.

2. Leo Wyatt
Leo...Anděl.... Doslova a do písmene. On byl také má velká láska. Teď jsem stále ale věrná Colovi nebo spíše Julianovi ...
Také se mi moc líbil a nemění nic na tom, že v seriálu je to fakt kus. Teď už se mi moc nelíbí no :D Já jsem zkrátka na ty starší no :D

3. Drake
Herce Billyho Zanea miluji už dlouho. Můžete ho znát např. i z Titaniku a když jsem ho viděla v seriálu s Phoebe, pukala jsem vzteky :D Proč? Bože já být Phoebe, chytnu ho a nazdar jdeme ... :D Opět mě můj vkus nezklamal a zamilovala jsem se na dlouhou dobu do něj.

4. Coop
S Phoebe mám mnoho společného a mimo to i vkus na chlapy :D ... Pokud jste si všimli, kromě Lea je tu samý kocour od Phoebe. Kéž bych na ně měla i takové štěstí. Coop byl opravdu kus krásného chlapa a dokonce láskou doslova překypoval. Mlj vysněný muž. Okey, tady nastá zvrat, kdy Victor předehnal Juliana. Julian je momentálně ze všech dnes zmíněných herců v současnosti nejvíce sexy :D

5. Kyle Brody
Dobře. Tak je tu jeden chlap od Piper a jeden od Paige. Tohle byl můj crush na první pohled. Kyle . Prostě Kyle :D

⚫Meet - Julian McMahon⚫

27. srpna 2017 v 18:40 | Charmedlover |  herci a herečky
Celým jménem se jmenuje Julian Dana William McMahon. Narodil se 27.7. 1968 v Sydney a je australské národnosti. Narodil se jako prostřední ze třech dětí a má sestru Melindu a Deborah. Je tedy jediný kluk. Jeho otec byl na počátku 70. let australským premiérem. Julian vystudoval gymnázium a poté nastoupil na právnickou fakultu. Nějak nepřemýšlel, že by mohl být herec ale univerzita ho nudila a tak nastoupil k modelingu. Proslavila ho jeho reklama na džíny a obsadila ho do seriálu THE POWER, THE PASSION. Pom dalším úspěchu se usadil v LA a začal svůj talent více rozvíjet.
V letech 2000 - 2003 se stal jednou z hlavních rolí pro seriál Charmed.
Během seriálu měl i románek s Shannen Doherty ale poté spolupráci ukončil jelikož dostal nabídku na roli v Plastická churgie sro. Julian miluje New York a skupinu The Doors. Rád vaří, surfuje. Hraje Basketball, fotball a baseball. Mluví španělsky a nejoblíbenější herečka je Holly Hunter.
Julian má se svou ex manželkou jednu dceru, která je zatím jeho jediné dítě. Od roku 2014 je jeho manželkou Kelly Paniagua.
-------------------------------------------------------

Alyssa Milano - Svatba

26. srpna 2017 v 23:41 | Charmedlover |  zajímavosti
Nedávno oslavila Alyssa sedmé výročí její svatby se svým manželem. Dnes se podíváme zpátky na její svatbu.
V roce 2009 se pár vzal. Pár spolu údajně randil už od roku 2006. Pro Alyssu to byla druhá svatba a naštěstí jí to vydrželo dlouho a snad určitě ještě dlouhou dobu vydrží :) .. Svatba se konala v NEw Jersey a proběhla v sobotu. Alyssa kráčela uličkou a hrála jí píseň od Johna Lennona Imagine. Šaty měla od Vera Wanga.
Podívejte se sami, jakou měli krásou svatbu :) Podle mě byla moc krásná :) CO říkáte?

Meet - Kaley Cuoco

26. srpna 2017 v 23:29 | Charmedlover |  herci a herečky
Herečka známa díky seriálu Charmed ale hlavně i momentálně komediálnímu seriálu Teorie velkého třesku, kde hraje blondýnku Penny.
-----
Narodila se 30.11.1985 v Camarillo v Kalifornii.
Její otec má italské předky a matka anglické a německé. Její kariéra začala modelingem v 6ti letech. Jako malá takíé soutěžila v amatérském tenisu ale v cti přestala hrát.
Hereckou kariéru započala s filmem Quicksand : No Escape z roku 1992 Kde hrála postavu Connie.
V roce 2005 získala roli v populárním seriálu Charmed, kde ztvárnila postavu Billie Jenkins.
---
Když pracovala na TBBT chodila 2 roky s kolegou Johnnym Galeckim. V říjnu 2011 se zasnoubila s Joshem Resnikem ale zásnuby v březnu roku 2012 odvolala. Poté chodila s tenistou Ryanem Sweetingem a v září roku 2013 se zasnoubili. Svatba se konala 31.12. 2013 v Santa Susaně v Kalifornii. 25.9.2015 však pár oznámil jejich rozvod. Od března 2016 chodí s Karlem Cookem

Meet - Dorian Gregory

26. srpna 2017 v 23:19 | Charmedlover |  herci a herečky
O Dorianovi moc informací není ale ztvárnil jednu z halvních postav celého seriálu a přišlo mi fajn, přiblížit Vám tohoto herce.
Dorian se narodil 26. ledna 1971 ve městě Washington D.C. v USA.
Dnes mu je 46 let.
Měří 188 cm a jeho znamení zvěrokruhu je vodnář.
Kromě seriálu Charmed hrál např. v Soul Train nebo v Eva.
Vyrůstal v Clevelandu v Ohiu ale pak se odstěhoval La.
Dorianovi se daří držet své soukromí daleko od médií a jen tak něco na povrch nenechá vyplout.
Lidé si mysleli že je gay ale on sám nic takového nidky nepotvrdil. Takže je to jen nějaká fáma.
Kromě herectví valstní i hudební skupinu MD , kde je členkou i jeho sestra.
V jeho devíti letech mu diagnostikovali cukrovku 1. stupně. Je zapojený do projektu, který těmto lidem pomáhá a mluví hlavně s mladými lidmi o těchto problémech s cukrovkou.
Snaží se získávat finanční prostředky právě pro tuto nadaci a na léky pro nemocné.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Piper - Wedding 1.

26. srpna 2017 v 20:54 | Charmedlover |  Outfity
Tento outfit patří Piper, když se pokoušela v díle "Hodina Kouzel" tajně provdat za Lea. Nikdo neměl poznat, že se jedná o svatbu a tak to bylo skromné. Ty šaty jí ohromně slušely a vypadala v nich náderně. Klidně by mohly být na opravdouvou skromnější svatbu. :)
Také se mi líbí velmi krajka, která zakrývá dekolt a vše drží malá ouzká ramínka. Náramek na ruce je pak krásným doplňkem. Nenápadný řetízek oživí dekolt a nevypadá celý dojem jakoby prázdně ani přeplácaně. Květina je pak samostatná kapitola a moc se též povedla.
Nedbalé a nevýrazné pruhy na šatech dodávají elegantnosti a neobyčejnosti.
Botky bohužel nevidíme ale myslím si, že zcela jistě zvolila nějaké obyčejné nenápadné.


Návrat čarodějky

25. srpna 2017 v 23:03 | Charmedlover |  Díly a jejich zajímavosti
Díl s názvem Návrat čarodějky patří Melindě Warrenové, kterou sestry na pomoc povolaly aby jim pomohla s čarodějem Matthewem, který přišel z minulosti, kdyý byl otevřen medailonek, do kterého ho právě Melinda zaklela.
Rex a Hannah se ho ujali aby jim pomohl zničit sestry a dostat jejich moc. Pomohli mu zapadnout do současné doby a nasměrovat ho právě k sestrám. Melinda také přišla z minulosti a bylo vtipné jí sledovat, jak objevuje nový svět a např. se bála mobilního telefonu :D :)
---
ZAJÍMAVOSTI:
- Poprvé Phoebe vidí minulost a je to projev její síly, která roste.
- Melinda se domnívala, že Matthew musel schopnost těkat z místa na místo vzít nějaké čarodějce ale jak se později v seriálu dozvídáme, jde o moc zaklínačů.
- Phoebe říká, že jí bude Melinda chybět ale že jí mohou kdykoli vyvolat. Nikdy se tak nestane.


Top 5 - Momenty

22. srpna 2017 v 21:17 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Tak tu máme po dlouhé době článek k rubrice TOP5. Tentokrát jsem to vzala z kategorie momentů ze seriálu . Bylo to dost těžké rozhodování ale nakonec jsem jako favority vybrala tyto .
UPOZORŇUJI, že se jedná o můj názor a že to není seřazeno popořadě.
Přeji krásné čtení...

1. Phoebe je zpátky
Okamžik, kdy se rozletěly dveře a v nich se objevila ztracená sestra Phoebe, která dorazila z New Yorku. Pro Prue to tehdy moc šťastný okamžik nebyl ale jak se pak ukázalo, i ona polevila a sesterství se zase obnovilo.

2. 4. Sestra
"Další jméno na P." ... Pronesla Phoebe, když se sestry opět sešly pod slavným lustrem, který se modře rozsvítil na znamení toho, že moc tří je zase obnovena. Paige, sestra o které nikdo nic nevěděl se přidává k sestrám a odhaluje svůj další život, o kterém sama neměla ani tušení a zároveň obnovuje i moc tří, která se po smrti Prue rozpojila.

3. Svatby
Nevybrala jsem žádnou konkrétní nicméně svatby pro mě byly samostatnou kapitolou v Charmed.Bylo to krásné oživení seriálu a rozhodně tomu dodalo i něco nového a záživného aby to nebylo pořád jen ničení démonů ...

4. Smrt Prue
Tohle není nic škodolibého a ani nic že bych byla za smrt Prue ráda ale díky ní seriál nabral jiné obrátky a objevila se nová sestra, nový děj, zkrátka se to ubíralo trošku jiným směrem :).

5. Forever Charmed
Konečný moment, kdy se sejde celá rodina doma a navždy se spojí. Okamžik, kdy se rodina objímá, a je šťastná :) NEmám co dodat :)

Pohled z budoucnosti

20. srpna 2017 v 20:24 | Charmedlover |  Díly a jejich zajímavosti
Sestry v tomto díle budou bojovat s démonem, který přichází z budoucnosti a zabíjí nevinné svým třetím okem.
Vše se zvrhne až když Phoebe uvidí příští oběd, Pruinu asistentku.
Prue také použije kouzlo pravdy aby zjistila, jak Andy vezme to, že je čarodějka a jestli sní dokáže žít.
ZAJÍMAVOSTI
- Piper a Leo se poprvé políbí
- Poprvé se zde objevuje cestování časem

HUDBA
One more murder - better than Ezra
Love and Terror - Merril Bainbridge


Meet Brian Krause

17. srpna 2017 v 13:48 | Charmedlover |  herci a herečky
Brian se celým jménem jmenuje Brian Jeffrey Krause.
Narodil se 1.2.1969 v El Toro, Ca.
---
Narodil se a vyrůstal v jižní Kalifornii.
Rád hraje basketball , golf, tenis a Scrable a má syna JAmese.
Dva roky chodil během nátáčení Charmed s Alyssou milano a to byl ještě ženatý.
Nejdříve chtěl být sportovní lékař nebo fotbalista ale kvůli jeho zranění začal chodit na hodiny herectví a u něho nakonec i zůstal.
Jako spousta herců, objevil se i v Kriminálce Miami . Zdá se mi to nebo Charmed herci přestoupili ? :D
---
Jeho první velký úspěch byl ve filmu Návrat do modré laguny ale známý se přesto stal až díky Charmed.
KRomě toho se objevil i v epizodě Walker Texas Ranger nebo Příběhy ze záhrobí.


Alyssa Throwback - Wedding

16. srpna 2017 v 13:53 | Charmedlover |  zajímavosti
Včera se Alyssa pochluvila na svém instagramu fotkou, ke které připsala, že před osmi lety v tento den se vzala se svým manželem a že je to nejlepší, co jí kdy potkalo :).
---
Ano, je to už osm let, co si Alyssa vzala svého nynějšího manžela a poté sním měla i děti.
Svatba byla krásná a hlavně, že má Alyssa zdravou rodinu a je se svým manželem stále šťastná :) . Přeji jen to nejlepší a spousty dalších společných let ! :)

Meet Rose McGowan

15. srpna 2017 v 12:37 | Charmedlover |  herci a herečky
Rose, celým jménem Rose Jane McGowan se narodila ve Florencii 5.9.1973.
Mimo seriál Charmed se proslavila ve filmech Vřískot nebo ďábelská hra.
Rose kromě herectví i krásně zpívá, což jsme mohli vidět i v Charmed, kdy v jedné epizodě na konci zpívala.

----
Než se stala herečkou, vykonávala ale i obyčejné práce jako např. servírka nebo asistentka v salonu krásy své tety.
Má další čtyři sourozence a ze všech je druhá nejstarší. Vyrůstala v Itálii a v dštství hodně cestovala po Evropě.
KDyž se v jejích deseti letech rodiče přestěhovali do Oregonu, začala se učit anglicky.
----
Rose a Shannen si zahrály spolu roli ještě dříve než před čarodějkami a to ve filmu NOWHERE.
---
Rose miluje červené rtěnky,hluboké výstřihy a rebelství. MIluje boty a chodila s Marilynem MAnsonem...


Charmed Reboot

13. srpna 2017 v 14:14 | Charmedlover |  zajímavosti
Již dlouhou dobu se spekuluje o tzv. Charmed Rebootu, kdy by se měl seriál obnovit a pokračoval. Nejvíce spekulovanou teoríí ale je, že by se jen tzv. ukradl námět seriálu a postavy ale herci a děj by byl jiný než jaký známe. Musím přiznat, že takový Charmed seriál by se mi vůbec nelíbil nehledě na to, že jsem zvyklá na základní čtveřici.
---
"Řeknu ti vše, co vím. : V poslední době se studio snaží o obnovení Charmed ale bez známých herců a postav." -řekla Alyssa v rozhovoru.
Tímto potvrzuje teorii o ukradeném námětu a seriálu.
Kromě pár článků není o tomto rebootu k sehnání moc informací takže projekt byl opět smazán a hozen do koše. Už několikrát se mluvilo o tomto nápadu a nakonec to bylo smeteno.
---
Pokud by opravdu byl nějaký reboot nebo pokračování, já bych si přála aby tam byly původní herečky a bylo by to jako takové pokračování jejich života,jak žijí apod. S tím bych souhlasila. ALe aby tam hrály jiné herečky a tímto tak seriál celý překopaly to by se mi asi nelíbilo.
Ještě by bylo zajímavé, kdyby tam hlavní role dostali potomci sester , to by bylo také velmi zajímavé a sestry by se objevovaly jen zřídka jako se objevovala např. babička ...

Meet Shannen Doherty

9. srpna 2017 v 17:35 | Charmedlover |  herci a herečky
Celým jménem Shannen Maria Doherty se narodila 12.4.1971 v Tennesse.
Shannen byla třikrát vdaná a naposledy , tedy po třetí jí to vyšlo a se současným manželem Kurtem Iswarienkem je od roku 2011 vdaná.
---
Od mala chtěla být herečkou a už v deseti si zahrála postavu Drussily v seriálu Father Murphy. Ve škole byla velmi pilná a měla vždy dobré známky. Ale byla velmi samotářská a sama řekla, že si hrála raději sama protože jí to více bavilo. Hodně svého volného času trávila v kostele, kde byla velmi aktivní nebo s rodiči, hlavně s otcem.
---
Její první velký úspěch přišel v roce 1990, kdy ztvárnila jednu z hlavních postav Brendu v seriálu Beverly Hills 90210. Když začínala, bylo jí devatenáct let a hrála v něm 4 roky.
O 4 roky později si zahrála roli v seriálu čarodějky, který jí opět proslavil.
Neskončila však u čarodějek a hrála dál v dalších filmech např. Another Day.
---
Shannen byla roku 2015 diagnostikována rakovina prsu o které píši zde na svém blogu a dva nejnovější články jsou věnované právě tomuto tématu.

Shannen - Novinky

9. srpna 2017 v 15:04 | Charmedlover |  zajímavosti
Včera jsem Vám psala článek o Shannen a její úspěšné léčbě rakoviny.
NA svém IG má fotky, které dokazují, že se musela kvůli chemoterapiím vdát svých vlasů. Dnes už se ale pochlubila novým účesem a opět získává sílu.
Shannen je na fotce se svým kadeřníkem, který se jí stará o vlasy a byla moc nadšená, že opět může jít ke kadeřníkovi a cítit se jako žena, jak sama napsala k fotce na sociální síti.
---
Je moc fajn vidět ji šťastnou a spokojenou. Kromě toho dává na své soc. sítě fotky se svým manželem Kurtem, kde spolu chodí na různé výlety apod.

Wyatt v Kriminálce

8. srpna 2017 v 22:35 | Charmedlover |  zajímavosti
Opět jsem se po nějaké době koukala na Kriminálku Miami a hned, co jsem zapnula televizi, viděla jsem tam záběr, kde byl Wyatt. Spíše teda jeho herec,který hrál dospělého Wyatta.
Poslední dobou, jsem viděla herce Charmed častějí , než obvykle :D

Shannen - Dobrá zpráva

8. srpna 2017 v 14:44 | Charmedlover |  zajímavosti
Shannen se dlouho trápila se svou léčbou rakoviny. Nedávno jí ale bylo sděleno od lékařů, že léčba byla úspešná a že rakovina je na ústupu.
Náročnou léčbu zvládla díky podpoře svých blízkých a péči lékařů ale hlavně silné vůli.
" Rakovina je už na ústupu. Hodlám teď jen dýchat."
Shannen procházela spousty terapiemi a ozařováním, které se nakonec ukázalo jako spolehivé.
" Co znamená na ústupu ? Slyšela jsem to slovo ale neměla jsem ponětí, jak na to reagovat. Jsou to dobré zprávy? Ano, Ohromující ! Teď se musí dál čekat. Jak ví každý s rakovinou, příštích pět let bude klíčových. Vrátit se to může kdykoliv. Mnoho z Vás se mnou tento příběh sdílelo. - Napsala na svůj IG profil fanouškům. A je to tak. Shannen dokumentovala své kroky i pro fanoušky hlavně prostřednictvím instagramu, kde sposty lidí její průběh nemoce sledovalo.
Momentálně se Shannen připravuje na úpravu svých prsou.
Je skvělé ji vidět šťastnou . Když jsem viděla video reportáž na Primě, kde Shannen plakala a neměla už žádnou sílu, tak jsem byla zhroucená, jako by se to dělo mě nebo mým blízkým A teď, když je zase v síle jsem moc šťastná.

čtvrtá sestra - zajímavosti,popis

6. srpna 2017 v 16:38 | Charmedlover |  Díly a jejich zajímavosti
Čtvrtá sestra patří mezi moje nejoblíbenější. V této epizodě poznají sestry další čarodějku, ale to co nevědí, je to, že Aviva je posedlá démonem, který chce sestry zabít . Opět se stane terčem Phoebe, která je nejvíce nachýlná a není tak rázná a nechá se chytit takzvaně. Aviva se snaží dostat k sestrám pomocí nalezení jejich kočky, kterou nenašla ale schálně si ji ukradla k sobě aby měla záminku k sestrám se dostat. Ovšem Prue jí prokoukla a prišla jen tak tak aby zabránila pohromě a Poebe vyvázla jen se spálenou rukou a propáleným svetrem. Aviva nakonec byla zbavena démonky a žila svůj život dál a dokonce se zbavila i své černé Image :)
---
ZAJÍMAVOSTI
- V této epizodě se neobjeví Darryl.
- Herečka, která hraje tetu Jackie se později objeví v seriálu jako šéfka novin, kde Phoebe bude pracovat.
- zde se poprvé objevují ohnivé koule.
- Jedná se o první epizodu, kdy se Leo a Andy spolu setkávají v domě.