Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Srpen 2017

Alyssa Milano - DisneyLand

30. srpna 2017 v 17:50 | Charmedlover |  Novinky
To, že má Alyssa ráda trácení času s rodinou víme. Také miluje volné chvíle na výlety a obzvlášť do jejího oblíbeného DisneyLandu. Proto jej po nějaké době navštívila se svou polovičkou a dvěma dětmi. Byl to krásný den jak vyplívá z fotek a celá rodina si to zřejmě velmi užila.
Alyssa chodí do DL často a o všem nás na sociálních sítích informuje...
------
Toto jsou fotografie, které Alyssa přidala na svůj instagram ze své poslední návštěvy zábavního parku.

Meet - Drew Fuller

29. srpna 2017 v 19:51 | Charmedlover
Základní informace
----
Jméno : Andrew Alan
Přijmení : Fuller
Narození : 19.5. 1980
Věk : 37
Místo narození : Los Angeles Kalifornie
----
Drew vyrůstal v Newport beach. Má jednu mladší sestru Hilary. V jeho devatenácti letech ho objevil agent a dostal ho na obálku UCLA MAGAZINE.
Herecká kariéra nepřicházela a tak se věnoval modelingu a modela dělal např. pro Pradu, Club Med nebo pro Tommyho Hilfigera.
Vidět jsme ho mohli např. v reklamách na Toyotu a Pepsi.
Objevil se ve videoklipu Wherever You Will Go od skupiny The Calling. První role přišla v seriálu Partners.
Roku 2003 získal roli v Charmed seriálu a v 2008 si zahrál ve filmu Loaded.
Dál se objevil v klipech např. od Lindsay Lohan nebo od Ringside.
Její oblíbeným koníčkem nebo zálibou je hra na Piano.


Top 5 - Mužské postavy

27. srpna 2017 v 22:02 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Další článek k rubrice top 5 nám dneska odkryje z mého pohledu 5 nejlepších mužských postav takže holky se mají na co těšit :D

1. Cole Turner
Určitě nejsem jediná, která byla zamilovaná do postavy Cola Turnera a i když byl zlý tak ještě více si přála být jeho prinezna a na Phoebe byla naštvaná, že s takovým kocourem nebyla :D .. ANo ano. I já byla jedna z těch holek a stále jsem. Julian je sexy chlap i ve svých letech a Shannen hrozně závidím, že s ním chodila.

2. Leo Wyatt
Leo...Anděl.... Doslova a do písmene. On byl také má velká láska. Teď jsem stále ale věrná Colovi nebo spíše Julianovi ...
Také se mi moc líbil a nemění nic na tom, že v seriálu je to fakt kus. Teď už se mi moc nelíbí no :D Já jsem zkrátka na ty starší no :D

3. Drake
Herce Billyho Zanea miluji už dlouho. Můžete ho znát např. i z Titaniku a když jsem ho viděla v seriálu s Phoebe, pukala jsem vzteky :D Proč? Bože já být Phoebe, chytnu ho a nazdar jdeme ... :D Opět mě můj vkus nezklamal a zamilovala jsem se na dlouhou dobu do něj.

4. Coop
S Phoebe mám mnoho společného a mimo to i vkus na chlapy :D ... Pokud jste si všimli, kromě Lea je tu samý kocour od Phoebe. Kéž bych na ně měla i takové štěstí. Coop byl opravdu kus krásného chlapa a dokonce láskou doslova překypoval. Mlj vysněný muž. Okey, tady nastá zvrat, kdy Victor předehnal Juliana. Julian je momentálně ze všech dnes zmíněných herců v současnosti nejvíce sexy :D

5. Kyle Brody
Dobře. Tak je tu jeden chlap od Piper a jeden od Paige. Tohle byl můj crush na první pohled. Kyle . Prostě Kyle :D

⚫Meet - Julian McMahon⚫

27. srpna 2017 v 18:40 | Charmedlover
Celým jménem se jmenuje Julian Dana William McMahon. Narodil se 27.7. 1968 v Sydney a je australské národnosti. Narodil se jako prostřední ze třech dětí a má sestru Melindu a Deborah. Je tedy jediný kluk. Jeho otec byl na počátku 70. let australským premiérem. Julian vystudoval gymnázium a poté nastoupil na právnickou fakultu. Nějak nepřemýšlel, že by mohl být herec ale univerzita ho nudila a tak nastoupil k modelingu. Proslavila ho jeho reklama na džíny a obsadila ho do seriálu THE POWER, THE PASSION. Pom dalším úspěchu se usadil v LA a začal svůj talent více rozvíjet.
V letech 2000 - 2003 se stal jednou z hlavních rolí pro seriál Charmed.
Během seriálu měl i románek s Shannen Doherty ale poté spolupráci ukončil jelikož dostal nabídku na roli v Plastická churgie sro. Julian miluje New York a skupinu The Doors. Rád vaří, surfuje. Hraje Basketball, fotball a baseball. Mluví španělsky a nejoblíbenější herečka je Holly Hunter.
Julian má se svou ex manželkou jednu dceru, která je zatím jeho jediné dítě. Od roku 2014 je jeho manželkou Kelly Paniagua.
-------------------------------------------------------

Alyssa Milano - Svatba

26. srpna 2017 v 23:41 | Charmedlover |  zajímavosti
Nedávno oslavila Alyssa sedmé výročí její svatby se svým manželem. Dnes se podíváme zpátky na její svatbu.
V roce 2009 se pár vzal. Pár spolu údajně randil už od roku 2006. Pro Alyssu to byla druhá svatba a naštěstí jí to vydrželo dlouho a snad určitě ještě dlouhou dobu vydrží :) .. Svatba se konala v NEw Jersey a proběhla v sobotu. Alyssa kráčela uličkou a hrála jí píseň od Johna Lennona Imagine. Šaty měla od Vera Wanga.
Podívejte se sami, jakou měli krásou svatbu :) Podle mě byla moc krásná :) CO říkáte?

Meet - Kaley Cuoco

26. srpna 2017 v 23:29 | Charmedlover
Herečka známa díky seriálu Charmed ale hlavně i momentálně komediálnímu seriálu Teorie velkého třesku, kde hraje blondýnku Penny.
-----
Narodila se 30.11.1985 v Camarillo v Kalifornii.
Její otec má italské předky a matka anglické a německé. Její kariéra začala modelingem v 6ti letech. Jako malá takíé soutěžila v amatérském tenisu ale v cti přestala hrát.
Hereckou kariéru započala s filmem Quicksand : No Escape z roku 1992 Kde hrála postavu Connie.
V roce 2005 získala roli v populárním seriálu Charmed, kde ztvárnila postavu Billie Jenkins.
---
Když pracovala na TBBT chodila 2 roky s kolegou Johnnym Galeckim. V říjnu 2011 se zasnoubila s Joshem Resnikem ale zásnuby v březnu roku 2012 odvolala. Poté chodila s tenistou Ryanem Sweetingem a v září roku 2013 se zasnoubili. Svatba se konala 31.12. 2013 v Santa Susaně v Kalifornii. 25.9.2015 však pár oznámil jejich rozvod. Od března 2016 chodí s Karlem Cookem

Meet - Dorian Gregory

26. srpna 2017 v 23:19 | Charmedlover
O Dorianovi moc informací není ale ztvárnil jednu z halvních postav celého seriálu a přišlo mi fajn, přiblížit Vám tohoto herce.
Dorian se narodil 26. ledna 1971 ve městě Washington D.C. v USA.
Dnes mu je 46 let.
Měří 188 cm a jeho znamení zvěrokruhu je vodnář.
Kromě seriálu Charmed hrál např. v Soul Train nebo v Eva.
Vyrůstal v Clevelandu v Ohiu ale pak se odstěhoval La.
Dorianovi se daří držet své soukromí daleko od médií a jen tak něco na povrch nenechá vyplout.
Lidé si mysleli že je gay ale on sám nic takového nidky nepotvrdil. Takže je to jen nějaká fáma.
Kromě herectví valstní i hudební skupinu MD , kde je členkou i jeho sestra.
V jeho devíti letech mu diagnostikovali cukrovku 1. stupně. Je zapojený do projektu, který těmto lidem pomáhá a mluví hlavně s mladými lidmi o těchto problémech s cukrovkou.
Snaží se získávat finanční prostředky právě pro tuto nadaci a na léky pro nemocné.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Piper - Wedding 1.

26. srpna 2017 v 20:54 | Charmedlover |  Outfity
Tento outfit patří Piper, když se pokoušela v díle "Hodina Kouzel" tajně provdat za Lea. Nikdo neměl poznat, že se jedná o svatbu a tak to bylo skromné. Ty šaty jí ohromně slušely a vypadala v nich náderně. Klidně by mohly být na opravdouvou skromnější svatbu. :)
Také se mi líbí velmi krajka, která zakrývá dekolt a vše drží malá ouzká ramínka. Náramek na ruce je pak krásným doplňkem. Nenápadný řetízek oživí dekolt a nevypadá celý dojem jakoby prázdně ani přeplácaně. Květina je pak samostatná kapitola a moc se též povedla.
Nedbalé a nevýrazné pruhy na šatech dodávají elegantnosti a neobyčejnosti.
Botky bohužel nevidíme ale myslím si, že zcela jistě zvolila nějaké obyčejné nenápadné.


Návrat čarodějky

25. srpna 2017 v 23:03 | Charmedlover |  Díly a jejich zajímavosti
Díl s názvem Návrat čarodějky patří Melindě Warrenové, kterou sestry na pomoc povolaly aby jim pomohla s čarodějem Matthewem, který přišel z minulosti, kdyý byl otevřen medailonek, do kterého ho právě Melinda zaklela.
Rex a Hannah se ho ujali aby jim pomohl zničit sestry a dostat jejich moc. Pomohli mu zapadnout do současné doby a nasměrovat ho právě k sestrám. Melinda také přišla z minulosti a bylo vtipné jí sledovat, jak objevuje nový svět a např. se bála mobilního telefonu :D :)
---
ZAJÍMAVOSTI:
- Poprvé Phoebe vidí minulost a je to projev její síly, která roste.
- Melinda se domnívala, že Matthew musel schopnost těkat z místa na místo vzít nějaké čarodějce ale jak se později v seriálu dozvídáme, jde o moc zaklínačů.
- Phoebe říká, že jí bude Melinda chybět ale že jí mohou kdykoli vyvolat. Nikdy se tak nestane.


Top 5 - Momenty

22. srpna 2017 v 21:17 | Charmedlover |  TOP 5 Charmed
Tak tu máme po dlouhé době článek k rubrice TOP5. Tentokrát jsem to vzala z kategorie momentů ze seriálu . Bylo to dost těžké rozhodování ale nakonec jsem jako favority vybrala tyto .
UPOZORŇUJI, že se jedná o můj názor a že to není seřazeno popořadě.
Přeji krásné čtení...

1. Phoebe je zpátky
Okamžik, kdy se rozletěly dveře a v nich se objevila ztracená sestra Phoebe, která dorazila z New Yorku. Pro Prue to tehdy moc šťastný okamžik nebyl ale jak se pak ukázalo, i ona polevila a sesterství se zase obnovilo.

2. 4. Sestra
"Další jméno na P." ... Pronesla Phoebe, když se sestry opět sešly pod slavným lustrem, který se modře rozsvítil na znamení toho, že moc tří je zase obnovena. Paige, sestra o které nikdo nic nevěděl se přidává k sestrám a odhaluje svůj další život, o kterém sama neměla ani tušení a zároveň obnovuje i moc tří, která se po smrti Prue rozpojila.

3. Svatby
Nevybrala jsem žádnou konkrétní nicméně svatby pro mě byly samostatnou kapitolou v Charmed.Bylo to krásné oživení seriálu a rozhodně tomu dodalo i něco nového a záživného aby to nebylo pořád jen ničení démonů ...

4. Smrt Prue
Tohle není nic škodolibého a ani nic že bych byla za smrt Prue ráda ale díky ní seriál nabral jiné obrátky a objevila se nová sestra, nový děj, zkrátka se to ubíralo trošku jiným směrem :).

5. Forever Charmed
Konečný moment, kdy se sejde celá rodina doma a navždy se spojí. Okamžik, kdy se rodina objímá, a je šťastná :) NEmám co dodat :)