Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

🌺Zdroj🌺

26. července 2017 v 12:24 | Charmedlover
Ještě než začnu psát, chtěla bych se omluvit za delší neaktivitu z mé strany. Nějak jsem si nemohla najít při tom všem lítání volnou chvilku a tak jsem nemohla ani psát :/ Ke všemu jako na potvoru byly problémy s internetem takže to mě taky hrozně štvalo a nechtěla jsem si plýtvat data natož psát na blog , to bych se těch dat asi nedoplatila :D Nicméně dnes jsem tady s popisem další postavy v Charmed a to postavy zdroje.

----

Zdroj všeho zla. Asi nejvíce "profláklá" postava v Charmed. Bylo jich hned několik. Dneska se zaměříme na toho prvního a nejvíce významného.
Zdroj si nese titul nejmocnějšího démona v celém podsvětí a taky všem vládne. Jeho poselstvím bylo zničit tři velké mocné čarodějky a jak se dozvídáme v pozdějších dílech, on sám posílal na sestry démony aby je vyřidil. Jednou se mu to povedlo s Prue ale nakonec ho sestry s Paige porazily. Zdrojem byl i samotný Cole Turner a o Zdrojích se mluví i v dalších sériích, dokonce i v poslední sérii jednoho sestry zničí. Je to proto, že démoni se snaží vybrat si svého nástupce a vůdce, který je povede. Jenže démonů,kteří se chvějí na místo Zdroje je dost a tak se mezi sebou i zabíjí jen pro toto žhavé místo.
---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama