Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Pocity #2

12. července 2017 v 21:07 | Charmedlover🌙 |  zajímavosti
Dokoukala jsem dnes pátou sérii. A jsem strašně šťastná, že při tom všem, co musím dělat jsem si našla čas na seriál. Je totiž součástí mě samotné a ani bych si neuměla představit, kdybych ho nesledovala nebo nedej bože vůbec neznala. To by mě asi řaplo :D
No.. Ale jelikož mám pátou sérii za sebou, rozhodla jsem se napsat zase nějaké pocity, a že jich nebylo málo :D
V průběhu jsem měla pocit jakoby Piper se na sebe snažila strhnout všechnu pozornost a aby se o ní každý staral apod. Možná to tak nebylo, ale mě to chvilkama přišlo tak. Pak když porodila Wyatta a Paige se jí snažila pomoct s čarodějnictvím, když si pořád stěžovala, že nemá čas na normální život jí ve finále div nevybouchne a nezavrhne. Takže mezitím, co jí Paige chránila zadek a starala se o Wyatta , tak místo aby jí byla nějakým způsobem vděčná, tak se ještě naštvávala.
---
Phoebe se raději moc do ničeho nezapojovala , jelikož měla dost starostí se svou prací a s redakcí, kteoru odkoupil nový šéf Jason Dean, se kterým se Phoebe sblížila. Takže ta měla dost starostí :D
Ale zase na konci v díle Bitva s Titány, mě přišlo strašně líto, když Leo odešel nahoru a stal se starším. To se mi při té scéně chtělo i plakat a došlo mi, jak daleko seriál pokročil. Že Leo už není světlonošem ale je starším, odešla Prue a spousty věcí se změnilo. A začal mi chybět ten starý seriál. Ty novější díly nejsou nic pro mě :D Ale stále je mám ráda, to nic neříkám :)
---
Nicméně se zde vše točí kolem Wyatta a když přijde Chris na konci, nelíbí se mi chování k němu. Vždyť kdyby jen věděli že jim přišel zachránit zadek.Chápu, že mu nevěří a že ho moc v oblibě nemají ale tady je vidět, jak přijmají k sobě nové lidi :D Podle mě jsou velmi přísní, než se s někým sblíží a to je pochopitelné, když jsou čarodějky ale když se mají sblížit se svým světlonošem a vlastně členem rodiny, tak by měli být všichni trošku milejší ?
Celkově mi pak vadí, že když se narodí Chris tak se stále vše motá kolem Wyatta. Přitom Chris je mladší a mělo by se to motat kolem něj :D
----
UPOZORŇUJI, ŽE TYTO ČLÁNKY JSOU MÉ VLASTNÍ NÁZORY A NEHODLÁM ZDE NĚJAK SERIÁL ZESMĚŠŇOVAT, NEBO URÁŽET. TO OPRAVD NE . CÍLEM JE SE S VÁMI PODĚLIT O SVÉ POCITY A ZÁŽITKY PŘI SLEDOVÁNÍ SERIÁLU A POPŘ. DISKUTOVAT V KOMENTÁŘÍCH.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 16. července 2017 v 10:46 | Reagovat

Je  hezké jak se rozepisuješ. ¨Tvůj blog je krásný jediné co mi vadí je, že tam píšeš smajlíky do textu. Co je tam nepsat vůbec ?

2 charmedlover charmedlover | Web | 16. července 2017 v 13:55 | Reagovat

[1]: Ahoj, děkuji ti za názor.
Smajlíky se snažím dávat jen k osobním pocitům a názorům a nějak nevidím ale důvod, proč bych je nemohla přidávat? Vždyť je to jedno? A necpu je přeci všude abych to nějak měla omezovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama