Všechno zlé je pro něco dobré➳

25. června 2017 v 13:51 | 🌷Abby |  Díly a jejich zajímavosti
Další pravidelnou rubriku bych chtěla zavést takovou, že přidám vdžy díl (popořadě), přidím k němu krátký popis a pak nějaké zajímavosti apod., které se v něm vyskytly. Samozřejmě nebudu už přidávat chyby, jelikož už jsou v samostatné hotové rubrice :)

Tento díl otvírá celou sérii a vlastně i celý seriál Charmed.
Sestry zde objeví a aktivují své schopnosti,Phoebe se vrátí z New Yorku, Prue potká Andyho po letech a už se sestry utkají s prvním nepřítelem, zaklínačem Jeremmym, se kterým chodila Piper.

prєmíєrα : 7. října 1998
zαjímαvσstí k єpízσdě :

➳ čarodějky měly největší premiéru v historii televizní sítě WB
➳ Když Piper řekne Prue, že je na Phoebe moc tvrdá, Prue řekne že neví co chce a něco ve smyslu že nemá budoucnost. Což je velmi ironické jelikož Phoebe obdrží dar vize budoucnosti.
➳ Když Prue řekne Piper, že je doma bezpečno a nikdo tam není(po výpadku proudu), Piper jí řekne že to ať neříká jelikož ten, kdo tohle řekne v hororech, je první na řadě, který jde ... no víte :D Ale zpět. Ironií opět je, že Prue zemře jako první ze sester na trvalo.
➳ Víme, že ptvní epizody Prue mohla svou moc produkovat pomocí očí. Jenže hnedka na začátku, kdy způsobí, že Rogerovi vyteče pero na košili použije nevědomky ruce, což je v rozporu s tím, že nejprve může svou moc použivat jen pomocí očí.
➳ Vůz, který v předtuše má srazit děti na silnici má spz 2551723.
➳ Jedná se o nejlépe hodnocenou epizodu Charmed za 1. sérii
➳ Piper je první sestra, na kterou je záběr a zároveň poslední, která je natočena v posledním díle. Patří jí tudíž první i poslední záběr z celého seriálu , co se týče postav sester :)
➳ Prue jako první použije svou moc ze sester.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama