Piper a Leo

15. dubna 2017 v 19:00 | Charmedlover |  Páry v Charmed
Dnes se podíváme na pár Lea a Charmed :)
Projdeme si všechny krize ale i na ty šťastné okamžiky, které jsme mohli v seriálu vidět :)

Piper a Leo se poznali, když Leo přisel do domu jako opravář , aby opravil některé části domu. Ale pravda byla trošku někde jinde :)
Phoebe i Piper se do něj obě na první pohled zakoukaly a začal souboj. Holky se předháněli, která s ním bude víc a která ho nakonec dostane :)
Kdyžpak ale Piper zjistí, co k ní opravdu Leo cítí a co cítí ona k němu , Phoebe to vzdává.
Phoebe se jednoho dne dozví, co je Leo zač a taky že vztah s Piper není možný. Leo totiž přišel jako světlonoš aby chránil čarodějky a vedl je na jejich cestě a chránil před zlem.

Piper se to dozvídá ale až jako poslední a taky mu zachraňuje život, když ho poraní světlokaz. Málem o něho přijde a tak si uvědomí, jak mov ho miluje :)

Vypadá to jako konec těžkých časů, ale to ještě nejsme na konci.
Vedle do domu se totiž přistěhuje Dan Gordon a co se nestalo? Phoebe viděla novou šanci na lásku ale co ? Piper jí ho opět vzala. Tohle mě neskutečně štvalo. Piper ji totiž brala skoro všechny chlapy -,- ale to jsem zase jinde :D

Piper je s Danem ale zároveň ji strašně trápí Leo a tak sama neví, kam se má vydat.
Nakonec Piper ale rozhodne a své srdce otoči opět k Leovi a Dan se stěhuje pryč takže to pro ni nebude těžké zase se zorientovat. :)

Piper ale touží strašně moc poznat Leovi ´´šéfy´´ a tak se sním vydá ´´tam nahoru´´ . Piper tam stráví den ale dole u Phoebe a Prue to trvá celý měsíc a sestry už to přestávájí zvládat. Nakonec se Piper Vrací v pravý čas ale není moc nadšená. Starší jejímu vztahu s Leem nepožehnali a zdá se , že ani v brzké době nepožehnají :/

Leo ale přijde na způsob, jak se tomuto vyhnout a tak se chce s Piper vzít. To se ale nepodaří a hned na první pokus při obřadu statčí Lea násilně odvolají. Leo se nemůže vrátit zpátky a Piper je už zničená. Nakonec se smíří s tím, že nemůže proti starším bojovat. Tím ale Starší uznají, že přece jen by mohly dovolit a tak se i stane.
Nakonec se Piper a Leo vezmou. Dokonce i jako dar pošlou an svatbu Patty, maminku holek z masa a kostí :) . A oddávajícím bude jejich babička :)

Přichází čas, kdy se Leo a Piper snaží otěhotnět. Piper ale nemůže, kvůli těžkým zápasům s démonům, kteří ji svými údery poranily dělohu a tak se nemůže dítě vyvinout a vlastně ani uchytit. Po velké snaze, se konečně podaří a Piper je moc šťastná.

celá rodina žije poklidný život. ALE . Zase se něco děje. NAhoře jsou starší skoro většina vyvražděni a Leo musi jako starší řídit světlonoše a dá se říct celý magický svět dobra. Leo je totiž skoro celou dobu nahoře a Piper se nemůže vyrovnat s jeho strátou. Tak se snaží najít jiný vztah ale nakonec je zase s Leem a počnou své druhé dítě, Chrise, který za nimi přijde z budoucnosti.

Jenže. zase starší. Leovi za trest, že se spolčil s avatáry vymažou paměť a tak si musí vybrat, zda si zvolí rodinu a nebo se stane jedním ze starších. Nakonec se stane smrtelným a je s Piper a s rodinou.

A čeká je poslední krize, kdy si pro Lea přijde anděl smrti. Piper ale hledá jinou cestu, jak zachránit Lea a tak ho zmrazí a anděl smrti ho odvede. Až sestry vyhrají závěrečnou bitvu, bude vrácen zpět.
Sestry porazí Christy a Billie a Leo je vrácen.
Teď už můžou po tom všem žít spokojený a šťastný život. mimo to, se jim narodí ještě další dítě , tentokrát dcera Melinda, na kterou čekali poprvé.

Piper a Leo si museli projít spousty krizemi a mnohdy to vypadalo, jako by bylo po všem,. Jejich láska přemohla vše <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 19:17 | Reagovat

Piper a Leo jsou překrásný pár a mám velkou radost, že i přesto co všechno jim stálo v cestě nakonec skončili spolu a byli šťastní. Úplně si vybavuju, když Leo přišel poprvé do domu Čarodějek a Piper s Phoebe se o něj přetahovaly.:D Celý seriál mě hodně štvali Starší, kteří byli proti tomu vztahu. Čarodějky a Leo jim zachraňovali neustále krk a chránili celý svět před zlem, zatímco oni tam byli někde nahoře a ani nebyli schopni jim dát požehnání a příjde mi, že pořád i po jejich svatbě jim dělali naschvály. Vůbec si ale nevzpomínám na to, že si pro Lea přišel anděl smrti. Musím si tyto díly připomenout. Moc hezky zpracovaný článek. Krásně jsi shrnula celou cestu Piper, Lea a jejich vztah. :)

2 charmedlover charmedlover | Web | 15. dubna 2017 v 19:24 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem něco připomněla a líbí se ti článek :) No oni starší jsou celkově fakt hrozní -,- jako když sestry chtěly s něčím poradit, dělaly tajnosti, že na to musí přijít ony samy apod. ať to stojí, co to stojí -,- a tím vztahem taky mou oblíbenost nezískali, právě naopak :D :D

3 Lexy Lewis Lexy Lewis | 3. prosince 2017 v 7:55 | Reagovat

Piper a Leo jsou nejleoší😆

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama