Blog zastaven na dobu neurčitou. Najdete mě ZDE a ZDE.

Duben 2017

🎈Andy a Prue🎀

30. dubna 2017 v 14:53 | Charmedlover🌙 |  Páry v Charmed
dnešní článek, bude na přání :)
O článek si napsala jedna holčina a tak jsem se rozhodla, že když nemám o čem psár, tak napíšu tento článek a byla jsem ráda za nápad. :)
Jak můžete vidět z názvu, článek se bude týkat dalšího páru z 1. série a to Prue a Andyho :)
Přeji krásné čtení :)

Andy je policejní inspektor.
Se sestrami vyrůstal od mala a měl s nimi velmi blízký vztah.Jak se na začátku seriálu dovídáme, v minulosti už s Prue chodil ale pak to nějak nevyšlo.
Znovu se s Prue setkávají v nemocnici, když Prue jede pro Phoebe.

Začnou se spolu scházet a nakonec dalo by se říct, že spolu i chodí.
Andymu však ale přijde divné, že Prue není schopná dodržet jejich shůzky a pořád přichází a odchází jen tak. Taky k tomu všemu se spolu se setrami vždy nachomýtaj u různých zločinů.

Tak se Prue rozhodne, že na Andyho použije kouzlo pravdy aby zjistila,jestli jejich vztah má ještě nějakou cenu.
Andy ale nedokáže žít s čarodějkou a chtěl by mít normílní život.
Tak se spolu přestanou vídat ale občas spojí síly aby společně porazili démona a vyřešili zločin.

Takže z velké lásky Prue sešlo.

Na konci série Andy umírá, protože chce zachránit sestry ale sám je démonem zabit. JEště se s Prue naposledy potká, když upadne do bezvědomí kde ji něco naznačí a pak už se Prue vzbudí ale Andy leží na proti ní mrtvý...

cɦyɓy - ʀɑɳɗɛ ร ɗucɦɛɱ

29. dubna 2017 v 15:52 | Charmedlover🌙 |  Chyby v seriálu
Dlouho jsem se přemáhala, jestli mám něco napsat i přes to, že absolutně nevím, co :(
Nakonec jsem si řekla, že přidám nějaký neutrální článek a tak jsou tu další chyby :)

- Když Marka zastřelí, nikde není vidět místo, po nějaké střelné ráně, což je divné a nejsou stopy ani po žádné krvi.

- Mark je duch. tzn. že se nemůže dotýkat předmětů ale sedat si na židli a do auta očividně může :)

- Když Prue uvidí Andyho s jeho bývalou, zeptá se , jestli je to jeho sestra. Vždyť sním vyrůstala tak musí vědět, jestli má nějaké sourozence .

- Jak může Mark vrhat jako duch stín ? :)

- Phoebe si najde práci v hotelu jako senzibilka ale jak si může přivolat sama vidění, když v té době svou moc ještě neuměla ovládat ?

Piper a Dan

23. dubna 2017 v 12:02 | Charmedlover |  Páry v Charmed
Poslední dobou jsem se docela rozmohla v popisování páru. Asi to bude tím, že jsem úplně ztratila inspiraci, co se týče článků :( ,.. Vůbec nevím co a o čem psát :/ ..

Dnes rychle prolétneme vztah Piper a Dana

Dan přišel ve druhé sérii a přistěhoval se hned vedle sester.
Setkají se nsím hned ráno, když jeho neteř potřebuje volat rodičum a on jde pro ní aby tolik nevyšilovala. Opět se však do něj zakouká první Phobe a poté Piper, A Co? Nakonec jí ho zs Piper vezme. Vždy ji musela každého přebírat a to mě na ní teda štvalo -,- ...
Piper se dá s Danem dohromady, protože když jí Leo opustil, potřebovala nějakou tu záplatu. Jenže Leo se pak u sester objevoval častěji a tak Dan hrozně žírlil. Kvůli Piper se tihle dva poprali v klubu. Dan pak v jednom díle zjistí, co Jsou sestry a Leo zač a tak i s neteří odjíždí do Portlandu za novou prací.
Dan sestrám pomáhal např. když byly v klubu nějaké nejasnosti ohledně staveb apod, protože se v tomhle pohyboval. Dokonce byl s Piper, když umírala a byla v nemocnici. Taky ho naštvalo, když se probudila z klinicné smrti a vykřikla jméno LEO..

Já mám na Dana docela dobrý názor. Líbil se mi a nějak nemám, proč ho nemít ráda . :)

Zpráva #5

20. dubna 2017 v 12:47 | Charmedlover |  Správa Blogu
Ahojky :)
Asi jste si všimli, že poslední článek jsem přidala v sobotu večer a pak se to stáhlo. :O
Vypadl nám totiž internet a jelikož byly velikonoční svátky, tak na opravu jsem musela čekat :/
Teď už ale jde ale já jsem trošku K.O.
Ale budu se snažit Vám vše vynahradit novou náloží článků :) Taktéž budu jako vždy aktivní na ask page :)

Cole a Phoebe

15. dubna 2017 v 21:22 | Charmedlover |  Páry v Charmed
Dneska jsem se teda s těmi páry docela rozjela a tak si zase připomenem lásku Phoebe a Cola. :)

Cole na scénu přichází ve 3. sérii . Phoebe a Prue jdou vypovídat k soudu a Cole na Phoebe pořád pokukuje a ona samozřejmě také.
Cole se pak sejde s Phoebe před její univerzitou, a prá se jí na nějaké okolnosti okolo případu, kde byla se setrou svědčit.
Protože mu ale nic neřekne, Cole jí dá svoje tel. číslo :) .

Cole je ale na půl démon a tak jako každý démon, se snaží zabít čarodějky tak i on se je snažil několikrát převézt.
A nejjednodušší cesta se mu zdála právě přes Phoebe.

Jenže netušil, že se do ní zamiluje a ona se zamiluje do něj. takže pro něj bylo velice těžké , když měl sestrám ublížit. Ale pak už nebylo možné rozeznat, zda je to jen trik, jaks estry zničit a nebo ji opravdu miluje,.

Dokonce jednou Cole s pomocí jiného démona vymyslel, jak rozeštvat sestry. To se mu také podařilo ale nedokázal zabít, když byly oslabeny.

Jeho démonická půlka bude odhalena, když Leo vyléčí jeho zranění, které je na stejném místě, jako tehdy uřízly sestry Balthazarovi maso. Leo dokáže vyléčit jen tu lidskou část ale ta démonická zůstává stále poraněná. Když sestry vniknou do jeho bytu, Cole vezme Phoebe na hřbitov a tam se ji snaží vše vysvětlit ale ta je zmatená.

Phoebe nasimuluje Colovu smrt, aby sestry dál po něm nepátraly a nesnažily se ho zničit.
Nakonec se Cole rozhodne, že se k Phoebe vrátí a bude spolu s ní konat dobro.
Phoebe se s Colem i přes nesouhlas Prue dá opět dohromady.

Jednou Cole požádá o ruku Phoebe a vezmou se spolu. Jejich svatba je ale mařena už od samého začátku a tak se nakonec vezmou v malé kapli v mauzoleu , ale Nikdo kromě Cola neví, že tenhle obřad je jen jakási seance.

Phoebe se s Colem přestěhují do nového bytu a nakonec spolu i otěhotní. Když přijde čas korunvace Cola Jako zdroje všeho zla a krále podsvětí, Phoebe se stane jeho královnou a zavrhne tak sestry,

Jenže Phoebe sestry chybí a tak s nimi zabije pár démonů, Ale to ovšem nesmí. Nesmí zabíjet démony, ze svých řad.
Když Se sestry ocitnou v domě Cola a Phoebe, Phoebe je zamčena v koupelně a slyší volání o pomoc svých sestrer ale neví, co má dělat. Cola miluje ale neche přijít o sestry a tak se spolu rozhodnou, Cola zničit.

Phoebe po tom všem se rozhodne Colovi pomoc, a dostane ho z ajkési démonské skládky ale vysvětluje mu, že už nemohou být spolu po tom všem.

Cole zachraňuje několikrát Phoebe život a chce si jí získat zpět ale ta jde i tak dál a snaží se o rozvod.

Pak ale Cole s mocí Avatarů vrátí čas před to, než se setkají s Paige tudíž do času, kdy po smrti Prue nebyla žádná moc tří a Cole měl Phoebe pro sebe.. Paige totiž byla ta, která vždy měla ke Colovi podezdření a snažila se ho zničit. Takže Cole chtěl, aby se se sestrami nikdy nepoznala. Jenže Paige není blbá a spolu se sestrami ho definitivně zničí. Nebo spíše uvězní ve sféře mezi životem a smrtí, Odkud už se nedostane. ..
Ještě ho můžeme vidět v pár epizodách ale už nijak nebude sestrám narušovat život.

Phoebe tak ukončila další etapu svého života avšak na tuto nešťastnou lásku nezapomene.

Piper a Leo

15. dubna 2017 v 19:00 | Charmedlover |  Páry v Charmed
Dnes se podíváme na pár Lea a Charmed :)
Projdeme si všechny krize ale i na ty šťastné okamžiky, které jsme mohli v seriálu vidět :)

Piper a Leo se poznali, když Leo přisel do domu jako opravář , aby opravil některé části domu. Ale pravda byla trošku někde jinde :)
Phoebe i Piper se do něj obě na první pohled zakoukaly a začal souboj. Holky se předháněli, která s ním bude víc a která ho nakonec dostane :)
Kdyžpak ale Piper zjistí, co k ní opravdu Leo cítí a co cítí ona k němu , Phoebe to vzdává.
Phoebe se jednoho dne dozví, co je Leo zač a taky že vztah s Piper není možný. Leo totiž přišel jako světlonoš aby chránil čarodějky a vedl je na jejich cestě a chránil před zlem.

Piper se to dozvídá ale až jako poslední a taky mu zachraňuje život, když ho poraní světlokaz. Málem o něho přijde a tak si uvědomí, jak mov ho miluje :)

Vypadá to jako konec těžkých časů, ale to ještě nejsme na konci.
Vedle do domu se totiž přistěhuje Dan Gordon a co se nestalo? Phoebe viděla novou šanci na lásku ale co ? Piper jí ho opět vzala. Tohle mě neskutečně štvalo. Piper ji totiž brala skoro všechny chlapy -,- ale to jsem zase jinde :D

Piper je s Danem ale zároveň ji strašně trápí Leo a tak sama neví, kam se má vydat.
Nakonec Piper ale rozhodne a své srdce otoči opět k Leovi a Dan se stěhuje pryč takže to pro ni nebude těžké zase se zorientovat. :)

Piper ale touží strašně moc poznat Leovi ´´šéfy´´ a tak se sním vydá ´´tam nahoru´´ . Piper tam stráví den ale dole u Phoebe a Prue to trvá celý měsíc a sestry už to přestávájí zvládat. Nakonec se Piper Vrací v pravý čas ale není moc nadšená. Starší jejímu vztahu s Leem nepožehnali a zdá se , že ani v brzké době nepožehnají :/

Leo ale přijde na způsob, jak se tomuto vyhnout a tak se chce s Piper vzít. To se ale nepodaří a hned na první pokus při obřadu statčí Lea násilně odvolají. Leo se nemůže vrátit zpátky a Piper je už zničená. Nakonec se smíří s tím, že nemůže proti starším bojovat. Tím ale Starší uznají, že přece jen by mohly dovolit a tak se i stane.
Nakonec se Piper a Leo vezmou. Dokonce i jako dar pošlou an svatbu Patty, maminku holek z masa a kostí :) . A oddávajícím bude jejich babička :)

Přichází čas, kdy se Leo a Piper snaží otěhotnět. Piper ale nemůže, kvůli těžkým zápasům s démonům, kteří ji svými údery poranily dělohu a tak se nemůže dítě vyvinout a vlastně ani uchytit. Po velké snaze, se konečně podaří a Piper je moc šťastná.

celá rodina žije poklidný život. ALE . Zase se něco děje. NAhoře jsou starší skoro většina vyvražděni a Leo musi jako starší řídit světlonoše a dá se říct celý magický svět dobra. Leo je totiž skoro celou dobu nahoře a Piper se nemůže vyrovnat s jeho strátou. Tak se snaží najít jiný vztah ale nakonec je zase s Leem a počnou své druhé dítě, Chrise, který za nimi přijde z budoucnosti.

Jenže. zase starší. Leovi za trest, že se spolčil s avatáry vymažou paměť a tak si musí vybrat, zda si zvolí rodinu a nebo se stane jedním ze starších. Nakonec se stane smrtelným a je s Piper a s rodinou.

A čeká je poslední krize, kdy si pro Lea přijde anděl smrti. Piper ale hledá jinou cestu, jak zachránit Lea a tak ho zmrazí a anděl smrti ho odvede. Až sestry vyhrají závěrečnou bitvu, bude vrácen zpět.
Sestry porazí Christy a Billie a Leo je vrácen.
Teď už můžou po tom všem žít spokojený a šťastný život. mimo to, se jim narodí ještě další dítě , tentokrát dcera Melinda, na kterou čekali poprvé.

Piper a Leo si museli projít spousty krizemi a mnohdy to vypadalo, jako by bylo po všem,. Jejich láska přemohla vše <3

Lori Room as Phoebe Halliwell

14. dubna 2017 v 19:29 | Charmedlover |  zajímavosti
Možná někteří víte, někteří ne, ale i tak to k Charmed patří a tak to sem dám na blog :)

Původně neměla naši starou dobrou Phoebe hrát Alyssa Milano . Měla ji Hrát herečka ne přýliš známá. Lori Room.
Byl natočen i pilotní díl, ve kterém si můžeme všimnout několika změn. Dům vypadá jinak, Děj je trošku jiná a dokonce i Andy je někdo úplně jiný. Každopádně tahle herečka se na Phoebe vůbec ale vůbec nehodí.
Možná je to opět jenom o zvyku, ale, no posuďte sami.
A proč už nepokračovala v Charmed ? Odřekla to nakonec z osobních důvodů a tak naštěstí byla obsazena Alyssa Milano :)
úvodní znělka : https://www.youtube.com/watch?v=KC555z-Vxnw
Pilot : https://www.youtube.com/watch?v=F9fm62pNsN8
je to Lori VS Alyssa a musím říct , že ta Alyssa je prostě v tomhle lepší :)

Proč miluji Charmed 1

12. dubna 2017 v 16:42 | Chramedlover |  Why I Love Charmed
Dnešním dnem mi začínají oficiálně vel. prázdniny a to znamená , že zde budu hodně aktivní a i na své ask page :)
Dnes přicházím s prvním dílem důvodů, proč miluji Charmed :)

1. Rodinné pouto

Na Charmed úplně zbožňuji to rodinné pouto, které mezi sebou sestry mají. I když jim trvalo, než k sobě našli společnou cestu, nakonec z nich byla jako jedna .

2.Humor

Spousta hlášek v Charmed, jsou opravdu k zasmátí. Ať už jsou to narážky na démony, nebo narážky na sestry apod. :) Líbí s emi, jak se setry mezi sebou škádlí :)

3. Láska

V seriálu je spousty lásek, dramtů ale i svateb. :) Přidá to pak více na realitě a navíc to hezky oživí :)

4. Promněny

Neříkejte mi, že jsem jediná, která vždy řešila ruzné promněny sester ať už se změnily v démony nebo si jen přebarvily vlasy. Opět je to velmi pěkné oživení :)

5. Doba

1. tři série jsou pro mě velmi zajímavé už jen tím, v jaké době se to odehrává :) dobu kolem roku 1995 až 2008 mám úplně nejraději přes to, že si moc z toho nepamatuji :/ kéž bych se narodila dříve :(...

Paige ❌ Prue

9. dubna 2017 v 14:05 | Charmedlover🌙 |  zajímavosti
Paige nebo Prue ?
Tento řekla bych spor, se vede už od vyměnění sester.
Řekla bych, že se diváci rozdělili na dva tábory, kdy jeden preferuje Prue, druhý Paige. Pojďme si ale říct, jak to bylo
Existují 2 verze, které o tomto pojednávají.
Během 3. Série Shannen a Alyssa spolu vycházeli dost špatně. Hodně se hádaly.
A dokonce Alyssa rekla, ze buď půjde ona nebo Shannen. Jelikož Shannen měla problémy s alkoholem, pozdnímy příchody na natáčení a ke všemu spory s Alyssou tak ji vyhodili.
2. Verze, která je podle všeho méně pravděpodobná je ta, že Shannen chtěla jet za svým nemocným otcem ale nedovolili jí to tak odešla sama.
Každopádně když vezmeme fakt, že kvůli alkoholu ji vyhodili u z Beverly Hilla 90210 tak bych brala spíše tu 1. Verzi
Nicméně bylo v plánu natočit ještě podrobmejsi smrt a pohřeb a vše okolo ale Shannen odmítla točit dál a tak vše skončilo tak, jak skončilo.
Potom co tedy odešla Shannen byly možnosti, buď seriál ukončit a nebo sehnat náhradu. Naštěstí se sehnala náhrada a tou se stala Rose McGowan. Takže se to vše provedlo tak, že se našla ztracená sestra.
Já sama za sebe musím říct, že některé díly s Paige jsou Dobré a líbí se mi ale prostě 1. 3 série mám nejraději ❤ takže se přidávám k teamu Prue 💦🔥
A jaký team ste vy ?

Zpráva #4

8. dubna 2017 v 18:50 | Charmedlover🌙 |  Správa Blogu
Jak jste si všimli, na blogu přibudla nová kolonka na boku , kde se budou nacházet mé spřátelené blogy 💎
Pokud chceš být jedním z nich , splň tyto pravidla 💕 a můžeš tam být také 💡
1. Tvůj blog nesmí obsahovat žádnou pornografii, nesmí se tam objevovat vulgární slova apod.
2. Musíš být na blogu aktivní alespoň 1 článek za týden.
3. Taky si mě dáš do spřátelených blogu
4.kdyz budeš od někoho něco kopírovat, tak uved zdroj
Asi všechny obecná pravidla, která by si měl/a dodržovat, pokud chceš být mým spřáteleným Blogem :)
Pokud se ti něco nelíbí tak se neprihlasuj:)
Jinak pravidla jsou podobná jako má blogu fandemi-daily.blog.cz/#_=_
I tento blog je mým spřáteleným Blogem 💎
Do komentáře mi napiš
1. Tvé jméno, spíš to pod kterým blogujes
2. Odkaz na tvůj blog
3.o čem tvůj blog je
4. Email 💕
Poté co mi tohle vyplnis a napíšeš do komentáře , tak tě kontaktuji až budeš v mých spřátelených 💕
Ještě jednou opakují, pokud se něco nelíbí, tak mi prosím ani nevyplňuj tyto údaje a nezúčastňuj se toho 🌙