Všechno zlé je pro něco dobré

18. března 2017 v 9:03 | Chramedlover |  Chyby v seriálu
Ahoj po dlouhé době. Dneska se podíváme na nějaké chyby v seríálu a konktrétně hned v prvním díle :)

-Když Piper běží domů a prší, tak má jiný deštník, než když už je v domě a dává í´jiný deštník na věšák

-Když sestry v noci dostanou své schopnosti a u domu je Jeremmy je strom, který je na levo holý ale druhý den když odjíždí Piper do práce, jsou už an něm listy.
-Na konci mluví Prue s Andym a drží v ruce noviny. Pokaždé jsou ale noviny s jiným názvem buď The Daily a nebo Gazette. Noviny se v jednotlivých záběrech střídají.
-Když v podkroví sestry naapdne Jeremmy vyšle z jeho atame dvě ohnivé koule ale u sester je jen jedna z nich.
-Když Piper provádí kouzlo na zničení Jeremmyho, které však nefunguje , po dořeknutí kouzla bodne panáčka trny do těla. To už ale udělala, než začala zaříkávat.

Chtěla bych ještě dodat, že toto není nějaké znehodnocování seriálu nebo tak něco. To vůbec ne. Je to jen pro pobavení . Každý film nebo seriál má své chyby ale určitě to není nějaké zesměšňování. Serál Charmed miluji a nedovolila bych si to ani :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 19. března 2017 v 11:02 | Reagovat

Krásný článek, úplně mě překvapuje, že jen v prvním dílu se objevilo tolik chyb a já si některých nevšimla i přesto, že jsem seriál viděla už několikrát. To je tím, že jsem si vlastně ani neuvědomila, že by tam nějaké mohly být. :D Poučila jsem se a až si díl pustím znovu tak si dám na to pozor. :))

2 charmedlover charmedlover | 25. března 2017 v 11:08 | Reagovat

Tak Já jsem také nejdříve neviděla ty nedostatky, ale jak na to koukám často, tak už jsem si začala všímat :D Někteří lidé, tam vidí i mnohdy jiné chyby ale ty už já nevidím :D :D koukám i na články, kde také píšou někteří chyby a někdy se na některých shoduji a třeba se na nějakých i přiučím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama