Prue Halliwell

11. března 2017 v 17:22 | Chramedlover

Prue Halliwell

Prue je nejstarší ze všech 4 sester. (včetně Paige)
SCHOPNOSTI: Astrální projekce, telekineze
VÁŽNÉ VZTAHY: Andy Trudeau
SMRT: 3x22 - Rozpoutalo se peklo
Prue pracovala v muzeu ale po rozchodu s jejím snoubencem a zároveň i spolupracovníkem Rogerem odešla z práce a začala pracovat v aukčním domě v Bucklandu. Potom ale z práce odešla a věnovala se fotografování.
Prue po smrti své matky hodně pomáhala babičce s výchovou ostatních sester a když babička zemřela, každá ze sester si šla svou cestou. Po obnivení sesterského pouta opět padla na Prue zodpovědnost za dům, rodinu atd.
S Andym měla v minulosti vztah ale rozešli se. znovu se potkaly, když jela vyzvednout do nemocnice Phoebe a pak se začali scházet. Její vztah s ním ale skončil, když Andy nechtěl žít s čarodějkou a úplně vše skončilo, když Andy zemřel.
Měla spousty bezvýznamných románků ale nestihla se ani vdát ani mít děti přesto, že byla nejstarší sestra.
Zemřela při záchranně nevinného, konkrétně Doktora a zabil jí spolu s doktorem démon Shax.
NÁZOR: Podle mého je Prue hodně panovačná a když není po jejím je zle. Když udělá někdo něco co se jí nelíbí, je zle ale když udělá ona sama něco, co se druhým nelíbí, je to v pořádku. Musí být vždy ta, která má plán záchrany a všechny zachrání. Mám ji samozřejmě ráda ale ne tolik jako třeba Phoebe.
Stále jsem ale názoru, že díly s ní byly lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | E-mail | Web | 13. března 2017 v 21:24 | Reagovat

Ze začátku jsem Prue moc ráda neměla, přišla mi příliš panovačná a občas reagovala na některé situace přehnaně, ale když na to koukám teď, tak to vlastně nebylo až tak špatné. Snažila se zachovat vždy rozumně a jako nejstarší sestra zodpovědně.

2 charmedlover charmedlover | 1. dubna 2017 v 11:42 | Reagovat

Přesně tento názor, jsem měla i já :O Prue jsem neměla vůbec ráda protože ona musela být ta, co všechny a všechno zachránit. Pak jsem si ale k ní našla taky cestu a oblíbila si jí :) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama